Біоревіталізація

Глибоке зволоження шкіри та згладжування дрібних зморшок
 • Сяюча, пружна та зволожена шкіра
 • Захист шкіри від передчасного старіння
 • Дієва процедура, застосовувати яку можна починаючи з 25 років
Jalupro HMW (Італія) (1 шприц) 2,5 мл
4900 грн
6200 грн
Teosyal Redensity (Швейцарія) (1 шприц) 1мл
6500 грн
7400 грн
Rejuran HB PLUS (Корея) (1 шприц) 1 мл
3750 грн
5900 грн
Записатися на прийом

Сьогодні клініки естетичної медицини пропонують різні антивікові процедури. Всі вони спрямовані на боротьбу із старінням шкіри та захист її від негативного впливу навколишнього середовища та шкідливих звичок.

Одним з ефективних методів омолодження є інтенсивне зволоження шкіри, яке миттєво покращує стан та колір обличчя. Такий ефект забезпечує процедура біоревіталізації , про яку ми детально розповімо в цій статті.

У чому суть біоревіталізації

Біоревіталізація – це введення гіалуронової кислоти у шкіру. Ця речовина є природною для людини, адже присутня в самому організмі. Гіалуронова кислота відповідає за утримання вологи, що допомагає залишатися шкірі пружною та підтягнутою.

Справа в тому, що саме втрата вологи стає причиною появи зморшок, зміни овалу обличчя та кольору шкіри, а також багатьох інших неприємних проблем із зовнішністю.

Це пов’язано з тим, що колагенові та еластинові волокна, які утворюють у дермі міцний каркас, потребують достатньої кількості вологи для повноцінної роботи. Гіалуронова кислота допомагає тримати рівень вологи в нормі, адже одна молекула гіалуронової кислоти утримує води вагою в 1000 разів більше, ніж важить вона сама. Це і дозволяє досягти ефекту глибокого зволоження шкіри і суттєво покращити її стан.

Якщо ви наважилися зробити уколи гіалуронової кислоти, то звертатися варто лише до перевіреної клініки з гарною репутацією. Саме такою є Esteva Clinic, адже у нас працюють лише досвідчені фахівці, які використовують сучасне обладнання та сертифіковані препарати.

Зони застосування методики

Гіалуронова кислота допомагає покращити стан навіть дуже тонкої та ніжної шкіри, відновлюючи її водний баланс. Застосовується методика для поліпшення стану шкіри обличчя та тіла.

Зони, на яких проводиться біоревіталізація:

 • обличчя, включаючи зону навколо очей;
 • шия та декольте;
 • руки.

Важливо пам’ятати, що головна особливість біоревіталізації в тому, що ця процедура не тільки вирішує існуючі проблеми шкіри, але й відмінно запобігає їх появі і передчасному старінню.

Що потрібно знати про біоревіталізацію

Одна з головних переваг процедури омолоджування – моментальний результат, який можна помітити неозброєним оком.

Після введення в шкіру препарату, шкіра в місці проведення процедури трохи червоніє, з'являються невеликі припухлості. У середньому такий побічний ефект триває кілька годин. Але щоб уникнути будь-яких проблем, косметологи радять на 12 годин утриматися від нанесення макіяжу та надмірного потіння.

Як тільки це почервоніння зійде – відразу буде видно ефект від гіалуронової кислоти. Шкіра моментально зволожується, набуває здорового кольору та сяйва.

Проводити біоревіталізацію необхідно курсами, щоб шкіра могла максимально довго залишатися наповненою вологою та підтягнутою:

 • Для молодшої шкіри, щоб поліпшити її стан і запобігти передчасному старінню достатньо 1-2 ін'єкцій гіалуронової кислоти протягом року.
 • Вікова шкіра з помітними змінами вимагає серйознішого догляду. Тому курс ін'єкцій буде довшим – 3 процедури з інтервалом в 1 місяць. Повторювати такий курс необхідно 1-2 рази на рік.

