Кріоліполіз

Ефективний та інноваційний спосіб позбутися небажаного локального жиру без операції
 • Довготривалий і помітний результат
 • Середній час процедури становить 40-60 хвилин (на одну зону)
 • Достатньо 1-2 процедур з інтервалом у 6-7 тижнів
 • Процес майже безболісний, період відновлювання мінімальний
Кріоліполіз зони живота
4900 грн
7000 грн
Кріоліполіз живіт + боки
5900 грн
8500 грн
Кріоліполіз стегон (внутрішня і зовнішня поверхня)
9900 грн
13000 грн
Записатися на прийом

Кріоліполіз: суть процедури

Лікування постакне

Кріоліполіз – це швидка та безпечна альтернатива хірургічній ліпосакції. Її ще називають “холодна ліпосакція”. Під час процедури безопераційного видалення жиру проводиться швидке охолодження жирових клітин з подальшим апоптозом – природним розкладенням жиру на дрібні частки, які виводяться з організму.

 

Принцип маніпуляції полягає у вибірковому заморожуванні жиру, яке не зачіпає прилеглі м’які тканини. Не варто лякатися слова “заморожування”. Температура, при якій розпадається жирова тканина становить лише від -7 до -9 °С.

Неактивні клітини жиру сприймаються організмом як стороння речовина, свого роду сміття, яке слід якнайшвидше видалити. Цю функцію у нашому тілі виконують фагоцити. Все відбувається природним шляхом, без будь-яких дієт, прийому препаратів, “очищення” кишечника або будь-якого іншого зовнішнього впливу.

Виведення частинок відмерлих жирових клітин здійснюється так само як і будь-якого продукту обміну речовин. Простіше кажучи, ви позбавитеся зайвого жиру, і навіть не помітите цього.

Миттєвого ефекту від кріоліполізу ви не побачите, але вже через кілька днів жир в оброблених зонах почне “танути” і зникати. Протягом найближчих місяців кількість жирової тканини у зоні впливу зменшиться на 25-40%. Цей результат ви точно відчуєте і зможете навіть виміряти.

Зони на яких проводиться кріоліполіз

Проведення кріоліполізу показано чоловікам та жінкам будь-якого віку для видалення жиру на таких зонах:

 • живіт та боки;
 • спина;
 • під сідницями;
 • зовнішня та внутрішня сторони стегна;
 • під колінами.

Треба наголосити, що кріоліполіз – це чудовий та дієвий спосіб позбавлення саме від локального жиру. Схуднути одразу і скрізь за допомогою процедури не вдасться.

Що варто знати про кріоліполіз

У розвинених країнах частка людей, які страждають від зайвої ваги становить 50-70%. Щоб позбутися жирових відкладень люди активно займаються спортом, сідають на дієти та навіть йдуть “під ніж” до пластичних хірургів.

Хоча здоровий спосіб життя і фізичні навантаження безумовно допомагають у схудненні, іноді цього може бути недостатньо. Пояснюється це тим, що при заняттях спортом відбувається формування м'язового корсета та часткове спалювання жиру. Але організм бере енергію із жирових відкладень там, де вважає за потрібне. Тому в результаті навіть після серйозних фізичних навантажень валики жиру можуть все ще залишатися на боках, внутрішній стороні стегон тощо.

Позбутися такого залишкового жиру може бути складно, адже немає таких дієт, які б допомагали схуднути конкретній частині тіла. Саме тому кріоліполіз настільки популярний, адже він допомагає у ситуаціях, де інші методи марні та неефективні.

Технологія кріоліполізу полягає в охолодженні жирової тканини, що призводить до ліполізу (розщеплення жирових клітин). Саме так зменшуються місцеві жирові відкладення. Найголовніше, що при процедурі не відбувається пошкодження інших тканин.

Краще зрозуміти процес, який під час кріоліполізу відбувається в організмі, можна завдяки схемі, що наведена нижче.

Безпека методу кріоліполізу підтверджена FDA (Управління продовольства та медикаментів США). Технологію застосовують з 2009 року, при цьому кілька мільйонів пацієнтів оцінили переваги такого способу позбавлення від локального жиру на тілі. Очевидно, що такий успіх методики пояснюється її чудовою результативністю.

Кріоліполіз можна порівняти з ліпосакцією, проте при цьому не відбувається жодних хірургічних маніпуляцій. Не потрібний наркоз, розрізи, шви, реабілітація. Процедура кріоліполізу може здійснюватися в амбулаторних умовах і не займає багато часу. Приємним додатковим ефектом від процедури стане покращення тонусу шкіри.

