Лікування випадіння волосся

Випадіння волосся це природний процес. У середньому за день людина втрачає 50-100 волосинок. Однак бувають випадки, коли кількість волосся, що випало за добу, перевищує норму.

Лікування випадіння волосся в Esteva Clinic

У такій ситуації доречно говорити про наявність проблеми та ризик облисіння. Чому випадає волосся і як виправити цю неприємну ситуацію ми розповімо в цій статті.

Чому випадає волосся

Надмірне випадання волосся називається алопеція. Розділити цей стан можна на 2 основні типи: анагенова (вплив препаратів, хімії або радіації) та телогенова (вплив захворювань або станів організму).

Якщо ви помітили, що випадання волосся стало сильнішим за звичайне, то у цього можуть бути різні причини:

◼   зміни гормонального фону в організмі є однією з найчастіших причин проблем зі здоров’ям волосся. Збої з гормонами можуть відбуватися з різних причин: через сильний стрес, спосіб життя, проблеми зі щитовидною залозою або під час вагітності. Через що саме стався збій у тілі допоможе розібратися лікар ендокринолог, який призначить усі необхідні аналізи та зробить на їх основі медичний висновок;

Лікування випадіння волосся в Esteva Clinic

◼   нестача поживних речовин і вітамінів у раціоні також є серйозною причиною для випадання волосся. Пов’язаний з їжею дисбаланс може бути викликаний різними дієтами, порушеним харчуванням чи низькою якістю продуктів. Для того, щоб організм отримував усі необхідні речовини важливо налагодити харчування та стежити за тим, щоб у раціоні було достатньо свіжих овочів та фруктів, якісної білкової їжі та корисних жирів. Допомогти у складанні такого раціону може дієтолог, який за необхідності також призначить додаткові вітамінні комплекси;

◼  випадає волосся і у тих людей, які перенесли серйозні захворювання та мають ослаблений імунітет. Серед хвороб, які особливо негативно впливають на стан волосся, знаходяться патології ШКТ і різні аутоімунні захворювання. Спостерігається також випадання волосся у тих, хто нещодавно перехворів на COVID-19;

◼   облисіння часто з’являється при впливі на організм шкідливих радіоактивних або хімічних речовин (наприклад, при проходженні курсу хіміотерапії);

◼   неправильний догляд, велика кількість агресивних засобів та процедур також суттєво погіршують стан волосся. Сюди відноситься все, що сучасна людина звикла робити з волоссям на регулярній основі: сушіння феном та використання вирівнювачів, фарбування та хімічна завивка, часте використання агресивної косметики для волосся. Випадання волосся може бути спровоковано навіть невдало підібраним шампунем чи маскою. У процесі лікування випадання волосся в клініці естетичної медицини Esteva Clinic лікар трихолог допоможе з підбором підходящих саме для вас доглядових засобів;

Лікування випадіння волосся в Esteva Clinic

◼   і не варто забувати про банальну генетичну схильність. Деякі люди просто за своєю природою мають більш слабке і проблемне волосся. Але це не означає, що такі люди приречені на облисіння – просто потрібно уважніше доглядати за шкірою голови та допомагати організму зміцнюватися зсередини.

Випадання волосся у жінок

Причиною випадання волосся у жінок можуть бути будь-які фактори, описані вище. Однак деякі з них все ж таки більше відносяться саме до жінок.

Проблеми з гормонами – це часта причина погіршення здоров’я волосся у жінок. Особливо часто гормональний збій спостерігається під час вагітності. У нормі ситуація вирівнюється з народженням дитини, поверненням до звичного способу життя та харчування. Однак трапляються випадки, коли втрата волосся триває після пологів і тоді необхідно вживати заходів.

Також жінки більшою мірою схильні мучити своє волосся різними агресивними процедурами. Щоб волосся залишалося здоровим і при цьому виглядало так, як вам хочеться, варто звернутися до професійного перукаря і не економити на косметичних засобах. Самостійне фарбування або завивка волосся може завдати багато шкоди, якщо не мати достатньо знань та досвіду у цій сфері.

Випадання волосся у чоловіків

Хоча чоловіки вкрай рідко фарбують або завивають волосся, облисіння у них спостерігається навіть частіше і більшою мірою, ніж у жінок. Найчастіше це пов’язано з гормоном дигідротестостероном, який діє на генетичну сприйнятливість шкіри голови та волосяних фолікул. Це призводить до того, що волосся стає все менше, а згодом воно перестає рости зовсім.

Лікування випадіння волосся в Esteva Clinic

Не варто виключати й інші причини втрати волосся у чоловіків. Наприклад, незбалансоване харчування, постійний стрес і недостатній догляд за шкірою голови – це більш ніж вагомі причини облисіння.

Як зупинити випадання волосся

Якщо у вас випадає волосся, найвірніше, що можна зробити – це звернутися за допомогою. Багато хто робить помилку і починає займатися самолікуванням – пити куплені за порадою знайомих або побачені в рекламі вітаміни, застосовувати різноманітні маски та кондиціонери для волосся. Така поведінка не допоможе змінити ситуацію, адже коли проблема всередині організму – косметичні засоби мають мало ефекту. А куплені без рекомендації лікаря препарати можуть навіть погіршити ситуацію або нашкодити іншим системам організму.

Лікування випадіння волосся в Esteva Clinic

Щоб зупинити випадіння волосся в максимально короткий термін і без шкоди для себе, необхідно дотримуватися деяких нескладних рекомендацій:

  1. запишіться на консультацію до лікаря трихолога – це найперше, що потрібно зробити, адже без консультації профільного фахівця буде вкрай складно розібратися з причиною облисіння та призначити лікування випадіння волосся;
  2. здайте всі призначені лікарем аналізи, за необхідності проконсультуйтеся з суміжними фахівцями. Це допоможе зібрати максимальну кількість інформації та зробити точніший висновок про причини втрати волосяного покриву;
  3. пройдіть курс лікування, який вам пропише трихолог. Таке лікування може включати різні процедури, застосування препаратів і правильний домашній догляд.

Лікування випадання волосся

Існує кілька процедур, які особливо добре зарекомендували себе в боротьбі з випадаючим волоссям.

◼   Мезотерапія волосистої частини голови

Метод полягає у введенні в шкіру голови спеціальних препаратів, які забезпечують живлення волосся. Склад препарату регулюється індивідуально під кожного пацієнта залежно від потреб організму.

Лікування випадіння волосся в Esteva Clinic

Для введення поживного коктейлю використовуються спеціальні голки вони дуже тонкі, завдяки чому процес введення препарату проходить з мінімальними неприємними відчуттями.

Після ін’єкцій, волосся починає рости швидше і стає міцнішим, випадання зупиняється, саловиділення шкіри голови нормалізується. Процедура буде корисна не тільки тим, хто страждає від алопеції, але й будь-кому для покращення загального стану волосся. Для досягнення максимального результату рекомендується проходити мезотерапію курсом 8-10 процедур.

◼   Біоревіталізація голови

Процедура допомагає покращити загальний стан волосся, зміцнити його та стимулювати зростання. Це також ін’єкційна методика, але в голову вводять препарати на основі гіалуронової кислоти в комбінації з іншими корисними елементами. Таке поєднання препаратів діє набагато ефективніше, ніж домашні косметичні засоби чи навіть масаж голови.

Лікування випадіння волосся в Esteva Clinic

Хоча помітні результати та покращення стану волосся буде вже після першої процедури, біоревіталізацію також рекомендується проходити курсом 1 раз на 2 місяці. Необхідну кількість сеансів визначає лікар, виходячи зі стану волосся пацієнта.

Як зберегти ефект після лікування від випадання волосся

Лікування випадання волосся займає від 6 місяців до року. Після проходження базового курсу лікування, який займає в середньому півроку, необхідно знову відвідати трихолога та здати повторно аналізи. Це допоможе відстежити динаміку та скоригувати лікування.

За цей період волосяний покрив перестає так сильно випадати, волосся стає більш об’ємним та довгим. Важливо після першого помітного результату не кидати процедури та догляд, а навпаки закріпляти отриманий результат.

Лікування випадіння волосся в Esteva Clinic

У подальшому необхідно більш уважно ставитися до стану волосся і при мінімальних ознаках алопеції звертатися до лікаря. Людям, схильним до облисіння, рекомендується відвідувати трихолога на регулярній основі раз на кілька років.

Esteva Clinic – це центр естетичної медицини та дерматології, який допомагає у вирішенні косметологічних проблем різної складності з 2015 року.

На особистій зустрічі лікар-дерматолог Esteva Clinic уважно вивчать стан вашого волосся і призначать необхідне лікування, щоб повернути йому здоров’я, силу та красу.

Мезотерапія волосистої частини голови

Назва процедуриЦіна, грн
Мезотерапія волосистої частини голови RRS Xl hair

1200
1900

Мезотерапія волосистої частини голови Mesoline

950
1400

Мезотерапія стимулююча

2200
3100

Полінуклеотидна мезотерапія

3500
3900

Комлекс IUSE (Мезотерапія волосся 5 мл+пілінг голови 3 мл)

3200
4300