Ін’єкції Радієсс

Ін’єкції для підтяжки обличчя
 • Процедура займає менше ніж годину
 • Тривалість дії препарату становить 1-1,5 року
 • Природні риси обличчя не змінюються, а лише набувають більш молодого і здорового вигляду
Radiesse Merz (США) Волюмізація, ліфтинг 3 ml
19500 грн
22900 грн
Radiesse Merz (США) Волюмізація, ліфтинг 1,5 ml
9900 грн
11450 грн
Radiesse Merz (США) Волюмізація, ліфтинг 0,8 ml
7500 грн
9000 грн
Записатися на прийом

Що робить препарат Радієсс

Ін’єкції Radiesse – це введення глибоко в шкіру гелевого препарату гідроксиапатиту кальцію (CaHA). Саме слово “Radiesse” – це брендована назва оригінального ін’єкційного препарату гідроксиапатиту кальцію компанії Merz.

 

Результативність і особливості цього філера дуже добре досліджені, оскільки речовину застосовують уже понад 25 років і вона широко відома у світовій косметології.

 

Препарат гідроксиапатиту кальцію перевірений і схвалений американським FDA (Управління продовольства та медикаментів США). Його масово використовують з 2000 року в США і трохи пізніше (з 2004 р.) в Європі.

Radiesse призначений для розгладження помірних і сильних вікових складок, для формування молодшого овалу обличчя завдяки відтворенню втраченого об’єму та стимуляції синтезу колагену й еластину. Структура філера містить гладкі сферичні частинки кальцію і гель-носія, які миттєво заповнюють порожнечі та створюють основу для нарощування колагенових волокон.

Після ін'єкції гелева матриця Radiesse CaHA інтегрується в шкіру і створює "будівельний каркас", що стимулює вироблення колагену та еластину.У міру розсмоктування гелевого носія утворюється міцна мережа колагенових волокон. Сформовані на місці гелевого носія колаген та еластин завдяки оновленню структури шкіри розгладжують зморшки.

Ефект після ін’єкції виникає майже одразу і посилюється через 1,5 місяця. Дія препарату помітна до 18 місяців – жоден з філерів на основі гіалуронової кислоти не дає такого ефекту. Процедуру рекомендується регулярно повторювати. Підтримувальні процедури (РФ-ліфтинг, СМАС-ліфтинг, зволоження шкіри) посилюють і збільшують тривалість омолоджувального ефекту.

Риси обличчя не змінюються кардинально після Radiesse, як це буває після хірургічної підтяжки. Дивним чином риси обличчя залишаються тими самими, але набагато молодшими. Повертається “трикутник молодості”, зникають обвислі щоки та глибокі складки біля рота. Шкіра набуває підтягнутого вигляду, а овал не спотворюється надмірним або недостатнім натягом.

Ще один позитивний момент: препарат на основі гідроксиапатиту кальцію не “притягує” і не затримує воду, тому обличчя не має набряклого вигляду, як іноді буває після надмірного введення ін’єкції гіалуронової кислоти. Це важливо для пацієнтів з деформаційно-набряклим типом старіння, для яких Radiesse є набагато більш підходящим варіантом.

Зони застосування препарату

Що потрібно знати про процедуру

Заповнений шприц містить гідроксиапатиту кальцію в кількості 1,5 мл. Зазвичай на одну процедуру витрачається два – три шприци препарату. Результат процедури багато в чому залежить від вихідного стану, бажаного результату і кількості використовуваного препарату. Роботу фахівця в цьому разі можна порівняти з мистецтвом скульптури, коли потрібно не просто виліпити нове обличчя, а повернути йому саме той об’єм і форми, які були раніше. Тому кількість підбирається індивідуально.

Якщо використовувати Радієсс як спосіб прибрати зморшки або для відновлення молодості кистей, витрата препарату в середньому становить 1-2 шприци. Визначити необхідний обсяг може тільки фахівець на індивідуальній консультації.

Чи є побічні ефекти від Радієс і який реабілітаційний період

Як і після будь-якого уколу, на шкірі можуть виникати почервоніння, свербіж, больові відчуття у місці введення препарату, синці та набряклість. Зазвичай вони слабко виражені та тривають недовго – кілька годин, максимум кілька днів (синці на обличчі можуть триматися до 14 днів).

Протягом 24 годин уникайте гарячих ванн та інтенсивних фізичних навантажень. Уникайте надмірного перебування на сонці протягом тижня після процедури.

Важливо! Якщо ви робите рентген або томографію тих частин тіла, де проводили нещодавно процедуру Radiesse, повідомте про це рентгенолога і свого лікаря. Сферичні частинки короткий час після процедури можуть бути видні на знімках, через що результати досліджень можуть бути не правильно інтерпретовані.

Ін’єкції гідроксиапатиту використовують для контурної пластики та поліпшення якості шкіри. Радієсс показано застосовувати для:

 • усунення та профілактики видимих ознак старіння;
 • довгострокового відновлення “трикутника молодості”;
 • усунення “бульдожих щік” (вікових брилів);
 • заповнення місця на вилицях і підборідді, повернення об'єму у скроні та щоки;
 • усунення глибоких носогубних складок і так званих ліній маріонетки.

Кому не можна використовувати Радієсс

Протипоказань до процедури дуже небагато. Процедура протипоказана людям з порушенням процесів згортання крові та наявними на шкірі запальними процесами. Також відкласти ін'єкції треба жінкам у період вагітності та лактації. А людям з алергією на лідокаїн філери вводять без застосування цього анестетика.

Переваги препарату і процедури

Вже не одне десятиліття препарат є дуже популярним у всьому світі й на те є багато причин. Головні переваги Radiesse:

 • Ефект видно одразу і неозброєним оком.
 • Можливо проводити повторний ліфтинг гідроксиапатитом кальцію.
 • Можливо поєднувати ін’єкції гідроксиапатиту з іншими методами корекції овалу обличчя (наприклад, зі СМАС-ліфтингом).
 • Препарат має мінеральне походження, не містить тканин, здатних викликати алергічну реакцію.
 • Препарат не залишається в організмі навічно, а природним чином розсмоктується. Його місце займають натуральні, вироблені вашим організмом колагенові структури.
 • Філери покращують загальний стан шкіри та допомагають у боротьбі з різноманітними дефектами.

Ефект від ін’єкцій Радієс в Esteva Clinic

Оцінити, який позитивний результат від методики отримують клієнтки клініки естетичної медицини Esteva Clinic, ви можете на фото нижче.

Чому варто робити ін’єкції Радієсс в Esteva Clinic

 • Ін’єкції Радіесс проводяться тільки висококваліфікованими фахівцями клініки естетичної медицини та дерматології Esteva Clinic, оскільки вимагають ідеального знання анатомії обличчя і структури шкіри.
 • Для проведення процедур використовують виключно оригінальні препарати, які мають всю необхідну сертифікацію.
 • Наші фахівці підбирають індивідуальний курс омолодження обличчя та розповідають як прибрати зморшки, активізувати синтез колагену, коли і яку процедуру рекомендується повторити та в якому порядку.
 • Антисептика – це важливий етап кожної процедури. Ін’єкції проводяться виключно у стерильних умовах, одноразовими інструментами

Скільки коштує процедура Радієсс

Ціна процедури Radiesse складається з декількох компонентів:

 • вартість препарату Радієсс;
 • кількість гідроксиапатиту кальцію, використаного в процедурі;
 • тривале і регулярне навчання фахівців, яке проводять в Україні, а часто і за кордоном;
 • робота висококласного фахівця.

Контурна пластика препаратом Радієс (Radiesse)

ПрепаратЦіна, грн
Radiesse Merz (США) Волюмізація, ліфтинг 0,8 ml

7500
9000

Radiesse Merz (США) Волюмізація, ліфтинг 1,5 ml

9900
11450

Radiesse Merz (США) Волюмізація, ліфтинг 3 ml

19500
22900