Уколи від зморшок

ботокс диспорт Киъв 

Одними з найбільш затребуваних процедур в естетичній медицині і косметології є уколи від зморшок. Вони являють собою введення препаратів, які блокують мімічні м’язи. Історія застосування ін’єкцій від зморшок налічує вже понад 30 років.

Уколи від зморшок – найпопулярніша процедура в косметології!

Вперше ін’єкції препаратів, що усувають мімічні зморшки, були схвалені FDA (Регуляторний орган США) ще в 1989 році.

Ін’єкції від зморшок – найпопулярніша косметологічна процедура в Світі. У 2018 році уколи від зморшок виконали 7,4 млн разів! І кількість прихильників ботулінотерапіі з кожним роком тільки зростає.

На яких ділянках найчастіше застосовують уколи від зморшок

Давайте розглянемо найпоширеніші види зморшок на обличчі

зморшки обличчя

 

Зморшки на лобі

зморжки лоба

Зморшки на лобі (або “зморшки гордія”) є однією з найбільш поширених скарг жінок і чоловіків в косметологічної сфері.

Основною причиною появи зморшок на лобі є активність лобного м’яза, яка піднімає брови і, отже, викликає зморшки на лобі. Зморшки на лобі з’являються, коли особа дуже рухливо або коли повіки почали опускатися, і людина компенсує це, піднімаючи брови, провокує появу горизонтальних борозен на лобі.

Морщины між бровами 

Морщины между бровямиЇх ще називають “зморшки похмурого погляду”. Наявність таких зморшок створює вид роздратованого особи. Причому, зморшки між бровами можуть бути видні, навіть коли ваше обличчя абсолютно спокійно і розслаблено. Застосування уколів від зморшок якраз дає можливість позбутися від цього помилкового враження. Крім того є ще одна причина усунути зморшки між бровами, тому що завдяки цьому Ви можете домогтися ефект підтяжки брів. Все це тому, що “м’язи похмурого погляду” трохи підтягують брову. Тому, як тільки ці м’язи розслабляться, брови можуть трохи піднятися.

Детальніше про усунення зморшок на лобі та міжбрів’ї

Зморшки навколо очей

Зморшки під очима

морщины под глазами

Одна з найбільших проблем, з якими ми стикаємося після досягнення 30-річного віку, – це утворення зморшок навколо очей. Перш за все, це проявляється зморшками під очима.

З іншого боку, частими віковими змінами, які доставляють значний дискомфорт, є повіки, що опускаються на саме око. Людина з опущеними століттями, може виглядати втомленим або дратівливим.

Гусячі лапки

Гусинные лапкиТакі зморшки відносяться до «зморшок щасливого обличчя». Ви отримуєте їх від частого сміху. Хоча гусячі лапки часто вважають чарівними, вам може не сподобатися бачити їх, коли ваше обличчя знаходиться в стані спокою. Уколи від зморшок – прекрасний, дієвий засіб, щоб призупинити старіння зони навколо очей.

Детальніше про усунення в зоні навколо очей

Зморшки навколо рота

Зморшки навколо губ \ кісетні зморшки

морщины вокруг губЗ усіх негативних наслідків вікових процесів, виникнення зморшок над губами / навколо губ, часто їх називають “зморшками курця”, “зморшками помади” або “кісетні зморшки” є одним з найбільш дратівливих. Ці зморшки навколо губ, можливо, найбільш повно розкривають вік людини. Ця естетична проблема, зазвичай, більше хвилює жінок, оскільки чоловіки кілька захищені, тому що у них є волосся на обличчі з великою кількістю сальних залоз і більш товстою шкірою.

Зморшки на щоках / “зморшки сміху”

морщины на щеках

Зморшки сміху найбільш помітні, коли людина посміхається або сміється (звідси і назва). Лінії сміху найчастіше викликані повторенням лицьових рухів, включаючи похмурий погляд, усмішку, сміх і будь-які інші вирази обличчя.

Іноді кажуть, що такі зморшки на обличчі (як і “гусячі лапки”) – ознака щасливого життя. Однак, все-одно це ознака вікових змін в шкірі і в більш старшому віці – це вже не так чарівно. У деяких людей вони починають з’являтися з 20 років.

Зморшки маріонетки / “Зморшки скорботи”

морщины марионетки

Зморшки маріонетки – це лінії, що йдуть від кутів рота вниз до лінії щелепи. Таких зморшки видно, коли куточки рота повернені вниз, що призводить до сумного і незадоволеному виразу обличчя.

Ін’єкції препарату блокують місцеву ділянку навколо зморшок, що сприяє їх зменшенню.

