Кріоліполіз – ліпосакція без операції

Криолиполиз Киев

 

Кріоліполіз – одна з найінноваційних та найефективніших процедур для видалення небажаних жирових відкладень без операції. Технологію застосовують з 2009 року, при цьому кілька мільйонів пацієнтів оцінили переваги кріоліполізу. Очевидно, що такий успіх методики пояснюється її чудовою результативністю та доступністю.

Кріоліполіз можна порівняти з ліпосакцією, проте при цьому не відбувається жодних хірургічних маніпуляцій. Не потрібний наркоз, розрізи, шви, реабілітація. Процедура кріоліполізу може здійснюватися в амбулаторних умовах і не займає багато часу.

Що таке кріоліполіз: суть процедури

Безопераційний метод видалення жиру, відомий під назвою кріоліполіз, заснований на ефекті швидшого охолодження жирової клітковини у порівнянні з іншими тканинами, а також на явищі апоптозу – природного розкладання жиру на дрібні частки, які потім виводяться з організму.

Принцип маніпуляції полягає у вибірковому заморожуванні жиру, що не торкає прилеглі м’які тканини. Не варто лякатися слова “заморожування”. Насправді температура, при якій жирова клітина припиняє життєдіяльність і розпадається, лежить вище за нуль, але значно нижче за звичні 36,6 ℃.

Неактивні клітини жиру сприймаються організмом як стороння речовина, свого роду сміття, яке слід якнайшвидше видалити. Цю функцію нашому тілі виконують фагоцити. Все відбувається природним шляхом, без будь-яких дієт, прийому препаратів, “очищення” кишечника або будь-якого іншого зовнішнього впливу.

Виведення частинок відмерлих жирових клітин здійснюється так само, як і будь-якого продукту обміну речовин. Простіше кажучи, ви позбавитеся зайвого жиру, і навіть не помітите цього. Чи може бути щось приємніше?

Схематично це відображено на схемі нижче

 

кріоліполіз

 

Переваги кріоліполізу

Процес руйнування жирових відкладень цікавить добру третину населення планети. У розвинених країнах від 50 до 70% населення страждає на ожиріння того чи іншого ступеня. Щоб позбутися зайвої ваги, що тільки не роблять: займаються спортом, приймають “жироспалюючі” дієтичні добавки, страждають на дієтах і йдуть “під ніж” до пластичних хірургів.

Не применшуючи переваг фізкультури і здорового харчування, змушені все ж таки сказати: у багатьох випадках їх недостатньо, щоб отримати струнку привабливу фігуру.

Справа в тому, що при заняттях спортом відбувається формування м’язового корсету та часткове спалювання жиру. Але! Організм бере енергію зі своїх жирових запасів, причому зовсім не переймаючись, з якого місця вони, ці жири, надходять. Як наслідок, навіть після тривалих болісних тренувань ви можете спостерігати валики жиру на боках, на внутрішній стороні стегон, на руках, у пахвовій області.

Ці складки, що висять, неймовірно дратують, а позбутися їх дуже складно. Немає таких дієт і вправ, які б діяти у якомусь конкретному місці.

Основні переваги кріоліполізу:

✔️ результат зберігається довго
✔️ мінімальний ризик та короткий відновлювальний період
✔️ практично безболісна процедура;
✔️ займає близько години;
✔️ достатньо 1-2 процедури

Миттєвого ефекту від кріоліполізу ви не побачите, але вже через кілька днів жир в оброблених зонах почне “танути” і зникати. Протягом найближчих місяців кількість жирової тканини у зоні впливу зменшується на 25-40%. Цей результат ви точно відчуєте і зможете навіть виміряти.

смас FDAБезпека методу кріоліполізу підтверджена FDA, управлінням санітарного контролю США, що відповідає за якість продуктів, медичних препаратів та обладнання. Його ефективність доведена сотнями досліджень та мільйонами людей, які пройшли лікування.

Кріоліполіз забезпечує найефективніше усунення жирових відкладень на тілі серед безопераційних методик

Важливий фактор – доступна вартість курсу кріоліполізу. На сьогоднішній день це один з найдешевших, серед дієвих, способів позбавлення від зайвого жиру в проблемних зонах.

Кому підходить процедура кріоліполізу

Схуднути одразу і скрізь за допомогою кріоліполізу не вдасться. Для цього потрібно використовувати інші методи, у тому числі здорове харчування, обмеження добової споживаної енергії, регулярні заняття спортом, у деяких випадках — оперативне втручання.

Проведення кріоліполізу показано чоловікам та жінкам будь-якого віку для видалення жиру:

криолиполиз кому показан

✅ а животі та боках

✅ на спині

✅ під сідницями

✅ зовнішньої та внутрішньої частини стегна

✅ над колінами

 

Приємним додатковим ефектом стане покращення тонусу шкіри.

За одну процедуру можна обробити холодом кілька зон (до 6 – за кількістю аплікаторів). Ефекту піддаються ті місця, куди було накладено вакуумний аплікатор. Він є інструментом, частиною обладнання, за допомогою якого виготовляють кріоліполіз.

