Лікування постакне

Багато людей стикаються з акне (вугровою хворобою) – це захворювання шкіри, при якому з’являються різні за розміром і кількістю висипання на обличчі та тілі. Якщо не лікувати цю хворобу чи робити це неправильно, утворення на шкірі погано загоюються та утворюються плями й рубці. Саме такі наслідки висипань і називаються постакне.

Лікування постакне

У цій статті ми детально розглянемо, що викликає постакне і як лікувати такі неприємні зміни шкіри.

Що викликає постакне

Не будь-які висипання на шкірі залишають після себе плями чи рубці. Є ряд факторів, через які акне може переходити в постакне. Основними з них є:

◼   Важка форма акне з глибоким ураженням шкіри. Саме така форма вугрової хвороби найчастіше переходить в рубцеву форму постакне.
◼   Довга тривалість запального процесу в шкірі. У 95% випадків вугрової хвороби, тривалістю понад рік будуть наявні наслідки у вигляді постакне.
◼   Травматизація шкіри та неправильне лікування. Якщо регулярно самостійно видавлювати прищі, то буде відбуватися травматизація запальних елементів акне. Неправильне лікування також здатне як погіршити ситуацію з вугровою хворобою, так і збільшити ризик появи постакне. Більш детально про те, що викликає висипання, як їх правильно попередити та лікувати ми розказали у статті про акне.
◼   Генетична схильність до постакне. Якщо у когось з родичів було постакне і проблеми зі шкірою, то ризик появи хвороби в інших членів родини також є високим.

Про те що таке акне і як його лікувати ми також розповідали у нашому відео.

Постакне проявляється у вигляді різних видів рубців: прямокутних, сколених або округлих.

Лікування постакне в Esteva Clinic

Крім рубцювання, постакне може змінювати колір шкіри – це явище називається гіперпігментація. Змінюватися може і рельєф шкірного покриву, тоді формуються гіпертрофічні або опуклі рубці.

Лікування постакне в Esteva ClinicЯк лікувати постакне

Для того, щоб максимально ефективно позбутися неприємних наслідків висипань необхідно звернутися до досвідчених професіоналів у косметологічній клініці. У Esteva Clinic для лікування постакне застосовуються найефективніші й сучасні методи.

Лазерне шліфування СО2 лазером

Фракційна терапія за допомогою CO2 лазера є сьогодні найбільш ефективним методом лікування рубців після вугрових висипань. Методика дає відмінні результати, які видно з першого сеансу. Нова технологія дозволяє впливати тільки на необхідні ділянки шкіри, не зачіпаючи при цьому всі інші зони. Це забезпечує швидке загоєння і безпеку процедури для більшості типів шкіри.

Принцип дії фракційного CO2 лазера ґрунтується на тому, що при роботі він робить у шкірі мікроскопічні отвори (так звані “колони”). Цей процес призводить до вироблення нового колагену, який згладжує шрами після вугрової хвороби.

Лазерне шліфування СО2 лазером в Esteva Clinic

Тривалість процедури становить 30-60 хвилин. У більшості випадків для отримання максимального результату необхідно 2-3 процедури. Покращення стану шкіри після акне можна побачити вже через тиждень після проведення процедури CO2 лазером. Поліпшення рубцювання вугрової висипки триватиме до 6 місяців після первинного лікування.

Під час проведення шліфування для мінімізації неприємних відчуттів на шкіру наноситься місцева анестезія.

У Esteva Clinic для роботи застосовується CO2 лазер американського бренду Adonyss CarbonFrax. Застосування апаратури Adonyss CarbonFrax схвалено FDA (Управління з продовольства і медикаментів США).

Особливість цього апарату полягає у його м’якій дії, яка дозволяє скоротити тривалість реабілітаційного періоду. Також додають зручності різноманітність режимів і насадок, що дозволяє більш індивідуально підібрати параметри лазерного шліфування шкіри.

Дізнатися ще більше цікавих і корисних подробиць про процедуру ви можете у нашій статті “Лазерне шліфування СО2 лазером” або у відео.

Мікроголковий РФ ліфтинг

Відносно нова технологія, в якій використовуються мікроголки для доставлення радіочастотної енергії в глибокі шари дерми. Крім того, фракційний або мікроголковий радіохвильовий метод використовується для лікування різних дерматологічних проблем, включаючи зморшки, атрофічні та гіпертрофічні рубці.

Використання цього методу обґрунтовано з точки зору доказової медицини. Проведено кілька досліджень, які оцінюють ефективність мікроголкового радіохвильового методу у лікуванні акне і всі вони показали, що ця методика безпечна та ефективна в лікуванні постакне.

Мікроголковий РФ ліфтинг в Esteva Clinic

Тривалість курсу лікування – 3-4 процедури з інтервалом 2-3 тижні. Мікроголковий радіохвильовий метод виконується із застосуванням одноразових голок (один набір розрахований на одного пацієнта), що гарантує вашу безпеку.

Реабілітаційний період (час набряклості та невеликого почервоніння шкіри) після процедури мікроголкового радіохвильового методу може тривати кілька днів. Також за бажанням можливе застосування місцевої анестезії.

В Esteva Clinic для лікування постакне використовується апарат ізраїльського виробництва Body Shape III. Його відмінною рисою є Комп’ютеризована Система Контролю Температури (CSCS), яка здатна сканувати та перевіряти кожен радіохвильовий імпульс. Таке рішення гарантує максимальну ефективність методики.

Вбудовані в аплікатори температурні датчики дозволяють забезпечувати додаткову ефективність і безпеку проведених сеансів.

Детальніше про процедуру можна прочитати у нашій статті “Мікроголковий РФ ліфтинг” або подивитися у відео.

Крім цих двох процедур, косметолог може додатково запропонувати курс мезотерапії або пілінгів, що допоможе покращити та закріпити позитивний результат. На індивідуальній консультації лікар Esteva Clinic підбере для вас правильну процедуру, та детально розкаже, як доглядати за шкірою з постакне та не допустити появи нових висипань.

Лікування постакне

Зона діїЦіна, грн
Все обличчя

4900
5800

Ніс

1200
1800

Щоки

2900
3400

Підборіддя

900
1300

Скроні

900
1300

Лоб

1800
2500

Спина

5900
8000

* Для лікування постакне мікроголковим радіохвильовим методом застосовується індивідуальна стерильна насадка, вартість якої становить 450 грн.