Як позбутися целюліту

85-90% всіх жінок стикаються з таким неприємним явищем, як целюліт. Саме тому жінки часто з досить ранніх років знають про існування такої проблеми з власного досвіду.

Те, що в побутовому спілкуванні заведено називати целюлітом називається синдром апельсинової кірки або “по-науковому” – набряково-фібросклеротична ліподистрофія. Подібний близький до норми стан підшкірно-жирової клітковини може проявлятися бугристістю шкіри різного ступеня. Синдром найчастіше вражає зону сідниць та стегон.

У цій статті ми докладно розглянемо причини формування апельсинової кірки і як можна позбутися целюліту за допомогою сучасних косметологічних процедур.

Чому з’являється целюліт: основні причини

Зрозуміти причину формування целюліту може бути досить складно, тому що на появу апельсинової кірки впливають різні фактори. Відомо, що в основі проблеми лежить порушення кровопостачання тканин у підшкірно-жировій клітковині. Це призводить до набряку та порушення трофіки тканин з подальшим фіброзуванням (утворенням втягувань).

Існує кілька основних причин порушення кровотоку в тканинах:

 1. Фізичне здавлювання судин надмірною кількістю жирових клітин. Однак не варто плутати цей процес з ожирінням, коли відбувається збільшення адипоцитів у розмірі. Целюліт може з’явитися на тілі навіть тих людей, які не мають зайвої ваги.
 2. Зниження еластичності та міцності стінок судин під впливом гормону естрогену. Цей гормон починає активно проявляти себе вже з підліткового віку, через що целюліт може турбувати й дуже молодих дівчат.
 3. Низька фізична активність та незбалансоване харчування також впливають на кровообіг і можуть стати причиною зниження циркуляції, лімфостазу та набряклості.

Важливо визначити причину формування апельсинової кірки, щоб підходити до розв’язання проблеми комплексно та всебічно. Саме так ви зможете отримати справді помітний та тривалий результат.

Що робити, щоб зник целюліт

Починаючи свою боротьбу з целюлітом важливо не тільки розуміти причини його появи, а і те яким він буває. Існує кілька стадій апельсинової кірки:

 1. легка – це м’який целюліт, при якому може спостерігатися лише незначна набряклість, а зміни шкіри мінімальні. Для корекції такої стадії целюліту призначається дієта та РФ ліфтинг;
 2. невиражена/поверхнева – у спокійному стані шкіри кірка не помітна, вона починає проявлятися лише при формуванні складок. Як і при легкій формі підбирається дієта, а до РФ ліфтингу додається криоліполіз;
 3. жорстка – бугристість проявляється на рівній шкірі без складок. Лікар індивідуально підбирає комбінацію з кріоліполізу, СМАС ліфтингу, а також розробляє дієту з дефіцитом калорій і складає план фізичних навантажень;
 4. фіброзна/глибока – яскраво виражена бугристість шкіри, може бути присутня чутливість або синюшність. Для корекції останньої стадії найкращим рішенням буде звернення до хірурга.

Залежно від того, яка стадія целюліту наявна у пацієнта, буде визначено оптимальне лікування – лікар підбере найбільш ефективні процедури, визначить частоту та кількість сеансів.

Як максимально швидко прибрати целюліт

Для того, щоб позбутися целюліту в максимально короткі терміни, необхідно звернутися за допомогою до професіонала. У цьому питанні вам допоможуть лікарі дерматологи-косметологи клініки естетичної медицини Esteva Clinic, які з великої кількості методів боротьби з цією проблемою виберуть оптимальний.

Наші фахівці вважають – щоб прибрати целюліт, необхідно діяти комплексно. Це означає, що призначаються процедури, які здатні впливати на шар підшкірно-жирової клітковини. Також додаються ті методики, які допомагають із ущільненням шкіри.

Саме за допомогою такого підходу до усунення апельсинової кірки лікарі Esteva Clinic досягають найкращого результату, який зберігається надовго.

