Лікування гіпергідрозу

подмышки гипергидроз

Гіпергідроз – стан, який призводить до надмірного потовиділення. Це досить неприємне явище може виникати в нестандартних ситуаціях, наприклад, в більш прохолодну погоду, або взагалі не бути пов’язаним з будь-яким провокуючим фактором. Таким чином, для людей з гіпергідрозом, необхідність постійного контролю надмірного потовиділення може стати істотною проблемою.

Гіпергідроз може виникати на будь-якій ділянці тіла, але все ж набагато частіше уражаються такі ділянки:

✅ пахви
✅ руки
✅ стопи
✅ обличчя та голова

Підвищене потовиділення може бути пов’язане з генетичними факторами або з проявом захворювань нервової та ендокринної систем. Особливу увагу необхідно звернути, на гіпергідроз, який почав проявлятися відносно недавно. В період останніх 1 – 6 місяців.

Виникнення підвищеної пітливості може бути пов’язано з патологічними процесами, що відбуваються в організмі. Також відмічено, що гіпергідроз частіше спостерігається у людей із зайвою вагою, оскільки у них велика площа тіла, відповідно, більше потових і сальних залоз.

Крім цього, жирова тканина здатна затримувати велику кількість вологи, яка згодом виходить разом з потом. Та й переміщення людей з великою масою тіла вимагає більшого фізичного навантаження, що також стимулює потовиділення. Гіпергідроз може бути пов’язаним з переходом до менопаузи і гормональними порушеннями.

Чому краще позбутися гіпергідрозу

повышеная потливость

Підвищене потовиділення крім сильного дискомфорту, може провокувати і ряд медичних проблем. Волога від поту шкіра – хороший грунт для розмноження мікроорганізмів, що є причиною появи неприємного запаху. Крім того, піт викликає подразнення на шкірі, а будь-які порушення шкірного покриву є вхідними воротами для мікроорганізмів: стафілококів, стрептококів, грибків. Як наслідок на шкірі можуть з’являтися гнійники.

Переваги позбавлення від гіпертиреозу

До очевидних переваг лікування підвищеного потовиділення можна віднести те, що це швидка і високоефективна процедура, результат якої буде триматися 9 місяців, протягом яких Ви отримуєте:

✅ суху шкіру без зайвої вологи

✅ підвищену самооцінку та впевненість в собі

✅ зниження стресового рівня і відчуття тривожності через переживання, викликані підвищеним потовиділенням.

Як позбавиться від надмірного потовиділення?

Одним з виходів для корекції даного стану є застосування препаратів блокуючих потовиділення – ботулотоксинів. Вони блокують нерви, що стимулюють потові залози. Звичайно потрібно кілька ін’єкцій, перш ніж лікування продемонструє свою ефективність.

уколы от потоотделения

Ін’єкції препаратів блокуючих потовиділення ефективно і безпечно вирішують цю проблему, значно зменшуючи секрецію потовиділяючих залоз.

смас FDA

Регуляторний орган США з нагляду за харчовими продуктами і ліками (FDA) схвалив цей метод корекції гіпергідрозу в пахвовій зоні. Результати деяких досліджень показують, що лікування може бути ефективним для інших областей тіла. Воно може допомогти жінкам в постменопаузі, котрі страждають від надмірного потіння голови, процедура ефективна при надмірному потовиділенні рук і ніг.

уколы от гипергидроза

Механізм дії лікування наступний: ін’єкції тимчасово блокують в організмі хімічну речовину, яка стимулює потові залози. Більшість пацієнтів помічають результати через чотири-п’ять днів після початку лікування. Фахівці говорять про те, що тривалість дії препаратів блокуючих потовиділення при гіпергідрозі суто індивідуальна.

В середньому тривалість дії препарату від 5 до 9 місяців.

Після чого ін’єкції можна повторити.

Можливі й короткочасні побічні ефекти. Найбільш частим з них є тимчасова м’язова слабкість, яка може виникнути при введенні препарату.

До речі, на відео нижче, фахівці Esteva Clinic розповідають про підвищеної пітливості в телепередачі “Будьте здорові” (телеканал “НТН”)

Особливості процедури

Процедура безболісна, ефективна і характеризується вираженим і тривалим результатом. Дія препаратів блокуючих потовиділення починається вже через пару днів, досягаючи свого піку на 10-14 день після процедури.

Ми робимо ін’єкції препаратів блокуючих потовиділення найтоншими голками і при необхідності проводимо знеболювання, що дозволяє пацієнтові відчувати себе комфортно

Чому варто звернутися в Esteva Clinic для лікування гіпергідрозу?

Є кілька факторів, які говорять про те, що лікування гіпергідрозу необхідно проходити саме в нашій клініці:

📌 У нас тривалий досвід успішної боротьби з цією проблемою.

📌 Ми працюємо на результат і вважаємо головним Ваше задоволення результатом процедури. Тому, ми не економимо на одиницях введеного препарату
📌 Для лікування гіпергідрозу ми використовуємо тільки сертифіковані препарати, придбані у офіційних дистриб’юторів
📌 Антисептика в нашій клініці – на першому місці. Ін’єкції в Esteva Clinic виконуються одноразовим інструментарієм в умовах повної стерильності

Звертайтеся в Esteva Clinic!

Ми знаємо, що робити!

Вартість процедури

Лікування гіпергідрозу

Зона примененияЦена, грн
Лікування гіпергідрозу обличчя3800
Лікування гіпергідрозу лобу2700
Лікування гіпергідрозу пахвинних ділянок (у жінок)

4900
7800

Лікування гіпергідрозу пахвинних ділянок (у чоловіків)

5900
8800

Лікування гіпергідрозу стоп7800
Лікування гіпергідрозу лодонь7800