Ультраформер чи Альтера: що краще

Про процедуру безопераційної підтяжки чули багато, але чим відрізняються різні методики – питання відкрите. Ультраформер чи Альтера? Як, за якими критеріями необхідно зробити вибір? Адже відгуки і в тому, і в іншому випадку досить добрі; кожен має свої переваги. Що робити пацієнтові?

Насамперед, потрібно розібратися в особливостях та галузі застосування методики; проконсультуватися із косметологом; зрозуміти, якого ефекту SMAS-ліфтінг ви хочете досягти. Намагаємося надати максимум інформації.

Апарати Ультраформер (Ultraformer) та Альтера (Ulthera) застосовують для однієї і тієї ж процедури: підтяжки шкіри впливом ультразвукового імпульсу.

Насправді відбувається вплив не так на поверхневий епідерміс, але в більш глибоко залягаючі шари, так званий м’язово-апоневротичний шар. При цьому сама поверхня шкіри залишається абсолютно непошкодженою. Тепловий імпульс певної потужності подається точково, в певних зонах особи, на певну глибину.

У м’яких тканинах (м’язах, фасціях і зв’язках), що залягають там, відбувається нагрівання, скорочення м’язових волокон, ущільнення колагену.

СМАС лифтинг

В результаті відбувається розгладжування зморшок, підтяжка шкіри зсередини. Більш того, ультразвук стимулює природне вироблення колагену, тому ефект наростає протягом трьох місяців, а потім зберігається до півтора-двох років.

Принцип дії Ультраформера або Альтери подібний, основні відмінності полягають у способі та ступені контролю проникнення енергії ультразвуку вглиб шкірних покривів. Розглянемо їх докладніше.

Ultherapy (Альтера-терапія): принцип дії, плюси та мінуси

Технологія ультразвукового SMAS-ліфтингу на апараті Альтера застосовується по всьому світу з середини 2000-х. Методика давно відпрацьована до дрібниць та визнана безпечною. Відразу уточнимо: йдеться лише про сертифіковане обладнання. Про використання дешевих китайських аналогів говорити не будемо, оскільки вони не проходили клінічних випробувань, не мають сертифікатів, безпека їхнього використання не підтверджена; та при їх застосуванні відомі випадки отримання термічних опіків та ран.

Що стосується оригінальних апаратів, то при проведенні СМАС-ліфтінг Альтера гарантована повна безпека. Ці прилади надають можливість візуалізації глибинної будови шкірних та м’язових тканин. На екрані відображається саме той шар, який потрібно діяти маніпулою.

Як стверджують розробники, візуалізація дозволяє уникати попадання імпульсу на область великих кровоносних судин та важливих нервових закінчень. Втім, ті області, де проходять нервові волокна, із зони дії виключаються у будь-якому разі.

ультраформер или

Відмінність Альтери від Ультраформера полягає в меншій кількості насадок для маніпули та обмеженості глибини проникнення. Максимум – це 4,5 мм, тому Ulthera з успіхом застосовують для ліфтингу обличчя, шиї та декольте, але не використовують для ліполізу та підтяжки на інших частинах тіла.

Ultraformer (Ультраформер): принцип дії, плюси та мінуси

Ультразвуковий ліфтинг на апараті Ультраформер відрізняється від Альтери більш широкими можливостями. Так, наприклад, наявність насадки на 2 мм дозволяє працювати з делікатною зоною навколо очей, впливаючи на круговий м’яз.

Також є насадки для роботи на глибині понад 4,5 мм — аж до 13 мм. Це вже рівень залягання жирової тканини. Проникаючи ультразвуком на це глибину, можна не тільки домагатися власне підтяжки, але й розщеплювати жирові пастки саме в тих місцях, які вважаються найбільш проблемними: внутрішній бік рук, стегон, пахви, валики на боках або спині.

Таким чином, процедура Ультраформер відрізняються великим різноманіттям впливу, не поступаючись при цьому в потужності і точності імпульсу.

