Часті питання про ультразвуковий SMAS ліфтинг

Ультразвуковий СМАС ліфтинг, завдяки своїй ефективності та безболісності став лідером серед безопераційних методик підтяжки обличчя. На сторінці цієї послуги сайту Esteva Clinic ми отримали велику кількість запитань.

Ліфтинг без операції

У зв’язку з цим, для зручності наших клієнтів, ми вирішили створити перелік найпопулярніших запитань про ультразвуковий СМАС ліфтінг (на апараті Ультраформер ІІІ).

Для зручності ми розділили всі питання на категорії:
◼   СМАС ліфтинг – його ефект;
◼   хід процедури СМАС ліфтингу;
◼   показання та протипоказання;
◼   вплив процедури на косметологічні та інші втручання.

СМАС ліфтинг – його ефект

Скільки триває ефект від процедури

Все залежить від особливостей вашого організму та інших факторів, які безпосередньо впливають на вашу шкіру. З використанням СМАС ліфтингу результат з часом посилюється протягом 2-4 місяців і триває протягом від 1 до 3 років.

Що краще – Альтера або Ультраформер

Ультраформер (Ultraformer) і Альтера (Ulthera) – це ефективні технології ультразвукового ліфтингу. Однак, Ультраформер має набагато більшу кількість насадок для підтяжки шкіри, ніж в інших апаратах (в т.ч. Альтера), що дозволяє проводити процедуру безопераційного СМАС ліфтингу по всьому тілу. Тому стверджувати, що краще Ультраформер або Альтера досить складно.

Яка гарантія на дану процедуру та чи може не бути ефекту

Ефективність методики доведена, всі процедури ультразвукового СМАС ліфтингу здійснюються на оригінальному обладнанні, результативність методики має велику доказову базу і високу оцінку пацієнтів. Проведено 8 клінічних досліджень за участю 159 охочий, в результаті чого було доведено – сприятливий ефект спостерігався у 75% -100% учасників.

Для досягнення бажаного результату, в обов’язковому порядку проводиться діагностика шкіри обличчя. Лікар-дерматолог проводить консультацію, щоб забезпечити потрібний результат, а також озвучити протипоказання до процедури.

SMAS ліфтин в Esteva Clinic

Як краще вчинити людям вище середнього віку: чи проводити процедуру раз в 6 місяців та коли буде результат

Результат цієї процедури не залежить від вашого віку. І все-таки у віці до 45 років результат більш виражений. Процедуру СМАС ліфтингу – це разова процедура, ефект від якої тримається від 1 до 3 років.

Мені 48 років. Який найкращий вік для ліфтингу такого роду

Процедуру СМАС ліфтингу можна проводити з 35 років. Ваш вік цілком підходить для даної процедури.

Чи рекомендується СМАС ліфтинг для віку більше за 65 років

Вікових обмежень для застосування СМАС ліфтингу немає, ваш вік цілком підходить для даної процедури. Як показує практика, результати пацієнтів у віці 60+ дуже хороші!

Хід процедури СМАС ліфтингу

На скільки болісно проходить процедура на Ультраформері

Процедура відчувається як м’яке поколювання. Процес ультразвуковоі підтяжки шкіри на апараті Ультраформер проходить зазвичай без сильних болісних відчуттів. У пацієнтів не виникає відчуття сильного дискомфорту. У разі ж виникнення болю (при низькому больовому порозі у пацієнта), ми використовуємо аплікаційну анестезію.

SMAS ліфтинг в Esteva Clinic

Чи СМАС ліфтинг допомагає в зменшенні малярних мішків, як діє механізм дії по їх зменшенню

Так, СМАС ліфтинг допомагає в зменшенні малярних мішків. Стимулювання сполучної тканини сприяє синтезу колагену (білок, що становить основу сполучної тканини нашого тіла, і забезпечує міцність), що сприяє скороченню малярних мішків в області навколо очей.

Як впливає СМАС ліфтинг на все інше крім впливу на тканини, які відповідають за підтяжку та які неприємні наслідки можуть бути

Оскільки ультразвуковий СМАС ліфтинг впливає на трьох рівнях м’язово-апоневротичної системи його застосування іноді призводить до набряклості та, в окремих випадках, виникнення незначних гематом (синців), які досить швидко проходять. В процесі СМАС ліфтингу формується новий колаген протягом 3-6 місяців, а це призводить до ліфтингу шкіри.

Показання та протипоказання

Чи є протипоказання для процедури СМАС ліфтингу при атопічному дерматиті обличчя

Ультразвуковий СМАС ліфтинг не протипоказаний для пацієнтів з атопічним дерматитом в стадії ремісії.

Чи може ультразвуковий СМАС ліфтинг прибрати обвислу шкіру на руках і животі, яка виникла в результаті схуднення

Після 40 років багато жінок звертаються для розв’язання проблеми обвисання і в’ялості шкіри рук і ніг. Ультразвуковий СМАС ліфтинг на Ультраформері показує хороші результати в боротьбі з цією проблемою.

SMAS ліфтинг в Esteva Clinic

Якщо я годую грудьми, чи можна застосовувати процедуру СМАС ліфтингу на зоні грудей і живота

Проведення процедури ультразвукового СМАС ліфтингу в період вагітності або лактації протипоказано.

Сумісність з іншими косметологічними процедурами та втручаннями

У мене встановлені зубні імплантати, чи можна мені застосовувати процедуру SMAS ліфтингу

Протипоказань для вашого випадку немає. При проведенні процедури SMAS ліфтингу ми накриваємо зуби пацієнта спеціальними накладками.

Чи можна провести процедуру підтяжки підборіддя, якщо стоять Аптос нитки в щоках

При проведенні ультразвукового SMAS ліфтингу на ділянці підборіддя нитки Аптос не є протипоказанням.

Я користуюся процедурою плазмоліфтінга як і в якому порядку мені проводити процедури SMAS ліфтингу та чи можна їх взагалі поєднувати

Тільки за призначенням лікаря-косметолога можливе суміщення цих процедур. Плазмоліфтінг проводиться за 14 днів перед SMAS ліфтингом і через 14 днів після ультразвукового SMAS ліфтингу.

SMAS ліфтин в Esteva Clinic

Чи підходить SMAS ліфтинг, якщо мені провели установку мезониток

Наявність мезониток не є протипоказаннями до проведення СМАС ліфтингу. Процедура SMAS ліфтингу проводиться через 3 місяці після установки ниток.

Хочу зробити процедуру SMAS ліфтингу та не знаю коли після цього можна ввести філер препаратом Радієс

Інтервал між процедурами повинен складати 10-14 днів. Спочатку проводиться процедура ультразвукового SMAS ліфтингу, а після – процедура з філером Радієс.

Що станеться з філерами під впливом даної процедури

Якщо це гіалуроновий філер або філер на основі гідроксиапатиту кальцію, рекомендується проводити процедуру SMAS ліфтингу через 3-6 місяців з моменту введення препаратів. Так само враховується зона розташування філерів, вид наповнювача встановлених філерів.

Сподіваємось, що ми відповіли на більшість хвилюючих вас питань. Якщо у вас все ще залишилися запитання – залишайте їх у коментарях і наші спеціалісти з радістю нададуть вичерпну відповідь.

Також ви можете ознайомитися з процедурою у нашій статті про SMAS ліфтинг або подивитися відео.