Як прибрати друге підборіддя?

 

как убрать второй подбородок

Процес старіння в першу чергу спричиняє свій негативний вплив на нижню частину обличчя та шию. Це призводить до провисання шкіри і появи другого підборіддя.

Цей процес пов’язаний з тим, що з віком наш організм виробляє менше колагену, що і призводить до провисання шкіри на деяких ділянках. І в першу чергу це відбувається в зоні підборіддя.

убрать второй подбородок

Таким чином, подвійне підборіддя з’являється швидше через в’ялість шкіри і зміна кісткових структур, кута нижньої щелепи, так званого кута молодості, а не через зайву вагу.

Незалежно від того, як часто ви займаєтеся спортом і на скільки правильно харчуєтеся, ви не застраховані від виникнення другого підборіддя.

Також його появу можна пов’язати з наступними причинами, серед яких:

 • фактори спадковості
 • вага
 • анатомічні особливості

Згідно з даними Американського товариства дерматологічної хірургії, з проблемою другого підборіддя стикається практично 68% всього населення планети. Але, засмучуватися не варто – ця проблема швидко і ефективно вирішується за допомогою сучасної косметології.

Вперше почувши про корекцію другого підборіддя, багато хто відразу ж думає про хірургічне втручання і звичайно ж, справедливо побоюватися, що операція несе за собою значні ризики у зв’язку з необхідністю наркозу і реабілітації. Але є хороша новина – існує прекрасна альтернатива хірургічної корекції, а саме малоінвазивні косметологічні методики, які:

 • Абсолютно безпечні;
 • Більш доступні;
 • Не супроводжуються тривалою реабілітацією.

Ми в Esteva Clinic успішно проводимо корекцію подвійного підборіддя безопераційним методом. Наш досвід дозволяє прибрати друге підборіддя в Esteva Clinic із застосуванням комплексного підходу, який поєднує в собі кілька методик.

В основному, серед методів безопераційної корекції другого підборіддя себе відмінно зарекомендували:

 • СМАС ліфтинг (Ультраформер)
 • Фракційний РФ ліфтинг 

Використовувати їх можна як разом, так і окремо.

СМАС ліфтинг Ультраформер

Якщо ви хочете максимально безболісно і одночасно ефективно підтягти шкіру шиї під підборіддям, Ультраформер – це відмінний варіант. Ця технологія, схвалена регуляторними органами США, ЄС, Австралії, Сінгапуру та інших розвинених країн. Вона дійсно підтягує шкіру без хірургічного втручання. Унікальна його особливість в тому, що така ефективність досягається лише за однин сеанс!

Ультраформер передбачає використання безпечної, перевіреної часом ультразвукової енергії для природного підтягування і підтяжки шкіри. Він стимулює вироблення колагену шляхом доставки сфокусованої ультразвукової енергії не тільки в поверхневих ділянках шкіри, але і в глибоких шарах шкіри (SMAS). Саме до цього ефекту прагнуть хірурги під час проведення операції з підтяжки.

как избавиться от второго подбородка

Процедура СМАС ліфтингу підходить тим, хто хоче отримати максимально ефективний ліфтинг, але при цьому не хоче йти на операцію

До основних переваг СМАС ліфтингу відносяться:

 • Методика дає максимально можливий ефект безопераційної підтяжки
 • Незначна болючість процедури, при цьому для особливо чутливих пацієнтів можливе застосування анестезії за допомогою крему
 • Період реабілітації після сеансів триває всього пару годин
 • СМАС ліфтинг відноситься до разових процедур, а його ефект помітний на протязі від року до трьох

Відновлювальний період вкрай незначний (процедуру можна зробити під час обідньої перерви) і ви зможете негайно повернутися до своїх звичайних занять. Результати більш пружною і гладенькою шкіри помітні практично відразу. Ефект наростає з першого дня, при цьому процес наростання ефекту тривати до 90 днів

Рекомендуємо подивитися відео від тому, як проходить процедура ультразвукового СМАС ліфтингу Ультраформер III і про враження реальних пацієнтів Esteva Clinic

Зараз діє Акція!

Вартість корекції другого підборіддя із застосуванням ультразвукового СМАС ліфтингу – 5500 6300 грн

смас лифтингДетальніше про Ультразвуковий СМАС ліфтинг

Фракційний РФ ліфтинг

Фракціонний РФ або голчастий РФ – це процедура, принцип дії якої, полягає в радіохвильовому впливі, яке розповсюджується з голок, які занурюються в шкіру. Під дією радіочастотного випромінювання компоненти стимулюють колаген, що і підтягує шкіру. При проведенні голчастого ліфтингу в Esteva Clinic використовуються насадки з 36 ізольованими позолоченими голками. Вони безболісно проводять тепло у товщу шкіру, стимулюючи колаген та еластин, для її підтягування.

До переваг фракційного РФ ліфтингу можна віднести:

 

 • Має здатність ущільнювати шкіру обличчя (роблячи її менш в’ялою)
 • Тривалий ефект, що зберігається більше рокуУ Esteva Clinic для проведення голчастого радиоволнового ліфтингу ми застосовуємо виключно одноразові стерильні насадки для кожного пацієнта, що гарантує вашу безпеку!микроигольчатый рф лифтингВ результаті утворення колагену шкіра відновлюється і стає більш пружною. Це допомагає позбутися від обвисання шкіри, яке створює ефект подвійного підборіддя.Курс процедур складає 3-4 сеансу з інтервалом в 2-3 тижні.

Який результат отримують наші пацієнти завдяки контурній пластиці підборіддя ви можете оцінити на фото нижче.

Зараз діє Акція!

Вартість корекції другого підборіддя із застосуванням фракційного РФ ліфтингу – 5500 6300 грн

* для проведення фракційного РФ ліфтингу застосовується індивідуальна стерильна насадка (вартість 450 грн)

фракционный рф лифтингДетальніше про фракційний РФ ліфтинг

Дійте разом з Esteva Clinic!

У Esteva Clinic ми підберемо оптимальну для вас процедуру. Консультація включає в себе обговорення з лікарем ваших очікувань і визначення ваших індивідуальних особливостей. Це допоможе вам вибрати варіант, який принесе найбільший результат. І, що гідно особливої уваги, ми пропонуємо Вам виключно високоефективні методики омолодження.

У Esteva Clinic застосовуються тільки оригінальні апарати виробництва брендів зі світовими іменами. Це не тільки забезпечує виражений результат, але і виключає «сюрпризи», які можуть бути піднесені при застосуванні дешевих апаратів-імітацій.

Важливо і те, що в Esteva Clinic працюють фахівці, які дійсно живуть косметологією. Це зобов’язує підходити до будь-якого поставленого перед ними завданням з усією душею і, що в свою чергу, забезпечує досягнення результату.

Зв’яжіться з нами прямо сьогодні для того, щоб отримати консультацію фахівців і обговорити кращі варіанти для досягнення найкращого результату для вас!

 В день проведення процедури – консультація для Вас безкоштовна