Відеодіагностика захворювань шкіри

diagnostika-koji

Ефективність лікування, перш за все, залежить від постановки точного діагнозу. Наші фахівці використовують електронну дерматоскопічне систему, що дозволяє проводити швидкий і автоматичний аналіз стану шкіри голови і волосся.

В результаті проведення відеодіагностики можна дати оцінку стану шкіри, встановити причини в’янення або передчасного старіння, і головне – призначити індивідуальне лікування, дати рекомендації або підібрати комплекс професійних засобів по догляду за шкірою, що поліпшують її стан і запобігають старінню.

Комп’ютерний мікросканер в 1000 разів збільшує зображення і передає його на монітор, що дозволяє фахівцеві встановити стан кожної клітини Вашої шкіри або волосся. У цьому випадку причини будь-якої проблеми визначаються безпомилково!

Отримати візуальну і якісну оцінку стану шкіри, визначити зміни текстури, розміру і стану пір, сальних залоз, появи зморшок, а також ступінь зволоження і еластичність; побачити ефективність дії засобів по догляду за шкірою.

Якщо ви не хочете витрачати гроші і час на використання косметики, яка вам не підходить. Ризикувати здоров’ям шкіри і волосся, пройдіть відеодіагностики волосся і шкіри голови або шкіри обличчя, яка допоможе підібрати потрібні саме вам кошти!

У Esteva Clinic ми проводимо відеодіагностики із застосуванням діагностичної системи Aramo SG.

Aramo SG – багатофункціональна модель з комплектом приладдя для діагностики волосся і шкіри голови та обличчя.

Aramo SG – це повністю автоматизована система, яка дозволяє користувачеві значно скоротити кількість часу на проведення діагностики, а також уникнути будь-яких можливих помилок в процесі роботи. Даний тріхоскоп має оптимізоване зображення з автоматичним колірним балансом при кожному кроці діагностики і працює за методом прогресивного сканування для максимізації графіки.

Вартість консультації та діагностики

Консультации дерматолога и видеодиагностика заболеваний кожи

Наименование консультацииЦена, грн
Консультация дерматолога 30 минут350
Консультация дерматолога 60 минут600
Повторная консультация дерматолога200
Консультация дерматолога-косметолога 30 минут350
Консультация дерматолога-косметолога 60 минут600
Повторная консультация дерматолога-косметолога200