Зморшки на шиї

Поява зморшок на шиї – одна з найпоширеніших ознак старіння. За своєю природою вони не відрізняються, від зморшок, які ви можете спостерігати навколо рота, очей, на руках або на лобі. Виникають такі складки у місцях вплетення в шкіру шийного м’яза (платизми). Залежно від сили м’язів та індивідуальних анатомічних особливостей зморшки на шиї можуть з’являтися в ранньому і навіть у дитинстві.

Зморшки на шиї

У цій статті ми в подробицях розповімо що робити, з появою подібних вікових змін і які косметологічні процедури максимально ефективно прибирають складки на шиї. Актуальні ціни на найефективніші процедури проти зморшок на шиї ви можете дізнатися наприкінці цієї статті.

Що робити, якщо з’являються зморшки на шиї

Зморшки на шиї, які ще називають “кільця Венери”, можуть з’являтися з багатьох причин. До найпоширеніших з них належать:
◼   генетична схильність, а саме будова опорно-рухового апарату, схильність до сутулості та сколіозу і т.д.;
◼   люди, які мають тонку шкіру з низькою щільністю сильніше схильні до раннього старіння шкіри;
◼   недостатній або зовсім відсутній догляд за шкірою шиї також відіграє важливу роль у формуванні горизонтальних складок;
◼   часте та тривале перебування на сонці без використання засобів з SPF прискорює процес старіння шкіри;
◼   сидячий спосіб життя та опущена голова, наприклад, при роботі за комп’ютером або використання телефону (що особливо актуально в цифрову еру), прискорює формування кілець Венери;
◼   зневоднення, незбалансоване харчування, нестача сну та постійні стреси – все це зношує організм і в тому числі погіршує якість шкіри.

Якщо ви стали помічати, що на шиї з’являються все глибші горизонтальні зморшки, то варто звернути увагу на спосіб життя, а також записатися на консультацію до лікаря косметолога. На індивідуальній зустрічі лікар уважно вивчить стан вашої шкіри та складе оптимальний план дій.

Чи можна прибрати зморшки на шиї

Хоча поява зморшок на шиї – це неминучий процес, існують косметологічні процедури, які можуть без операції та швидко допомогти згладити заломи, що утворилися.

Як швидко прибрати зморшки на шиї

Для того, щоб швидко та ефективно усунути зморшки на шиї, необхідно звернутися до кваліфікованих фахівців. У клініці естетичної медицини Esteva працюють лікарі з багаторічним досвідом роботи. А сама клініка допомагає вирішувати різні косметологічні проблеми чоловікам та жінкам з 2015 року.

Зморшки на шиї

Важливо розуміти, що тільки салонні процедури здатні суттєво і в короткі терміни покращити стан шкіри та надати помітний омолоджуючий ефект. У ситуації, коли шия вже змінилася під дією вікових факторів або через вплив навколишнього середовища, домашні методи та косметичні засоби вже не матимуть суттєвого позитивного ефекту на стан шкіри.

Як прибрати кільця Венери: найкращі процедури

Естетична медицина може запропонувати на вибір різні косметологічні процедури, які допомагають прибрати зморшки на шиї. У Esteva Clinic застосовуються лише перевірені методики, завдяки яким підтяжка шкіри проводиться з максимальною ефективністю.

◼   Ін’єкції ботулотоксину

Це найчастіше використовуваний метод, для того, щоб прибрати зморшки на шиї. Цей метод ін’єкційної косметології люблять за швидкість настання ефекту та дієвість процедури.

Виражений ефект досягається завдяки вибірковому блокуванню м’язових волокон, які беруть участь у процесі формування зморшок. Результат – красива та підтягнута шия без видимих вікових змін.

Ефект від одного сеансу зберігається до 9 місяців, потім процедуру можна повторювати знову.

Від того, як працює методика і кому вона найкраще підходить ми розповідали у нашому відео.

 

◼   СМАС ліфтинг

На сьогодні не існує більш ефективного способу підтяжки шкіри без операції, ніж СМАС ліфтинг. Ліфтинг ефект забезпечується за рахунок ущільнення шкіри та стимуляції вироблення колагену. Звільнення від горизонтальних зморшок це більшою мірою додатковий результат процедури. В основному її застосовують для комплексного омолодження та ліфтингу обличчя та шиї.

Сама процедура відносно комфортна, а реабілітаційний період після СМАС ліфтингу відсутній.

Ефект від процедури тримається від 12 до 18 місяців, тому для підтримки шкіри в тонусі рекомендується проводити СМАС 1 раз на рік.

Подивитися який ефект від швидкого ліфтингу без операції отримують наші пацієнти ви можете у відео.

 

◼   Мікроголковий РФ ліфтинг

Головне завдання процедури – зміцнювати тканини та стимулювати синтез власного колагену. При появі на шкірі вікових змін мікроголковий ліфтинг допоможе досягти видимого ефекту омолодження, а також покращить загальний стан шкіри та вирівняє рельєф.

Оскільки для проведення процедури застосовуються мікроголки, після процедури спостерігається легке почервоніння шкіри. Обличчя приходить у норму за кілька днів. Такий догляд за шкірою рекомендується проводити курсами – 3 рази з інтервалом у місяць.

У відео ми детальніше розповіли про процедуру і показали, як вона проводиться в нашій клініці естетичної медицини.

 

◼   Лазер

Хоча лазер і є дуже популярною та затребуваною процедурою, серйозна підтяжка шкіри за допомогою цієї методики не проводиться. Лазер допомагає з іншими проблемами шкіри (наприклад, як засіб проти постакне), а також використовується для покращення загального стану шкіри.

Якщо ви все ж таки зважилися доповнити антивікові процедури ще й лазерними методиками, то досвідчені лікарі клініки естетичної медицини Esteva підберуть для вас оптимальну частоту їх проведення. Омолоджуючий ефект від курсу лазера тримається в середньому від 7 до 9 місяців.

◼   Заповнення зморшок філером

Поповнення втраченого об’єму в шкірі за допомогою гіалуронової кислоти та інших препаратів – дуже популярна на сьогодні процедура. Підходить цей спосіб для боротьби насамперед з глибокими зморшками на шиї. Золотим стандартом для цієї зони вважається препарат Bolotero Soft – цей м’який філер унікальний тим, що має здатність “виштовхувати” зморшки зсередини.

Застосування препарату має моментальний результат і ефект буде помітний вже через 7 днів після першої процедури. Як правило, достатньо однієї-двох процедур. Ефект такого курсу зберігається близько 6 місяців.

Щоб дізнатися про процедуру ще більше цікавої інформації, рекомендуємо подивитись наше коротке відео.

 

◼   Ін’єкції Радієс

Потужний філер-колагеностимулятор працює у 2 етапи. Спочатку препарат своїм об’ємом заповнює і розгладжує зморшку, а через 2 місяці після введення шкіра починає зміцнюватися за рахунок нового колагену, що виробляється в організмі. В результаті завдяки препарату зморшки на шиї згладжуються, а сама шкіра стає більш підтягнутою та здоровою.

Радієс використовується курсом – 3 процедури з інтервалом в пів року. Результат від філера тримається до 1,5 років.

◼   Біоревіталізація

Процедура проводиться за допомогою препаратів з високим вмістом гіалуронової кислоти. Біоревіталізація є альтернативою філерам, а суть процедури полягає у заповненні простору між м’язом та шкірою.

Рекомендується проходити процедуру курсом з 3 візитів до косметолога раз на місяць. Ефект зберігатиметься 7-9 місяців.

Більш детально про біоревіталізацію ми розповідали в нашому відео.

 

Профілактика шийних складок

Хоча запис на одну з описаних вище процедур безперечно є правильним рішенням у боротьбі з шийними складками, не варто забувати й про важливість щоденних звичок та догляду.

Для того, щоб уповільнити появу зморшок на шиї, необхідно дотримуватися деяких правил: 

◼   Важливо слідкувати за поставою як під час сидячої роботи, так і відпочиваючи чи прогулюючись. Спина має бути прямою, а підборіддя фіксуватися до неї під прямим кутом. Це може здатися вкрай складним завданням, проте, як тільки таке положення тіла увійде у звичку – ви перестанете навіть звертати на це увагу.

Зморшки на шиї

◼   Фізичні навантаження не тільки покращують загальний стан організму та захищають його від хвороб та передчасного старіння. Регулярний спорт також допомагає зміцнити всі м’язи тіла, а це означає, що тримати спину та голову рівними буде набагато простіше.

◼   Догляд за шкірою в домашніх умовах повинен відповідати потребам організму та віку. Якщо у вас виникають проблеми з підбором косметики, зверніться за допомогою до косметолога, який скоригує ваш догляд.

Залишилися питання? Запишіться на індивідуальну консультацію за допомогою кнопок “Зв’язатися з нами” або “Кнопка зв’язку”. Спеціалісти Esteva Clinic допоможуть вам позбутися зморшок на шиї всього за пару візитів до клініки!

Ціни на процедури омолодження шиї

Нижче ви можете ознайомитися з актуальними цінами та діючими акціями на процедури проти зморшок на шиї Esteva Clinic.

Корекція зморшок на шиї

Назва процедуриЦіна, грн
Ін'єкції ботулотоксину

4800
5200

СМАС ліфтинг шиї (Ультраформер)

10900
13800

Мікроголковий РФ ліфтинг шиї

5900
7200

Лазерне шліфування шиї

2900
3500

Контурна пластика препаратом Радієс (Radiesse)

ПрепаратЦіна, грн
Radiesse Merz (США) Волюмізація, ліфтинг 0,8 ml

7500
9000

Radiesse Merz (США) Волюмізація, ліфтинг 1,5 ml

9900
11450

Radiesse Merz (США) Волюмізація, ліфтинг 3 ml

19500
22900

Контурна пластика заповнення зморшок

ПрепаратЦіна, грн
Belotero Soft Merz (Німеччина)

6500
7200

Belotero Balance Merz (Німеччина)

6900
7600

Біоревіталізація

Найменування препарату гіалуронової кислотиЦіна, грн
Jalupro HMW (Італія) (1 шприц) 2,5 мл

4900
6200

Juvederm Volite (США) (1 шприц) 1мл

7400
10400

Teosyal Redensity (Швейцарія) (1 шприц) 1мл

6500
7400

Belotero Hydro (Німеччина) (1 шприц) 1 мл4700
Belotero Revive (Німеччина) (1 шприц) 1 мл4900
Redensity 1 (Швейцарія) (1 шприц) 1мл5400
Corebanic (Корбанік) ABG LAB (США) (1 шприц) 2 мл

4900
6800

Rejuran I (Корея) (1 шприц) 1 мл

3500
5200

Rejuran S (Корея) (1 шприц) 1 мл

3500
5200

Rejuran Healer (Корея) (1 шприц) 2 мл

5400
7100

Rejuran HB PLUS (Корея) (1 шприц) 1 мл

3750
5900

Mesosculpt C71 (Мезоскальпт) (1 шприц) 1мл

4500
4900