Ваша та наша мета полягає у моделюванні тіла. Цього не завжди можна досягти за один раз, але ж жир накопичувався не один рік. Через 6-7 тижнів сеанс можна повторити.

Прибрати 5-7 см на талії, прийнявши всього годинний курс кріоліполізу – це не фантастика, а реальність, причому за дуже доступною ціною.

Особливості процедури кріоліполізу

Проведення кріоліполізу починається з консультації лікаря косметолога та визначення зон проведення кріоліполізу. Фахівець обов’язково поставить кілька питань про загальний стан здоров’я, зробить висновки про стан шкіри та допустимість виконання заморозки жиру. Обмежень небагато, але вони є, про це йтиметься нижче.

🕐 Процедура кріоліполізу займає від 40 до 60 хвилин на одну зону

ООдномоментно в Esteva Clinic можна проводити кріоліполіз до чотирьох зон (наприклад: живіт, боки, внутрішня поверхня ніг, зона над колінами). Процедура досить зручна.

криолиполиз Esteva

Знеболення не потрібне. Багато пацієнтів під час маніпуляції можуть займатися своїми справами – читати, користуватися смартфоном або планшетом, дивитися телевізор чи слухати музику.

Апарат для кріоліполізу сертифікований, має кілька ступенів захисту, у тому числі автоматичне відключення у разі виникнення форс-мажорних ситуацій.

Після завершення сеансу в місці накладання аплікатора можливе почервоніння, набряклість, у дуже рідкісних випадках гематома, що пов’язано з підвищеною чутливістю шкіри. Не виключена певна болючість, вона може бути схожа на крепатуру після посиленого тренування.

Ці явища безслідно проходять без лікування протягом декількох днів.

 

Чи довго діє кріоліполіз

Жирова клітковина, видалена за допомогою заморозки, виводиться з організму назавжди. Процес може тривати деякий час, до чотирьох місяців включно. Після цього терміну буде отримано максимальний ефект.

Такий тривалий час потрібно нашому тілу, щоб вивести неактивні частинки жиру. Швидкість виведення індивідуальна, залежить від звичайної швидкості метаболізму вашого організму. Для багатьох дія кріоліполізу стане очевидною вже через місяць, комусь знадобиться більше часу.

Позитивну динаміку уповільнює надмірне та нездорове харчування. Простіше кажучи, якщо після процедури ви будете систематично переїдати, довгоочікуваного позбавлення від складок на талії можна і не помітити.

Показання до проведення кріоліполізу

Кріоліполіз показаний для знищення небажаного підшкірного жиру в певних частинах тіла: на стегнах, валиків на талії, спині та колінах. Потрібно пам’ятати, що це ефективний та доступний допоміжний метод, який здатний посилити результат ваших старань щодо підтримання нормальної ваги.

У клініці естетичної медицини та дерматології Esteva Clinic не дають нездійсненних обіцянок. Ми вітаємо ваше бажання виглядати красиво та підтягнуто, і готові докласти для цього всі наші знання та досвід. Ніяка апаратна методика не замінить активного способу життя та здорового харчування, але допоможе багаторазово посилити їхню дію.

Наша робота частково нагадує роботу скульптора. Ми намагаємося моделювати вашу фігуру так, щоб процес зміни був максимально природним та не порушував ваших природних пропорцій. Наші фахівці прагнуть проявити вашу натуральну красу, можливо, приховану в результаті не зовсім правильного способу життя.

Протипоказання до кріоліполізу

Зупинимося на обмеження для виконання косметологічних маніпуляцій.

Не допускається руйнувати жирові клітини кріоліполізом при вагітності та лактації; при наявності алергії на холод та інших дерматологічних захворювань (екзема, дерматит та ін.). Якщо в передбачуваному місці дії є рани, що не загоїлися, або старі рубці, це може стати перешкодою для виконання процедури.

Наявність медичних протипоказань буде обов’язково з’ясовано спеціалістом під час огляду та обговорення косметологічних методів.

Результати кріоліполізу

Ефективність кріоліполізу проявляється у міру виведення заморожених і розпалися частинок жиру. З кожним тижнем ви помітите, як все більш вільним стає звичний одяг.

криолиполиз в Киеве

Небажані “рятувальні круги” жиру на талії більше не заважатимуть застебнути улюблені джинси.

Вартість процедур у клініці естетичної медицини та дерматології Esteva Clinic була і залишається однією з найдоступніших у Києві. Не відмовляйте собі в задоволенні стати кращими, стрункішими, красивішими.

Вартість процедури

Кріоліполіз

Назва процедуриЦіна, грн
Криоліполіз зони живота

4900
7000

Кріоліполіз живіт + боки

5900
8500

Кріоліполіз стегон (внутр. і зовнішні поверхні)

9900
13000

Кріоліполіз внутрішніх поверхонь стегон

5900
8500

Кріоліполіз зони під сідницями

5900
8500

Кріоліполіз колін

5900
8500

Кріоліполіз Пакет1 (живот+внутр. поверхонь стегон)

8900
15500

Кріоліполіз Пакет2 (живот+внутр. поверхонь стегон+боку)

9900
17000

Кріоліполіз Пакет3 (живот+внутр. поверхонь стегон+колін)

9900
17000