Ін’єкції полімолочної кислоти у Києві

Потужний ліфтинг ефект для пацієнтів після 45 років
 • Процедура займає менше години
 • Ефект від ін’єкцій зберігається 1-1,5 роки
 • Природні риси обличчя не змінюються, а лише набувають молодшого і здоровішого вигляду
Ін’єкції полімолочної кислоти
19500 грн
22000 грн
Записатися на прийом

Що таке ін’єкції полімолочної кислоти

Процес помітного старіння обличчя починається у віці 30 років, протікає дуже повільно та непомітно для неозброєного ока. З уповільненням швидкості оновлення клітин, тіло починає поступово втрачати тонус і з кожним роком прояви вікових змін стають все більш очевидним – щоки западають, овал обличчя втрачає свою чіткість, куточки рота опускаються, а зморшки стають дедалі глибшими та помітнішими.

У клініці естетичної медицини та косметології Esteva Clinic знають, як уповільнити прояви цих неприємних вікових змін.

В арсеналі наших косметологів є безліч апаратних та ін’єкційних методик, які допомагають повернути обличчю молодший та підтягнутий вигляд. Однією з таких ефективних процедур є ін’єкції полімолочної кислоти.

Зони застосування препарату

Ін’єкції полімолочної кислоти є універсальним способом омолодження шкіри.

Лікарі використовують препарат на таких зонах:

 • щоки, що запали;
 • овал обличчя, який втратив чіткість контуру;
 • носогубні складки;
 • опущені куточки рота.

Також препарат ефективно застосовується на руках та животі, з метою омолодження цих областей та прибирання видимих вікових змін шкіри.

Є ділянки обличчя, куди препарат не вводиться: лоб, скроні, губи та зона навколо губ. Оптимальне введення препарату проводиться у глибокі шари шкіри в зоні щік та носогубних складок.

Що потрібно знати про ін'єкції полімолочної кислоти

Полімолочна кислота – це унікальний препарат для контурної пластики, який має синтетичну природу. Ця молекула була відкрита ще у 1954 році у Франції. Одержують її з молочної кислоти, яка природно виробляється при скороченні м'язів. Речовина широко використовується в медицині, наприклад, для виготовлення хірургічних ниток.

Всі наповнювачі, які вводяться в шкіру з метою підтяжки, діляться на 2 основні категорії: тимчасові (біорозкладні) – це ті, які зберігаються в тілі якийсь час, після чого поступово самі виводяться з організму та постійні – ті, які не виводяться з організму природним шляхом.

Полімолочна кислота відноситься саме до першої категорії. Цей вид наповнювачів вважається сучаснішим і менш чужорідним. Таким чином, введений продукт не затримується в організмі та не створює проблем.

Коли видно результат від полімолочної кислоти

Важливо розуміти, що полімолочна кислота – це не стільки філер, як колагеностимулятор. Тому миттєвого ефекту від процедури не буде. Варто набратися терпіння – перші результати від ін'єкцій будуть помітні через 12 тижнів після проведення процедури та наростатимуть протягом року.

Скільки разів потрібно робити полімолочну кислоту

На це питання немає універсальної відповіді, оскільки частота проведення процедури визначається лікарем на індивідуальній консультації. Зазвичай, процедури рекомендується повторювати з паузою мінімум у рік.

Як і будь-яка косметологічна процедура, уколи полімолочної кислоти мають протипоказання. Відмовитися від ін'єкцій варто якщо пацієнт:

 • має онкологічні захворювання;
 • переживає хронічні захворювання на стадії загострення;
 • приймає специфічні препарати (системні глюкокортикостероїди, імуносупресори).

Також відкласти на потім процедуру потрібно вагітним і жінкам, що годують.

Перед проведенням уколів лікар докладно розпитає вас про всі специфічні стани організму та наявність хвороб. Ваше завдання – чесно розповісти про всі моменти, нічого при цьому не забувши.

Для чого колоти полімолочну кислоту

На сьогодні ін’єкції рідкими нитками полімолочної кислоти – це один із найпотужніших колагеностимуляторів. Процедура буквально змушує шкіру оживати.

Ефект, який отримує пацієнт після процедури:

 • запуск самостійного вироблення колагену, еластину, гіалуронової кислоти;
 • ліфтінг ефект;
 • підвищення пружності, щільності шкіри;
 • повернення об’єму, згладжування рельєфу шкіри, вирівнювання рубців та зморшок;
 • оновлення клітинного та міжклітинного матриксу (мережа білків, глікопротеїнів та глікозаміногліканів, яка розташовуюється між дермою та епідермісом).

