Безголковий РФ ліфтинг

Ефективний та доступний спосіб підтяжки шкіри без операції
 • Максимальний комфорт
 • Антивіковий, протинабряковий ефект
 • Без реабілітації
Обличчя
1900 грн
2200 грн
Шия
1900 грн
2200 грн
Декольте
1900 грн
2200 грн
Записатися на прийом

Що таке фракційний РФ ліфтинг

Безголковий ліфтинг (безголковий фракційний ліфтинг) – це апаратна методика підтяжки шкіри, яка використовує енергію нагріву тканин шкіри. Така дія дозволяє запустити всередині шкіри процеси самостійного виробництва колагену. Головна відмінність фракційного РФ ліфтингу від просто РФ ліфтингу у тому, що імпульс передається не постійно, а дроблено (фракційно).

Фракційний РФ ліфтинг: застосування

Вже починаючи з 20 років процес вироблення колагену в організмі поступово загальмовується та зменшується (приблизно на 1% на рік). Погіршують цей неминучий процес різні фактори, пов’язані зі станом організму людини та навколишнім середовищем. Зменшує кількість колагену, що виробляється в організмі, незбалансоване харчування, зневоднення, різні шкідливі звички та відсутність регулярного повноцінного нічного сну.

Колаген – найважливіший компонент здоров’я шкіри. Від кількості колагену в організмі безпосередньо залежить стан всього організму – нестача білка негативно відображається не тільки на шкірі, але і на кістках, сухожиллях, м’язах. Виявляється такий дефіцит передчасним формуванням носогубних складок, другого підборіддя, опущенням брів та повік.

Безголковий РФ ліфтинг здатний запобігти подібним змінам або згладити вже існуючі. Процедура запускає процес вироблення власного колагену, який триватиме кілька місяців. Саме тому шкіра після процедури поступово підтягуватиметься і позитивний результат буде все помітнішим з кожним днем.

Завдяки тому, що фракційний ліфтинг проводиться без використання голок і має дуже м’який ефект, його можна використовувати як доповнення до інших антивікових процедур. Крім цього, записуватись на процедуру можна у будь-яку пору року, оскільки період реабілітації у безголкового ліфтингу практично відсутній.

Що потрібно знати про фракційний безголковий ліфтинг

Ефект від процедури фракційного РФ ліфтингу

Найчастіше методика застосовується для омолодження обличчя, але біполярний ліфтинг допомагає розв'язувати різні проблеми на інших ділянках тіла. Процедура буде ефективна для:

 • усунення локальних жирових відкладень;
 • корекції целюліту;
 • відновлення пружності шкіри та її підтяжки (наприклад, після вагітності або стрімкого скидання ваги);
 • зменшення обсягів у різних зонах: плечі, талія, сідниці, ноги.

Найбільш ефективною процедура буде для пацієнтів із першими ознаками старіння. Корисним ліфтинг стане і для тих, хто тільки-но починає своє знайомство з різноманітними сучасними процедурами та хоче почати з чогось максимально м'якого, але ефективного.

Підтяжка шкіри за допомогою радіочастот є неінвазивною процедурою. Це вид процедур, при яких не відбувається зовнішнього пошкодження шкіри, а період реабілітації мінімальний або зовсім відсутній.


Крім цього біполярний безголковий РФ ліфтинг стимулює організм посилити вироблення колагену та еластину. Саме завдяки цим двом компонентам шкіра набуває більшої пружності та міцності. Після впливу радіочастот, шкіра підтягується і стає більш здоровою та доглянутою.

Фракційний РФ ліфтинг має дуже м'який вплив. Однак навіть цю процедуру не можна проводити людям які:

 • мають хронічні захворювання шкіри чи купероз;
 • мають ушкодження шкіри у зоні передбачуваного проведення процедури;
 • страждають від тяжких захворювань серцево-судинної системи, діабету, гіпертонії, онкології;
 • мають встановлений електрокардіостимулятор;
 • перебувають у стані вагітності та лактації.

Як проходить безголковий РФ ліфтинг

Одна процедура фракційного ліфтингу займає від 30 хвилин до години. Тривалість залежить від того, яка зона обробляється. У процесі ліфтингу пацієнт може відчувати мінімальний дискомфорт у зоні проведення процедури.

Рекомендується проходити фракційний ліфтинг курсом, щоб отримати максимальний ефект, який збережеться надовго. Для обличчя такий курс зазвичай складає 3-4 процедури, а для тіла знадобиться 6-8 візитів до косметолога.

Оскільки методика відноситься до повністю неінвазивних і цілісність шкірного покриву під час ліфтингу не порушується, пацієнт може повертатися до свого звичного життя одразу після виходу з клініки. У деяких пацієнтів шкіра набуває легкого червоного відтінку, але такий наслідок без проблем проходить сам по собі за пару годин.

Рекомендації після процедури фракційний ліфтинг РФ

Як ми вже писали вище, після фракційного ліфтингу може з’явитися невелике почервоніння та набряклість шкіри у зоні проведення процедури. Найчастіше це проходить за кілька годин, але в окремих випадках побічна реакція зберігається на кілька днів. У деяких пацієнтів подібної реакції немає зовсім і вони відразу при виході з клініки можуть приступати до звичайних повсякденних справ.

Щоб зменшити ймовірність прояву побічних реакцій та прискорити процес заспокоєння шкіри, варто дотримуватись нескладних правил:

 • перші кілька годин після процедури важливо не чіпати обличчя руками;
 • на 2-3 дні після процедури варто відмовитись від використання декоративної косметики, а доглядові процедури звести до необхідного щоденного мінімуму;
 • у догляд варто додати засоби з гіалуроновою кислотою;
 • на 2 тижні необхідно відмовитися від загоряння, лазень та басейнів;
 • для запобігання пігментації важливо захищати шкіру засобами з SPF 50;
 • не забувайте підтримувати водний баланс і випивати 2-3 літри чистої негазованої води на день.

Чому варто записатися на фракційний РФ ліфтинг у Esteva Clinic

 • У нашій клініці працюють виключно дипломовані фахівці, які постійно покращують свої знання та мають різносторонній досвід роботи у сфері естетичної медицини та дерматології. Esteva Clinic проводить різні косметологічні процедури з 2015 року, щоразу добиваючись відмінного результату.
 • У клініці представлений великий вибір апаратних та ін’єкційних процедур.
 • Поєднання високої кваліфікації лікарів, сучасних та ефективних методик та виключно якісних сертифікованих препаратів дозволяє комплексно підходити до вирішення завдань досягаючи найкращого результату.
 • Наші клієнти задоволені результатом, про що свідчить наш високий рейтинг на Google відгуках, складений на підставі більш ніж 110 відгуків – 4,8 зірки з 5.

Скільки коштує фракційний РФ ліфтинг

Ознайомитися з актуальними цінами та діючими акціями, ви можете за допомогою таблиці нижче.

Фракційний (безголковий) РФ ліфтинг

Зона ліфтингуЦіна, грн
Обличчя

1900
2200

Шия

1900
2200

Декольте

1900
2200

При виконанні двох зон (напр., Обличчя+Шия) третя зона - в подарунок!0