Є й такі випадки, коли проводити омолоджувальну процедуру заборонено. Робити уколи гіалуронової кислоти не можна:

 • вагітним і жінкам, що годують;
 • людям з онкологічними та аутоімунними захворюваннями;
 • пацієнтам з герпесом та схильністю до утворення келоїдних рубців, а також пацієнтам із запальними процесами у зоні проведення процедури.

Перед проведенням біоревіталізації необхідно повідомити лікаря про препарати, які ви приймаєте, оскільки деякі з них можуть бути несумісними з косметологічною процедурою.

Якими препаратами проводиться біоревіталізація

Препарати, що використовуються при проведенні біоревіталізації:

 • Jalupro (Ялупро) – ідеально підходить для сухої та зневодненої шкіри, а також за перших ознак старіння. Ялупро забезпечує інтенсивне зволоження шкіри та стимулює утворення волокон колагену.
 • Juvederm Volite (Ювідерм Волайт) – використовується для відновлення грубої, тьмяної та зневодненої шкіри. Ювідерм Волайт містить поперечно-зшиту гіалуронову кислоту, яка стимулює зволоження та регенерацію шкіри. Препарат ідеально підходить для боротьби зі зморшками навколо очей, губ, на шиї та в області декольте.
 • Окремо слід згадати біоревіталізацію ін’єкційними препаратами компанії “Інститут Гіалуаль” (Institute Hyalual) . Особливість цієї процедури, яка отримала окрему назву редермалізація, полягає в тому, що введення гіалуронової кислоти відбувається у поєднанні із сукцинатом натрію. Застосування цих двох компонентів посилюють дію гіалуронової кислоти. Завдяки цьому ефект від редермалізації настає швидше, а на курс омолодження необхідно менше уколів.

Для досягнення максимального позитивного ефекту процедура біоревіталізації повинна проводитися регулярно і курсами. У такому разі позитивний ефект на шкіру буде максимально помітним.

Результат після курсу біоревіталізації зберігається протягом 3-6 місяців. Тривалість отриманого результату залежить від віку пацієнта та його індивідуальних особливостей (наприклад, від активності гіалуронідази – природний фермент організму, що руйнує гіалуронову кислоту).

Усі препарати, що використовуються для ін’єкцій, мають високий вміст гіалуронової кислоти, амінокислот, а також додаткових речовин, які забезпечують регенерацію шкіри.

Процедура біоревіталізації є практично безболісною і проводиться у комфортних спокійних умовах. Час проведення процедури – близько 45 хвилин. Для початку шкіра ретельно очищається і локально знеболюється кремом, щоб введення препарату було максимально непомітним для пацієнтів. Препарат вводиться в шкіру тонкими голками у вигляді крапель по всій поверхні ділянки, що обробляється.

Препарати для біоревіталізації може ввести лише досвідчений косметолог, дотримуючись при цьому всіх правил проведення процедури. Також тип препарату повинен підбиратися виходячи із віку, типу шкіри та особливостей пацієнтів.

Побачити, як проходить процедура біоревіталізації та дізнатися більше подробиць ви можете у нашому відео.

У якому віці потрібно починати робити біоревіталізацію

Завдяки своїм профілактичним властивостям процедура може застосовуватися з досить раннього віку. Якщо ви хочете максимально довго залишатися молодою та свіжою, то записуватись на перші уколи гіалуронової кислоти можна вже у 25 років.

Не менш ефективно застосовується процедура і для пацієнток віком від 30 років і більше. У кожній віковій категорії гіалуронова кислота надаватиме свій позитивний ефект і покращуватиме зовнішній вигляд шкіри.

Незалежно від віку, ви можете покращити стан шкіри за допомогою ін’єкцій. Вам варто звернутися до фахівця, якщо ви помітили, що:

 • ваша шкіра стала більш тонкою, сухою і втомленою;
 • шкіра стала втрачати еластичність та пружність;
 • на обличчі з’являються помітні вікові зміни.

Якщо ви спостерігаєте перелічені вище зміни в дзеркалі або хочете захистити свою шкіру від передчасних вікових змін, вам слід записатися на індивідуальну консультацію в клініку естетичної медицини Esteva Clinic.

Наші фахівці уважно вивчать вашу шкіру та визначать, які саме процедури вам необхідні для покращення її стану та збереження молодості.

