Консультація косметолога Київ

Перший крок на шляху до здорової шкіри
 • Перший крок на шляху до покращення зовнішності
 • Індивідуальний підбір процедур та засобів для будь-якого типу шкіри
 • Вирішення косметологічних та дерматологічних проблем будь-якої складності
 • Комплексний підхід, націлений на довгостроковий результат
Консультація (до 20 хвилин)
490 грн

Консультація (30-60 хвилин)
600 грн

Повторний візит (14 днів після першого, до 20 хвилин)
300 грн

Записатися на прийом

Навіщо потрібна консультація косметолога

Запис на прийом до лікаря косметолога – це головний крок для покращення зовнішності. Під час консультації з фахівцями Esteva Clinic ви отримаєте всю необхідну інформацію про вашу шкіру. За необхідності лікар призначить дослідження на визначення можливості вашої шкіри до вироблення колагену. Такі дослідження допомагають краще оцінити резерви шкіри та її можливості. Також фахівець підбере рекомендації щодо догляду за обличчям та тілом та допоможе підготувати шкіру до процедур, щоб отримати максимальний результат за коротший час.

Розуміючи особливості своєї шкіри, ви зможете записатися на необхідні процедури до профільних фахівців. Докладніше про різні види послуг у сфері естетичної косметології ми розповімо в цій статті.

Види косметологічних процедур у Esteva Clinic

Для того, щоб досягти максимального результату, хороший косметолог завжди буде підбирати косметологічні процедури та косметику виходячи з анатомічних та фізіологічних особливостей обличчя та шкіри пацієнта. Також надзвичайно важливо призначати процедури, виходячи з вашого морфотипу вікових змін (типу старіння до якого є схильність).

Для того, щоб досягти максимального результату, хороший косметолог завжди буде підбирати косметологічні процедури та косметику виходячи з анатомічних та фізіологічних особливостей обличчя та шкіри пацієнта. Також надзвичайно важливо призначати процедури, виходячи з вашого морфотипу вікових змін (типу старіння до якого є схильність).

Апаратна косметологія

Сучасні апаратні методики допомагають швидко покращити стан шкіри обличчя та тіла. Такі процедури характеризуються неінвазивністю, тобто шкірний покрив не порушується (крім мікроголкового РФ), а також відносною безболісністю. Зазвичай ефект від таких процедур видно не одразу – він наростає з часом і залишається на довгий час.

До найбільш популярних процедур апаратної косметології відносяться:

Лазерна косметологія

У косметологічні клініки часто звертаються саме за лазерними процедурами, адже вони широко відомі вже давно і мають найвищу доказову базу у світі.

За допомогою СО2 лазерного шліфування можна позбутися різних нерівностей та недоліків шкіри. Лазер використовуються для видалення рубців та розтяжок, лікування постакне, підтяжки розтягнутої шкіри. За допомогою IPL систем (які теж можна віднести до лазерної косметології) можна досягти видалення пігментних плям і видалення судинних сіточок.

Ін'єкційні процедури

Надзвичайно часто до косметологів звертаються по ін’єкційні процедури (або як їх ще називають уколи краси), які ефективно допомагають боротися зі зморшками, повертають об’єм певним структурам обличчя, забезпечують ліфтинг ефект, покращують якість шкіри. Особливо приємно те, що позитивний ефект помітний відразу після процедури та через певний час він лише посилюватиметься.

Найбільш популярними ін’єкційними процедурами є:

Крім того, за допомогою введення філерів або контурної пластики можна домогтися корекції форми носа, підборіддя, створення “кутів Джолі”.

Ін’єкційна косметологія зазвичай забезпечує майже миттєвий результат, що триває обмежений період часу: від 3-9 місяців у разі уколів від зморшок (ботулотоксинів) та до 2 років при контурній пластиці (ін’єкції філерів).

Ін’єкційна косметологія зазвичай забезпечує майже миттєвий результат, що триває обмежений період часу: від 3-9 місяців у разі уколів від зморшок (ботулотоксинів) та до 2 років при контурній пластиці (ін’єкції філерів).

Докладніше про наших фахівців ви можете дізнатися тут.

Апаратні та ін’єкційні процедури займають основне місце в арсеналі антивікової медицини.

