Біоревіталізація

Сьогодні клініки естетичної медицини пропонують різні антивікові процедури. Всі вони спрямовані на боротьбу зі старінням шкіри та захищають її від негативного впливу навколишнього середовища та шкідливих звичок.

Біоревіталізація

Одним з ефективних методів омолодження є інтенсивне зволоження шкіри, яке миттєво покращує стан та колір обличчя. Такий ефект забезпечує процедура біоревіталізації, про яку ми детально розповімо в цій статті.

У чому суть біоревіталізації

Біоревіталізація – це введення гіалуронової кислоти у шкіру. Ця речовина є природною для людини, адже присутня в самому організмі. Гіалуронова кислота відповідає за утримання вологи, що допомагає залишатися шкірі пружною та підтягнутою.

Як працює біоревіталізація

Справа в тому, що саме втрата вологи стає причиною появи зморшок, зміни овалу обличчя та кольору шкіри, а також багатьох інших неприємних проблем із зовнішністю. Це пов’язано з тим, що колагенові та еластинові волокна, які утворюють у дермі міцний каркас, потребують достатньої кількості вологи для повноцінної роботи. Гіалуронова кислота допомагає тримати рівень вологи в нормі, адже одна молекула гіалуронової кислоти утримує води вагою в 1000 разів більше, ніж важить вона сама.

Навіщо робити біоревіталізацію

Оскільки гіалуронова кислота вводиться в шкіру для утримання вологи, то, очевидно, що задуматися про процедуру в першу чергу варто людям із сухістю шкіри. Уколи допоможуть нормалізувати водний баланс і повернуть обличчю здоровий колір та пружність.

Біоревіталізація гіалуроновою кислотою забезпечує:

◼   усунення дрібних зморшок та зменшення глибоких;
◼   глибоке зволоження шкіри, підвищення її еластичності та пружності;
◼   поліпшення кольору шкіри;
◼   ліфтинг ефект.

Робити уколи гіалуронової кислоти можна людям, які мають дрібні зморшки, шрами та рубці. Корисною процедура буде для тих, чия шкіра регулярно зазнає негативного впливу ультрафіолету.

Зони, на яких зазвичай проводиться біоревіталізація:

◼   обличчя, включаючи зону навколо очей;
◼   шия та декольте;
◼   руки.

Біоревіталізація в Esteva Clinic

Гіалуронова кислота допомагає покращити стан навіть дуже тонкої та ніжної шкіри, відновлюючи її водний баланс.

Важливо пам’ятати, що головна особливість біоревіталізації в тому, що ця процедура не тільки вирішує наявні проблеми шкіри, але й чудово запобігає їх появі та передчасному старінню.

У якому віці потрібно починати робити біоревіталізації

Завдяки своїм профілактичним властивостям процедура може застосовуватися з досить раннього віку. Якщо ви хочете максимально довго залишатися молодою та свіжою, то записуватись на перші уколи гіалуронової кислоти можна вже у 25 років.

Не менш ефективно застосовується процедура і для пацієнток віком від 30 років і більше. У кожній віковій категорії гіалуронова кислота надаватиме свій позитивний ефект і покращуватиме зовнішній вигляд шкіри.

Біоревіталізація

Незалежно від віку, ви можете покращити стан шкіри за допомогою ін’єкцій. Вам варто звернутися до фахівця, якщо ви помітили, що:

◼   ваша шкіра стала більш тонкою, сухою і втомленою;
◼   шкіра стала втрачати еластичність та пружність;
◼   на обличчі з’являються помітні вікові зміни.

Якщо ви спостерігаєте перелічені вище зміни в дзеркалі або хочете захистити свою шкіру від передчасних вікових змін, вам слід записатися на індивідуальну консультацію в клініку естетичної медицини Esteva Clinic. Наші фахівці уважно вивчать вашу шкіру та визначать, які саме процедури вам необхідні для покращення її стану та збереження молодості.

Біоревіталізація

Детальніше про інші ТОП ін’єкційних процедур проти вікових змін шкіри ви можете у нашій статті “Уколи краси”.

