Бланшинг

Заповнення зморшок філером
 • Тривалість процедури становить менше години
 • Ефекти від препарату тримається 1-1,5 року
 • Ефективний спосіб повернути шкірі молодий та здоровий вигляд, не змінюючи риси обличчя
Belotero Soft Merz (Німеччина)
6500 грн
7200 грн
Belotero Balance Merz (Німеччина)
6900 грн
7600 грн
Записатися на прийом

Що таке бланшинг

Всі знають, що проти зморшок використовуються ін’єкції ботулотоксину. Однак цей метод ефективний тільки проти мімічних (динамічних) зморшок. Глибокі статичні зморшки – це зовсім інший вид змін шкіри й саме у боротьбі з ними і використовується бланшування.

 

Процедура бланшинг – це сучасний та дуже популярний у Європі метод введення філера, який за допомогою передової технології усуває глибокі статичні зморшки.

 

Для косметичної процедури використовуються гіалуронові філери з низькою щільністю та високою когезивністю (зберігають цілісність). Тобто такі філери здатні зберігати форму навіть під дією деформуючої сили.

 

Перш ніж вирішуватись на процедуру і робити бланшинг, важливо отримати всю необхідну інформацію. У цьому вам допоможуть досвідчені фахівці клініки естетичної медицини Esteva Clinic, які на індивідуальній консультації дадуть відповіді на всі питання, що вас цікавлять. Однак, найважливіші питання ми вичерпно розкриємо у цій статті. Тож ви зможете зрозуміти, чи цікава вам ця процедура.

Чи можна заповнити зморшки філером

Техніка є найбільш доцільною для заповнення тонких ліній та поверхневих зморшок. Використовується процедура бланшинг на зонах з тонкою, сухою та рухомою шкірою (навколо очей, між бровами, на лобі).

Показання для застосування бланшування:

 • глибокі зморшки – зміни шкіри, які виникають з віком як результат старіння шкіри. Не варто плутати такі зморшки з мімічними, які виникають і в більш ранньому віці (проти них використовуються ін’єкції ботулотоксину);
 • заломи шкіри – статичні зморшки, які з’являються у зонах підвищеної мімічної активності (лоб, носогубний трикутник).

Зони з глибокими зморшками, на яких використовується бланшинг:

 • лоб;
 • міжбрів’я;
 • кисетні зморшки;
 • зона навколо очей;
 • носогубна зона;
 • зморшки, що виникають при посмішці.

Робота з філером та його правильне введення потребує майстерності фахівця, а препарат має бути сертифікований та зберігатися строго за інструкцією. Тому, якщо ви налаштувалися зробити бланшинг то записуватися на процедуру необхідно в клініку з гарною репутацією, що викликає довіру. Саме такою є Esteva Clinic.

Що потрібно знати про процедуру

Гіалуронова кислота, що заповнює тонкі лінії, поступово стимулює синтез нового колагену. Саме цей природний вплив на організм і забезпечує тривалий результат.

У техніці бланшування використовується надзвичайно рідка стабілізована гіалуронова кислота, яку швидко та природним шляхом здатний вивести організм. Його вводять ультра поверхнево, внаслідок чого на рівні зморшок утворюються білі острівці, які зникають за кілька годин після ін’єкції.

Створена за особливою технологією КПК гіалуронова кислота розтікається в шкірі та заповнює кожну дрібну зморшку. Через час кислота поступається місцем колагену, який утворився природним шляхом. Сьогодні заповнення філером зморшок – це альтернатива уколам ботулотоксину, яка широко застосовується у косметології по всьому світу.

Бланшування є комфортною та практично безболісною процедурою. Щоб звести всі неприємні відчуття до мінімуму, косметологи проводять аплікаційну анестезію спеціальним кремом Емла.

Також процедура буде максимально приємною та безболісною, якщо довіритися досвідченому косметологу. Фахівці з високим рівнем знань та великим досвідом працюють у центрі естетичної медицини Esteva Clinic.

Будь-яка косметологічна процедура має свої особливості та протипоказання, які обов’язково потрібно враховувати під час запису до фахівця.

Протипоказання до бланшингу:

 • вагітність, а також період лактації;
 • гострі інфекційні та вірусні захворювання;
 • запальні процеси у місцях проведення процедури;
 • хронічні захворювання у стадії загострення;
 • онкологічні захворювання.

Щоб дізнатися, чи можна проводити заповнення філером зморшок саме вам, необхідно звернутися за професійною консультацією.

Яким препаратом роблять бланшування зморшок

Косметологи клініки естетичної медицини Esteva Clinic працюють лише якісними та сертифікованими препаратами. Для наповнення філером зморшок використовується німецький препарат Belotero (Белотеро).

Філлер створений на основі гіалуронової кислоти з технологією КПМ (когезивною поліущільненою матрицею) та повністю безпечний для використання.