У даному апараті немає візуалізації, але вона й не обов’язкова, оскільки глибина проникнення в будь-якому разі гарантує попадання в м’язово-апоневротичний шар, що потрібне для досягнення потрібного результату.

У клініці естетичної медицини та косметології Esteva Clinic з технологією Ultraformer працюють вже понад 3 роки. Накопичений досвід дозволяє стверджувати, що ця методика має менше ризиків побічних ефектів, таких як набряклість або почервоніння, не в останню чергу завдяки високій швидкості роботи. Тривалість процедури коротша, сама процедура менш болісна і легше переноситься.

Ультраформер чи Альтера: що ж вибрати у підсумку

Отже, ми знову повернулися до головного питання: що краще за Ulthera або Ultraformer.

Ми не можемо точно відповісти на це запитання. Кожен бажаючий виконати безопераційну підтяжку обличчя може вибрати, виходячи зі своїх пріоритетів та бажань.

Ми підготували порівняльну таблицю з характеристиками методів Ulthera чи Ultraformer.

Ulthera vs Ultraformer порівняння

ПараметрАльтераУльтраформер
Ультразвукова візуалізаціяЄНемає
Швидкість роботиДосить тривала процедураБільша швидкість проведення процедури
Больові відчуттяІнтенсивні больові відчуттяМенш болісно
Досвід застосуванняБільш тривала історія застосування (з середини 2000-х).Відносно нова технологія застосовується з 2015 року.
Діапазон глибини дії (визначається кількістю насадок)Вузький діапзон: доступні насадки для роботи на глибині від 1,5 до 4,5 ммШирший діапазон: є насадки для роботи на глибині від 2 до 13 мм.
Ділянки застосуванняОбличчя, шия та декольте тільки підтяжка обличчяПідтяжка обличчя та все тіло. Також може використовуватись для зменшення жиру або згладжування целюліту
Застосування у Світі та сертифікаціяРозвинені країни (в т.ч. США, ЄС, Ізраїль, Канада, Австралія)Розвинені країни (в т.ч. США, ЄС, Ізраїль, Канада, Австралія)
Вартість процедури в Києві (Все обличчя))25 – 47 тис грн16,4 – 22 тис грн

Переваги виконання процедури Ультраформер в Esteva Clinic:

✅ Ми працюємо з цією технологією СМАС з 2015 року. За це накопичено великий досвід застосування безопераційного ліфтингу
✅ Для нас головне результат та Ваша задоволеність процедурою. Тому ми принципово не заощаджуємо на лініях (одиницях імпульсів апарату) при виконанні процедури
✅ У нас найбільш конкурентна вартість процедури у Києві

до речі, про ціни

Ультразвуковий СМАС ліфтинг (Ultraformer III) обличчя

Назва процедуриЦіна, грн
Ліфтинг периорбітальної зони (зона навколо очей)

6400
9900

Ліфтинг брів

3900
4300

Малярні мішки під очима

4900
5400

Зона другого підборіддя

5500
6300

Ліфтинг щік

6900
11200

Ліфтинг нижньої третини обличчя (без підборіддя)

10400
13200

Ліфтинг нижньої третини обличчя (включаючи підборіддя)

14500
17300

Ліфтинг обличчя

17900
22200

Ліфтинг обличчя + шиї

25900
29900

Ліфтинг обличчя + шиї+ декольте

31900
34900

Ліфтинг лоба

5900
7300

Ліфтинг шиї

10900
13800

Ліфтинг декольте

10900
15200

Ультразвуковий СМАС ліфтинг (Ultraformer III) тіла

Назва процедуриЦіна, грн
Одна лінія27
СМАС ліфтинг колін

6750
9500

СМАС ліфтинг живіт (в залежності від обсягів і бажаного результату вартість може змінюватись)

15900
19500

СМАС ліфтинг бокова поверхня живота13500
СМАС ліфтинг сідниць (в залежності від обсягів і бажаного результату вартість може змінюватись)14900
СМАС ліфтинг грудей9500
СМАС ліфтинг внутрішніх поверхонь стегон

14900
18900

Внутрішня поверхня рук (500 ліній)13500
Пахвова зона (200 ліній)5400