Як прибрати носогубні складки

Поява з віком носогубних складок – це поширена проблема, з якою рано чи пізно стикаються як чоловіки, так і жінки. Носогубні складки – це вертикальні заломи шкіри, які проходять від крил носа до куточків рота. З віком такі заломи стають все більш помітними, що безумовно засмучує.

Як прибрати носогубні складки

На щастя, сучасна косметологія має відповідь на цю проблему. У цій статті ми розглянемо найкращі способи, як позбутися носогубної складки та повернути обличчю молодший і більш відпочилий вигляд.

Види носогубних складок

Носогубні складки найчастіше можна класифікувати за їхньою глибиною, яку лікар косметолог визначає у статичному положенні обличчя. Залом може мати стадію від 0 до 4, де 0 – це відсутність зморшки у статичному положенні, а 4 – це наявність дуже глибокого залома у спокійному положенні обличчя.

Важливо розуміти, що лікування залому може допомогти покращити стан на 1-2 стадії, але ніяк не повернути обличчя в нульову стадію, якщо є вже серйозний і глибокий залом.

Чому виникають носогубні складки

Як і поява будь-яких зморшок, формування носогубної складки – це комплексний процес вікових змін у тілі. Основні причини утворення подібних заломів – це зменшення об’ємів обличчя, що відбувається через зниження якості шкіри та жирових відкладень, а також через скелетні зміни.

З віком відбувається спрощення структури кісткової тканини вилиць, що в комбінації з постійними гравітаційним птозом призводить до неминучого опущення шкіри щік. Поступова втрата таких речовин, як колаген та еластин також негативно позначається на зовнішньому вигляді, адже саме ці речовини відповідають за збереження об’ємів та підтримання форми обличчя.

Мімічні зморшки

Швидше за норму колаген та еластин втрачаються у тих людей, які мають шкідливі звички, порушений режим сну та харчування. Вплив агресивного сонячного проміння (фотостаріння) також прискорює процес старіння шкіри, таким чином це теж сприяє заглибленню та/або появі носогубної складці.

З менш очевидних причин появи заломів можна назвати регулярний сон на боку. Така звичка може посилити прояв зморшок на одній або одразу обох сторонах обличчя. Зробити зморшки більш помітними здатні й екстремальний набір чи втрата ваги, коли шкіра надмірно розтягується та провисає.

Як запобігти утворенню носогубних зморшок

Цілком уникнути появи зморшок на обличчі неможливо, оскільки це абсолютно природний та неминучий процес. Однак кожен може звести до мінімуму вікові зміни тіла, щоб максимально надовго зберегти молодий та здоровий зовнішній вигляд.

Звичайно, не існує жодного чарівного засобу, здатного запобігти появі носогубних складок. Це швидше комплекс дій, побудований на фундаменті здорового способу життя (харчування та водний режим, сон, фізична активність) у комбінації з правильним домашнім доглядом за шкірою та грамотно підібраними сучасними апаратними та ін’єкційними методами.

Як прибрати носогубні складки

Як було написано вище, втрата ваги також негативно впливає на формування зморшок. З цієї причини важливо стежити за стабільністю ваги та збалансовано харчуватися.

Важливо уникати прямого сонячного проміння, якщо ви хочете максимально надовго зберегти молодість шкіри. Це означає, що від цілеспрямованого загоряння краще відмовитися повністю, а в решту часу на шкіру необхідно наносити крем з фактором захисту від сонця 30 і більше. Оновлювати такий крем потрібно кожні кілька годин.

Істотно зберігає молодість шкіри і правильно підібраний щоденний догляд. З віком у косметичці будь-якої людини повинні з’являтися сильніші та ефективніші засоби з вітаміном С, гіалуроновою кислотою, ретинолом та іншими корисними активними речовинами. Щоб правильно підібрати косметику під свій тип шкіри, варто звернутися за індивідуальною консультацією до одного із фахівців клініки естетичної медицини та дерматології Esteva Clinic.

Як позбутися носогубок: косметологічні процедури

Клініки естетичної медицини знають як усунути носогубні складки та можуть запропонувати безліч ефективних ін’єкційних та апаратних процедур проти подібних заломів на шкірі. Яка процедура (або скоріше їх комбінація) ідеально підійде саме вам, допоможуть визначити лікарі-косметологи після ретельного аналізу стану вашої шкіри.

Оцінити, який позитивний результат у боротьбі з носогубними складками отримують клієнтки естетичної медицини Esteva Clinic ви можете на фото нижче.

Контурна пластика носогубних складок

Контурна пластика – це процес введення філерів (найчастіше на основі гіалуронової кислоти та гідроксиапатиту кальцію) у зморшки з метою зменшення їх глибини. Для того, щоб прибрати носогубні складки в такий спосіб, необхідно звертатися виключно до досвідченого фахівця, який знає анатомію, адже саме в цій зоні знаходиться безліч важливих лицьових артерій.

Контурна пластика носогубних складок

Перед початком процедури лікар оцінює глибину заломів, після чого може визначити тип та обсяг препарату, який необхідно ввести. Філер вводиться безпосередньо у тканину зморшки, а також розподіляється у найближчих м’язах. Це дозволяє повернути втрачений об’єм та розгладити складки.

Якщо пацієнт має більш поверхневі зморшки, їх заповнення проводиться технікою бланшинг. Також замість звичайних голок часто використовуються канюлі – спеціальні гнучкі голки з тупим кінчиком та бічними отворами для введення препарату. Використовуючи такі голки лікарі досягають кращого результату – м’які тканини менше ушкоджуються і період реабілітації виходить коротшим.

При необхідності використовується місцева анестезія кремом, щоб процедура пройшла максимально комфортно для пацієнта. Щоб прибрати носогубні складки уколами знадобиться в середньому 15-20 хвилин, а результат зберігатиметься до 12 місяців.

Дізнатися більше корисної інформації про контурну пластику обличчя ви можете у нашій статті “Контурна пластика” або у відео нижче.

Апаратна косметологія у боротьбі з носогубкою

Ще один ефективний спосіб боротьби з носогубними складками – це різноманітні процедури апаратної косметології. Найефективнішою методикою у цій ніші є СМАС ліфтинг.

SMAS ліфтинг – це найбільш ефективний неінвазивний метод заповнення зморшок. Ефект безопераційного ліфтингу досягається завдяки вузькоспрямованим ультразвуковим хвилям, які запускають синтез колагену та еластину. В результаті шкіра на оброблених зонах стає більш пружною та підтягнутою. Процедура може однаково успішно виконуватись двома найбільш популярними та ефективними апаратами: SMAS-ліфтинг Альтера або Ультраформер. СМАС може використовуватися для поліпшення стану всього обличчя або окремих її ділянок.

Для отримання бажаного результату зазвичай достатньо однієї процедури, ефект від якої наростає 1,5 місяця і зберігається 1-3 роки.

Докладніше про те, як працює процедура, ви можете дізнатися у статті “СМАС ліфтинг Ультраформер III” або подивитися у відео.

Чим прибрати носогубні складки надовго: нитковий ліфтинг

Носогубні складки можна підтягнути за допомогою ниток, що є ще одним варіантом ефективної підтяжки без операції. Такий ліфтинг дозволяє отримати довгостроковий та помітний результат. Якщо використовуються нитки, що розсмоктуються, то результат зберігається 2-3 роки. Нитки, що не розсмоктуються, зберігають свій ефект 5-6 років. Такий радикальний спосіб підтяжки підійде не всім – прибрати носогубні складки нитками можна в тому випадку, якщо заломи вже дуже помітні. На початкових стадіях вікових змін нитки зазвичай не використовуються і косметологи вдаються до інших способів моделювання обличчя.

Як прибрати носогубні складки: додаткові способи

Впливати на носогубні складки можна за допомогою різноманітних косметологічних процедур. Методики, описані нижче, не підійдуть як основний спосіб боротьби з глибокими заломами, проте стануть відмінним засобом проти зморшок на ранніх стадіях або як доповнення до основного лікування:

◼   Ін’єкції ботулотоксину – введення препарату допомагає прибрати носогубну складку без додавання об’єму, як це відбувається при введенні філера. Такий варіант підійде не всім, а лише пацієнтам з певною анатомічною будовою обличчя (коли м’язи носа перебувають у гіпертонусі та при посмішці видно ясна).

◼   Мезотерапія – ін’єкційна методика, яка полягає у введенні в шкіру препаратів на основі гіалуронової кислоти, вітамінів, амінокислот, полінуклеотидів та інших корисних речовин. Такий багатий склад покращує стан шкіри, підвищує її тургор, сприяє розгладжуванню дрібних зморшок. Мезотерапія підходить лише для молодої шкіри без сильних ознак старіння.

Як прибрати носогубні складки

◼   Біоревіталізація – курс біоревіталізації може стати відмінним доповненням до багатьох ліфтингових процедур. Методика передбачає введення гіалуронової кислоти в носогубні складки чи інші проблемні зони. Природна для людського тіла речовина дозволяє залишатися шкірі зволоженою та підтягнутою. Метод підходить для тих пацієнтів, які мають залом у місці носогубної складки.

Часто пацієнти звертаються до клініки з бажанням прибрати зморшки на обличчі за допомогою лазера. Зауважимо, що прибрати носогубні складки лазером не вийде, адже процедура призначена зовсім для інших цілей.

Дізнатися більше про те, як позбавитися носогубних складок за допомогою сучасних косметологічних процедур ви можете на індивідуальній консультації. Лікарі Esteva Clinic уважно проаналізують стан вашої шкіри та підберуть ідеальну комбінацію процедур та косметичних засобів саме для вас.

Контурна пластика носогубних складок

ПрепаратЦіна, грн
Juvederm smile 0,6 ml Allergan (США) 8-12 місяців

5900
6500

Juvederm ultra 3 1,0 ml (Allergan) США 8-12 місяців6900
Juvederm Vollift 1 ml (Allergan) США 16-18 місяців

7800
8200

Belotero Intense Merz (Німеччина) 12-15 місяців

6900
7600

Teosyal RH Kiss 0,7 ml Teoxan (Швейцарія) 12-15 місяців

7400
9950

Alexa 1 ml (Hyalual) 9-12 місяців

5500
6500

Ультразвуковий СМАС ліфтинг (Ultraformer III) обличчя

Назва процедуриЦіна, грн
Ліфтинг периорбітальної зони (зона навколо очей)

6400
9900

Ліфтинг брів

3900
4300

Малярні мішки під очима

4900
5400

Зона другого підборіддя

5500
6300

Ліфтинг щік

6900
11200

Ліфтинг нижньої третини обличчя (без підборіддя)

10400
13200

Ліфтинг нижньої третини обличчя (включаючи підборіддя)

14500
17300

Ліфтинг обличчя

17900
22200

Ліфтинг обличчя + шиї

25900
29900

Ліфтинг обличчя + шиї+ декольте

31900
34900

Ліфтинг лоба

5900
7300

Ліфтинг шиї

10900
13800

Ліфтинг декольте

10900
15200