Часті питання про ультразвуковий SMAS ліфтинг

СМАС лифтинг фопрос

Ультразвуковий СМАС ліфтинг, завдяки своїй ефективності і безболісності став лідером серед безопераційних методик підтяжки обличчя.

На сторінці цієї послуги сайту Esteva Clinic нам надійшла велика кількість питань.

У зв’язку з цим, для зручності наших клієнтів, ми вирішили створити перелік топ-запитань про ультразвуковий СМАС ліфтінг (Ультраформер).

Для зручності ми розділили всі питання на категорії:

  • СМАС ліфтинг – його ефект

  • Хід процедури СМАС ліфтингу

  • Показання та протипоказання

  • Вплив процедури на інші косметологічні та інші втручання

СМАС ліфтинг – його ефект

смас лифтинг

Скільки триває ефект від процедури?

Все залежить від особливостей Вашого організму та інших факторів, які безпосередньо впливають на Вашу шкіру. З використання СМАС ліфтинг результат з часом посилюється протягом 2-4 місяців і триває протягом від 1 до 3 років.

Хотілося б знати, що краще Альтера або Ультраформер?

Ультраформер (Ultraformer) і Альтера (Ulthera) – це ефективні технології ультразвукового ліфтингу. Однак, Ультраформер (Ultraformer) має набагато більшу кількість насадок для підтяжки шкіри, ніж в інших апаратах (в т.ч. Альтера), що тепер дозволяє проводити процедуру безопераційного СМАС ліфтингу вже по всьому тілу. Тому стверджувати, що краще Ультраформер або Альтера досить складно.

Яка гарантія на дану процедуру. А якщо не буде ефекту, що в такому випадку?

Ефективність методики доведена, всі процедури ультразвукового СМАС ліфтингу здійснюються на оригінальному обладнанні, результативність методики має велику доказову базу і високу оцінку пацієнтів. Проведено 8 клінічних досліджень за участю 159 бажаючих, в результаті чого було доведено – сприятливий ефект – у 75% -100% учасників.

Для досягнення бажаного результату, в необхідному порядку проводиться діагностика шкіри обличчя. Лікар-дерматолог проводить консультацію, щоб забезпечити потрібний результат, а також проконтролює протипоказання до процедури.

А як людям вище середнього віку краще вчинити? Проводити процедуру раз в 6 місяців? Коли буде результат?

Результат цієї процедури не залежить від Вашого віку. І все-таки у віці до 45 років результат більш виражений. Процедуру СМАС ліфтингу – це разова процедура, ефект від якої триває від 1 до 3 років.

Мені 48 років. Який найкращий вік для ліфтингу такого роду?

Процедуру СМАС ліфтингу можна проводити з 35 років. Ваш вік цілком підходить для даної процедури.

Чи рекомендується СМАС ліфтинг для віку більше за 65 років?

Вікових обмежень для застосування СМАС ліфтингу немає, Ваш вік цілком підходить для даної процедури. Як показує практика, результати пацієнтів у віці 60+ дуже хороші!

Хід процедури СМАС ліфтингу

как проходит смас лифтинг

На скільки болісно проходить процедура на Ультраформер?

Процедура відчувається як м’яке поколювання. Процес ультразвукового підтяжки шкіри на апараті Ультраформер проходить зазвичай без сильних безболісних відчуттів. У пацієнтів це не викликає почуття сильного дискомфорту. У разі ж виникнення болю (при низькому больовому порозі у пацієнта), ми використовуємо аплікаційну анестезію.

СМАС ліфтинг допомагає в зменшенні малярних мішків? Якщо так, то як діє механізм дії по їх зменшенню?

Так, СМАС ліфтинг допомагає в зменшенні малярних мішків. Стимулювання сполучної тканини сприяє синтезу колагену (білок, що становить основу сполучної тканини нашого тіла, і забезпечує міцність), що сприяє скороченню малярних мішків в області навколо очей.

 Як впливає СМАС ліфтинг на все інше крім впливу на тканини, які відповідають за підтяжку? Які неприємні наслідки можуть бути?

Так як ультразвуковий СМАС ліфтинг впливає на 3х рівня м’язово-апоневротіческой системи його застосування іноді призводить до набряклості і, в окремих випадках, виникнення незначних гематом (синців), які досить швидко проходять. В процесі СМАС ліфтингу формується новий колагену протягом 3-6 місяців, а це призводить до ліфтінгу шкіри.

Показання та протипоказання

последствия смас лифтинга

Чи є протипоказання для процедури СМАС ліфтингу при атопічний дерматит особи?

Ультразвуковий СМАС ліфтинг не протипоказаний для пацієнтів з атопічним дерматитом в стадії ремісії.

 Чи може ультразвуковий СМАС ліфтинг прибрати обвислу шкіру на руках і животі, яка виникла в результаті схуднення?

Після 40 років багато жінок звертаються для вирішення проблеми обвисання і в’ялості шкіри рук і ніг. Ультразвуковий СМАС ліфтинг Ультраформер приносить хороші результати в боротьбі з цією проблемою.

 Якщо я годую грудьми, чи можна застосовувати процедуру СМАС ліфтингу на зоні грудей і живота?

Проведення процедури ультразвукового СМАС ліфтингу в період вагітності або лактації протипоказано.

Сумісність з іншими косметологічними та втручаннями

У мене встановлені зубні імплантати, чи можна мені застосовувати процедуру SMAS ліфтингу?

Протипоказань для Вашого випадку немає. При проведенні процедури SMAS ліфтингу ми накриваємо зуби пацієнта спеціальними накладками.

Якщо стоять Аптос нитки в щоках, чи можна провести процедуру підтяжки підборіддя? Це не буде протипоказанням?

При проведенні ультразвукового SMAS ліфтингу на ділянці підборіддя нитки Аптос не є протипоказанням.

Я користуюся процедурою плазмоліфтінга як і в якому порядку мені проводити процедури SMAS ліфтингу? Чи можна їх поєднувати? Яким чином?

Тільки за призначенням лікаря-косметолога можливе суміщення цих процедур. Плазмоліфтінг проводиться за 14 днів перед SMAS лифтингом і 14 днів після ультразвукового SMAS ліфтингу.

 Мені провели установку мезониток, чи підходить мені SMAS ліфтинг?

Наявність мезониток не є протипоказаннями до проведення СМАС ліфтингу. Процедура SMAS ліфтингу проводиться через 3 місяці після установки ниток.

 Хочу зробити процедуру SMAS ліфтингу. Коли можна ввести філер препаратом Радієс?

Інтервал між процедурами повинен складати 10-14 днів. Спочатку проводиться процедура ультразвукового SMAS ліфтингу, а після – процедура з Філер Радієс.

 Якщо філери уже стоять, що станеться під впливом даної процедури?

Якщо це гіалуронової філер або філер на основі гідроксиапатиту кальцію, рекомендується проводити процедуру SMAS ліфтинг через 3-6 місяців з моменту введення препаратів. Так само враховується зона розташування філерів, вид наповнювача встановлених філерів.

Сподіваємось, що ми відповіли на більшість хвилюючих Вас питань. Якщо ж є ще питання, давайте обговоримо в коментарях

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *