Наші послуги

Апаратна косметологія

Ін'єкційна косметологія

Лазерна косметологія

Естетична косметологія

Видалення новоутворень шкіри

Дерматологія та трихологія

Про нас

Esteva Clinic – ліцензована клініка естетичної медицини та дерматології

Ми – команда професіоналів

Широкий спектр послуг

Системний підхід

7 днів на тиждень з 10:00 до 21:00

Ліцензована клініка

Наші спеціалісти

Відгуки

Esteva Clinic допомагає зберегти молодість та привабливість!

Бажаєте виглядати привабливіше? Приходьте до ліцензованої клініки дерматології та косметології Esteva Clinic!
У нас новітні методи, сучасне обладнання та лікарі з великим практичним досвідом! Щодня, у Києві, без вихідних, у зручний для вас час надаємо ефективні, безпечні та сучасні косметологічні послуги для жінок та чоловіків.

7 причин звернутися до клініки естетичної медицини Esteva Clinic

 • За роки роботи в нашій клініці естетики та краси було проведено понад 12 тисяч процедур.
 • Клініка оснащена передовою косметологічною технікою (SMAS ліфтинг Ультраформер; ізраїльські апарати для РФ-ліфтингу Syneron та Body Shape III; Syneron eMax (технологія лазерного фотоомолодження ЕЛОС), лазерні апарати американського бренду Adonyss CarbonFrax та інше обладнання).
 • Лікарі не тільки стежать за тенденціями б’юті-індустрії та дерматології, але й щорічно підвищують кваліфікацію, навчаючись на спеціалізованих курсах, семінарах, конференціях.
 • Ми працюємо сім днів на тиждень, і щодня до 21 00, щоб ви могли вибрати зручний час для відвідування.
 • Esteva Clinic має ліцензію МОЗ України. Це означає, що санітарні умови, медичне обладнання та кваліфікація лікарів відповідають усім вимогам.
 • До нас легко дістатися на своєму автомобілі та громадським транспортом. Клініка знаходиться в Києві неподалік станції метро “Шулявська”, за 300 м від ТРЦ “Космополіт” і за 100 м від ТРЦ “Мармелад”. Припаркуватися можна прямо біля входу Esteva Clinic.
 • Ми регулярно додаємо в наш прайс актуальні акції, а також пропонуємо різні способи оплати, щоб зробити процедури ще доступнішими!

Чим відрізняється сучасна клініка естетичної медицини та дерматології від звичайного косметичного кабінету?

Esteva Clinic ставить за мету не просто підтримання зовнішніх ознак краси. Ми спеціалізуємося на вивченні та застосуванні найбільш ефективних засобів для глибокого впливу та омолодження.
У нас працюють кваліфіковані фахівці у галузі дерматології, трихології, косметології, з практичним досвідом не менше 6-8 років. Систематичне відвідування виставок, науково-практичних конференцій та семінарів введено в обов’язкове правило для вищого медичного персоналу. Завдяки цьому ми можемо гарантувати якість і результативність процедур, що проводяться.

З усього арсеналу наших засобів лікарі Esteva Clinic індивідуально підбирають спосіб лікування кожному пацієнту, що найбільше підходить за типом захворювання та особистими особливостями. Перед тим, як рекомендувати той чи інший засіб, дерматолог проводить обстеження, вивчає анамнез та призначає, за необхідності, додаткову діагностику.

Інформація про методи та тривалість лікування, його результативність зберігається у нашій захищеній базі CRM, що дозволяє бачити історію пацієнта та знаходити кращі способи впливу.
В естетичній медицині та дерматології пліч-о-пліч йдуть апаратні та ін’єкційні методики. Величезне значення мають вигляд та концентрації препаратів, на яких у нашій установі ніколи не заощаджують. Точні дозування та необхідна періодичність процедур допомагають досягти швидкого та тривалого ефекту.

Лікування в клініці естетичної медицини – це не разовий пілінг чи маска для обличчя. Це системна робота з кардинального поліпшення загального стану та зовнішнього вигляду.

Чим відрізняється дерматологія в Esteva Clinic від візиту до дерматолога до звичайної клініки?

 • У нас комфорт та затишок
 • У нас в одному місці і діагностика та лікування
 • У нас ви приходите коли вам зручно якщо це навіть вихідне або свято
 • Ви витрачаєте мінімум часу

Як потрапити на прийом до клініки естетичної медицини Esteva Clinic?

Клініка естетичної медицини у Києві знаходиться по вулиці Машинобудівній, 8, неподалік метро Шулявка. Запис на прийом проводиться за телефоном +38 (098) 118 03 53 або за допомогою кнопки зворотного зв’язку на сайті. Ми вам передзвонимо, розповімо про процедури та ціни, допоможемо вибрати зручний для вас час відвідування, зорієнтуємо, як проїхати до нас Києвом на власному транспорті.
Звертайтесь, на вас чекають досвідчені медики, привітний персонал, затишна обстановка та найсучасніші методики збереження краси!