Лікування постакне

Постакне убрать

 

Що таке постакне?

Для відповіді на це питання, спочатку пару слів про акне.

Акне або вугрової хвороба – це виникнення на поверхні шкіри запальних елементів у вигляді червонуватих горбків, чорних крапок і дефектів шкіри. Якщо вони погано гояться, травмуються, або постійно піддаються видавлюванню, відбуваються рубцеподібні зміни на шкірі. Власне кажучи, ці дефекти шкіри і називаються “постакне”.

Що викликає постакне?

Є ряд факторів, через які акне може переходити в постакне. Можна виділити основні з них:

  • Тяжкість акне з глибоким ураженням шкіри

Саме важка вугровий хвороба найчастіше переходить в рубцеву форму постакне

  • Тривалість запального процесу в шкірі

У 95% випадків вугрової хвороба, тривалістю більше року призводить до постакне

  • Наявність постакне в сім’ї

Якщо у кого-то з родичів було постакне, то ризик появи хвороби значно зростає

  • Травматизация и неправильное лечение

Якщо прищі видавлювати надто часто і тим самим періодично травмувати запальні елементи акне, а також при неправильному лікуванні, може відбуватися погіршення течії захворювання.

лікування постакнеПостакне проявляється у вигляді прямокутних, сколених або округлих рубців.

 

Крім рубцювання, постакне може проявлятися гіперпігментацією (змінами в кольорі) та змінами рельєфу шкіри обличчя (їх ще називають гіпертрофічна або опуклими рубцями).

постакне в Києві

Як лікувати постакне?

У Esteva Clinic для лікування постакне ми застосовуємо найефективніші і сучасні методи, а саме:

  • Фракційне шліфування шкіри за допомогою СО2-лазера
  • Мікроігольчатий (або його ще називають фракційний) радіохвильовой метод

Лазерна шліфовка шкіри

Фракційна терапія за допомогою CO2-лазера є найбільш ефективним методом лікування рубців після вугрової висипки, що доступний на сьогодні. Методика дає відмінні результати, які видно з першого сеансу. Нова «фракційна» технологія дозволяє впливати тільки на необхідні ділянки шкіри, залишаючи неуражену шкіру незайманою. Це забезпечує швидке загоєння і безпеку процедури для більшості типів шкіри. Принцип дії фракційного CO2-лазера, ґрунтується на тому, що при роботі він у шкірі робить мікроскопічні отвори (так звані «колони»). Цей процес призводить до вироблення нового здорового колагену, який згладжує шрами після вугрової хвороби. Покращення стану шкіри після вугрової висипки можна побачити вже через тиждень після лікування фракційним лазером CO2. Поліпшення рубцювання вугрової висипки триватиме до шести місяців після первинного лікування.

СО2лазери ідеально підходять для лікування рубців, викликаних акне.

Тривалість лазерного лікування акне становить 30-60 хвилин.

Для мінімізації неприємних відчуттів на шкіру наноситься місцева анестезія.

У більшості випадків для отримання максимального результату необхідно 2-3 процедури.

У Esteva Clinic для роботи ми застосовуємо CO2 лазер американського бренду Adonyss CarbonFrax.

Особливість цього апарату є м’яку дію, яке дозволяє скоротити тривалість реабілітаційного періоду, а також різноманітність режимів і насадок, що дозволяє більш індивідуально підібрати параметри лазерного шліфування шкіри.

смас FDAЗастосування апаратури Adonyss CarbonFrax схвалено FDA (U.S. Food and Drug Administration регуляторний орган США)

 Мікроігольчатий радіохвильової метод

Це відносно нова технологія, в якій використовуються мікроголки для доставки радіочастотної енергії в глибокі шари дерми. Крім того, фракційний або мікроігольчатий радіохвильовий метод використовується для лікування різних дерматологічних станів, включаючи зморшки, атрофічні і гіпертрофічні рубці.

фракционный РФ лифтинг

Використання цього методу обгрунтовано з точки зору доказової медицини. Проведено кілька досліджень, які оцінюють ефективність мікроголкового радіохвильового методу у лікуванні акне, і всі вони показали, що ця методика безпечна та ефективна в лікуванні постакне.

Фракционны РФ лифтинг до после акне

Реабілітаційний період (час набряклості і невеликого почервоніння шкіри) після процедури мікроігольчатого радиоволнового методу може тривати кілька днів.

микроигольчатый рф лифтинг

За бажанням можливе застосування місцевої анестезії.

Мікроголковий радіохвильовий метод виконується із застосуванням одноразових голок (один набір розрахований на одного пацієнта), що гарантує вашу безпеку.

 

З нашого відео, ви можете ознайомитися як проходить процедура

 

Тривалість одного курсу від 3-х до 4-х процедур з інтервалом 2-3 тижні.

Період реабілітації (набряклість та невелике почервоніння на шкірі) після сеансу лікування постакне може тривати кілька днів.

За бажанням під час процедури можлива місцева анестезія.

 

аппараом убрать потакне

В Esteva Clinic для лікування постакне ми використовуємо апарат ізраїльського виробництва Body Shape III. Його відмінною рисою є Комп’ютеризована Система Контролю Температури (CSCS), яка здатна сканувати і перевіряти кожен радіохвильової імпульс. Таке рішення гарантує максимальну ефективність методики.

Вбудовані в аплікатори температурні датчики дозволяють забезпечувати додаткову ефективність і безпеку проведених сеансів.

Для лікування постакне, крім мікроголкового радіохвильовог методу, ми в комплексі використовуємо й інші методики, такі як мезотерапія, плазмоліфтінг і пілінги.

Запишіться на консультацію до лікаря-косметолога Esteva Clinic!

Ми лікуємо постакне за допомогою ефективних і сучасних методів!

Вартість процедури

Лікування постакне

Зона діїЦіна, грн
Все обличчя

4900
5800

Ніс

1200
1800

Щоки

2900
3400

Підборіддя

900
1300

Скроні

900
1300

Лоб

1800
2500

Спина

5900
8000

* для лікування постакне мікроголковим радіохвильовим методом застосовується індивідуальна стерильна насадка (вартість 450 грн)