Мезотерапія волосся

“Поліпшити якість волосся”, “зробити його міцнішим і густішим”, “зупинити випадіння волосся” – саме з такими запитами часто звертаються в клініку естетичної медицини та дерматології Esteva Clinic як жінки, так і чоловіки. Для вирішення подібних завдань і застосовують мезотерапію волосистої частини голови.

Мезотерапія волосся

Про те, як мезотерапія голови допомагає покращити стан волосся, наскільки часто необхідно проходити процедуру і на який ефект варто розраховувати ми докладно розповідаємо в цій статті.

Що таке уколи для волосся

Мезотерапія волосистої частини голови – це ін’єкційна процедура, яка спрямована на поліпшення стану волосся та шкіри голови. Метод полягає у введенні в шкіру голови спеціально підібраної суміші з вітамінів, амінокислот, мінералів та інших поживних речовин. Такий корисний коктейль допомагає пацієнтам подолати випадіння волосся і зупинити облисіння. Призначають мезотерапію і людям, які страждають від сухості шкіри голови, лупи або просто хочуть покращити якість волосся, наповнити його силою та блиском.

Те, які саме речовини будуть вводитися пацієнту визначається на індивідуальній консультації. Склад суміші залежить від стану волосся та побажань людини. В одному шприці лікар може змішати від 2 до 6 компонентів, які допоможуть досягти поставленої мети.

Компоненти, які найчастіше використовуються для мезотерапії:
◼   амінокислоти – є основою волосся і сприяють утворенню кератинових волокон;
◼   гіалуронова кислота – відповідає за живлення волосяних фолікул, прискорює ріст волосся;
◼   вітаміни групи В – забезпечують природний обмін речовин, стимулюють зростання та відновлення волосся;
◼   цинк та мідь – запобігають дистрофії волосся та особливо корисні для тих, хто страждає від випадіння волосся або облисіння;
◼   фактори росту – зміцнюють волосяні фолікули, забезпечують щільність волосся та нормалізують циркуляцію крові у шкірі голови;
◼   коензими – покращують структуру волосся, наповнюють його енергією та здоровим блиском.

Мезотерапія волосся

Перед початком курсу мезотерапії лікар проведе ретельне обстеження – поставить усі необхідні питання, призначить аналізи. Якщо у пацієнта є проблеми з волоссям, необхідно правильно визначити причину і призначити правильне лікування. У випадку, якщо людина не страждає від випадіння волосся або інших проблем зі шкірою голови, додаткові аналізи не знадобляться і лікар просто підбере суміш речовин для загального зміцнення волосся.

Який ефект від мезотерапії для волосся

Мезотерапія не дарма є найпопулярнішою процедурою для покращення якості волосся. Методика ефективно допомагає досягти таких цілей:
◼   зупинка облисіння;
◼   стимуляція неактивних та ослаблених волосяних фолікул;
◼   забезпечення живлення волосяних фолікул;
◼   усунення лупи, сухості шкіри голови;
◼   покращення стану волосся – боротьба з сухістю, ламкими кінчиками, повернення кольору та блиску;
◼   збільшення об’єму волосся в прикореневій зоні.

Також мезотерапія може бути ефективним доповненням у лікуванні себореї якщо проблема пов’язана з порушенням роботи сальних залоз.

Як росте волосся після мезотерапії

Індивідуально підібраний живильний коктейль для волосся допомагає поліпшити їх стан і повернути здоровий вигляд. В результаті курсу процедур пацієнт отримує наступний результат:
◼   поступове припинення випадання волосся;
◼   активацію росту волосся;
◼   зниження активації роботи сальних залоз, внаслідок чого волосся довше залишається чистим;
◼   збільшення кровотоку та доставки кисню до волосяних фолікул;
◼   зменшення лупи;
◼   збільшення густоти волосся, повернення їм блиску, насиченості кольору.

Мезотерапія волосся

Для того, щоб на власні очі побачити ефект процедури, зробіть фото до початку курсу, а потім фотографуйте волосся після кожної процедури. Фотографії покажуть позитивний вплив мезотерапії на здоров’я волосся.

Скільки процедур мезотерапії для волосся потрібно зробити

Уколи від випадіння волосся проводяться курсами. Довжина курсу та частота візитів до лікаря визначається індивідуально, виходячи зі стану волосся конкретного пацієнта. У середньому потрібно 3-6 процедур, які проводяться з інтервалом у кілька тижнів. Якщо у людини є хронічні проблеми з волоссям (наприклад, генетична схильність до облисіння), то курс мезотерапії рекомендується проводити регулярно щороку.

Скільки триває ефект від мезотерапії волосся

Хоча уколи від випадіння волосся проводяться курсами, тривалість яких зазвичай становить 2-3 місяці, побачити і відчути результат можна вже після кількох процедур. Насамперед це стосується пацієнтів, яких турбує сухість шкіри та лупа. Для того, щоб помітити покращення в стані самого волосся, збільшення його об’єму необхідно почекати кілька місяців, щоб проявився накопичувальний ефект.

Щоб отримати максимальний результат від мезотерапії, необхідно також дотримуватися нескладних правил:
◼   після закінчення процедури в шкірі залишаються невеликі ранки від уколів для волосся. Тому потрібно на 2-3 дні змінити правила догляду за головою – не мити голову, не використовувати скраби або засоби для стайлінгу волосся;
◼   7-10 днів не відвідувати басейни та сауни;
◼   на кілька тижнів відмовитися від алкоголю, адже він стимулює розширення судин, що негативно позначається на ефективності уколів для волосся.

Мезотерапія волосся

Позитивний результат від візитів до клініки зберігатиметься від 6 місяців до року, після чого можна записуватися на повторний візит. Поліпшити ефект від уколів для волосся допоможе здоровий спосіб життя, дбайливий догляд за волоссям та правильно підібрана косметика для голови. Особливо важливо стежити за якістю харчування та споживати необхідну кількість поживних речовин.

Кому не можна робити мезотерапію волосся

Хоча процедура є дуже популярною і часто проводиться в клініках, у неї все ж таки є протипоказання:
◼   вагітність та лактація;
◼   менструація;
◼   порушення в роботі ендокринної системи;
◼   наявність доброякісних або злоякісних пухлин;
◼   різні інфекції та запальні процеси в гострій фазі;
◼   індивідуальна непереносимість компонентів суміші для мезотерапії.

Мезотерапія волосся

Якщо ви хочете покращити стан волосся, повернути йому силу та блиск – запишіться на прийом до Esteva Clinic. Це найкраща клініка, яка допомагає людям вирішувати різні косметологічні проблеми з 2015 року. Esteva здобула звання “Вибір Країни 2022” та увійшла до рейтингу TOP 20 Ukrainian Business Awards 2023 року. Звання найкращої клініки в Україні підтверджує і наш рейтинг на Google відгуках – 4,8 із 5 зірок. Чекаємо на вас в Esteva Clinic!

Мезотерапія волосистої частини голови

Назва процедуриЦіна, грн
Мезотерапія волосистої частини голови RRS Xl hair

1200
1900

Мезотерапія волосистої частини голови Mesoline

950
1400

Мезотерапія стимулююча

2200
3100

Полінуклеотидна мезотерапія

3200
3900

Комлекс IUSE (Мезотерапія волосся 5 мл+пілінг голови 3 мл)

2500
3300