 

Філери Belotero бувають декількох видів, що дозволяє позбутися зморшок будь-якої глибини:

 

 • Belotero Soft – найлегший філер у лінійці. Містить гіалуронову кислоту найнижчої щільності. Він використовується для розгладження поверхневих зморшок у молодих пацієнток або дрібних зморшок на тонкій шкірі шиї та навколо очей;
 • Belotero Revive – даний препарат підходить для відновлення водного балансу шкіри та додавання природного сяяння шкіри;
 • Belotero Balance – використовується проти зморшок середньої глибини або для пацієнток з більш щільною шкірою;
 • Belotero Intense – має більшу в’язкість через високу концентрацію гіалуронової кислоти та підходить для корекції глибоких зморшок та складок на обличчі, контурної пластики губ;
 • Belotero Volume – найбільш щільний гель з максимально високою концентрацією гіалуронової кислоти. Використовується тільки для створення об’єму та формування овалу.

Як зберегти ефект після бланшингу

Як ми вже розповіли раніше, максимально довго зберегти ефект після процедури допоможе якісний щоденний догляд. У підборі косметичних засобів вам допоможе косметолог, після того, як проаналізує вашу шкіру і визначить її потреби.

У повсякденний догляд можуть бути додані засоби з тією ж гіалуроновою кислотою. Сьогодні різноманітні косметичні бренди активно використовують цей компонент. Ефект від зовнішнього використання кислоти не буде таким самим, як від бланшингу, але допоможе підтримувати шкіру в тонусі.

Крім косметичних засобів, фахівці клініки можуть запропонувати низку інших процедур, які зможуть доповнити та покращити ефект бланшингу. Серед таких процедур провідні позиції займають ін’єкції ботулотоксину, СМАС-ліфтинг, мікроголковий фракційний рф-ліфтинг та інші процедури.

 

Дізнатися про ці процедури докладніше можна в нашій статті “Глибокі зморшки: причини їх появи і як позбутися“.

 

Сама процедура бланшінгу також може повторюватися. Після першого заповнення філером зморшок ефект зберігатиметься до 6 місяців. За повторних процедур – до 9 місяців. Пояснюється це тим, що з кожною новою процедурою природне вироблення колагену буде збільшуватися. Внаслідок такого впливу на шкіру, процеси старіння істотно сповільнюються та обличчя виглядає свіжішим і підтягнутим.

Що не можна робити після бланшування

Щоб заповнення обличчя філером пройшло максимально гладко і не було неприємних наслідків, необхідно дотримуватись кількох простих правил:

 • 5 днів після проведення косметологічної процедури не можна відвідувати сауни, солярії та басейни, піддаватися активному фізичному навантаженню.
 • Щоб уникнути появи синців та набряків на шкірі необхідно уникати використання антикоагулянтів.
 • Декілька днів після процедури можна прикладати холодні компреси на зони, де проводили процедуру бланшингу.
 • Щоб позитивний результат бланшування залишався з вами максимально довго, необхідно приділяти достатньо уваги догляду за собою. Повсякденний домашній догляд має бути якісним та повноцінним. Окрім стандартних засобів для щоденного догляду за шкірою, фахівці нашої клініки допоможуть підібрати засоби з ретинолом, стовбуровими клітинами або вітаміном С.
 • Також обов’язковим елементом щоденного догляду є сонцезахисний крем (фактор SPF не менше 30).

Ефект від бланшингу в Esteva Clinic

Оцінити, який позитивний результат від методики отримують клієнтки та клієнти клініки естетичної медицини Esteva Clinic, ви можете на фото нижче.

Чому варто робити бланшинг в Esteva Clinic

 • Заповнення зморшок проводиться тільки висококваліфікованими фахівцями клініки естетичної медицини та дерматології Esteva Clinic, оскільки процедура вимагає ідеального знання анатомії обличчя і структури шкіри.
 • Для проведення процедур використовують виключно оригінальні препарати, які мають всю необхідну сертифікацію.
 • Наші фахівці підбирають індивідуальний курс омолодження обличчя та розповідають як прибрати зморшки, активізувати синтез колагену, коли і яку процедуру рекомендується повторити та в якому порядку.
 • Антисептика – це важливий етап кожної процедури. Ін’єкції проводяться виключно у стерильних умовах, одноразовими інструментами

Скільки коштує бланшування зморшок

Центр естетичної медицини Esteva Clinic проводить процедуру бланшингу на найвищому рівні з використанням найсучаснішого обладнання та препаратів. Ознайомитись з актуальними цінами на заповнення філером зморшок ви можете нижче.

Контурна пластика заповнення зморшок

ПрепаратЦіна, грн
Belotero Soft Merz (Німеччина)

6500
7200

Belotero Balance Merz (Німеччина)

6900
7600