Про нас

Esteva Clinic – ліцензована клініка естетичної медицини та дерматології

Призначення естетичної медицини – зберегти красу, зробити позитивніше сприйняття себе, поліпшити якість життя. Наші зусилля спрямовані на те, щоб ви стали здоровішими, щасливішими і виглядали молодшими.

Стараннями фахівців клініки естетичної медицини, завдяки професіоналізму та системному підходу, ви станете ще привабливіше. Ми працюємо в Києві без вихідних, щоб ви завжди могли знайти зручний час для візиту до косметолога.

Ефективність, безпека і доступність – три головні принципи Esteva Clinic

Ефективність понад усе

В асортименті послуг клініки є майже всі відомі на сьогодні ін’єкційні та апаратні методи косметології. Наш досвід дозволяє запропонувати на вибір найбільш відповідні засоби для вирішення тих чи інших дерматологічних проблем.

Ми прагнемо отримати результат вже з першої процедури, ніколи не економимо на препаратах і матеріалах. Головне в нашій роботі – стійкий ефект, до обопільного задоволення лікарів і пацієнтів.

✅ Апаратний ліфтинг
✅ Методи лазерної косметології
✅ Ін’єкційну контурну пластику
✅ Уколи від зморшок \ Ін’єкції ботулотоксином
✅ Дерматологічні методи

Ми постійно освоюємо новітні методики, стежимо за досягненнями в дерматології і косметології. Для фахівців клініки естетичної медицини організовано щорічні навчання в Україні та за кордоном; відвідування спеціалізованих виставок, участь в семінарах і конференціях. З послужним списком кожного нашого співробітника ви можете ознайомитися в їх особистих профайлах.

Детальніше про наших фахівцях 

 

Безпека – це норма

Ми гарантуємо повну безпеку пацієнта під час проходження процедур.

Як і повинно бути в клініці європейського рівня, ми ретельно стежимо за стерильністю інструментарію. Всі кабінети, процедурні та операційні приміщення регулярно зазнають антибактеріальної обробки.

Гнучка цінова політика і доступність в будь-який день тижня

Записатися на прийом можна за телефоном або на сайті. Клініка естетичної медицини в Києві працює без вихідних і перерв, з 10 ранку до 9-ї вечора, на вулиці Машинобудівною, 8. Ви можете отримати консультацію або пройти курс терапії в неділю, в ваш обідню перерву, або ввечері після роботи.

 

Наш принцип: естетична медицина в клініці в зручний час, зі зручним доступом, і обґрунтованою ціною. Вартість послуг вказана на сайті – що є запорукою прозорості. Спосіб оплати – будь-який, включаючи платіжні картки.

 

Бути привабливими разом з Esteva Clinic – це так просто!