Чи можна за місяць позбутися целюліту

Досягти значного результату всього за місяць можливо, проте для цього необхідно спочатку оцінити стан шкіри пацієнта. Якщо целюліт знаходиться на 1-2 стадії, то результат роботи з косметологом буде видно вже через місяць. За наявності апельсинової кірки 3-4 стадії знадобиться більше часу для того, щоб отримати бажане поліпшення. Зробити більш точний прогноз та визначити необхідну кількість процедур зможе лікар під час індивідуальної консультації.

Які процедури ефективні при целюліті

Модні журнали та блогери в Інтернеті регулярно розповідають про все нові та нові способи боротьби з целюлітом. Різні креми та мазі, масажери та жорсткі щітки – все це приносить у кращому разі тимчасовий і не яскраво виражений результат. Поруч існує хірургічна ліпосакція, яка дуже дієва навіть за 4 стадії целюліту. Однак далеко не кожна жінка готова лягти під ніж, щоб позбутися бугристості шкіри.

Якщо ви хочете, щоб зник целюліт, але не хочете погоджуватися на складну і дорогу операцію – сучасні косметологічні процедури допоможуть вам досягти бажаного результату. У клініці естетичної косметології Esteva Clinic існує низка ефективних методик, які зарекомендували себе як найкращі засоби у боротьбі з апельсиновою кіркою.

Кріоліполіз

Процедура проводиться з метою впливу на локальні жирові відкладення – так як жирові клітини більш чутливі до низьких температур, методика допомагає ефективно руйнувати непотрібні адипоцити. В результаті жирові клітини в зоні впливу апарату для кріоліполізу кристалізуються та виводяться з організму природним шляхом, як при втраті ваги.

Процес руйнування жирових клітин відбувається безболісно і не травмує шкіру. Для проведення кріоліполізу в нашій клініці використовується апарат Adonyss LP Сool. Це сучасне обладнання американського виробництва забезпечує високу ефективність процедури, а також має всі необхідні сертифікати безпеки.

У боротьбі з целюлітом лікар призначає як правило 1-2 сеанси з інтервалом у 4-6 тижнів. Дізнатися більше цікавої інформації та подивитися як процедура проводиться в клініці Esteva ви можете у нашому відео.

Кріоліполіз

Назва процедуриЦіна, грн
Кріоліполіз зони живота

4900
7000

Кріоліполіз живіт + боки

5900
8500

Кріоліполіз стегон (внутр. і зовнішні поверхні)

9900
13000

Кріоліполіз внутрішніх поверхонь стегон

5900
8500

Кріоліполіз зони під сідницями

5900
8500

Кріоліполіз колін

5900
8500

Кріоліполіз Пакет1 (живіт+внутр. поверхонь стегон)

8900
15500

Кріоліполіз Пакет2 (живіт+внутр. поверхонь стегон+боки)

9900
17000

Кріоліполіз Пакет3 (живіт+внутр. поверхонь стегон+колін)

9900
17000

СМАС ліфтинг

Сучасний безопераційний метод підтяжки обличчя та тіла вважається кращою ліфтинговою процедурою в арсеналі косметологів. Процедура проводиться на апараті Ultraformer III, який має набір унікальних насадок для роботи з підшкірно-жировою клітковиною. Ультраформер розсіює звук і розтоплює в потрібних зонах жировий шар, а також ущільнює шкіру за допомогою насадок, що фокусують ультразвук. Такий комплексний підхід дозволяє досягати разючих результатів, без будь-яких больових відчуттів чи реабілітаційного періоду.

Для досягнення найкращого результату СМАС ліфтінг тіла проводиться курсом – раз на 3 місяці до досягнення бажаного стану шкіри.

