Як прибрати друге підборіддя?

 

как убрать второй подбородок

Процес старіння в першу чергу спричиняє свій негативний вплив на нижню частину обличчя та шию. Це призводить до провисання шкіри і появи другого підборіддя.

Цей процес пов’язаний з тим, що з віком наш організм виробляє менше колагену, що і призводить до провисання шкіри на деяких ділянках. І в першу чергу це відбувається в зоні підборіддя.

убрать второй подбородок

Таким чином, подвійне підборіддя з’являється швидше через в’ялість шкіри і зміна кісткових структур, кута нижньої щелепи, так званого кута молодості, а не через зайву вагу.

Незалежно від того, як часто ви займаєтеся спортом і на скільки правильно харчуєтеся, ви не застраховані від виникнення другого підборіддя.

Також його появу можна пов’язати з наступними причинами, серед яких:

 • фактори спадковості
 • вага
 • анатомічні особливості

Згідно з даними Американського товариства дерматологічної хірургії, з проблемою другого підборіддя стикається практично 68% всього населення планети. Але, засмучуватися не варто – ця проблема швидко і ефективно вирішується за допомогою сучасної косметології.

Вперше почувши про корекцію другого підборіддя, багато хто відразу ж думає про хірургічне втручання і звичайно ж, справедливо побоюватися, що операція несе за собою значні ризики у зв’язку з необхідністю наркозу і реабілітації. Але є хороша новина – існує прекрасна альтернатива хірургічної корекції, а саме малоінвазивні косметологічні методики, які:

 • Абсолютно безпечні;
 • Більш доступні;
 • Не супроводжуються тривалою реабілітацією.

Ми в Esteva Clinic успішно проводимо корекцію подвійного підборіддя безопераційним методом. Наш досвід дозволяє прибрати друге підборіддя в Esteva Clinic із застосуванням комплексного підходу, який поєднує в собі кілька методик.

В основному, серед методів безопераційної корекції другого підборіддя себе відмінно зарекомендували:

 • СМАС ліфтинг (Ультраформер)
 • Фракційний РФ ліфтинг 

Використовувати їх можна як разом, так і окремо.

СМАС ліфтинг Ультраформер

Якщо ви хочете максимально безболісно і одночасно ефективно підтягти шкіру шиї під підборіддям, Ультраформер – це відмінний варіант. Ця технологія, схвалена регуляторними органами США, ЄС, Австралії, Сінгапуру та інших розвинених країн. Вона дійсно підтягує шкіру без хірургічного втручання. Унікальна його особливість в тому, що така ефективність досягається лише за однин сеанс!

Ультраформер передбачає використання безпечної, перевіреної часом ультразвукової енергії для природного підтягування і підтяжки шкіри. Він стимулює вироблення колагену шляхом доставки сфокусованої ультразвукової енергії не тільки в поверхневих ділянках шкіри, але і в глибоких шарах шкіри (SMAS). Саме до цього ефекту прагнуть хірурги під час проведення операції з підтяжки.

как избавиться от второго подбородка

Процедура СМАС ліфтингу підходить тим, хто хоче отримати максимально ефективний ліфтинг, але при цьому не хоче йти на операцію

До основних переваг СМАС ліфтингу відносяться:

 • Методика дає максимально можливий ефект безопераційної підтяжки
 • Незначна болючість процедури, при цьому для особливо чутливих пацієнтів можливе застосування анестезії за допомогою крему
 • Період реабілітації після сеансів триває всього пару годин
 • СМАС ліфтинг відноситься до разових процедур, а його ефект помітний на протязі від року до трьох

Відновлювальний період вкрай незначний (процедуру можна зробити під час обідньої перерви) і ви зможете негайно повернутися до своїх звичайних занять. Результати більш пружною і гладенькою шкіри помітні практично відразу. Ефект наростає з першого дня, при цьому процес наростання ефекту тривати до 90 днів

Рекомендуємо подивитися відео від тому, як проходить процедура ультразвукового СМАС ліфтингу Ультраформер III і про враження реальних пацієнтів Esteva Clinic

Зараз діє Акція!

Вартість корекції другого підборіддя із застосуванням ультразвукового СМАС ліфтингу – 5500 6300 грн

смас лифтингДетальніше про Ультразвуковий СМАС ліфтинг

Фракційний РФ ліфтинг

Фракціонний РФ або голчастий РФ – це процедура, принцип дії якої, полягає в радіохвильовому впливі, яке розповсюджується з голок, які занурюються в шкіру. Під дією радіочастотного випромінювання компоненти стимулюють колаген, що і підтягує шкіру. При проведенні голчастого ліфтингу в Esteva Clinic використовуються насадки з 36 ізольованими позолоченими голками. Вони безболісно проводять тепло у товщу шкіру, стимулюючи колаген та еластин, для її підтягування.

До переваг фракційного РФ ліфтингу можна віднести:

 

 • Має здатність ущільнювати шкіру обличчя (роблячи її менш в’ялою)
 • Тривалий ефект, що зберігається більше рокуУ Esteva Clinic для проведення голчастого радиоволнового ліфтингу ми застосовуємо виключно одноразові стерильні насадки для кожного пацієнта, що гарантує вашу безпеку!микроигольчатый рф лифтинг

  В результаті утворення колагену шкіра відновлюється і стає більш пружною. Це допомагає позбутися від обвисання шкіри, яке створює ефект подвійного підборіддя.

  Курс процедур складає 3-4 сеансу з інтервалом в 2-3 тижні.

Зараз діє Акція!

Вартість корекції другого підборіддя із застосуванням фракційного РФ ліфтингу – 5500 6300 грн

* для проведення фракційного РФ ліфтингу застосовується індивідуальна стерильна насадка (вартість 450 грн)

фракционный рф лифтингДетальніше про фракційний РФ ліфтинг

Дійте разом з Esteva Clinic!

У Esteva Clinic ми підберемо оптимальну для вас процедуру. Консультація включає в себе обговорення з лікарем ваших очікувань і визначення ваших індивідуальних особливостей. Це допоможе вам вибрати варіант, який принесе найбільший результат. І, що гідно особливої уваги, ми пропонуємо Вам виключно високоефективні методики омолодження.

У Esteva Clinic застосовуються тільки оригінальні апарати виробництва брендів зі світовими іменами. Це не тільки забезпечує виражений результат, але і виключає «сюрпризи», які можуть бути піднесені при застосуванні дешевих апаратів-імітацій.

Важливо і те, що в Esteva Clinic працюють фахівці, які дійсно живуть косметологією. Це зобов’язує підходити до будь-якого поставленого перед ними завданням з усією душею і, що в свою чергу, забезпечує досягнення результату.

Зв’яжіться з нами прямо сьогодні для того, щоб отримати консультацію фахівців і обговорити кращі варіанти для досягнення найкращого результату для вас!

 В день проведення процедури – консультація для Вас безкоштовна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *