7 причин чому слід вибрати саме Ультраформер

Ультраформер або

Серед безопераційних методів підтяжки шкіри обличчя і тіла, SMAS ліфтинг справедливо завоював лідируючу позицію. При виконанні даної процедури, вплив на шкіру відбувається за допомогою ультразвуку і, на відміну від інших варіантів безопераційного ліфтингу, він дозволяє опрацювати більш глибокі шари шкіри.

При роботі апарату, вплив ультразвуку на поверхневу м’язово-апоневротичну систему (Superficial Musculo-Aponeurotic System “СМАС”) дозволяє досягти ефекту підтяжки шкіри обличчя.

СМАС ліфтинг

М’язово- апоневротична система складається з волокон еластину і колагену, які вистилають м’язи, в тому числі, і м’язи на обличчі, створюючи своєрідний каркас. Але з часом цей каркас втрачає свою функціональність призводячи до обвисання деяких ділянок обличчя і з’являються друге підборіддя, обвислі повіки, щоки, брови, та інші «принади» вікових змін обличчя.

Для усунення таких дефектів необхідно зменшити обсяг і підтягнути м’язово-апоневротичний шар (СМАС). Раніше це можна було зробити тільки на операційному столі під загальним наркозом при проведенні хірургічної підтяжки обличчя. Зараз же у Вас є можливість безопераційного ультразвукового СМАС-ліфтингу всіх структур, які схильні до старіння.

Вперше апарат для ультразвукового СМАС ліфтингу був розроблений ще в 1999 році і за час свого існування технологія застосовувалася у понад мільйон пацієнтів у всьому світі.

Однак в 2015 році корейська компанія, що випускає медичне обладнання Classys (біржовий індекс 214150: KS) представила світу вже четверте покоління апарату для СМАС ліфтингу – «Ultraformer 3», в якому були усунені всі недоліки його попередників. Уже в наступному році австралійське агентство з терапевтичних товарів і послуг (TGA) схвалили новий апарат для СМАС ліфтингу – Ultraformer 3. Надалі, цей апарат широко став використовуватися в косметологічних кабінетах Франції, Італії, Великобританії і в інших розвинених країнах.

Ультраформер

Чому ж саме Ультраформер – найбільш раціональне рішення, якщо Ви вирішили виконати для себе процедуру безопераційного СМАС ліфтингу?

1. Доказова база методики

На сьогоднішній день проведено 8 клінічних досліджень, в яких брали участь більше 159 пацієнтів різного віку і з різним ступенем вираженості опущення шкіри обличчя і тіла. Клінічні дослідження ефективності Ультраформер 3проводили за участю пацієнтів в Італії, Кореї, Індії, Польщі, Німеччини та Австралії. Варто відзначити, що деякі дослідження підтверджували, що результат від застосування Ультраформера 3 не поступалася вже добре вивченою Альтері (Ulthera Systems).

2.      Не тільки обличчя

смас живот

В Ультраформері 3 крім мікросфокусованого ультразвуку, який нам вже відомий по апарату Альтера, реалізована нова технологія, а саме макро фокусований ультразвуковий вплив, яки дозволяє ультразвуку проникати на глибину до 17 мм. А це означає, що тепер, Вам доступний безопераційний ліфтинг не тільки обличчя, але і інших частин тіла. Крім того, крім підтяжки шкіри, це дозволяє досягти ліполізу в зонах «жирових пасток» (друге підборіддя, області на внутрішній поверхні рук і стегон, в зоні пахв, боків на животі та спині, а також над колінами). На сьогоднішній день аналогів, які б забезпечували таку глибину проникнення не існує. З появою саме Ультраформера, Ви можете собі дозволити покращувати стан не тільки обличчя, але і тіла.

3. Сертифіковане і оригінальне обладнання

Ультраформер сертификат

Ультраформер 3 – це оригінальний апарат, який має всі необхідні сертифікати якості та відповідає вимогам безпеки, які пред’являються для обладнання такого класу, на відміну від китайських аналогів (вони, зазвичай, імітують іншого авторитетного виробника Ulthera Systems), якими переповнений ринок. У таких апаратів ефективність і безпека НЕ ПІДТВЕРДЖУЄТЬСЯ в клінічних дослідженнях.

В свою чергу, завдяки значній доказовій базі, застосування Ультраформера 3 схвалено регуляторними органами США (FDA), Австралії (TGA), EC (Europe CE), Кореї (Korean FDA) і Сінгапуру (HSA).

