СМАС ліфтинг

Ultraformer III

– унікальна методика апаратного ліфтингу, яка є гідною альтернативою хірургічній підтяжки.

смас ліфтинг естева

На сьогоднішній день існує безліч технік по омолодженню шкіри обличчя, але далеко не всі з них можуть проникати на необхідну глибину, для забезпечення ефекту підтяжки (3D ліфтингу).

Таку здатність має методика підтяжки шкіри – ультразвуковий СМАС ліфтинг.

Імпульс при проведенні процедури ультразвукового SMAS ліфтингу проникає на глибину 1,5 – 13 мм досягаючи найглибших структур на всіх рівнях і забезпечує максимальну безопераційне омолодження обличчя і тіла.

Процес старіння

З віком м’язово-апоневротический шар SMAS (Superficial Musculo-Aponeurotic System) втрачає пружність і розтягується.


Процесс старения

Відбувається опущення тканин, причиною якого є деякий зсув кісткових структур, м’язово-апоневротіческой системи, розтягнення зв’язок, атрофія і птоз підшкірних жирових пакетів.

Зовні це проявляється втомленим виглядом, виникають носогубні складки, опущення брів, повік, виникнення другого підборіддя, що призводить до візуального ефекту старіння.

Ультразвуковий (його ще називають ультраформер, безопераційний SMAS lifting, High Intensity Focused Ultrasound, процедура Альтера) СМАС ліфтинг впливає на еластинові і колагенові волокна, в результаті чого відбувається їх відновлення і омолодження, так званий неоколагенез (формування молодого колагену).

Як це відбувається дивіться на відео:

Також рекомендуємо подивитися відео про те, як проводиться процедура ультразвукового СМАС ліфтингу Ультраформер III і про враження реальних пацієнтів нашої клініки після застосування цієї методики.

Ультразвуковий СМАС ліфтинг найбільш передова технологія омолодження!

Ультразвуковий СМАС ліфтинг з мікрофокусуванням (MFU) діє в найглибших шарах шкіри, що забезпечує надзвичайно стійкий, видимий ефект омолодження і ліфтингу шкіри.

При цьому спостерігається мінімальний вплив на поверхню шкіри.

Застосування інших методик апаратного ліфтингу забезпечує лише поверхневу дію.

смас ліфтинг або

У Esteva Clinic ми застосовуємо ULTRAFORMER III (УЛЬТРАФОРМЕР 3), що представляє останнє (третє) покоління апаратів ультразвукового СМАС ліфтингу.

Ультразвуковий SMAS ліфтинг застосовують для:

  • відновлення чіткості овалу обличчя;
  • згладжування носогубних складок;
  • підтяжки шкіри в зоні навколо очей, лоба, щік, шиї, брів
  • усунення другого підборіддя

смас ліфтинг для

Також, СМАС ліфтинг ефективний для профілактики вікових змін, уповільнення виникнення ознак старіння, поліпшення якості і рельєфу шкіри.

Крім того, ультразвуковий СМАС ліфтинг себе успішно зарекомендував для підтяжки шкіри на тілі: на животі, стегнах, колінах, внутрішньої поверхні рук.

Тільки оригінальне обладнання!

У Esteva Clinic ми застосовуємо ULTRAFORMER III (УЛЬТРАФОРМЕР 3), що представляє останнє (третє) покоління апаратів ультразвукового СМАС ліфтингу.

ultraformer 3

Технологія ULTRAFORMER III забезпечує таку ж ефективність як і застосуванні Ulthera Systems, що відомаяк «Альтера», при цьому супроводжується меншою болісністю.

Звичайно ж, для проведення ультразвукового SMAS ліфтингу ми застосовуємо виключно оригінальний і сертифікований апарат Ультраформер III

Приголомшливий результат без операції!

Представляємо Вам результати застосування ультразвукового СМАС ліфтингу в Esteva Clinic (клікніть для перегляду кожного фото):

Ультразвуковой СМАС лифтинг смас лифтинг киев альтера смас смас лифтинг альтера смас альтера ulthera smas альтера смас лифтинг Ультразвуковой СМАС лифтинг альтера HiFu лифтинг Ультразвуковой СМАС лифтинг Ультразвуковой СМАС лифтинг Ультразвуковой СМАС лифтинг

Ефективність та безпечність

Основна перевага ультразвукового smas-ліфтингу – це практично повна відсутність відновного періоду. Цю процедуру можна виконати під час обідньої перерви і знову повернутися до звичного життя.

