Лазерне шліфування СО2 лазером

“Золотий стандарт” серед методик лазерного омолодження
 • Ефективна процедура омолодження обличчя і тіла
 • Тривалість процедури – 30-60 хвилин
 • В середньому для максимального результату необхідно 2-3 процедури
 • Ефект видно за тиждень і наростає 6-12 місяців
Лазерна шліфовка обличчя та повік
6900 грн
7400 грн
Лазерна шліфовка зони навколо очей
2900 грн
3200 грн
Лазерна шліфовка декольте
3900 грн
4500 грн
Записатися на прийом

Лазерне шліфування: що за процедура

На сьогодні фракційне шліфування шкіри за допомогою СО2-лазера – це “золотий стандарт” серед методик лазерного омолодження. Цей метод активно застосовується в естетичній косметології вже понад 25 років.

Лазерне фракційне шліфування якісно омолоджує шкіру, покращує її зовнішній вигляд, знижує інтенсивність проявів старіння (зморшки, заломи, дряблість), камуфлює шрами та розтяжки, звужує розширені пори, повертає гладкість і однорідний тон.

Чому лазерне шліфування краще виконувати саме на CO2 лазері

Лазер СО2 – це сучасна, дійсно безпечна та ефективна процедура лазерного шліфування шкіри. Ефект від процедури видно вже через тиждень. Американське товариство лазерної медицини та хірургії при Каліфорнійському університеті провело дослідження, результати якого вельми красномовні: CO2 лазер стимулює вироблення на 30% більше колагену, ніж ербієвий лазер.

Особливо варто відзначити переваги фракційного (тобто – зонального) впливу: лазерні промені, представлені у вигляді стовпів тепла, направляються на конкретну зону, при цьому решта шкіри не зачіпається.

У Esteva Clinic для роботи ми застосовуємо СО2 лазер американського бренду Adonyss CarbonFrax. Особливість цього апарату є м’яка дія, яка дозволяє скоротити тривалість реабілітаційного періоду, а також різноманітність режимів і насадок, що дозволяє більш індивідуально підібрати параметри лазерного шліфування шкіри. Застосування апаратури Adonyss CarbonFrax схвалено FDA (U.S. Food and Drug Administration – регуляторний орган США).

Що потрібно знати про процедуру

Лазерне шліфування шкіри підходить для вирішення таких проблем:

 • зморшки обличчя (включно з зонами навколо очей та губ), шиї та грудей;
 • дряблість шкіри обличчя, шиї та декольте;
 • вікові плями;
 • нерівний тон і текстура шкіри;
 • фотостаріння;
 • наслідки вугрової хвороби як на обличчі, так і на спині, руках, зоні декольте;
 • рубці, розтяжки та стрії.

Процедура підходить практично для всіх типів шкіри пацієнтам будь-якого віку. Але методи впливу можуть мати відмінності, в залежності від індивідуальної ситуації.

З віком зовнішній вигляд і характеристики шкіри змінюються. Епідерміс (верхній шар шкіри) стоншується, тому плями стають більш помітними. Вміст колагену та еластину в дермі поступово втрачається – це приводить до появи мімічних зморшок та в’ялої шкіри.

Фракційне лазерне лікування впливає як на епідерміс, так і на дерму. Це відбувається шляхом доставлення лазерного променя, розділеного на тисячі крихітних, але глибоких стовпчиків, в шкіру, що в свою чергу стимулює більш інтенсивний синтез колагену, скорочення шкірного клаптя і вирівнювання рельєфу.

Для проведення процедури лазерного шліфування існує ряд протипоказань:

 • хронічні хвороби в стадії загострення;
 • інфекційні хвороби та герпес у стадії загострення;
 • наявність таких хвороб як туберкульоз, епілепсія, діабет, а також онкології;
 • період вагітності та лактації;
 • схильність до формування келоїдних рубців;
 • запальні процеси на шкірі.

Ефективність лазерного шліфування

Після процедури, завдяки активації колагену, шкіра підтягується, що відразу буде помітно. Дрібні зморшки розгладжуються, а глибокі стають менш вираженими, пігментація зменшується. Перші поліпшення видно вже через кілька днів, але остаточний ефект буде досягнутий протягом 6-12 місяців після процедури: лазер СО2 “запускає” процеси омолодження, які продовжують працювати в організмі ще тривалий період часу.

