Мезотерапія

міноксидилом

(Мезотерапія

«Європейський стандарт»)

%d0%bc%d0%b5%d0%b7%d0%be%d1%82%d0%b5%d1%80%d0%b0%d0%bf%d0%b8%d1%8f-%d0%b5%d0%b2%d1%80%d0%be%d0%bf%d0%b5%d0%b9%d0%ba%d0%b8%d0%b9-%d1%81%d1%82%d0%b0%d0%bd%d0%b4%d0%b0%d1%80%d1%82

Мезотерапія волосистої частини голови «Європейський стандарт» – це процедура ін’єкції препарату, до складу якого входить міноксидил (Нідерланди). Міноксидид офіційно зареєстрований в Україні та схвалений в ЄС як препарат для лікування випадіння волосся і ретельно протестований в ході спеціальних досліджень щодо подолання алопеції (облисіння) у чоловіків і жінок, має клінічні підтвердження високої ефективності і чіткі рекомендації по використанню, при виконанні яких виробники гарантують очевидний резуль тат.

Ефект мезотерапії волосистої частини голови «Європейський стандарт»:

  • Препарат має хороший ефект при облисінні у людей до сорока п’яти років.
  • Застосування засобу повинно бути розпочато якомога раніше, оптимально – не більше п’яти років з початку процесу випадіння волосся.
  • Препарат дає гарантований результат, якщо ділянки шкіри голови, схильні до облисіння, мають вогнищевий характер, розташовані ближче до тімені, мають залишкове пушкове волосся.
  • Засіб особливо ефективний при спадковій схильності до облисіння по андрогенозалежні типу (має гормональну природу).

Переваги мезотерапії волосистої частини голови «Європейський стандарт»

без сумніву, віднести повну безпеку його використання, після початку застосування миноксидил в шкірі голови активізуються волосяні фолікули, зміцнюються кровоносні судини, що забезпечують необхідну для волосся циркуляцію крові, нормалізується весь цикл освіти і росту волосся. Найефективніший спосіб застосування міноксидил – це мезотерапія.