Зморшки на шиї або “кільця Венери”

Морщины на шее

Зморшки на шиї найчастіше є результатом старіння. Згодом і під впливом сонця наша шкіра втрачає еластичність. Деякі люди також втрачають жир в області шиї, що ще більше сприяє провисання шкіри. Результат – горизонтальні лінії і зморшки.

Зморшки шиї також може бути ознакою сучасного цифрового світу. Був введений навіть термін «технічна шия» для визначення зморшок, які розвиваються, коли ми неодноразово дивимося вниз на наш смартфон.

Ефект “виключення” мімічної мускулатури при проведенні уколів від зморшок залежить від багатьох чинників: якості препарату, що вводиться його кількості, але найголовніше від професіоналізму лікаря-косметолога.

Хороший результат забезпечує правильне “відключення” тільки тих м’язів, активність, яких призводить до появи зморшок. Досвідчені лікарі косметологи в першу чергу впливають на зморшки, які утворилися через прояви негативних емоцій – гніву і невдоволення, оскільки зморшки – це головна прикмета не лише віку, але і харизми людини. До зморшок, які є наслідком хороших емоцій: сміху, радості, необхідно ставитися більш дбайливо.

Лікар-професіонал розуміє, що міміка обличчя – елемент індивідуальності людини і зробить процедуру так, що особа не втрачаючи жвавості, помолодшає і буде виглядати привабливо і доброзичливо.

Представляємо Вам результати корекції мімічних зморшок, в Esteva Clinic:

Також рекомендуємо подивитися відео про те, як проводиться процедура Уколи від зморшок

Переваги уколів від зморшок

✅ Незначність втручань У порівнянні з пластичними операціями (як, наприклад, блефаропластика), уколи від зморшок доставляють пацієнтові мінімум незручностей і можуть бути зроблені в обідню перерву.
✅ Видимий результат Ін’єкції від мімічних зморшок починають діяти протягом 7-14 днів і працюють протягом 3-6 місяців.
✅ Тривала історія застосування Як уже зазначалося, уколи від зморшок застосовують вже понад 30 років. За цей час накопичилося великі знання про дії препаратів, а методика введення їх практично доведена до досконалості.
✅ Помірна ціна За рахунок того, що препарат застосовується вже тривалий час, а процедура стала надзвичайно поширеною, вартість уколів від зморшок стала надзвичайно доступною.

Чому слід усувати зморшки саме в Esteva Clinic?

📌 Середній досвід застосування уколів від зморшок лікарями клініки Esteva становить 6-8 років! Наші фахівці щорічно проходять курси підвищення кваліфікації по ін’єкціям в Україні та Франції
📌 Для нас головне результат і Ваша задоволеність процедурою. Тому ми принципово НЕ економимо на одиницях введеного препарату
📌 Ми виконуємо ін’єкції від зморшок виключно сертифікованими препаратами
📌 Препарати нами купуються тільки у офіційних дистриб’юторів, які дотримуються всі умови холодової ланцюжка, тим самим гарантуючи високу якість препарату, а значить Ваші позитивні враження від процедури
📌 Антисептика – для нас не пустий звук. У Esteva Clinic ін’єкції проводяться виключно у стерильних умовах, одноразовим інструментарієм!

Що потрібно знати про уколи від зморшок?

Процедура безболісна, ефективна і характеризується вираженим і тривалим результатом. Дія препарату починається через пару днів, досягаючи свого піку на 10-14 день після процедури.

Ми робимо ін’єкції найтоншими голками і при необхідності проводимо знеболювання, щоб пацієнт відчував себе комфортно

Необхідна кількість процедур

Ін’єкції препаратів, що блокують мімічні зморшки, відносяться до ряду одноразових процедур.

Сама процедура в середньому триває 3-15 хвилин. А тривалість дії препарату становить від 3 до 6 місяців. У виняткових випадках – рік-півтора.

Для досягнення стійкого і тривалого ефекту рекомендується введення препаратів, що блокують зморшки 2 рази в рік.

Після виконання уколів від зморшок не рекомендується:

👆 протягом 4 годин перебувати в горизонтальному положенні і нахилятися
👆 доторкатися до місць ін’єкцій і масажувати їх
👆 протягом 3-х днів після процедури заборонено вживання алкоголю, прийняття гарячих ванн і відвідування сауни.

Ідеально поєднувати уколи від зморшок з пілінгами, мезотерапією, біоревіталізацією, контурною пластикою

Вартість процедури

Уколи від зморшок

Зона застосуванняЦіна, грн
Горизонтальні зморшки чола

2390
2800

Гусячі лапки

2390
2800

Міжбрів'я

2390
2800

Підняття брів1200
Зморшки ділянки носа1500
Корекція овалу обличчя4400
Шия

4400
5200

Підборіддя1600
Підйом куточків рота (Маріонеткова зона)

1490
2000

Корекція зони навколо губ1700
Корекція десневої посмішки2900