Застосування Ультраформер 3, яке схвалено авторитетними органами сертифікації, дозволяє отримати дійсно вражаючі результати омолодження без операції. У той час, як процедури, виконані на апаратах-імітації, істотно підвищують ризик незадовільних результатів і побічних ефектів.

4. Висока швидкість роботи Ультраформера

ультраформер быстрый

Одна з «фішок» апарату для СМАС ліфтингу Ультраформер – це те, що він має високу швидкість роботи. Це значно скорочує час процедури. Висока швидкість роботи апарату в свою чергу підводить нас до наступної переваги апарату …

5. Значно менший дискомфорт і больові відчуття

ультраформер боль

Як вже було зазначено у попередньому пункті тривалість процедури СМАС ліфтинг значно коротша, що створює менше дискомфорту і хворобливих відчуттів у пацієнта. На Світовому ринку виробник позиціонує Ультраформер 3 як high-speed, low-pain MFU device for skin tightening (високошвидкісний, безболісний пристрій для підтяжки шкіри)

6. Менше побічних реакцій

смас последствия

Так, висока швидкість роботи – не тільки дорогоцінний час та менше дискомфорту, це ще і менше небажаних побічних реакцій. Згідно з даними проведених клінічних досліджень, застосування Ультраформера супроводжувалося дуже низькою частотою небажаних реакцій. Такі ефекти, як хворобливість, набряклість, почервоніння проходили самостійно, не вимагаючи спеціального догляду протягом декількох тижнів після процедури

7. Вартість процедури

ультраформер стоимость

Погодьтеся, це важливий фактор при виборі методу підтяжки. Ультраформер – дійсно інноваційна технологія, яка дозволяє виконувати процедуру за розумною вартістю. Така невелика ціна обумовлена меншою собівартістю процедури в порівнянні з іншими оригінальними апаратами для проведення СМАС ліфтингу.

До речі, про ціну!

У Esteva Clinic зараз спеціальна пропозиція на процедуру Ультраформер!

Ультразвуковий СМАС ліфтинг (Ultraformer III) обличчя

Назва процедуриЦіна, грн
Ліфтинг периорбітальної зони (зона навколо очей)

6400
7300

Ліфтинг брів

3900
4300

Малярні мішки під очима

4900
5400

Зона другого підборіддя

5500
6300

Ліфтинг щік

6900
11200

Ліфтинг нижньої третини обличчя (без підборіддя)

9500
11200

Ліфтинг нижньої третини обличчя (включаючи підборіддя)

13900
15300

Ліфтинг обличчя

16400
22000

Ліфтинг обличчя + шиї

23700
27900

Ліфтинг обличчя + шиї+ декольте

27900
33900

Ліфтинг лоба

5900
7300

Ліфтинг шиї

10900
13800

Ліфтинг декольте

10900
15200


З перевагами Ультраформера все зрозуміло. А чи є у нього недоліки? Деякі експерти відносять до слабких сторін технології Ультраформер 3 – відсутність екрану, на якому показані структури особи під шкірою, так як є думка, що цей екран дозволяє побачити (фахівці віддають перевагу терміну «візуалізувати») шар поверхневого м’язово-апоневротіческой системи (саме СМАС) і працювати тільки по ньому. Але наскільки важливо мати можливість впливати на певну глибину залишається відкритим. Справа в тому, що Ультраформер в будь-якому випадку, впливають на всі можливі варіанти залягання СМАС. Тому, він в будь-якому випадку впорається зі своїм завданням.

Що стосується думки, що “тільки візуалізація дозволяє не зачепити важливі судини і нерви”. Це твердження не зовсім коректне, оскільки обличчя, по суті, пронизане кровоносними судинами, і яка б візуалізація була, все одно через судини імпульс буде проходити в будь-якому випадку з візуалізацією або без неї.

Щодо нервових волокон, то по протоколу над нервами маніпула апарату для СМАС ліфтингу все одно не проходить.

Таким чином, Ультраформер вважається гідною альтернативою хірургічному втручанню, і є найбільш раціональним методом для підтяжки обличчя, блискуче балансуючи між ефективністю, безпекою, комфортом і вартістю процедури. Процедури, що проводяться за допомогою приладу Ультраформер, вважаються одними з найбільш затребуваними серед послуг апаратної косметології. Однак в будь-якому випадку пам’ятайте, що тільки лікар може оцінити чи підходить конкретно Вам ця процедура, беручи до уваги характер показань, протипоказань методики, а також стан Вашого організму.

смас лифтингСторінка послуги “Ультразвуковий СМАС ліфтинг Ультраформер” в Esteva Clinic

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *