Як прибрати надлишковий жир над колінами

жир над колінами

Гарні ніжки – це тренд, а не виходить із моди. Від них потрібна гармонійність та підтягнутість форми. Але навіть найдовші та стрункі ноги будуть виглядати менш привабливими, якщо в області над колінами спостерігається надлишковий шкірно-жировий валик. Жирові відкладення навколо та над коліном виконують захисну функцію колінного суглоба, але естетично не привабливі.

Особливості формування надлишкових відкладень жиру над колінами

Якщо говорити про вікові зміни, то старіння піддаються абсолютно всі структури і всі частини тіла. Один з проявів – поява жирових відкладень в тих зонах, де з ними особливо важко боротися. Навіть самі виснажливі тренування не сприяють скороченню в них жирових відкладень. Такою зоною є область над колінами.

Розглянемо анатомію цієї зони. Колінний суглоб складається з стегнової і великогомілкової кістки, вони з’єднані між собою зв’язками і м’язами, у верхній частині коліна знаходиться надколінок.

При розгинанні колінного суглоба підшкірно-жирова клітковина і шкіра переміщаються в зону вище надколінка, і утворюється шкірно-жирової валик. Він порівняно невеликий за обсягом, але пацієнтам це доставляє естетичний дискомфорт, оскільки псує зовнішній вигляд ніг.

 

Саме цей валик жиру над колінами, а точніше його корекція, часто стає першим побажанням пацієнтів.

Причини відкладення жиру над колінами, які треба враховувати при корекції

Локальні надлишкові жирові відкладення, так звані «жирові пастки», виникають внаслідок дисбалансу процесів липогенеза (утворення та накопичення жиру) і ліполізу (розщеплення та зменшення об’єму жиру) в організмі.

іпогенез тісно пов’язаний з гормональними процесами. Він регулюється такими гормонами як інсулін, вазопресин, простагландини. Регуляція ліполізу відбувається за участю АКТГ, СТГ, катехоламінів, статевих гормонів, ліпотропін.

При порушенні балансу процесів липогенеза і ліполізу з переважанням липогенеза надмірна кількість жиру накопичується в жирових клітинах (адипоцитах), приводячи до їх гіпертрофії, в тому числі в області над колінами.

Гіпертрофія адипоцитів супроводжується змінами з боку тканин: компресією лімфатичних і кровоносних судин, затримкою рідини в тканинах і дегенерацією колагенових волокон.

Одна з причин порушення балансу між липогенеза і ліполізу – це гіподинамія. Малорухливий спосіб життя в поєднанні з неправильним харчовим поведінкою прискорюють липогенез і значно посилюють гіпертрофію адипоцитів.

Локальне відкладення підшкірного жиру в певних місцях може провокуватися гормональними змінами, що відбуваються в організмі в період статевого дозрівання, вагітності, клімаксу, а також застосуванням гормональних препаратів (кортикостероїдів, інсуліну, оральних контрацептивів).

Способи позбутися надмірного жиру над колінами без хірургії

✅ Кріоліполіз

Процедура, спеціально розроблена для боротьби з локальними жировими відкладеннями – це кріоліполіз.

Принцип методу полягає у тому, що жирові клітини видаляються з допомогою цілеспрямованого процесу охолодження. Справа в тому, що при впливі сильного холоду жирові клітини руйнуються набагато раніше, ніж інші типи клітин. При заморожуванні жирові клітини кристалізуються, та був виводитися у межах природного процесу.

Кріоліполіз дозволяє націлюватися на неподатливі ділянки жиру, заморожуючи жирові клітини доти, доки вони не руйнуються, не викликаючи пошкодження інших тканин.

Після лікування більшість пацієнтів починають бачити результати протягом кількох тижнів, оскільки організм «вимиває» жирові клітини. Найбільш помітні зміни досягаються протягом 1-2 місяців, але організм може продовжувати позбавлятися жирових клітин протягом 4-6 місяців після курсу лікування. Зазвичай потрібно кілька процедур, щоб побачити помітне покращення, але, як показують клінічні дані, протягом декількох місяців обсяг локальних жирових відкладень може бути зменшений на 25%.

кріоліполіз

Дивіться відео про процедуру кріоліполізу

Але слід зазначити, що підтримка ефекту від процедури можлива лише в тому випадку, якщо пацієнт надалі контролюватиме свою вагу. Незважаючи на те, що після лікування в організмі може бути менше жирових клітин, збільшення ваги призведе до збільшення клітин, що залишилися, і може практично стерти видимі результати процедур.

Вартість усунення жирових відкладень у зоні колін за допомогою кріоліполізу становить

5900 8500 грн

Детальніше про процедуру кріоліполіз

✅ SMAS ліфтинг

Неестетичні жирові відкладення також добре піддаються апаратній корекції – наприклад, за допомогою ультразвукового SMAS-ліфтінга Ultraformer III.

ultraformer 3

Методика дозволяє моделювати та контурувати коліна, щоб вони виглядали стрункими, окресленими та пропорційними решті вашої ноги.

Ultraformer III – це новітня нехірургічна технологія, що використовує високоінтенсивний сфокусований ультразвук (HIFU). Ефект процедури досягається за допомогою мікро- та макрофокусування ультразвукової енергії. Це стимулює глибокі структурні опорні шари шкіри, зокрема ті області, куди зазвичай впливають під час проведення хірургічної корекції. Однак СМАС ліфтинг не розрізає і не ушкоджує поверхню шкіри та не має ризиків, пов’язаних із операцією.

Ultraformer III також стимулює зростання нового колагену з часом, щоб поступово зміцнювати та тонізувати шкіру зсередини.

 

ультраформер як працює

Результати помітні вже після першої процедури, але остаточний ефект оцінюють через 5-6 місяців. Підтягнутість шкіри може зберігатись від 2 до 5 років.

Вартість процедури – 6750 9500 грн

СМАС для телаДетальніше про ультразвукової СМАС ліфтинг для тіла (в т.ч. для колін)

 

смас FDAЯк кріоліполіз так і SMAS ліфтинг Ultraformer III – це добре вивчені методики. Обидві ці технології допущені до застосування за різних показань регуляторним органом США (Food and Drug Administration, FDA) та інших розвинутих держав.

 

Esteva Clinic – клініка дерматології та естетичної медицини.

Звертайтесь і ми вирішимо ваші проблеми.

Наші фахівці дарують привабливість та впевненість у собі вже понад 8 років.