Позбавиться від поту під пахвами

Потовиділення – це природна фізіологічна функція людини. Особливо часто рясне потовиділення нагадує про себе у специфічних умовах – у спекотні періоди року, під час фізичних навантажень або через з емоційне перенапруження.

Позбавиться від поту під пахвами

Проте хоча потовиділення є невід’ємною частиною повсякденного життя, часто мокрі пахви, долоні або стопи можуть приносити суттєвий дискомфорт. Позбутися запаху поту та неприємної вологи на шкірі вам допоможуть у клініці естетичної медицини Esteva Clinic.

Чому пітніють пахви

Важливо пам’ятати, що процес потіння не тільки невід’ємний, а й дуже корисний елемент життєдіяльності людини. Потові залози відіграють важливу роль у процесі терморегуляції тіла та виведення продуктів обміну. Самі залози являють собою трубчасті канали, які знаходяться у шкірі. Вони мають секреторний відділ у якому накопичується піт. Найбільше таких залоз знаходиться в зоні пахв, на долонях та стопах, а також на обличчі.

У відділи, де утворюється піт, по дрібних судинах надходить кров. Судини щільно обплітають секреторний клубок, також тут знаходиться безліч нервових закінчень. Така будова потових залоз забезпечує їх постійний контроль із боку нервової системи. Результат – піт виділяється у той час і в тій кількості, яка потрібна для підтримки правильної роботи організму.

Чому пітніють пахви

Посилене потовиділення починається в періоди, коли організм відчуває додаткове навантаження (фізичне чи емоційне). Саме тому люди більше пітніють у спеку, під час занять спортом, а також в інші моменти життя пов’язані з фізичною чи емоційною напругою.

Однак рясне потовиділення може з’являтися незалежно від перерахованих зовнішніх або внутрішніх факторів. Тоді доречно говорити про гіпергідроз – посилене виділення поту по всьому тілу чи на деяких його ділянках. Ця проблема може приносити багато дискомфорту і потребує вирішення. Розібратися з гіпергідрозом вам допоможуть лікарі Esteva Clinic – клініки, яка спеціалізується на подібних питаннях і допомагає зробити життя комфортнішим.

Більш детально дізнатися про те, що таке надмірне потовиділення і як його позбутися ви можете в нашій статті про лікування гіпергідрозу.

Як зробити так, щоб не потіти під пахвами

Контролювати потовиділення може бути непросто, адже як ми вже пояснили вище – процес цей є обов’язковим і необхідним для нашого тіла.

Щоб почуватися більш комфортно та впевнено, дотримуйтесь наступних правил:

◼   Використовуйте дезодоранти та антиперспіранти. Різниця між цими двома косметичними засобами полягає в тому, що дезодоранти маскують лише запах і ніяк не впливають на потовиділення. Антиперспіранти навпаки активно блокують роботу потових залоз.

Лікування гіпергідрозу

Для того, щоб засіб підходив саме вам, варто проконсультуватися з лікарем косметологом, який допоможе зробити вибір серед безлічі представлених сьогодні на ринку варіантів.

◼   Віддавайте перевагу вільному одягу з натуральних матеріалів і стежте за тим, щоб вбрання відповідало температурі навколишнього середовища. Іноді рясне потіння – це лише результат невдало підібраного одягу.

◼   Уважно стежте за своїм раціоном, особливо у спекотні періоди року. Напої з великою кількістю кофеїну стимулюють вироблення поту, так само як і солодкі газовані напої. У повсякденному меню необхідно уникати гострої та надмірно солоної їжі, адже такі продукти провокують підвищене споживання води.

◼   Намагайтеся не перебувати на вулиці у спеку (і тим більше на відкритому сонці). Така вельми очевидна порада часто забувається, особливо під час відпочинку, що призводить до неприємних наслідків.

◼   Перебуваючи в приміщенні, використовуйте всі можливі способи для підтримки прохолоди та вологості. Для цього підійдуть кондиціонери та вентилятори у парі зі зволожувачем повітря.

Позбавиться від поту під пахвами

Такі прості поради допоможуть збалансувати стан тіла та проблем із надмірним потінням стане менше.

Однак, якщо перераховані методи не допомагають і пітливість залишається проблемою, то необхідно звернутися за допомогою до фахівців. Щоб надовго позбутися запаху поту та неприємної вологи на шкірі, потрібно вибрати одну із процедур, які пропонують сучасні клініки естетичної медицини.

Як назавжди позбутися запаху поту під пахвами

Якщо у вас більше потрібного потіють пахви, долоні чи інші частини тіла, то різні косметологічні клініки в Україні зможуть допомогти вам у розв’язанні цього питання. Вибирати клініку для лікування гіпергідрозу необхідно уважно, спираючись на репутацію закладу. Зупиняти свій вибір необхідно на центрі, який має багато років досвіду та позитивні відгуки клієнтів. Саме таким місцем і є Esteva Clinic, яка розташована у Києві та радує своїх клієнтів якісними косметологічними процедурами з 2015 року.

Назавжди позбутися запаху поту під пахвами

Якщо ви вирішили серйозно боротися з надмірним потовиділенням або гіпергідрозом, зробити це можна за допомогою дуже популярної процедури – уколів ботулотоксину. Цей препарат широко використовується в косметології та медицині, у тому числі для боротьби з надмірно пітніючими пахвами.

Ботулотоксин здатний блокувати нервові закінчення, які стимулюють потові залози та провокують потіння.

Більш детально дізнатися про те, як проводиться процедура, ви можете в нашому короткому та інформативному відео.

Дослідження показують, що даний метод найбільш ефективний у ситуаціях, коли надмірно потіють пахви, руки, ноги чи голова. FDA (Управління з продовольства і медикаментів США) затвердило ін’єкції ботулотоксину для боротьби з гіпергідрозом. Уколи допомагають позбутися запаху поту та підвищеної вологості шкіри на тривалий час.

Ін’єкції знижують потовиділення на 82-87%, а результати стають помітними вже на 2-4 день після процедури. Максимальний ефект від ін’єкцій настає через 2 тижні після візиту до косметолога.

В результаті процедури, потовиділення стримується від 3 до 6 місяців (в окремих випадках від 2,5 до 9 місяців), після чого уколи можна повторювати знову.

Назавжди позбутися запаху поту під пахвами

Для того, щоб позбутися рясного потовиділення, необхідно записатися на прийом в Esteva Clinic. Лікарі нашого центру проведуть для вас індивідуальну консультацію, на якій дадуть відповіді на всі запитання та розкажуть важливі нюанси проведення процедури.

Лікування гіпергідрозу

Зона застосуванняЦіна, грн
Лікування гіпергідрозу обличчя3800
Лікування гіпергідрозу лобу2700
Лікування гіпергідрозу пахв (у жінок)

6900
8800

Лікування гіпергідрозу пахв (у чоловіків)

7900
9800

Лікування гіпергідрозу стоп7800
Лікування гіпергідрозу долонь

7800
9800