Ще один важливий фактор – доступна вартість курсу кріоліполізу. На сьогодні це один з найдешевших, серед дієвих, способів позбавлення від зайвого жиру в проблемних зонах.

Як проходить процедура

Кріоліполіз – це дієвий спосіб позбавлення від зайвої ваги в комфортних умовах косметологічного кабінету.
 • Проведення кріоліполізу починається з консультації лікаря та визначення зон проведення кріоліполізу. Фахівець обов’язково поставить кілька питань про загальний стан здоров’я, зробить висновки про стан шкіри та допустимість виконання заморозки жиру. Обмежень небагато, але вони є, про це йтиметься нижче.
 • Час обробки однієї зони становить 40-60 хвилин.
 • В Esteva Clinic можна проводити кріоліполіз на 4 різних зонах одночасно.
 • Знеболення не потрібне. Пацієнти під час маніпуляції можуть займатися своїми справами – читати, користуватися смартфоном, дивитися телевізор чи слухати музику.
 • Після завершення сеансу в місці накладання аплікатора можливе почервоніння, набряклість, у дуже рідкісних випадках гематома (якщо у пацієнта підвищена чутливість шкіри). Не виключені певні больові відчуття схожі на крепатуру після посиленого тренування. Ці явища безслідно проходять самі собою протягом декількох днів.
Більш детально роздивитися як проходить процедура кріоліполізу у центрі естетичної медицини Esteva Clinic ви можете у відео.

Протипоказання до проведення кріоліполізу

Хоча процедура позбавлення від локального жиру на тілі є абсолютно безпечною і не травматичною, навіть вона має свої протипоказання. Утриматися від кріоліполізу варто якщо пацієнт має:

 • алергію на холод;
 • різноманітні дерматологічні захворювання (екзема, дерматит тощо);
 • не загоєні рани в передбачуваному місці дії апарату. Перешкодою також можуть стати старі рубці.

Також процедуру не дозволено робити жінкам під час вагітності та лактації.

Наявність медичних протипоказань буде обов’язково з’ясовано спеціалістом під час огляду та бесіди на індивідуальній консультації.

Як швидко видно результат

Жирова клітковина, видалена за допомогою заморозки, виводиться з організму назавжди. Цей процес може тривати до 4 місяців включно. Після цього терміну буде отримано максимальний ефект. Такий тривалий час потрібен нашому тілу, щоб вивести неактивні частинки жиру. Швидкість виведення індивідуальна, залежить від звичайної швидкості метаболізму вашого організму.

Позитивну динаміку уповільнює надмірне та нездорове харчування. Простіше кажучи, якщо після процедури ви будете систематично переїдати, довгоочікуваного позбавлення від складок на талії можна і не помітити.

У клініці естетичної медицини та дерматології Esteva Clinic не дають нездійсненних обіцянок. Ми вітаємо ваше бажання виглядати красиво та підтягнуто і готові докласти для цього всі наші знання та досвід. Пам’ятайте, що ніяка апаратна методика не замінить активного способу життя та здорового харчування, але допоможе багаторазово посилити їхню дію.

Ефект від кріоліполізу в Esteva Clinic

Оцінити, який позитивний результат від кріоліполізу отримують клієнтки клініки естетичної медицини Esteva Clinic, ви можете на фото нижче.

Чому варто робити кріоліполіз саме в Esteva Clinic

 • Ви економите свій час, адже ми використовуємо Adonyss Lp-Cool який дозволяє застосовувати одночасно 4 насадки, що значно скорочує час процедури
 • У нас встановлено джерело безперебійного живлення, тому навіть при раптовому вимкненні електрики, процедура буде проведена до кінця
 • Ми сповідуємо принцип комплексної боротьби з жировими відкладеннями. Це включає надання рекомендацій по харчування та способу життя, що значно збільшує вашу задоволеність результатом
 • У нас дійсно чудова вартість на процедуру кріоліполізу – переконайтеся самі!

Актуальні ціни на кріоліполіз

Кріоліполіз

Назва процедуриЦіна, грн
Кріоліполіз зони живота

4900
7000

Кріоліполіз живіт + боки

5900
8500

Кріоліполіз стегон (внутр. і зовнішні поверхні)

9900
13000

Кріоліполіз внутрішніх поверхонь стегон

5900
8500

Кріоліполіз зони під сідницями

5900
8500

Кріоліполіз колін

5900
8500

Кріоліполіз Пакет1 (живіт+внутр. поверхонь стегон)

8900
15500

Кріоліполіз Пакет2 (живіт+внутр. поверхонь стегон+боки)

9900
17000

Кріоліполіз Пакет3 (живіт+внутр. поверхонь стегон+колін)

9900
17000