Як прибрати зморшки?

убрать морщины на лице

Зморшки на обличчі – найбільш помітне явище, за яким розпізнається старіння шкіри.  Цей процес пов’язаний зі зміною еластинових волокон в глибинних шарах шкіри.  Вважається, що однією з причин виникнення зморшок є впливу сонячного світла та інших агресивних факторів зовнішнього середовища.  Такі зморшки називається «статичними».  Саме проти вже виниклих статичних зморшок спрямовані дії різних ін’єкційних препаратів на основі гіалуронової кислоти.

Однак, найбільш часто причина виникнення зморшок пов’язана з наявністю

активної міміки – постійного згину ліній посмішки і чола м’язами вашого обличчя, які складають сполучну тканину під шкіру.  Такі зморшки називається «мімічними», оскільки їх виникнення на пряму пов’язане з роботою мімічних м’язів.

Характер типового розміщення таких мімічних зморшок показаний на зображенні нижче.

как убрать морщины на лице

Расположение мимических морщин

Такі зморшки починають з’являтися до 25 років і до 40 проявляють себе в повній мірі.

Що ж робити, що б уникнути їх появи?

Можна вчинити так як Тесс Крістіан (Tess Christian), яка провела на собі експеримент і на протязі 40 років (!) Не задіяла мімічні

как избавится от морщин

Та сама Тесс у свої 50 років

М’язи обличчя в повсякденному житті.  Іншими словами вона не сміялася, що не зморшки лоб, чи не мружилась … в загальному, за допомогою своєї волі вона змогла повністю заблокувала мімічні м’язи обличчя (про це випадку Ви можете детальніше прочитати в статті Daily Mail).  В результаті, в свої 50 років Тесс виглядає приголомшливо.

Безумовно, це складно, нудно і збиває з пантелику оточуючих вас людей.  Принаймні така поведінка виглядає трохи дивно, погодьтеся.

Однак, для усунення зморшок, на багато простіше використовувати спеціальні ін’єкції, які блокують мімічні м’язи обличчя, при цьому не відмовляючи собі в радості прояви емоцій в повсякденному житті.

Найбільш ефективний спосіб прибрати зморшки – це застосування ін’єкційних методик.  Також такі методи ще часто називають «уколи молодості», «уколи від зморшок», «уколи краси».

При усуненні зморшок ін’єкційним методом відбувається блокування мімічних м’язів ботулотоксином типу А, що призводить до розгладженню шкіри.

В результаті, після застосування ботулотоксину, Ваш лоб перестає морщитися, брови хмуритися і усуваються зморшки навколо очей.

Вперше ботулотоксин був схвалений FDA (Регуляторний орган США) ще 1989 році.

У 2017 році застосування ботулотоксину було найпопулярнішою нехірургічної косметологічної процедурою в США, де вироблено 1 548 236 ін’єкцій препарату.  Слід зазначити, що ін’єкції ботулотоксину, в США стають все більш популярною процедурою, де за 5 років їх частота збільшилася на 30%.

Слід зазначити, що ефект «виключення» мімічної мускулатури при проведенні ін’єкцій ботулотоксину залежить від багатьох характеристик: якості препарату, що вводиться його кількості, але найголовніше від професіоналізму лікаря косметолога.

Ми в Esteva Clinic використовуємо тільки оригінальні препарати для ін’єкцій ботулотоксину!

Гарний результат забезпечує правильне «відключення» тільки тих м’язів, активність яких призводить до появи зморшок.  Досвідчені лікарі косметологи впливають в першу чергу на зморшки, які утворилися через прояви негативних емоцій – гніву і незадоволення.  Оскільки зморшки – це головна прикмета не лише віку, але і харизми людини.  Зморшки є наслідком хороших емоцій сміху, радості, і до них необхідно ставитися більш дбайливо.  Лікар професіонал розуміє, що міміка обличчя – елемент індивідуальності людини і зробить процедуру так, що особа не втрачаючи жвавості, помолодшає і буде виглядати привабливо і доброзичливо.

Таким чином, за допомогою ботулотоксину можна:

  • прибрати зморшки під очима
  • прибрати зморшки на лобі
  • прибрати зморшки навколо рота
  • усунути «гусячі лапки» в куточках очей
  • підняти брови, що робить погляд більш відкритим і розкритим
  • підняти куточки губ
  • коригувати овал обличчя (навіть дозволяє домогтися деякого ліфтингу)
  • підняти кінчик носа
  • прибрати зморшки і складки на шиї

 Досвід застосування ботулотоксину лікарями Esteva Clinic в середньому становить більше 6-8 років!

Представляємо Вам результати застосування ботулотоксину в Esteva Clinic (клікніть для перегляду кожного фото):

ботулотоксин результат

ботулотоксин результатботулотоксин ботулотоксин результат

ботулотоксин результатботулотоксин результат

В

Лікарі клініки Esteva щорічно проходять курси підвищення кваліфікації за методиками ін’єкцій ботулотоксином в Україні, Парижі та Монако

Ін’єкції проводяться в стерильних умовах, одноразовим інструментарієм!

особливості процедури

Процедура безболісна, ефективна і характеризується вираженим і тривалим результатом.  Дія препарату починається через пару днів, досягаючи свого піку на 10-14 день після процедури.

Ми робимо ін’єкції ботулотоксином найтоншими голками і при необхідності знеболюючі процедуру, що б Ви відчували себе комфортно

Необхідна кількість процедур:

Ін’єкції ботулотоксину відносяться до ряду одноразових процедур.  Сама процедура в середньому триває 3-15 хвилин.  Методика дозволяє позбутися на термін від 4 до 6 місяців.  У виняткових випадках – рік-півтора.

Для досягнення стійкого і тривалого ефекту рекомендується регулярні введення 1 раз в 5-8 місяців

Запишіться до нас прямо зараз!  Наші контакти

Виглядати молодо тепер доступно в будь-якому віці!

Привабливість дарує відчуття впевненості в собі!

 Вартість процедури

Ботулотоксины Киев цена

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *