Мезотерапія: особливості, рекомендації, протипоказання, скільки потрібно процедур

У сучасній косметології боротьба зі старінням шкіри ведеться різними способами. Почесне місце у цьому списку займає мезотерапія – ін’єкційна методика омолодження обличчя та тіла.

Мезотерапія обличчя

З кожним днем процедура стає все популярнішою, а тому виникає і безліч пов’язаних із нею питань. У цій статті ми розповімо, як запобігти старінню шкіри за допомогою сучасної косметологічної процедури та для кого мезотерапія ідеально підходить.

Профілактика старіння за допомогою мезотерапії

Мезотерапія вже багато років використовується у всьому світі. Антивікові ін’єкції складаються з гіалуронової кислоти, амінокислот, висококонцентрованих вітамінів, коферментів, пептидів та антиоксидантів. Такий поживний коктейль багаторазово вводиться безпосередньо в шкіру з метою запобігання передчасному старінню.

Пацієнти зазначають, що після мезотерапії їхня шкіра стала більш свіжою, пружною та підтягнутою. Вікові зміни шкіри сповільнюються завдяки препаратам, які стимулюють вироблення колагену та еластину.

Мезотерапія може проводитися практично у будь-якому віці, проте найчастіше косметологами призначається мезотерапія після 35 років. Різними можуть бути й зони, в які вколюється живильний коктейль.

Мезотерапія обличчя

Насамперед мезотерапія проводиться на обличчі, адже саме там найперше помітні перші ознаки старіння. Процедуру можна проводити як доповнення до ботоксу, хірургічної підтяжки обличчя, пілінгів. Однак на відміну від ботокса та філерів, мезотерапія покращує стан шкіри загалом, а не локально.

Процедура спрямована на те, щоб омолоджувати шкіру шляхом підвищення гідратації, стимуляції метаболізму та вироблення колагену.

Мезотерапія обличчя

Ін’єкції здатні уповільнити старіння шкіри обличчя завдяки високій концентрації корисних компонентів таких як проколаген, антиоксиданти, мінерали, коензими, амінокислоти та мультивітаміни. Результат процедури – шкіра стає зволоженою, набуває здорового кольору. Внаслідок такого освіжаючого ефекту можливе зменшення дрібних зморшок. Працює мезотерапія і на майбутній результат, адже допомагає запобігти багатьом віковим змінам шкіри.

Саме через свій комплексний і всебічний позитивний вплив на обличчя, мезотерапія після 35 років є сьогодні дуже популярною. Не складна і доступна процедура – це можливість продовжити молодість обличчя і попередити багато проблем.

Мезотерапія волосся

Корисна мезотерапія і для поліпшення стану волосся. Процедура допомагає боротися з випаданням волосся, адже спеціальні препарати стимулюють волосяні фолікули до зростання. Результат – волосся стає більш густим, пишним, відновлює свій здоровий колір і блиск. Саме тому для шкіри голови мезотерапія після 35 років так само корисна, як і для обличчя, адже саме в цьому віці можуть початися перші проблеми зі здоров’ям волосся.

Мезотерапія волосся

Корисною ця процедура буде і при лікуванні лупи та сухості шкіри голови, оскільки правильно підібрані препарати дуже ефективні у боротьбі з цими поширеними проблемами.

Більш детально про мезотерапію волосся можна прочитати у статті “Мезотерапія волосистої частини голови”

Показання до проведення мезотерапії

Популярна ін’єкційна процедура здатна уповільнити процес старіння шкіри, а також може вирішити безліч не пов’язаних із віком проблем. Мезотерапія буде ефективна за наявності на шкірі:

◼   пігментації;
◼   акне та наслідків від висипань;
◼   шрамів та рубців;
◼   розтяжок;
◼   судинних зірочок та виступаючих вен.

Крім цього, мезотерапія звужує пори, прибирає мішки та припухлості під очима, надає помірний ліфтинг ефект, розщеплює локальні жирові відкладення.

Показання до проведення мезотерапії

Досвідчені косметологи знають, як зберегти молодість шкіри за допомогою мезотерапії. Процедура наповнює шкіру корисними речовинами, зволожує та захищає від впливу навколишнього середовища та процесів усередині організму.

Мезотерапія: протипоказання

Досить поширена процедура має і свої протипоказання:

◼   онкологічні захворювання;
◼   загострення хронічних хвороб;
◼   наявність гострої інфекції в організмі;
◼   запальні процеси у зоні передбачуваної процедури;
◼   проходження курсу антикоагулянтів;
◼   проблеми зі згортанням крові;
◼   період вагітності та лактації;
◼   небажано проводити процедуру під час менструації.

Якщо у вас немає протипоказань зі списку, то мезотерапія вам не заборонена. Однак не варто забувати, що перед будь-якою подібною процедурою необхідно проконсультуватися з досвідченим спеціалістом.

Особливості проведення мезотерапії у 35 років

Причини старіння шкіри після 35 очевидні, але часто до них додаються стреси, неправильне харчування, шкідливі звички, порушений сон та багато іншого. Однією зі зручних особливостей процедури є те, що застосовувати її можна як жінкам, так і чоловікам у будь-якому віці. Однак у кожного віку є свої особливості.

Мезотерапія

 

Слід зазначити, що робити мезотерапію раніше 35 років теж має сенс. Процедура буде ефективна у боротьбі з конкретними запитами (наприклад, акне або рубці на шкірі), а також для вирішення основних завдань мезотерапії: зволоження та освітлення шкіри обличчя.

Особливістю мезотерапії, як процедури для омолодження обличчя після 35 років, є те, що найчастіше застосовуються препарати:

◼   з янтарною кислотою та амінокислотами, наприклад, Ялупро (Jalupro) та Гіалуаль (Hyalual);
◼   з полінуклеотидами, наприклад Реджуран (Rejuran);
◼   націлені на покращення овалу обличчя та ліфтинг ефект, наприклад, DMAE;
◼   препарати, що мають здібності до колагенстимуляції, наприклад, Лінерайс і Синекос.

Мезотерапія після 35 років здатна як запобігти старінню шкіри, так і допомогти у вирішенні не пов’язаних з віком проблем (пігментація, рубці, сухість шкіри).

У комплексі з якісним доглядом за обличчям та тілом, а також нормалізацією способу життя, мезотерапія може показати відмінний результат.

Досвідчені косметологи знають, як уповільнити старіння шкіри. І одним із найефективніших способів омолодити шкіру та освіжити зовнішній вигляд є саме мезотерапія. Розгладити зморшки навколо очей, підтягнути контур обличчя, позбутися розтяжок – це та багато іншого допоможуть зробити досвідчені фахівці у центрі естетичної медицини Esteva Clinic.

Коли можна говорити про результати мезотерапії

Приступаючи до курсу мезотерапії, слід пам’ятати, що ін’єкції мають накопичувальний характер. З кожною наступною процедурою ефект буде помітнішим, проте сподіватися на моментальний результат після першої зустрічі з косметологом не варто.

Мезотерапія

 

Як проводиться мезотерапія:

  • процедура проводиться один раз на 7-14 днів;
  • повний курс складається із 4-6 подібних сеансів;
  • залежно від того, яку проблему необхідно вирішити, курс проводиться 1-2 рази на рік.

Мезотерапія краще працює, якщо пройти рекомендований за тривалістю курс і дотримуватись при цьому всіх порад косметолога. Важливим фактором успішної мезотерапії є покращення способу життя – якісне харчування, сон, фізична активність допоможуть зберегти ефект від мезотерапії максимально довго. У середньому результат ін’єкцій триває 3-6 місяців.

Більш детально відповісти на ваші запитання зможуть у клініці естетичної медицини та дерматології Esteva Clinic. Досвідчені фахівці проведуть вичерпну консультацію та індивідуально розкажуть, як подовжити молодість шкіри.

Мезотерапія обличчя

Найменування препарату для мезотерапіїЦіна, грн
RRS - Tensor lift Dmae (Ліфтинг) 3 ml

2900
3700

Mesoline ANTIOX (Антиоксиданти) 3 ml

2900
3700

RRS® HA SKIN RELAX WITH BoNtA 568® (Усунення зморшок) 2 ml

3900
4700

Mesoline REFRESH (Освітлення) 3 ml

2900
3700

Mesoline Bodyfirm (Ліполітик) 5 ml

2900
3700

Мезотерапія навколо очей RRS HA eye (Темні кола) 1,5 ml

1700
2500

Мезотерапія за підвищеної жирності обличчя

3900
4700

Мезотерапія анти акне

3900
4700

Мезотерапія рубців і розтяжок (Rejuran S)

3500
4300