Чоловіча косметологія: які процедури бувають і кому вони будуть корисні

В Україні, як і в багатьох пострадянських державах, все ще трапляється думка, що косметологія — це виключно прерогатива жінок і існує вона лише для прекрасної половини людства. Вам не здається, що це явна дискримінація половини населення країни за ознакою статі?

Чи потрібно чоловікові ходити до косметолога

Чоловіки теж хочуть виглядати красиво і догляд за собою є нормою для кожної людини. Стрижка волосся та бороди, гоління, манікюр та педикюр – це звичайні повсякденні справи. Тим часом вони повсюдно супроводжуються косметологічними процедурами та засобами: миття, компрес, маска чи живильний крем, віск та засоби для укладання волосся нікого не дивують. То чому б не додати до свого розкладу періодичне відвідування косметолога?

Чоловіча косметологія

Статистика стверджує, що за останні 20 років кількість проведених косметологічних процедур для чоловіків зросла на 325%. Понад півмільйона чоловіків щороку роблять уколи проти зморшок.

Чоловіча косметологія не просто має право на існування, вона здатна позбавити багатьох проблем зі шкірою. Професійні косметологічні процедури забезпечать виражений ефект омолодження, надовго допоможуть зберегти привабливість, підвищать тонус і впевненість у своїх силах.

Професійна чоловіча косметологія ставить своїм завданням загальне покращення зовнішності та якості життя за рахунок омолодження шкіри, оздоровлення волосся, усунення нерівностей та шрамів на обличчі та інших частинах тіла.

Клініка естетичної медицини та дерматології Esteva Clinic готова запропонувати різноманітні косметологічні процедури чоловікам будь-якого віку, в результаті яких ви довго залишатиметеся у чудовій формі.

Які косметологічні процедури роблять чоловіки

Повсякденний догляд за собою найчастіше обмежується вмиванням, голінням та щоденним походом у душ. Але це лише гігієнічні процедури, доступні в домашніх умовах. Додаткове періодичне відвідування перукарні чи барбера допомагає утримувати у порядку ще й волосся.

Однак, якщо ви дбаєте про здорове харчування, підтримку фізичної форми, то чому б не приділити час чоловічій косметології?

Косметологія для чоловіків

Професійна чоловіча косметологія має величезний арсенал засобів. У клініці естетичної медицини практикують багато косметологічних процедур, зокрема:

◼   чистку обличчя;
◼   підтяжку шкіри;
◼   філери для обличчя;
◼   уколи від зморшок;
◼   лікування волосся;
◼   косметологічні процедури для тіла (наприклад, кріоліполіз).

Як показує практика Esteva Clinic, найбільш популярними є ін’єкції ботулотоксинів та чистка шкіри обличчя. Обидві процедури швидко дають ефект омолодження шкіри, допомагаю позбутися складок та зморшок, вирівнюють дрібні дефекти, усувають втомлений вигляд та мішки під очима.

Однак ми хочемо нагадати, що обличчя – це ще не все і ми володіємо нехірургічними методами підтяжки та пластики за допомогою СМАС ліфтингу та кріоліполізу. Ці технології можуть застосовуватися на всьому тілі, допомагаючи позбутися небажаного жиру, формуючи молодший і підтягнутий вигляд.

Щоб дізнатися про всі можливості косметології для чоловіків у нашій клініці, запишіться на прийом. Персональна консультація допоможе виявити проблеми та визначити стратегію лікування.

Косметичний салон для чоловіків

Чоловіку може знадобитися відвідати косметолога з різних причин, наприклад, зробити чистку обличчя або розв’язати якусь вікову проблему. Досить часто потрібно пройти курс лікувальних косметологічних процедур для відновлення або догляду за волоссям.

Косметичний салон для чоловіків

У жодному звичайному салоні краси вам не зможуть запропонувати такого комплексу послуг, який є в нашій клініці. Чоловіча косметологія в нашому розумінні – це дуже широке коло засобів та методик. У нас є найсучасніше обладнання для діагностики та косметологічних процедур, у тому числі:

◼   трихоскоп для виявлення причин випадання волосся;
◼   апарат ультразвукового СМАС ліфтингу ULTRAFORMER III;
◼   апарат для кріоліполізу – безпечної процедури зменшення жирового прошарку в проблемних зонах.

Усі препарати, що використовуються у клініці естетичної медицини, мають сертифікати якості. Кваліфіковані спеціалісти Esteva Clinic підбирають індивідуальний комплекс косметологічних процедур, націлених на отримання вираженого ефекту за короткий термін. Нижче розглянемо, які результати можна отримати від того чи іншого виду чоловічої косметології.

Омолоджуючі процедури для обличчя

Цей вид послуг є одним із найбільш затребуваних у клініці естетичної медицини. Залишатися молодим, прибрати дрібні дефекти, мати здоровий вигляд і шкіру обличчя, що сяє, допомагають правильно підібрані косметологічні процедури і косметичні засоби.

Ми використовуємо атравматичні та максимально безболісні методи, щоб зробити вашу шкіру підтягнутою та чистою.

Омолоджуючі процедури для обличчя

Глибоке чищення обличчя може знадобитися не лише у юнацькому віці. Навіть цілком зрілі чоловіки можуть страждати від висипів, спричинених стресами, неправильним харчуванням чи гормональними перепадами. Проблемна шкіра у чоловіків зустрічається не рідше, ніж у жінок.

Косметологічні процедури чоловікам показані у будь-якому віці, оскільки вони не лише усувають дрібні дефекти, а й покращують загальний настрій та дарують почуття впевненості у собі.

Уколи від зморшок

Ін’єкції ботулотоксину – це визнаний у всьому світі засіб боротьби з ранніми зморшками. Косметологічні процедури з ботулотоксином проводять висококваліфіковані медики. Результат – максимально природно омолоджене обличчя.

Уколи від зморшок для чоловіків

Не всім відомо, але уколи ботулотоксину застосовують для лікування гіпергідрозу – надмірної пітливості в пахвових западинах. Ця проблема багатьма замовчується, її намагаються позбутися за допомогою антиперспірантів, але іноді отримують зворотний ефект. Ми пропонуємо скористатися перевіреним методом.

Детальніше про процедуру можна дізнатися у нашій статті “Уколи від зморшок

Філери

Навіть найретельніший догляд за собою не здатний зупинити старіння. З часом шкіра в’яне і втрачає пружність, утворюючи глибокі складки, особливо в носогубній ділянці.

За допомогою філерів можна відновити втрачений об’єм на вилицях, розгладити зморшки, щоб досягти видимого омолодження шкіри.

У нашій клініці використовується препарат Belotero на основі гіалуронової кислоти. Ця речовина присутня в нашому організмі, тому її введення не викликає відторгнення. Гіалуронова кислота забезпечує глибоке зволоження і надає шкірі молодого вигляду. Філлер має тривалу дію, ін’єкції можна час від часу повторювати.

Детальніше про процедуру розказано у нашій статті “Контурна пластика

Мезотерапія

У чоловічій косметології цей метод часто застосовують для оздоровлення волосся. Ін’єкції у волосисту частину голови стимулюють фолікули, доносять біоактивні речовини безпосередньо до цибулини волосся.

Мезотерапія волосся для чоловіків

Таким чином забезпечується глибоке живлення, в результаті чого волосся починає більш активно рости, зміцнюється і набуває здорового вигляду.

Більше про процедуру можна прочитати в нашій статті “Мезотерапія волосся

СМАС ліфтинг

Косметологія для чоловіків здатна творити дива! Апаратна методика підтяжки SMAS ліфтинг дозволяє дуже довго залишатися молодим і красивим. Ця методика десятиліттями використовується у світі, і показує чудові результати без жодних операцій. Усього один сеанс і ефект ліфтингу наростатиме!

Ліфтинг на апараті Ультраформер застосовують:

◼   для усунення мішків під очима,
◼   зменшення носогубних складок;
◼   усунення другого підборіддя;
◼   відновлення та омолодження овалу обличчя.

СМАС ліфтинг для чоловіків

Професійна чоловіча косметологія ніяк не могла пройти повз такий чудовий засіб, адже чоловіки дуже часто стикаються саме з цими проблемами!

Детальніше про процедуру у нашій статті “СМАС-ліфтинг

Лазерне шліфування

Лазерне шліфування допоможе усунути дрібні дефекти та помітно омолодити шкіру. У ході процедури активно видаляються клітини дерми, що відмерли, відбувається стимуляція глибоких шарів шкіри. Рельєф обличчя вирівнюється і людина після процедури виглядає помітно посвіжілою.

За допомогою лазера можна видалити або зробити набагато менш помітними рубці та пігментні плями.

Лазерне шліфування для чоловіків

Лазерні процедури займають значну частку в косметології для чоловіків і широко застосовуються для омолодження шкіри.

Докладніше про процедуру написано в нашій статті “Лазерне шліфування СО2

Крім того, за допомогою лазерної СО2 шліфування можна зробити шрами менш помітними. Для цього існує окрема процедура “Лазерне видалення рубців та шрамів

Кріоліполіз у косметології для чоловіків

Ви думаєте, що тільки жінки мріють про тонку талію? Жирові відкладення, що утворюються при малорухливому способі життя, псують настрій чоловікам не менше.

Кріоліполіз у косметології для чоловіків

Ми готові допомогти позбутися валиків навколо талії, відкладень на боках і на спині, на руках і на ногах – скрізь, де зайвий жир заважає вам почуватися в ідеальній формі.

Кріоліполіз у комплексі косметологічних процедур займає почесне місце, оскільки має тривалий ефект, може застосовуватися на всьому тілі, не вимагає стаціонару, відповідно, не впливатиме на ваше активне життя.

Чим чоловіча косметологія відрізняється від жіночої

Чоловіча шкіра навіть візуально відрізняється від жіночої. На ній більші пори, вона товстіша, довше залишається молодою. Але коли з’являються ознаки старіння, процес розвивається швидше.

Чоловіча і жіноча косметологія

Однією з обов’язкових умов збереження молодого й здорового вигляду обличчя та тіла є щоденний догляд за собою. У клініці естетичної медицини Esteva Clinic вам підберуть індивідуальний комплекс косметологічних процедур та косметичних засобів з урахуванням особливостей вашої шкіри.

Догляд за собою має бути регулярним, а відвідування косметолога допоможе омолодженню не лише обличчя, а й усього тіла.

Чоловіча косметологія у виконанні наших фахівців – це результативні процедури, які не забирають багато часу. Дерматологи Esteva Clinic готові використати усі свої знання та досвід, щоб зберегти та продовжити сяючий та здоровий вигляд вашої шкіри.