Ці процедури можуть бути ефективними як самостійні процедури у догляді за шкірою або як доповнення до апаратних та лазерних методик.

Наш досвід показує, що максимальний ефект забезпечують різні комбінації наведених вище методик. Особливо ефектні результати спостерігаються при комбінації методів апаратної та ін’єкційної косметології, наприклад, спільне застосування СМАС ліфтингу та Радієсс.

Класична косметологія

Окрім складніших і дорожчих методик, описаних вище, наша косметологічна клініка пропонує і низку звичних процедур класичної косметології. До таких методик відносяться широко відомі чистки обличчя та різні пілінги, мікроструми.

Такі процедури спрямовані на нормалізацію оновлення шкіри та допомагають їй боротися із повсякденним стресом.

Косметологічні процедури для тіла

Поліпшення стану шкіри та догляду потребує не тільки обличчя, а й тіло. Якщо говорити про тіло, окрім звичайних косметичних вад, у цьому випадку часто приєднуються проблеми відкладення локального жиру.

Найчастіше косметологія тіла допомагає людям із наступними запитами:

 • прибрати жирові відкладення на животі та боках;
 • прибрати жирові відкладення у зоні колін;
 • прибрати целюліт;
 • усунути пітливість (зокрема під пахвами);
 • прибрати рубці та шрами;
 • підтягнути шкіру на животі, стегнах, шиї;
 • прибрати розтяжки та стрії;
 • провести комплексне омолодження шкіри рук.

Досвідченість лікаря-дерматолога особливо важлива, коли йдеться про лікування різних новоутворень. У нашій клініці ви можете видалити родимки, папіломи та бородавки, міліуми, гемангіоми, кератоми. Тільки кваліфікований лікар може правильно визначити характер новоутворення, зробити забір для гістологічного аналізу та призначити оптимальний спосіб видалення.

Всі ці стани виходять далеко за межі косметології, тому від досвідченості ока дерматолога залежить ваше здоров’я! Більш детально про консультацію дерматолога в Esteva Clinic ви можете дізнатись у нашій сторінці “Консультація дерматолога Київ”.

Консультація косметолога-дерматолога у Києві

Найчастіше джерелом косметологічних проблем є дерматологічні захворювання. Показовою ілюстрацією таких випадків є акне – якщо вчасно та грамотно не лікувати захворювання, воно переходить у глибокі рубці та постакне.

Важливо, що у нашій клініці працюють як косметологи, так і дерматологи. Тому ви зможете отримати кваліфіковану дерматологічну допомогу.

У клініці естетичної медицини та дерматології Esteva Clinic є можливість лікувати різноманітні складні стани шкіри. Знання наших досвідчених лікарів у комбінації з сучасною апаратурою та сертифікованою брендовою косметикою дозволяють досягати справді приголомшливих результатів!

Познайомтеся ближче з нашими лікарями! У відео фахівці центру розповідають кілька слів про косметологію та дерматологію в Esteva Clinic.

Результати роботи лікарів нашого косметологічного центру

Переглянути результати процедур, які проводяться в нашому центрі естетичної медицини ви можете на фото.

Чому варто обрати саме Esteva Clinic

 • У нас працюють лише дипломовані лікарі-дерматологи та косметологи з великим досвідом роботи. Сама Esteva Clinic забезпечує відмінні результати в галузі естетичної медицини та дерматології з 2015 року.
 • Для роботи використовуються виключно сертифіковані препарати відомих брендів, що мінімізує появу побічних реакцій.
 • У нашому арсеналі є велика кількість найсучаснішої апаратури, яка допомагає досягати найвищих результатів за мінімальну кількість процедур.
 • Про все перераховане вище свідчить наш високий рейтинг на Google відгуках (4,9 з 5 на основі 110 відгуків).

Скільки коштує візит до косметолога у Києві

Вивчити актуальні ціни та діючі акції на консультації у косметолга у нашій клініці ви можете у таблиці нижче.

Консультация косметолога

Найменування консультаціїЦіна, грн
Консультація спеціаліста590
Консультація головного лікаря990
Повторна консультація (до 14 днів після первинної консультації до 20 хвилин)390
Консультація спеціаліста в день проведення косметологічних/дерматологічних процедур до (20 хвилин)Безкоштовно