Ультразвуковий СМАС ліфтинг – це процедура, що має виражений ефект, наростаючий протягом 90 днів після процедури, який зберігається від одного до трьох років.

Більш виражений ефект підтяжки шкіри в порівнянні з ультразвуковим СМАС лифтингом, може забезпечити ТІЛЬКИ операція!
… проте, існує ряд переваг ультразвукового СМАС ліфтингу в порівнянні з операцією:

  • безпека
  • відсутність необхідності застосовувати наркоз
  • відсутність тривалої реабілітації
  • відсутність післяопераційних рубців, гематом (вже через кілька годин Ви можете повернуться до свого звичайного життя)
  • збереження родзинок і індивідуальності Вашої зовнішності

Чудова доказова база методики

Ефективність застосування ультразвукового СМАС ліфтингу ULTRAFORMER III (УЛЬТРАФОРМЕР III) вивчалася в 8 клінічних дослідженнях. Загальна кількість учасників даних досліджень – 159 пацієнтів. Вік пацієнтів становив 37 – 69 років (в середньому 48 років). Клінічні дослідження проводилися в Італії, Кореї, Індії, Польщі, Німеччини та Австралії.

Проведені клінічні дослідження показали, що видимий омолоджуючий ефект спостерігався у 75 – 100% пацієнтів. Результат після процедури наростають протягом трьох місяців.

Слід зазначити, що вік не є протипоказанням для даної процедури. Наші пацієнти, з різними типами старіння в віці 35 – 65+ мають відмінні видимий ефект, після застосування ультразвукового СМАС ліфтингу.

Результати після застосування ультразвукового СМАС ліфтингу радують наших пацієнтів щодня!

При застосуванні ультразвукового СМАС ліфтингу побічні реакції вкрай рідкісні і незначні.

У Esteva Clinic для максимального комфорту під час процедур застосовують знеболювання (аплікаційна анестезія) за допомогою крему-анестетика за бажанням пацієнта.

Смас корея

Завдяки своїй ефективності і безпеці, технологія ультразвукового СМАС ліфтингу з застосуванням апарату ULTRAFORMER III схвалена регуляторним органом Євросоюзу (СE), Сінгапуру (HSA) та Кореї (MFDS)

Безопераційний СМАС ліфтинг – оптимальне рішення для клієнтів, які хочуть молодо виглядати, але не наважуються на пластичну операцію.

На сьогоднішній день в світі вже більше мільйона пацієнтів відчули на собі всі переваги технології ультразвукового СМАС ліфтингу.

Як показує практика нашої клініки, процедура ультразвукового СМАС ліфтингу (ULTRAFORMER III) прекрасно поєднується із застосуванням біоревітализації, контурної пластики, ін’єкцій ботулотоксину і фракційним РФ ліфтингом.

Ультраформер – це виражений результат без тривалого реабілітаційного періоду.

Вартість процедури

Ультразвуковой СМАС лифтинг (Ultraformer III) лица

Название процедурыЦена, грн
Лифтинг периорбитальной зоны (зона вокруг глаз)

5700-6500
7300

Лифтинг бровей

3400-3900
4300

Лифтинг 1/3 лица

9500-10500
11200

Лифтинг 2/3 лица

12900-14900
15300

Лифтинг лица

16300-17500
22000

Лифтинг лица + шея

24500-25900
27900

Лифтинг лица + шея + декольте

28900-29900
33900

Лифтинг лба

5900-6800
7300

Лифтинг шеи

11500-12900
12800

Лифтинг декольте

11500-12900
15200

Ультразвуковой СМАС лифтинг (Ultraformer III) тела

Название процедурыЦена, грн
1 линия27
Колени (250 импульсов)6750
Внутреняя поверхность рук (500 импульсов)13500
Подмышечная зона (200 импульсов) 5400
Лифтинг зоны 10*10 см (2 насадки)4900
Лифтинг зоны 10*10 см (3 насадки)6900

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *