фото до та після естева

Фото до та після від Esteva Clinic

Представляємо Вашій увазі реальні фотографії, що показують ефективність методик проведених в Esteva Clinic у наших пацієнтів.

Ультразвуковий СМАС ліфтинг

– найефективніша процедура безопераційного омолодження.

Ультразвуковий СМАС ліфтинг – найбільш передова технологія омолодження, що володіє прекрасною доказовою базою! Більш виражений ефект підтяжки шкіри у порівнянні з ультразвуковим СМАС лифтингом, може забезпечити ТІЛЬКИ операція!

Детальніше про ультразвуковий СМАС ліфтинга

Контурна пластика

Процедура дозволяє сформувати правильні риси обличчя, запобігти обвисанню ділянок шкіри і надає всім структурам колишню форму, точечне підборіддя і носик, красиві рельєфні скули. Обличчя в яке хочеться вдивлятися кожному.

Найчастіше за допомогою контурної пластики роблять корекцію губ, носо-губних складок, скул, носа, підборіддя. Також процедура дозволяє поліпшити овал обличчя, прибрати темні кола під очима.

Детальніше про контурну пластику 

Комбіноване застосування СМАС ліфтингу та контурної пластики

Спільне застосування двох найдієвіших методик косметології дають дуже хороший ефект.

Уколи від зморшок

Ін’єкції ботулотоксину – найефективніший метод боротьби з мімічними зморшками. Такі уколи краси дозволяють за 10-20 хвилин вирішити зморшок на лобі, в області міжбрів’я, очей, рота та інших ділянок на 4-6 місяців.

Детальніше про уколи від зморшок

Судинні зірочки

Судинні зірочки (купероз, телеангіоектазії) – відмінно прибираються за допомогою сучасних апаратних методик. У Esteva Clinic видалення судинних зірочок – дуже популярна процедура, яку ми виконуємо за допомогою оригінального ізраїльського обладнання Syneron. Результати радують нас і наших пацієнтів.

Детальніше про видалення судин на обличчі

Мезотерапія волосистої частини голови

Метод мезотерапії волосся ефективно стимулює їх зростання; покращує стан волосся; зміцнює стрижень волосся; нормалізує саловиділення; допомагає припиняти появу сивого волосся. І ця методика дійсно працює. У наших пацієнтів так точно.

Детальніше про мезотерапію голови