Консультація трихолога

Консультация трихолога

Волосся – це жива структура, яка дуже залежить від здоров’я і загального стану організму. Існує спеціальний лікар по волоссю – трихолог.

Якщо ваше волосся стало тьмяним, січеться і випадає, часто це не косметична проблема і не питання поганого шампуню. Правильно визначити причину поганого стану волосся допоможе консультація лікаря трихолога, яку ви можете отримати на базі клініки естетичної медицини та дерматології Esteva Clinic.

Чим займається трихолог?

Трихологія – це галузь дерматології, присвячена вивченню та лікуванню захворювань волосся і шкіри голови. Отже, трихолог є кваліфікованим дерматологом, який добре знається на проблемах, що спричиняють захворювання волосяного покриву, починаючи з суто косметичних явищ і аж до алопеції різної природи.

Трихолог лікування призначає виходячи з об’єктивних даних результатів огляду та аналізів. Навіть звичайна лупа може виявитися не просто косметичним недоліком, а бути спричинена проблемами шлунково-кишкового тракту або наявністю хвороботворних бактерій і грибків на поверхні голови.

Лікар по волоссю в процесі обстеження з’ясує, з якими проблемами ви стикалися раніше, з чим пов’язуєте нинішній стан, чи були схожі проблеми у родичів.

Коли потрібно звертатися до лікаря по волоссю?

трихолог Киев

Випадіння волосся загалом є нормальним процесом. Волосся росте і відмирає, і навіть у абсолютно здорової людини волосся випадає. У нормі це не більше 100 волосків на добу.

Існує безліч чинників, що спричиняють проблеми з волоссям:

✅ хронічні захворювання травної та інших систем;
✅ спадковість;
✅ сильний стрес;
✅ прийом деяких препаратів;
✅ стан після хіміотерапії;
✅ неправильний догляд.

Якщо ви помітили, що волосся стало випадати пучками, або набагато більше за звичайну кількість, вельми бажано, щоб лікар трихолог, консультація якого доступна кожному, дав свої рекомендації.

Не варто лякатися, якщо вам запропонують пройти трихоскопію. Це звичайний огляд голови під мікроскопом зі збільшенням, який допоможе встановити правильний діагноз. Під час дослідження ви спостерігатимете на екрані монітора все, що бачить трихолог. За результатами обстеження вам буде видано призначене трихологом лікування.

Яка вартість прийому лікаря трихолога?

Прийти на прийом до трихолога можна у зручний час. Для цього не потрібна спеціальна підготовка, достатньо просто вимити голову вашим звичайним шампунем. Отже, ви можете викроїти для консультації лікаря трихолога годину-півтори протягом робочого дня.

У вартість консультації трихолога входить

✅ огляд,
✅ дослідження на трихоскопі,
✅ призначення необхідних процедур або препаратів.

Трихолог лікування призначає тільки після детального огляду та опитування. На стан волосся

У багатьох випадках потрібно здати додатково аналізи, щоб виключити або підтвердити поставлений діагноз.

Повторна вартість прийому трихолога загалом нижча за первинний візит, але може залежати від проведення трихоскопії або інших досліджень, щоб трихолог лікування міг скоригувати і зробити висновок про зміну або припинення терапії.

Консультації дерматолога

Найменування консультаціїЦіна, грн
Консультація спеціаліста590
Повторна консультація (до 14 днів після первинної консультації до 20 хвилин)390
Консультація спеціаліста в день проведення косметологічних процедур до (20 хвилин)Безкоштовно

З якими проблемами шкіри голови та волосся найчастіше звертаються пацієнти?

Дуже часто до нас звертаються з приводу випадіння волосся. Проблема ця настільки різнобічна, що потребує комплексного підходу.

Лікар трихолог консультація – це перший крок на шляху до здорового волосся.

Приводів звернення до трихолога досить багато:

📌 лущення шкіри голови;
📌 свербіж голови;
📌 потьмяніння волосся;
📌 посічене волосся;
📌 випадіння волосся;
📌 множинні вогнища випадіння та облисіння.

