Збільшення губ у Києві

Увеличение губ

Пишні, чуттєві губи завжди будуть в моді. Ця тенденція б’юті-індустрії домінує вже багато років.

Звабливі губи привертають увагу не тільки тому, що це красиво: вони ваблять підсвідомо, на рівні інстинктів. Такі губи приковують погляд, викликають зацікавленість – вони не залишають без уваги.

В останні роки дівчата і жінки вважають за краще не обмежуватися техніками нанесення макіяжу, які візуально збільшують губи. І це зрозуміло – у даного методу є вагомий недолік: щоранку на такий макіяж йде багато часу, а результат тримається в кращому випадку до найближчого вечора.

Сучасна косметологія пропонує більш комфортне і довгострокове рішення цієї проблеми – всього після однієї процедури в Esteva Clinic наші клієнтки отримують дійсно привабливі, пишні губи. І що важливо: результат виглядає природно і зберігається надовго.

Як це працює?

Золотий стандарт для створення пухких губ (або як ще називають цю процедуру – “аугментація губ”)- це філери на основі гіалуронової кислоти. З їх допомогою можна змінити форму і розмір губ без операцій, притому ефект помітний відразу. На сьогоднішній день це найбільш оптимальний і безпечний метод корекції форми та об’єму губ, який користується великою популярністю у всьому світі.

 

Як збільшити губи

Так, згідно з даними Американського товариства пластичної хірургії, в 2017 році контурна пластика з використанням гіалуронових філерів в США була виконана 2 691 265 разів, що на 3% більше, ніж в 2016 році. І хоч це загальне число, яке включає в себе процедури по збільшенню губ, заповнення зморшок і контурній пластиці щік, воно все одно вражає і красномовно свідчить про говорить про довіру до даної методики естетичної косметології. Що стосується саме корекції губ, то 96% пацієнтів залишаються абсолютно задоволені результатом, багато хто з них з часом бажають повторити цю процедуру.

Коли варто задуматися про збільшення губ?

увеличить губы

  • Ваші губи від природи тонкі і немов зникають при посмішці
  • З віком їх об’єм зменшився
  • Пухкі губи роблять зовнішність привабливішою
  • Така процедура додає впевненості в собі, ефективно піднімає самооцінку

 

Який філлер вибрати для аугментації губ?

филлеры для гую

Сучасна косметологія пропонує широкий асортимент філерів на основі гіалуронової кислоти. Світовими лідерами є продукція таких марок як Juvederm, Belotero, Teosyal і ін.

Серед альтернативних наповнювачів стрімко набуває популярності гідроксилапатит кальцію, представлений під брендом Radiesse.

Переваги гіалуронової кислоти незаперечні. Ця речовина є в кожному організмі. Але з віком гіалуронова кислота виробляється в меншому обсязі, що тягне за собою в тому числі, і візуальні зміни зовнішності: з’являються заломи, зморшки, шкіра стає тоншою, втрачає пружність. Саме для усунення таких неприємних змін даний препарат вводять ін’єкційно в зони, де це найбільш необхідно.

Гіалуронова кислота вже «знайома» організму, тому її ін’єкції не викликають реакцію відторгнення. Крім того, дана речовина має властивості зв’язувати вологу: губи, наповнені таким філерами, стають гладкими, однорідними, з легкої припухлістю. У них немає грудок і тріщин – вони виглядають привабливо без додаткового догляду.

 

Як відбувається процедура?

коррекция губ

Багато сучасні філери містять в своєму складі знеболюючий компонент – лідокаїн. Проте, щоб зробити процедуру ще більш комфортною, фахівець Esteva Clinic попередньо наносить на ділянку губ знеболюючий крем, який знижує чутливість.

Дивіться наше відео про процедуру контурна пластика губ

Висока кваліфікація наших спеціалістів дозволяє розрахувати кількість філлера, місця уколів і глибину його введення так, щоб результат повністю відповідав очікуванням клієнта. Крім врахування побажань клієнта, наші лікарі прагнуть зробити так, щоб нові губи виглядали натурально і гармоніювали з рештою зовнішністю.

Спершу можливі невеликі набряки і синяки в місці введення ін’єкції, іноді помітна незначна асиметрія, але протягом декількох днів (рідко – до тижня) ці прояви проходять.

 

Чому Esteva Clinic – кращий вибір, якщо ви вирішили зробити контурну пластику губ?

У нас є вагомі аргументи, чому для корекції губ варто звернутися саме в нашу клініку:

  • Всі співробітники мають якісну підготовку і великий стаж роботи – кожен лікар Esteva Clinic практикує контурну пластику 6 років і більше, за цей період виконано понад 3 000 процедур. Крім того, співробітники нашої косметологічної клініки регулярно проходять курси підвищення кваліфікації в Україні, Німеччині, Франції та інших країнах.
  • Високий професіоналізм дозволяє отримати дійсно чудовий результат
  • Використовуємо тільки препарати преміум-якості, співпрацюємо виключно з офіційними дистриб’юторами брендів. Ми впевнені в безпеці і ефективності філерів, які пропонуємо клієнтам.
  • Підтримуємо високий рівень сервісу в усіх аспектах: антисептика, використання одноразових інструментів, комфортна атмосфера – ми несемо повну відповідальність за здоров’я і гарний настрій клієнта.

 

Яким буде результат?

Ефект від процедури видно відразу: губи стають більш повними, ваблячими, сексуальними, їх контур чітко вимальовується, а обличчя отримуэ зовсім інший вигляд. Така проста і доступна косметологічна процедура дарує жінці красиву зовнішність і впевненість в собі.

 

Залежно від обраного препарату та індивідуальних особливостей організму, філлер залишатиметься в губах протягом 3 – 6 місяців або навіть року, поступово розщеплюючись і розсмоктуючись. Він не припинить свою дію миттєво – це буде повільний, плавний перехід.

Варто зауважити, що бувають ситуації, коли пацієнтки хочуть ще більше пухких губ. Але якщо філлер не зміг впоратися із завданням, домогтися бажаного вийде тільки шляхом повноцінної хірургічної операції, що довше за часом, дорожче і значно більш травматично для організму.

 

Філлери для губ: протипоказання

Такі процедури не варто проводити вагітним і годуючим жінкам – гормональна перебудова організму може видати непередбачувану реакцію не введення препарату. У період молодого материнства рекомендується утриматися від будь-яких косметологічних процедур, відклавши це на час, поки організм не повернеться в норму.

Збільшення губ – одна з найгарячіших тенденцій в світі косметології. Лікарі Esteva Clinic мають великий стаж і художнє чуття, що дозволяє отримати дійсно вражаючі результати.

Наша місія – допомогти кожній жінці, яка довірилася нашим лікарям, підкреслити унікальну красу, зробити зовнішність ще більш виразною і ефектною.

Щоб дізнатися більше про процедуру збільшення губ і про філери, які ми використовуємо в роботі, запишіться на прийом: співробітники Esteva Clinic призначать консультацію, на якій Ви зможете отримати відповіді на всі хвилюючі питання.

Не відкладайте шанс стати ще більш привабливою на завтра – зателефонуйте нам уже сьогодні!

Вартість процедури

Контурна пластика губ

ПрепаратЦіна, грн
Juvederm smile 0,6 ml Allergan (США) 8-12 місяців

5500
6500

Juvederm ultra 3 1,0 ml (Allergan) США 8-12 місяців6900
Juvederm Vollift 1 ml (Allergan) США 16-18 місяців

7800
8200

Belotero Intense Merz (Німеччина) 12-15 місяців

6500
7200

Teosyal RH Kiss 0,7 ml Teoxan (Швейцарія) 12-15 місяців

7400
9950

Alexa 1 ml (Hyalual) 9-12 місяців

5500
6500