Фінальний результат від ін’єкцій – поліпшення стану шкіри, запуск омолоджуючих процесів. Також уколи допомагають вирівняти тон шкіри, повернути молодший і більш однорідний відтінок, прибрати пігментні плями і зробити кола під очима менш помітними.

Процедура краще працюватиме для пацієнтів із сухою та тонкою шкірою, дрібною сіткою зморшок та втратою жирових тканин у зоні обличчя. Важливо відзначити, що уколи підходять як жінкам, і чоловікам.

Оскільки препарат вводиться безпечним способом за допомогою канюлі та з невеликою кількістю проколів – реабілітація після походу до косметолога мінімальна. Так як полімолочна кислота не містить білків, то препарат є гіпоалергенним, що суттєво знижує ризик алергічних реакцій. Після розпаду кислота залишає воду, вуглекислий газ та глюкозу – всі ці компоненти виводяться з тіла природним шляхом.

Існують також полімолочні нитки

Нитковий ліфтинг (тредліфтинг) з полімолочною кислотою – це добре перевірена косметологічна методика, яка має власну базу задоволених шанувальників. Полімолочні нитки бувають двох типів:

 • мононитки дуже тонкі, використовуються на різних зонах, де потрібно ущільнити шкіру. Також застосовуються на зонах із сіткою дрібних зморшок або пухким підшкірним жиром. Перевагою таких ниток є можливість використовувати їх в зоні чола, навколо очей або губ. З недоліків – необхідність робити велику кількість проколів, через що підвищується ризик утворення синців;
 • ліфтингові нитки – більш товсті та довгі нитки, які мають насічки у різні боки. Це дозволяє їм краще фіксуватися у тканинах. Основне завдання таких ниток – піднімати опущені тканини і фіксувати їх в опорних точках. Ефект від такого ліфтингу видно відразу, проколів проводиться менше. Однак є і недолік – корекцію необхідно проводити кожні 6-9 місяців.

Як закріпити результат від ін’єкцій полімолочної кислоти

Для того щоб ефект від ін’єкцій полімолочної кислоти був максимальним і тримався довго, важливо дотримуватися після процедурних правил:

 • варто утриматися від будь-яких процедур, що пошкоджують і стимулюють , на найближчі 3 місяці;
 • Перегляньте раціон – щодня необхідно споживати по 1,5 гр якісного білка на 1 кг маси тіла. Також не зайвим буде додавання до раціону амінокислот, вітамінів C і групи B. Перед покупкою будь-яких харчових добавок порадьтеся зі своїм лікарем і здайте всі необхідні аналізи;
 • користуйтеся сонцезахисними кремами, не забувайте одягати капелюхи та закритий одяг у той час року, коли сонячна активність особливо висока.

Полімолочна кислота – фото до і після

Ін’єкції полімолочної кислоти – це одна з найпопулярніших процедур у нашій клініці. Фото відгуки ми зібрали нижче, щоб ви могли самі переконатися в дієвості методики, перш ніж наважитеся записатися на консультацію.

Переваги проведення ін’єкцій у Esteva Clinic

 • Ін’єкції полімолочної кислоти проводять тільки досвідчені та кваліфіковані фахівці Esteva Clinic, оскільки для методики є обов’язковим ідеальне знання анатомії обличчя та структури шкіри.
 • У нашій клініці використовуються виключно оригінальні та сертифіковані препарати топових брендів.
 • Косметологи на консультації складають індивідуальний курс омолодження кожного пацієнта. Комплекс догляду може включати як кабінетні процедури, так і домашні засоби.
 • Важливим етапом кожної процедури є антисептика – уколи проводять у стерильних умовах, одноразовими інструментами.

Скільки коштують уколи полімолочної кислоти

Дізнатись актуальні ціни на омолодження шкіри за допомогою полімолочної кислоти у Києві ви можете у таблиці нижче. Також там відзначені всі актуальні знижки, які працюють прямо зараз у клініці естетичної медицини та косметології Esteva Clinic.

Ін'єкції полімолочної кислоти

ПрепаратЦіна, грн
Ін'єкції полімолочної кислоти

19500
22000