Також біоревіталізація може призначатися косметологом після проведення різних лазерних процедур та пілінгів, щоб допомогти шкірі швидше відновитися та покращити результат процедур.

Скільки уколів роблять при біоревіталізації

Проводити біоревіталізацію необхідно курсами, щоб шкіра могла максимально довго залишатися наповненою вологою та підтягнутою.

Для молодшої шкіри, щоб поліпшити її стан і запобігти передчасному старінню достатньо 1-2 ін’єкцій гіалуронової кислоти протягом року.

Біоревіталізація

Вікова шкіра з помітними змінами вимагає більшого догляду. Тому курс ін’єкцій буде довшим – 3 процедури з інтервалом в 1 місяць. Повторювати такий курс необхідно 1-2 рази на рік.

Препарати, що використовуються при проведенні біоревіталізації:

◼   Jalupro (Ялупро) – ідеально підходить для сухої та зневодненої шкіри, а також при перших ознаках старіння. Ялупро забезпечує інтенсивне зволоження шкіри та стимулює утворення волокон колагену.
◼   Juvederm Volite (Ювідерм Волайт) – використовується для відновлення грубої, тьмяної та зневодненої шкіри. Ювідерм Волайт містить поперечно-зшиту гіалуронову кислоту, яка стимулює зволоження та регенерацію шкіри. Препарат ідеально підходить для боротьби зі зморшками навколо очей, губ, на шиї та в області декольте.
◼   Окремо слід згадати біоревіталізацію ін’єкційними препаратами компанії “Інститут Гіалуаль” (Institute Hyalual). Особливість цієї процедури, яка отримала окрему назву редермалізація, полягає в тому, що введення гіалуронової кислоти відбувається у поєднанні із сукцинатом натрію. Застосування цих двох компонентів посилюють дію гіалуронової кислоти. Завдяки цьому ефект від редермалізації настає швидше, а на курс омолодження необхідно менше уколів.

Препарати для біоревіталізації

Усі препарати, що використовуються для ін’єкцій, мають високий вміст гіалуронової кислоти, амінокислот, а також додаткових речовин, які забезпечують регенерацію шкіри.

Процедура біоревіталізації є практично безболісною і проводитиметься у комфортних спокійних умовах. Час проведення процедури – близько 45 хвилин. Для початку шкіра ретельно очищується і локально знеболюється кремом, щоб введення препарату було максимально непомітним для пацієнтів. Препарат вводиться в шкіру тонкими голками у вигляді крапель по всій поверхні ділянки, що обробляється.

Препарати для біоревіталізації може ввести лише досвідчений косметолог, дотримуючись при цьому всіх правил проведення процедури. Також тип препарату повинен підбиратися виходячи із віку, типу шкіри та особливостей пацієнта.

Біоревіталізація в Esteva Clinic

Якщо ви наважилися зробити уколи гіалуронової кислоти, то звертатися варто лише до перевіреної клініки з гарною репутацією. Саме такою є Esteva Clinic, адже у нас працюють досвідчені фахівці, які використовують сучасне обладнання та сертифіковані препарати.

Коли буде видно результат біоревіталізації

Одна з головних переваг антивікової процедури – моментальний результат, який можна помітити неозброєним оком.

Після введення препарату, шкіра в місці проведення процедури трохи червоніє, з’являються невеликі припухлості. У середньому такий побічний ефект триває кілька годин. Але щоб уникнути будь-яких проблем, косметологи радять на 12 годин утриматися від нанесення макіяжу та надмірного потіння.

Біоревіталізація в Esteva Clinic

Як тільки це почервоніння зійде – відразу буде видно ефект від гіалуронової кислоти. Шкіра моментально зволожується, набуває здорового кольору та сяяння.

Як довго тримається ефект біоревіталізації

Як ми вже писали раніше, процедура біоревіталізації має проводитися регулярно і курсами. У такому разі позитивний ефект на шкіру буде максимально помітним.

