Лазерне шліфування СО2 лазером

лазерная шлифовка Киев

На сьогоднішній день фракційне шліфування шкіри за допомогою СО2-лазера – це «золотий стандарт» серед методик лазерного омолодження. Цей метод активно застосовується в естетичній косметології вже більше 25 років.

Лазерне фракційне шліфування якісно омолоджує шкіру, покращує зовнішній вигляд, знижує інтенсивність проявів старіння (зморжки, заломи, дряблість), камуфлює шрами і розтяжки, звужує розширені пори, повертає гладкість і однорідний тон.

 

Як це працює?

З віком зовнішній вигляд і характеристики шкіри змінюються: епідерміс (верхній шар шкіри) стоншується – тому плями стають більш помітними, а вміст колагену і еластину в дермі поступово втрачається – це приводить до появи мімічних зморшок і в’ялої шкіри.

 

лазерне омолодження київ

Фракційне лазерне лікування впливає як на епідерміс, так і на дерму. Це відбувається шляхом доставки лазерного променя, розділеного на тисячі крихітних, але глибоких стовпчиків, в шкіру, що в свою чергу стимулює більш інтенсивний синтез колагену, скорочення шкірного клаптя і вирівнювання рельєфу.

 

Чому лазерне шліфування краще виконувати саме на CO2 лазері

Американське товариство лазерної медицини та хірургії при Каліфорнійському університеті нещодавно провело дослідження, результати якого вельми красномовні: CO2 лазер стимулює вироблення на 30% більше колагену, ніж ербієвий лазер.

Особливо варто відзначити переваги фракційного (тобто – зонального) впливу: лазерні промені, представлені у вигляді стовпів тепла, направляються на певну зону, при цьому решта шкіра залишається недоторканою.

adonys lazer

Лазер СО2 – це сучасна, дійсно безпечна і ефективна процедура лазерної шліфовки шкіри. Ефект від процедури видно вже через тиждень.

У Esteva Clinic для роботи ми застосовуємо СО2 лазер американського бренду Adonyss CarbonFrax.

Особливість цього апарату є м’яка дія, яка дозволяє скоротити тривалість реабілітаційного періоду, а також різноманітність режимів і насадок, що дозволяє більш індивідуально підібрати параметри лазерного шліфування шкіри.

 

смас FDAЗастосування апаратури Adonyss CarbonFrax схвалено FDA (U.S. Food and Drug Administration – регуляторний орган США)

 

Які проблеми усуває лазерне шліфування

Лазерне шліфування може застосовуватися для лікування:

✅ Зморшок зони навколо очей, губ, обличчя, шиї і грудей
✅ Дряблості шкіри обличчя, шиї і декольте
✅ Вікових плям
✅ Нерівного тону і текстури шкіри
✅ Пошкодження сонцем шкіри(фотостаріння)
✅ Наслідків вугрової хвороби як на обличчі, так і на спині, руках, зоні декольте
✅ Усунення рубців, розтяжок і стрій

Шліфування лазером СО2 може застосовуватися на будь-якій ділянці тіла, але особливо затребувана вона саме на обличчі, шиї, декольте і руках. Дана процедура підходить практично для всіх типів шкіри пацієнтам будь-якого віку. Але методи впливу можуть мати відмінності, в залежності від індивідуальної ситуації.

Як виконується фракційне шліфування

Стандартна процедура триває 30-60 хвилин. Щоб уникнути дискомфортних відчуттів, на шкіру постійно подається холодне повітря. Крім того, може наноситися місцева анестезія, за бажанням пацієнта.

co2 лазер

Для пацієнтів з дрібними зморшками на обличчі використовуються режими лазера з меншою інтенсивністю, що дозволяє швидше пройти період відновлення (режим Medium).

У випадку з глибокими зморшками, проблемами пігментації і надлишкової, в’ялою шкірою потрібно більш інтенсивне лікування, що вимагає більш тривалого відновлення (режим High).

Пропонуємо ознайомитися з тим, як проходить лазерне шліфування в Esteva Clinic на цьому відео

 

Підготовка до процедури

Перед процедурою лікар обов’язково проводить консультацію. Стандартна консультація включає в себе наступні етапи:

  • опитування на предмет поточних і перенесенніх захворювань, способи їх лікування, прийому лікарських засобів;
  • проведення огляду – лікар вивчає проблемну зону, встановлює її особливості – товщину тканини, наявність пігментації, рубців і т.д .;
  • обговорення мотивів, можливих ризиків, ймовірного результату – доктору необхідно упевнитися, що пацієнт розуміє суть процедури, а також нюанси відновного періоду.

Існують загальні рекомендації, показані всім, хто планує в найближчому майбутньому записатися на фракційне лазерне шліфовання шкіри:

  • якщо у пацієнта схильність до герпесу, до і після сеансу слід приймати противірусні препарати, щоб уникнути загострення хронічної проблеми;
  • перебування під відкритим, а особливо – активним літнім – сонцем слід обмежити як мінімум за 2 тижні до і після сеансу, в іншому випадку можлива незворотна пігментація саме тих ділянок шкіри, на яких відбувалася шліфування;
  • куріння – не просто шкідлива звичка: в даному випадку вона уповільнює процес відновлення шкіри, по можливості варто відмовитися від цигарок як мінімум за 14 днів до сеансу

Який ефект очікувати

Після процедури – завдяки активації колагену – шкіра підтягується, що відразу буде помітно. Дрібні зморшки розгладжуються, а глибокі стають менш вираженими; пігментація зменшується. Перші поліпшення видно вже через кілька днів, але остаточний ефект буде досягнутий протягом 6-12 місяців після процедури: лазер СО2 «запускає» процеси омолодження, які продовжують працювати в організмі ще тривалий період часу.

Фракційне шліфування шкіри лазером CO2 дає наступні результати:

✅ поліпшення текстури шкіри;
✅ зменшення розміру пор;
✅ зменшення зморшок;
✅ зменшення глибини рубців від висипань;
✅ зменшення пігментних плям.

 

Також за допомогою 2-3 процедур можна поліпшити ситуацію з розтяжками на шкірі живота і стегон.

 

У більшості випадків для отримання максимального результату необхідно 2-3 процедури.

Фракційний CO2 лазер можна використовувати не тільки з естетичною метою – він ефективний і для лікування доброякісних уражень шкіри (таких як актинічний кератоз), а також пігментних і сонячних плям.

 

Як відбувається відновлення

Тривалість періоду реабілітації може варіюватися від 3 до 7 днів, в залежності від глибини впливу. Відразу після процедури на обробленій ділянці можна побачити сітку мікропошкодження, яка зберігається протягом 2 днів. Почервоніння, схоже на глибокий сонячний опік, збережеться протягом наступного тижня. Мінімальний набряк, особливо навколо очей, може проявлятися протягом 3 днів після лікування. Іноді це займає більше часу, але вже через тиждень після процедури не залишається ні набряків, ні почервоніння.

Хоча фракційне шліфування за допомогою CO2 лазера є в цілому безпечною процедурою, будь лазерне вплив пов’язане з ризиком. Це може бути запалення, гіперпігментація, гіпопігментація, виникнення інфекцій (наприклад, вірусу герпесу) і утворення рубців (це відбувається дуже рідко). Також можуть з’явитися плями, які з часом зникнуть.

Під час фази загоєння і протягом декількох місяців після лікування перед виходом на вулицю рекомендується наносити на оброблювану область зволожуючі сонцезахисні засоби з SPF не менше 50+. Також, щоб мінімізувати контакт тіла з прямими сонячними променями, слід використовувати захисний одяг і капелюхи з широкими полями.

 

Лазерне фракційне шліфування шкіри – це безпечна і дійсно ефективна процедура, яка допомагає поліпшити зовнішній вигляд і стан шкіри на проблемних ділянках, зменшити прояв вікових змін, зберегти молодий і квітучий вигляд.

 

Запишіться на лазерне омолодження в Esteva Clinic

Вартість процедури

Лазерне омолодження CO2 лазером

Назва процедуриЦіна, грн
Лазерна шліфовка обличчя Medium

4200-4900
5400

Лазерна шліфовка обличчя High

4900
5400

Лазерна шліфовка лоба1800
Лазерна шліфовка обличчя та повіки

6900
7400

Лазерна шліфовка щік2900
Лазерна шліфовка верхньої губи1500
Лазерна шліфовка навколо очей (псевдоблефаропластика)

2900
3200

усунення кіл під очима

1900
2300

Лазерна шліфовка декольте

3900
4500

Лазерна шліфовка шиї

2900
3500

Лазерна шліфовка кистей рук

2500
3300

Лікування постакне

Зона діїЦіна, грн
Все обличчя

4900
5800

Ніс

1200
1800

Щоки

2900
3400

Підборіддя

900
1300

Скроні

900
1300

Лоб

1800
2500

Спина

5900
8000

Лазерне лікування рубців і розтяжок (стрій)

Назва процедуриЦіна, грн
Лазерна шліфовка рубців за 10 см

990
2400

Лазерна шліфовка рубців за 1 кв. см

450
900

Лазерная шлифовка розтяжок (стрій) за 10x10 см

990
2400