Детальніше дізнатися про ТОП ін’єкційних процедур проти вікових змін шкіри ви можете у нашій цікавій статті “Уколи краси ”.

Також процедура біоревіталізації може призначатися косметологом після проведення різних лазерних процедур та пілінгів, щоб допомогти шкірі швидше відновитися та покращити результат.

Біоревіталізація – фото до та після

Біоревіталізація є однією з найпопулярніших процедур у нашій клініці. Нижче ми зібрали вам фото відгуки наших клієнтів, щоб ви могли переконатися в дієвості методики.

Як зберегти ефект біоревіталізації

Сучасні косметологічні процедури ефективно борються з багатьма проблемами шкіри. Але для того, щоб результат тримався максимально довго, необхідно дотримуватись деяких правил.

Важливе місце у догляді за собою займає спосіб життя – якісний сон, харчування та фізична активність безпосередньо впливають на стан всього організму та зовнішній вигляд людини. Тому не слід забувати про те, що до свого тіла потрібно ставитися дбайливо і з повагою.

Допомогти зберегти ефект біоревіталізації можуть і у косметологічному центрі. Досвідчені фахівці можуть підібрати цілий комплекс процедур, які посилять та закріплять ефект ін’єкцій з гіалуронової кислоти.

Крім процедур безпосередньо у центрі естетичної медицини, косметологи завжди готові підібрати комплекс домашнього догляду. Правильні косметичні засоби, які використовуються на регулярній основі, також істотно впливають на стан шкіри і допомагають захистити її від передчасного старіння.

Чому варто записати на біоревіталізацію в Esteva Clinic

 • Клініка естетичної медицини Esteva Clinic має все необхідне обладнання та сучасні препарати для біоревіталізації, щоб провести процедуру омолодження на найвищому рівні.
 • Завдяки багаторічному досвіду лікарів ін’єкції проходять практично безболісно і з мінімальним реабілітаційним періодом.
 • Наші досвідчені фахівці проведуть індивідуальну консультацію, щоб виявити особливості саме вашої шкіри та підібрати максимально ефективний комплекс процедур та засобів.
 • Наведені вище переваги підтверджує висока оцінка клініки на Google відгуках – 4,9 з 5 на основі 110 відгуків

Скільки коштує процедура біоревіталізації

З актуальними цінами та діючими акціями на процедуру біоревіталізації можна ознайомитись нижче.

Біоревіталізація

Найменування препарату гіалуронової кислотиЦіна, грн
Jalupro HMW (Італія) (1 шприц) 2,5 мл

4900
6200

Juvederm Volite (США) (1 шприц) 1мл

7400
10400

Teosyal Redensity (Швейцарія) (1 шприц) 1мл

6500
7400

Belotero Hydro (Німеччина) (1 шприц) 1 мл4700
Belotero Revive (Німеччина) (1 шприц) 1 мл4900
Redensity 1 (Швейцарія) (1 шприц) 1мл5400
Corebanic (Корбанік) ABG LAB (США) (1 шприц) 2 мл

4900
6800

Mesosculpt C71 (Мезоскальпт) (1 шприц) 1мл

4500
4900

Біоревіталізація препаратом Rejuran

Найменування препаратуЦіна, грн
Rejuran I (Корея) (1 шприц) 1 мл

3500
5200

Rejuran S (Корея) (1 шприц) 1 мл

3500
5200

Rejuran Healer (Корея) (1 шприц) 2 мл

5400
7100

Rejuran HB PLUS (Корея) (1 шприц) 1 мл

3750
5900

Редермалізація Institute Hyalual

Препарат стабілізованої гіалуронової кислотиЦіна, грн
Редермализація Hyalual 1,1% 1мл2600
Редермализація Hyalual 1,1% 2 мл3400
Редермализація Hyalual 1,8% 1мл2900
Редермализація Hyalual 1,8% 2мл3800
Редермализація Hyalual 2,2% 1мл3200
Редермализація Hyalual 2,2% 2мл4800
Фракційна Редермализація Hyalual Perfoskin 5 мл + WOW mask4200
Редермализація Electri (1 шприц) 1,5 мл2900