Результат після курсу біоревіталізації зберігається протягом 3-6 місяців. Тривалість отриманого результату залежить від віку пацієнта та його індивідуальних особливостей (наприклад, від активності гіалуронідази – природного ферменту організму, що руйнує гіалуронову кислоту).

Побачити, як проходить процедура біоревіталізації та дізнатися більше подробиць ви можете у нашому відео:

Як зберегти ефект біоревіталізації

Сучасні косметологічні процедури ефективно борються з багатьма проблемами шкіри. Але для того, щоб результат тримався максимально довго, необхідно дотримуватись деяких правил.

Важливе місце у догляді за собою займає спосіб життя – якісний сон, харчування та фізична активність безпосередньо впливають на стан всього організму та зовнішній вигляд людини. Тому не слід забувати про те, що до свого тіла потрібно ставитися дбайливо і з повагою.

Біоревіталізація

Допомогти зберегти ефект біоревіталізації можуть і у косметологічному центрі. Досвідчені фахівці можуть підібрати цілий комплекс процедур, які посилять та закріплять ефект ін’єкцій гіалуронової кислоти.

Крім процедур безпосередньо у центрі естетичної медицини, косметологи завжди готові підібрати комплекс домашнього догляду. Правильні косметичні засоби, які використовуються на регулярній основі, також істотно впливають на стан шкіри і допомагають захистити її від передчасного старіння.

Протипоказання до біоревіталізації

Є й такі випадки, коли проводити омолоджуючу процедуру заборонено. Робити уколи гіалуронової кислоти не можна:

◼   вагітним і жінкам, що годують;
◼   людям з онкологічними та аутоімунними захворюваннями;
◼   пацієнтам з герпесом та схильністю до утворення келоїдних рубців, а також пацієнтам із запальними процесами у зоні проведення процедури.

Біоревіталізація

Перед проведенням біоревіталізації необхідно повідомити лікаря про препарати, які ви приймаєте, оскільки деякі з них можуть бути несумісними з косметологічною процедурою.

Скільки коштує процедура біоревіталізації

Клініка естетичної медицини Esteva Clinic має все необхідне обладнання та сучасні препарати для біоревіталізації, щоб провести процедуру омолодження на найвищому рівні. Наші досвідчені фахівці проведуть з вами індивідуальну консультацію, щоб виявити особливості саме вашої шкіри та підібрати максимально ефективний комплекс процедур та доглядових засобів.

З актуальними цінами на процедуру біоревіталізації можна ознайомитись нижче.

Біоревіталізація

Найменування препарату гіалуронової кислотиЦіна, грн
Jalupro HMW (Італія) (1 шприц) 2,5 мл

4900
6200

Juvederm Volite (США) (1 шприц) 1мл

7400
10400

Teosyal Redensity (Швейцарія) (1 шприц) 1мл

6500
7400

Belotero Hydro (Німеччина) (1 шприц) 1 мл4700
Belotero Revive (Німеччина) (1 шприц) 1 мл4900
Redensity 1 (Швейцарія) (1 шприц) 1мл5400
Corebanic (Корбанік) ABG LAB (США) (1 шприц) 2 мл

4900
6800

Rejuran I (Корея) (1 шприц) 1 мл

3500
5200

Rejuran S (Корея) (1 шприц) 1 мл

3500
5200

Rejuran Healer (Корея) (1 шприц) 2 мл

5400
7100

Rejuran HB PLUS (Корея) (1 шприц) 1 мл

3750
5900

Mesosculpt C71 (Мезоскальпт) (1 шприц) 1мл

4500
4900

Редермалізація Institute Hyalual

Препарат стабілізованої гіалуронової кислотиЦіна, грн
Редермализація Hyalual 1,1% 1мл2600
Редермализація Hyalual 1,1% 2 мл3400
Редермализація Hyalual 1,8% 1мл2900
Редермализація Hyalual 1,8% 2мл3800
Редермализація Hyalual 2,2% 1мл3200
Редермализація Hyalual 2,2% 2мл4800
Фракційна Редермализація Hyalual Perfoskin 5 мл + WOW mask4200
Редермализація Electri (1 шприц) 1,5 мл2900