Звичайно, саме різні форми випадіння волосся найчастіше змушують звертатися до лікаря-трихолога.

Існують різні типи випадіння волосся, на яких ми побіжно зупинимося.

Телогенова алопеція – тимчасове випадіння волосся, зазвичай через стрес або загальні захворювання. Таке випадіння волосся, зазвичай помітити під час розчісування волосся гребінцем, зливаючи душ або на виявляючи волосся на подушці.

випадіння волосся

Телогенова алопеція

Андрогенна алопеція, яку ще часто називають “облисіння за чоловічим типом“, проте часто трапляється як у чоловіків, так і в жінок. Єдине, що при цьому у жінок волосся стоншується по всій голові і рідко призводить до повного облисіння.

Андрогенна алопеція

Андрогенна алопеція у жінок

Андрогенная алопеция

Андрогенна алопеція у чоловіків

Може також зустрічатися дифузне потоншення або дифузне випадіння волосся, за якого волосся випадає з усіх ділянок шкіри голови, внаслідок чого волосся стає тонким і має низьку щільність, та вогнищева алопеція, що проявляється круглими залисинами на шкірі голови або випаданням волосся на різних ділянках тіла.

Очаговое выпадение волос

Вогнищева алопеція

Дифузная алопеция

Дифузна алопеція

Крім різних видів і форм випадіння волосся також можуть зустрічатися себорейний дерматит – це поширене шкірне захворювання, що супроводжується запаленням шкіри голови, появою плям, що лущаться, лупи, свербіння, проте воно не спричиняє незворотнього випадіння волосся. Себорейний дерматит, як правило, загострюється під час зміни сезону, втоми або в умовах стресу.

Себорейний дерматит

Себорейний дерматит

Які процедури призначає трихолог?

Часто використовують методи поліпшення стану волосся такі як:

лечение волос

Мезотерапія – це спосіб введення корисних компонентів прямо в шкіру голови. При цьому відбувається активація кровообігу, поживні речовини швидко потрапляють у волосяні фолікули.

Це сприяє зміцненню й активації росту волосся, поліпшенню роботи сальних залоз. Волосся стає товстішим, здоровішим і набуває блиску. Мезотепапія проводиться курсом 3-6 процедур.

лікування волоссяЕкзозоми. Ця методика сприяє природному росту волосся вже через два-три місяці. Ріст нового волосся може тривати протягом року, а найпомітніші результати зазвичай проявляються через шість місяців після початку лікування. Клінічно доведено, що введення екзосом і чинників росту допомагає регенерувати і відрощувати волосся як лікування випадіння волосся у чоловіків і жінок на ранніх стадіях випадіння волосся. Введення екзосом подовжує цикл росту волосся. Волосяні фолікули, що застрягли у фазі спокою, переходять у фазу росту.

Як записатися до лікаря трихолога в Києві?

У разі виникнення будь-яких запитань з приводу стану волосся найправильніше рішення – записатися до лікаря трихолога. У нас працюють сертифіковані фахівці з великим досвідом, є спеціальне обладнання для дослідження шкіри голови та волосся. Косметичний трихолог використовує трихоскоп, щоб оцінити ступінь пошкодження, виявити причини алопеції або наявність будь-яких шкірних захворювань, зокрема грибкових і паразитарних.

Вартість прийому трихолога доступна більшості. Правильна діагностика стане запорукою результативного лікування.

Лікар трихолог у Києві приймає в клініці естетичної медицини та дерматології Esteva Clinic. Щоб потрапити на прийом до трихолога, зателефонуйте нам або запишіться на сайті, вибравши зручний для відвідування час.

Консультації трихолога

Найменування консультаціїЦіна, грн
Консультація спеціаліста590
Повторна консультація (до 14 днів після первинної консультації до 20 хвилин)390
Консультація спеціаліста в день проведення косметологічних/дерматологічних процедур до (20 хвилин)Безкоштовно