З моменту народження до глибокої старості вміст води в організмі зменшується: від 97% у ембріона, 77% – новонародженого і до 49,9% у людей старше 81 року.

Щоб бути зберігати свою привабливість необхідно дотримуватися адекватний водний баланс організму.

Якщо у вас немає протипоказань з боку нирок або серцево-судинної системи пити необхідно з надмірністю, ще до настання почуття спраги!

При нормальному стані людина не може випити такої кількості води при якому може бути завдано шкоди.  Все зайве організм завжди виведе.

Для підтримки адекватного рівня гідратації організму необхідно випивати від 1,5 до 3 л / доб.  – в середньому 2 літри.  З цієї кількості 1000 – 1500 випивається у вигляді води, 700 – 1000 мл споживається з їжею.

Природно під час спеки, інтенсивної фізичної роботи (наприклад, фітнес) і хвороби споживання води має бути збільшено.

Дуже важливо споживати більшу частину добового об’єму рідини саме в першу половину дня.

Споживаючи, достатню кількість рідини Ви можете поліпшити стан шкіри.  При дотриманні водного балансу ваша шкіра буде виглядати свіжою і здоровою.  І навпаки, при нестачі рідини шкіра набуває землистого відтінку і стає більш сприйнятливою до утворення прищів і запалень.

Також при недостатньому споживанню рідини  часто розвивається запор, що також негативно відображається на шкірі і загальному стані.