Фракційне шліфування шкіри лазером СО2 дає наступні результати:

 • поліпшення текстури шкіри;
 • зменшення розміру пор;
 • зменшення зморшок;
 • зменшення глибини рубців від висипань;
 • зменшення пігментних плям.

Також за допомогою 2-3 процедур можна поліпшити ситуацію з розтяжками на шкірі живота і стегон. Фракційний CO2 лазер можна використовувати не тільки з естетичною метою – він ефективний і для лікування доброякісних уражень шкіри (таких як актинічний кератоз), а також пігментних і сонячних плям.

Лазерне шліфування навколо очей

Одна з важливих переваг лазерного шліфування шкіри полягає в тому, що процедуру можна використовувати навколо очей. Тонка і ніжна шкіра під очима часто залишається поза увагою під час щоденного домашнього догляду. Якщо ви хочете покращити зовнішній вигляд цієї важливої зони, то шліфування навколо очей стане чудовим рішенням.

Лазерне шліфування під очима

Делікатна шкіра навколо очей перша починає видавати вікові зміни шкіри. Саме там з’являються ранні зморшки, верхня повіка починає нависати, а на нижньому утворюються мішки та темні кола. Неминучий процес зміни шкіри пришвидшує тривала робота за комп’ютером і звичка часто й довго використовувати телефон. Постійна напруга очей швидко призводить до того, що погляд стає втомленим, через що обличчя в цілому виглядає старшим і більш сумним.
Якщо ви хочете помітно покращити ситуацію і повернути здоровий і відпочивший вигляд зоні навколо очей – лазерне шліфування СО2 стане відмінним рішенням.

Показання для застосування шліфування під очима:

 • мімічні зморшки;
 • темні кола;
 • малярні мішки;
 • в’яла і втомлена шкіра;
 • рубці, шрами, пігментні плями.

Записуючись на процедуру лазерного омолодження зони навколо очей, ви отримаєте якісний результат. Процедура лазерного омолодження зони навколо очей дуже ефективна. Часто у наших пацієнтів вже після першого сеансу видно позитивний ефект, проте для більш помітного та стійкого результату необхідно 2-3 сеанси шліфування.

Кому підходить лазерне шліфування шкіри навколо очей та під очима

Процедура лазерного шліфування зони навколо очей підходить жінкам та чоловікам, які мають перелічені вище показання. Перед тим, як проводити шліфування, необхідно проконсультуватися з лікарем-дерматологом, щоб виключити всі можливі протипоказання.

Застосовувати методику не можна у кількох випадках:

 • наявність акне або інших ушкоджень шкіри у зоні навколо очей;
 • сильна засмага, яка з’явилася напередодні процедури;
 • проведені нещодавно косметологічні процедури (наприклад, пілінги), які несумісні з лазерним шліфуванням.

Підготовка до процедури

Перед процедурою лікар обов’язково проводить консультацію. Стандартна консультація містить наступні етапи:

 1. Опитування на предмет поточних і перенесених захворювань, способи їх лікування, прийом лікарських засобів.
 2. Проведення огляду – лікар вивчає проблемну зону, встановлює її особливості – товщину тканини, наявність пігментації, рубців і т.д.
 3. Обговорення мотивів, можливих ризиків, ймовірного результату – доктору необхідно упевнитися, що пацієнт розуміє суть процедури, а також нюанси відновного періоду.

Існують загальні рекомендації, показані всім, хто планує в найближчому майбутньому записатися на фракційне лазерне шліфування шкіри::

 1. Якщо у пацієнта схильність до герпесу, до і після сеансу слід приймати противірусні препарати, щоб уникнути загострення хронічної проблеми.
 2. Перебування під відкритим і активним сонцем слід обмежити за 2 тижні до і після сеансу. В іншому випадку можлива незворотна пігментація тих ділянок шкіри, на яких проводилось шліфування.
 3. Куріння уповільнює процес відновлення шкіри, тож по можливості варто відмовитися від цигарок як мінімум за 14 днів до сеансу.

Як виконується фракційне шліфування

Стандартна процедура триває 30-60 хвилин. Щоб уникнути дискомфортних відчуттів, на шкіру постійно подається холодне повітря. Крім того за бажанням пацієнта, може наноситися місцева анестезія.
Для пацієнтів з дрібними зморшками на обличчі використовуються режими лазера з меншою інтенсивністю, що дозволяє швидше пройти період відновлення (режим Medium). У випадку з глибокими зморшками, проблемами пігментації та в’ялою шкірою потрібно більш інтенсивне лікування, що вимагає більш тривалого відновлення (режим High).
Пропонуємо ознайомитися з тим, як проходить лазерне шліфування в Esteva Clinic у нашому відео.

Як відбувається відновлення після лазерного шліфування

Тривалість періоду реабілітації може варіюватися від 3 до 7 днів, в залежності від глибини впливу лазера. Відразу після процедури на обробленій ділянці можна побачити сітку мікропошкодження, яка зберігається протягом 2 днів. Почервоніння, схоже на глибокий сонячний опік, збережеться протягом наступного тижня. Мінімальний набряк, особливо навколо очей, може проявлятися протягом 3 днів після лікування. Іноді це займає більше часу, але вже через тиждень після процедури не залишається ні набряків, ні почервоніння.
Хоча фракційне шліфування за допомогою CO2 лазера є в цілому безпечною процедурою, будь лазерне вплив пов’язане з ризиком. Це може бути запалення, гіперпігментація, гіпопігментація, виникнення інфекцій (наприклад, вірусу герпесу) і утворення рубців (відбувається дуже рідко). Також можуть з’явитися плями, які з часом зникнуть.
Під час фази загоєння і протягом декількох місяців після лікування перед виходом на вулицю рекомендується наносити на оброблювану область зволожувальні сонцезахисні засоби з SPF не менше 50+. Також, щоб мінімізувати контакт тіла з прямими сонячними променями, слід використовувати захисний одяг і капелюхи з широкими полями.

Чому варто робити лазерне шліфування в Esteva Clinic

 • У нас працюють тільки дипломовані лікарі-дерматологи та косметологи з великим досвідом роботи. А сама Esteva Clinic забезпечує гарні результати у сфері естетичної медицини та дерматології з 2015 року
 • Ми працюємо на якісному обладнані, тож наші клієнти отримують найкращі результати без неприємних сюрпризів
 • В Esteva Clinic є великий арсенал апаратних та ін’єкційних методів косметології та дерматології, що у поєднанні з досвідом наших спеціалістів, дозволяє більш комплексно підходити до вирішення поставлених задач
 • Про все вищеперераховане свідчить наш рейтинг Google відгуках (4,9 із 5 на основі 110 відгуків)

Скільки коштує лазерне шліфування СО2 лазером

Лазерне омолодження CO2 лазером

Назва процедуриЦіна, грн
Лазерна шліфовка обличчя Medium

4200-4900
5400

Лазерна шліфовка обличчя High

4900
5400

Лазерна шліфовка лоба1800
Лазерна шліфовка обличчя та повіки

6900
7400

Лазерна шліфовка щік2900
Лазерна шліфовка верхньої губи1500
Лазерна шліфовка навколо очей (псевдоблефаропластика)

2900
3200

усунення кіл під очима

1900
2300

Лазерна шліфовка декольте

3900
4500

Лазерна шліфовка шиї

2900
3500

Лазерна шліфовка кистей рук

2500
3300

Лікування постакне

Зона діїЦіна, грн
Все обличчя

4900
5800

Ніс

1200
1800

Щоки

2900
3400

Підборіддя

900
1300

Скроні

900
1300

Лоб

1800
2500

Спина

5900
8000

Видалення міліумів

Назва процедуриЦіна, грн
Видалення міліумів до 10 шт

600
750

Видалення міліумів 10 - 20 шт

1100
1500

Видалення міліумів навколо очей (1 шт)

650
800

Видалення міліумів навколо очей (до 20 шт)4500
Знеболювання (1 - 10 шт)300