Омолодження повік без операції

Поява зморшок навколо очей – це одна з перших ознак старіння, яка може бути помітна вже у віці 25-30 років. Пов’язано це з тим, що шкіра в цій області дуже тонка і ніжна, через що саме на ній насамперед видно вікові зміни. Найрадикальнішим способом боротьби з такими змінами є блефаропластика – пластика повік, в процесі якої відбувається висічення надлишків шкіри та жирових утворень.

Омолодження повік без операції

Але як бути тим, хто не хоче лягати під ніж і відчувати численні труднощі та ризики пов’язані з хірургічним втручанням? На щастя сучасна естетична медицина має відповідь на питання, як прибрати зморшки повік без використання скальпеля. Саме про блефаропластику без операції ми й поговоримо у цій статті.

Як швидко омолодити повіки

Для того, щоб швидко омолодити шкіру в зоні навколо очей і позбутися зморшок на повіках достатньо записатися до лікаря косметолога. На огляді фахівець поставить усі необхідні питання, проаналізує стан шкіри та визначить, які процедури найкраще підійдуть саме вам.

Часто косметологи складають програму догляду, яка включає апаратні та ін’єкційні процедури, щоб отримати максимальний результат. Для закріплення та підтримки позитивного ефекту також може бути складений план домашнього догляду, який включатиме різні креми, сироватки, маски тощо.

Як омолодити повіки: поради косметолога

Позбутися зморшок навколо очей можна за допомогою різних косметологічних процедур. Клініка естетичної медицини та дерматології Esteva Clinic пропонує різні сучасні методики та їх комбінації, які ефективно омолоджують зону навколо очей та прибирають зморшки.

Омолодження повік без операції

Способи омолодження повік без операції

Розглянемо найефективніші антивікові процедури для зони навколо очей більш детально.

◼   Шліфування СО2 лазером

Коли мова заходить про безопераційні методи боротьби зі зморшками повік найчастіше мають на увазі саме лазерне шліфування. Його часто називають безопераційною блефаропластикою. В процесі процедури лазерний промінь впливає на шкіру, випаровуючи її верхні шари. Після того як проходить процес відновлення, кількість нового колагену та еластину в шкірі збільшується, що і дає помітний омолоджуючий ефект.

Омолодження повік без операції

Обличчя набуває свіжішого і сяючого вигляду, нависання повік стає меншим, а зморшки набувають менш вираженого характеру. Ефект після шліфування повік наростає протягом 6-12 місяців, а для досягнення максимального результату лазерне шліфування рекомендується проводити кілька разів.

Після шліфування повік лазером, обличчя буде помітно почервонілим і набряклим, шкіра стане чутливою. Тому під час реабілітаційного періоду після шліфування, який триває 3-7 днів, важливо захищати шкіру від впливу ультрафіолету за допомогою засобів із SPF 50+ та сонцезахисних окулярів.

 

◼   Мікроголковий РФ ліфтинг

Ще одна апаратна методика омолодження, яка впливає на глибокі шари шкіри високочастотними імпульсами. Проводиться за допомогою спеціального апарату, на який надягаються одноразові насадки з позолоченими голками. Результат процедури – стимуляція вироблення власного колагену та еластину. Такий спосіб прибрати зморшки на повіках широко застосовується, адже дозволяє досягти підтяжки верхньої та нижньої повіки.

Омолодження повік без операції

До переваг методики відносять мінімальний період реабілітації – пацієнт може повертатися до свого звичайного життя через пару днів. Легка набряклість та почервоніння можуть зберігатися до 7-10 днів залежно від стану організму та індивідуальних особливостей пацієнта.

Мікроголковий РФ ліфтинг вважається однією з найефективніших процедур при появі зморшок у зоні навколо очей або на інших ділянках обличчя. При дотриманні всіх рекомендацій лікаря ефект процедури тримається до двох років, після чого можна записатися на повторну процедуру.

 

◼   СМАС ліфтинг

Процедура вважається найдієвішим способом безопераційної підтяжки особи. Плюсом СМАС ліфтингу є його висока ефективність – для помітного результату достатньо однієї процедури, ефект від якої зберігатиметься 1-3 роки. У процесі процедури ультразвук впливає на глибокі шари шкіри, запускаючи тим самим процеси активного оновлення та забезпечуючи ліфтинг ефект. Жодна інша апаратна методика не здатна впливати на таку глибину.

СМАС є безпечним і відносно безболісним, схвалений FDA і перевірений численними клінічними дослідженнями.

 

◼   Біоревіталізація

Ін’єкційна методика, яка полягає у введенні в шкіру препарату на основі гіалуронової кислоти. Головна мета процедури – інтенсивне зволоження, нормалізація обмінних процесів і, як наслідок, усунення дрібних зморшок. В результаті шкіра виглядає свіжішою, молодшою, а тон і рельєф вирівнюються.

Методика найбільш ефективна, якщо застосовується курсом у 3-6 процедур з інтервалом у кілька тижнів. Препарат підбирається індивідуально залежно від віку та стану шкіри на індивідуальній консультації з лікарем косметологом.

 

◼   Ботулотоксини

Ін’єкції ботулотоксину не використовуються безпосередньо на повіках. Але процедура допоможе забрати складочки в куточках очей, що зробить погляд більш відкритим і підніме брови. Такий ефект від уколів дозволяє досягти візуального омолодження зони навколо очей та обличчя загалом.

Процедура займає всього 3-5 хвилин, а ефект від неї буде зберігатися до півроку.

Способи боротьби зі зморшками повік

Безумовно, салонні косметичні процедури найбільш ефективні в боротьбі зі зморшками на повіках. Але не варто нехтувати й домашнім доглядом, який допомагає закріпити результат від процедур і уповільнити процеси старіння шкіри. Для того, щоб підібрати засоби за віком та типом шкіри, варто записатися на індивідуальну консультацію до лікаря косметолога.

Особливо варто відзначити важливість захисту шкіри від впливу сонячних променів. Постійний контакт з ультрафіолетом висушує шкіру і прискорює її старіння. Тому не забувайте використовувати засоби з SPF в будь-яку пору року, а влітку додатково захищайте обличчя крислатим капелюхом. Також корисним буде використання сонцезахисних окулярів, які не лише безпосередньо захищають шкіру, а й допомагають не мружитися.

Омолодження повік без операції

Підтримувати організм у тонусі потрібно і зсередини. Достатня кількість чистої води, якісне збалансоване харчування та повноцінний сон – все це безпосередньо впливає на якість шкіри та швидкість її старіння.

 

Хочете омолодити шкіру навколо очей лише за кілька візитів до косметолога? Запишіться на індивідуальну консультацію до клініки естетичної медицини та косметології Esteva Clinic і наші лікарі зроблять все в кращому вигляді!

Омолодження повік та зони навколо очей

Назва процедуриЦіна, грн
Лазерне СО2 шліфування зони навколо очей (псевдоблефаропластика)

2900
3200

Мікроголковий РФ ліфтинг зони навколо очей

3300
5100

SMAS ліфтинг зони навколо очей

6400
9900

Гусячі лапки (область навколо очей)

2950
3400

Біоревіталізація Rejuran I (Корея) (1 шприц) 1 мл

3500
5200