Як швидко підтягнути обличчя без операції

Зовнішність будь-якої людини з віком неминуче змінюється. Це відображається на усіх частинах тіла, зокрема і на чіткості овалу обличчя. Дається взнаки і дія сили тяжіння, і вплив навколишнього середовища, і шкідливі звички. З’являються дрібні та глибокі зморшки, опускаються куточки губ, виникають так звані “бульдожі щічки”.

Ліфтинг обличчя в Esteva Clinic

Проте старіння – це природний біологічний процес. І в наших силах лише уповільнити швидкість виникнення вікових змін, а не повністю їх усунути. Для цього призначаються індивідуально підібрані косметологічні процедури, що враховують вік, стан шкіри та здоров’я.

Як відновити овал обличчя

Старіння обличчя неможливо приховати жодними косметичними засобами. З віком відбувається ослаблення м’язово-апоневротичної системи, яка створює тонус. Залягаючі глибоко в шкірі жирові пакети виснажуються, тому область вилиць і підборіддя втрачає звичну форму.

Поверхневі жирові відкладення, навпаки, стають помітнішими, вони опливають униз. При цьому овал обличчя починає нагадувати перевернутий трикутник, з обвислими щоками та глибокими складками біля рота.

Багато хто мріє повернути чіткі контури обличчя, але побоюється, що підтяжка обличчя оперативним шляхом може дати зовсім не той результат, який хотілося б отримати. Крім того, не всім можна робити пластику.

Підтяжка обличчя в Esteva Clinic

Косметологам давно відомі методи, що дозволяють без операції швидко та надовго відновити втрачену пружність шкіри та підкреслити природний овал обличчя. У клініці естетичної медицини Esteva Clinic працюють лише досвідчені лікарі косметологи, які можуть підтягнути овал обличчя та досягти тривалого результату.

За роки практики наші лікарі дійшли висновку, що ідеальною комбінацією у боротьбі проти вікових змін є поєднання СМАС ліфтингу та ін’єкції філерів Радіес.

Як підтягнути овал обличчя без операції

Косметологи рекомендують використовувати для формування правильного овалу обличчя препарат на основі гелю Radiess і поєднувати такі ін’єкції з ліфтингом на апараті Ультраформер.

Ці методики добре доповнюють одна одну, можуть бути використані в одну процедуру послідовно або з місячною перервою між ними.

Технології безпечні, вони використовуються у США та Європі з початку 2000-х. Їх можна періодично повторювати, якщо потрібно підкреслити риси обличчя. Щоразу після процедури клієнт отримує ефект природного омолодження, без набряку чи гіперкорекції.

Що таке Радієс

Використання філера Радіес для підтяжки обличчя популярне у всьому світі. Препарат є повністю безпечним, не містить тканин тварин чи людини, є абсолютно гіпоалергенним. Безпеку підтверджено американською організацією FDA.

Радієс (Radiesse)

Завдання філера полягає у наповненні зон, що втратили природний об’єм. На обличчі такими є вилиці та підборіддя. Вилиці формують овал обличчя в середній третині, а підборіддя є опорою для нижньої частини.

Діюча речовина Radiess – це гідроксіапатит кальцію (CaHA) у вигляді гелевої субстанції. Препарат вводиться за допомогою мікроканюлі або дуже тонкою голкою та миттєво створює потрібний об’єм. Мікрочастинки препарату формують каркас, який служить стимулятором та основою для подальшого вироблення власного колагену та еластину.

Після ін'єкції гелева матриця Radiesse CaHA інтегрується в шкіру і створює "будівельний каркас", що стимулює вироблення колагену та еластину.У міру розсмоктування гелевого носія утворюється міцна мережа колагенових волокон. Сформовані на місці гелевого носія колаген та еластин завдяки оновленню структури шкіри розгладжують зморшки.

Таким чином, філер стає одночасно наповнювачем, стимулятором росту та каркасом для відновлення овалу обличчя.

Через деякий час гідроксиапатит безслідно розсмоктується в організмі, але на той момент вже виробляється природний колагеновий каркас.

На одну процедуру витрачається мінімальна кількість гелю – від 1,5 до 3 мл, адже філер вводиться не просто щоб “наповнити” шкіру, а для відновлення втраченого природного об’єму.

Більш детально дізнатися про ін’єкції ви можете у статті “Контурна пластика” або ж у нашому відео.

Навіщо потрібний SMAS ліфтинг

Процедура проводиться на апараті Ультраформер III. СМАС ліфтинг відбувається під дією ультразвуку, що діє на зв’язки та м’язові волокна. Ці структури, розігріваючись, отримують потужний поштовх для оновлення та вироблення колагену.

SMAS ліфтинг проводять для підтяжки обличчя, а через місяць або відразу в одну процедуру використовується філер Радіес. Таким чином досягається комбінований вплив: формування нового колагенового каркасу, наповнення глибоких складок, усунення в’ялості та обвислої шкіри. Додатково помітно покращується колір обличчя, тонус шкіри.

SMAS ліфтинг в Esteva Clinic

Жодними іншими методами без операції швидко досягти подібних результатів неможливо. Ефект омолодження досягається дуже швидко, без скальпеля та залишається надовго.

Ефект омолодження наростає протягом декількох тижнів і залишається помітним не менше року.

Апарат Ультраформер дозволяє діяти дуже точно на задану глибину, тим самим максимально зберігаючи прилеглі тканини. Крім того, процедура на цьому апараті проходить швидше і менш болісно, ніж на інших апаратах для проведення СМАС ліфтингу.

Якщо у вас залишилися питання про процедуру, знайти ще більше інформації ви можете у нашій статті “СМАС ліфтинг Ультраформер III” або ж у відео.

Які побічні ефекти можуть виникати після процедур

Ін’єкційні та апаратні маніпуляції зазвичай займають до 1 години. Для мінімізації болючих відчуттів може застосовуватися легка поверхнева анестезія.

Зазвичай усі прояви лікування сходять нанівець протягом кількох годин, максимум до 3 діб. Це може бути легке почервоніння, точкові сліди від введення препаратів, легка набряклість, зрідка синці.

У першу добу не слід приймати гарячі ванни та ходити в сауну, слід уникати великих фізичних навантажень. Протягом тижня не рекомендується довго перебувати на сонці.

Підтяжка обличчя за допомогою лазера

Пацієнти нашої клініки часто приходять до косметолога за лазерною підтяжкою обличчя. Однак змушені вас засмутити – лазер для цього зовсім не підходить. Пропонувати лазерні процедури, щоб підкреслити овал обличчя, недоцільно і в нашій клініці вважають такі дії непрофесійними.

Дія лазера використовується для інших цілей, зокрема, для видалення рубців, лікування акне, вирівнювання рельєфу та тону шкіри. Лазерна терапія дозволяє покращити якість шкіри, але не допоможе усунути видимі сліди вікових змін.

Чи можна підтягнути овал обличчя за допомогою масажу

Підтягнути овал обличчя шляхом лише одного масажу неможливо, тому що масаж не впливає на глибокі шари шкіри. Безумовно, регулярні масажі можуть покращити колір обличчя, надати тонусу та свіжості.

Ліфтинг обличчя в Esteva Clinic

Але навіть якщо робити масаж щотижня, овал обличчя не стане кращим. Тому в клініці естетичної медицини пропонують ефективніші засоби омолодження.

Безпечні та безболісні косметологічні процедури, такі як СМАС ліфтинг та ін’єкції Радіес, можуть дійсно зупинити старіння. Ефект від процедур залишатиметься помітним до 18 місяців без жодних хірургічних втручань.

Масаж же можна залишити як допоміжний приємний вплив. Розслабитись під умілими руками хорошого фахівця завжди приємно.

Підтяжка обличчя в Esteva Clinic

Якщо у вас є якісь сумніви чи залишилися питання, запрошуємо на консультацію до косметолога. Записатися на прийом можна на сайті або по телефону.

Будь-які маніпуляції проводяться лише після ретельного обстеження, виявлення проблемних зон та аналізу загального стану здоров’я. Кожному пацієнту гарантується конфіденційність та індивідуальний підбір програми лікування.

Актуальні ціни та акції на безопераційну підтяжку обличчя ви можете розглянути у таблицях нижче.

Контурна пластика препаратом Радієс (Radiesse)

ПрепаратЦіна, грн
Radiesse Merz (США) Волюмізація, ліфтинг 0,8 ml

7500
9000

Radiesse Merz (США) Волюмізація, ліфтинг 1,5 ml

9900
11450

Radiesse Merz (США) Волюмізація, ліфтинг 3 ml

19500
22900

Ультразвуковий СМАС ліфтинг (Ultraformer III) обличчя

Назва процедуриЦіна, грн
Ліфтинг периорбітальної зони (зона навколо очей)

6400
9900

Ліфтинг брів

3900
4300

Малярні мішки під очима

4900
5400

Зона другого підборіддя

5500
6300

Ліфтинг щік

6900
11200

Ліфтинг нижньої третини обличчя (без підборіддя)

10400
13200

Ліфтинг нижньої третини обличчя (включаючи підборіддя)

14500
17300

Ліфтинг обличчя

17900
22200

Ліфтинг обличчя + шиї

25900
29900

Ліфтинг обличчя + шиї+ декольте

31900
34900

Ліфтинг лоба

5900
7300

Ліфтинг шиї

10900
13800

Ліфтинг декольте

10900
15200