Ультразвуковий СМАС ліфтинг (Ultraformer III) тіла

Назва процедуриЦіна, грн
Одна лінія27
СМАС ліфтинг колін

6750
9500

СМАС ліфтинг живіт (в залежності від обсягів і бажаного результату вартість може змінюватись)

15900
19500

СМАС ліфтинг бокова поверхня живота13500
СМАС ліфтинг сідниць (в залежності від обсягів і бажаного результату вартість може змінюватись)14900
СМАС ліфтинг грудей9500
СМАС ліфтинг внутрішніх поверхонь стегон

14900
18900

Внутрішня поверхня рук (500 ліній)13500
Пахвова зона (200 ліній)5400

РФ ліфтінг

Щоб закріпити позитивний результат від двох попередніх процедур, лікарі можуть запропонувати РФ ліфтинг. Ця методика стимулює вироблення колагену та еластину, що формує більш щільний каркас шкіри. Радіохвильовий фракційний ліфтинг проводиться в безпечному температурному режимі (42 градуси), розігріваючи шкіру і цим стимулюючи вироблення важливого для здоров’я шкіри білку – колагену. Додаткова робота з масажною насадкою забезпечує важливий у боротьбі з целюлітом лімфодренажний відтік.

Середній курс складається з 5-6 процедур з інтервалом у тиждень.

РФ ліфтинг тіла

Зона ліфтингуЦіна, грн за одну зону
стегна = 2 зони; сідниці = 1 зона; живіт = 1 зона; верхня або нижня частина спини = 1 зона; руки = 1 зона; коліна = 1 зона; бічні поверхні живота = 1 зона. Кожна п'ята зона у подарунок950

Що їсти, щоб зник целюліт

Як ми вже говорили вище – причини появи целюліту можуть бути різні і пов’язані вони з внутрішнім станом організму. Харчування є частиною повсякденного життя людини, яка впливає на різні аспекти здоров’я.

Як целюліт пов’язаний з раціоном харчування

Ні для кого не секрет, що раціон харчування безпосередньо впливає на зовнішній вигляд людини. Від того, що і в яких кількостях їсть людина, залежить товщина підшкірно-жирової клітковини, якість шкіри та в цілому загальний стан організму.

Тому досягти дійсно хорошого результату і посилити дію процедур допоможе більш відповідальний підхід до харчування. Важливо також додати до свого життя більше фізичної активності та якісного відпочинку на свіжому повітрі.

Рекомендації з харчування

Основні правила харчування, яких варто дотримуватися, якщо ви хочете якнайшвидше позбутися целюліту і запобігти його появі в майбутньому:

 • складіть раціон харчування з дефіцитом калорій, але всіма необхідними поживними речовинами, вітамінами та мікроелементами. Дотримуйтесь такого харчування постійно;
 • збагатіть раціон свіжими овочами, зеленню;
 • виключіть трансжири (маргарин, вершкове масло, рафінована рослинна олія, майонез і т.д.), які в надлишку містяться в продуктах промислового виробництва: різні види випічки, печиво, морозиво, продукти швидкого приготування, оброблене м’ясо.
 • віддавайте перевагу продуктам, які пройшли мінімальну кількість етапів обробки перед тим, як потрапили до вас на стіл. М’ясо, рибу, овочі все це краще купувати в сирому вигляді та готувати вдома самостійно, щоб унеможливити потрапляння в організм будь-яких шкідливих речовин;
 • не відмовляйтеся від жиру зовсім – якісна оливкова олія, горіхи та насіння, домашня молочна продукція є джерелами корисних та важливих для організму жирів. Просто слідкуйте за тим, щоб така продукція була частиною раціону, а не його головною складовою;
 • випивайте за добу необхідну для дорослої людини кількість води – близько 1-2 літрів із розрахунком 30 мл на 1 кг маси тіла. Важливо також, щоб вода мала лужний рН.

Хочете максимально швидко і безболісно позбавитися целюліту? Запишіться на консультацію до одного з наших фахівців та виберіть оптимальний для вас набір процедур. Чекаємо на вас у Esteva Clinic!