Як прибрати мішки під очима

Саме шкіра навколо очей видає перші ознаки старіння. Поява мішків під очима (їх ще називають “малярними мішками”) не радує абсолютно нікого. Але, на щастя, сьогодні ця проблема легко усувається навіть без операційного втручання.

Прибрати синці під очима в Esteva Clinic

Причини появи малярних мішків

На появу мішків під очима може впливати безліч факторів, основними з яких вважаються:

◼   генетичні схильності;
◼   порушення режиму сну та недосип;
◼   надлишок солі в раціоні та нездорове харчування в цілому;
◼   затримка води у тканинах тіла;
◼   наявність різноманітних хронічних захворювань.

Як позбутися мішків під очима

Сучасна косметологія пропонує кілька варіантів розв’язання цієї естетичної проблеми. Та більшість з них має певні недоліки. Ефект може бути нетривалим, а якщо результат і залишається надовго, то досягається він лише завдяки оперативному (хірургічному) втручанню.

У Esteva Clinic використовується найефективніший на сьогодні безопераційний спосіб видалення малярних мішків – ультразвуковий SMAS ліфтинг.

SMAS ліфтинг в Esteva Clinic

Під час проведення процедури ультразвукові хвилі, що відтворюються апаратом і направляються на проблемні зони, стимулюють вироблення колагену, який вирівнює поверхню шкіри, надає їй тонус і прибирає зморшки. Завдяки впливу апарату для SMAS ліфтингу на глибинні шари дерми, ефект тримається значно довше, ніж після процедур, які стимулюють появу колагену тільки в поверхневих шарах.

По закінченню сеансу обличчя набуває доглянутого та підтягнутого вигляду. Шкіра буквально змінюється на очах і виглядає зовсім іншою. При цьому пацієнт не переживає ніяких болючих відчуттів, а синці та мікротравми повністю відсутні.

SMAS ліфтинг прекрасно підходить для усунення мішків під очима. Ця процедура безопераційної підтяжки схвалена Управлінням з продовольства і медикаментів США (FDA) і користується великою популярністю у кращих косметологічних клініках світу.

SMAS ліфтинг Ультраформер ІІІ: переваги

Ультраформер – це не операція

Процедура SMAS ліфтинг має безліч переваг. Найголовніша з них – результат залишається справді надовго. Аналогічний за стійкістю ефект можна отримати лише застосовуючи інвазивні методи, а Ультраформер – це ефективна підтяжка без операційного втручання.

Рекомендуємо подивитися відео про те, як проводиться процедура ультразвукового СМАС ліфтингу в Esteva Clinic та які враження мають наші клієнтки після застосування цієї методики.

Природний і тривалий результат від процедури

Після Ультраформера обличчя виглядає свіжим і підтягнутим у природний спосіб. Зникають мішки під очима, шкіра вирівнюється, контур обличчя стає чітким. Виглядає це все абсолютно органічно і ніякої зміни індивідуальних рис людини не відбувається.

Важливо розуміти, що після процедури результат накопичувальний: ультразвук підвищує рівень вироблення колагену, який буде активно працювати над поліпшенням стану шкіри протягом наступних 2-3 місяців. Це означає, що протягом даного періоду обличчя набуватиме все більш привабливого вигляду. На відміну від багатьох косметологічних процедур, що вимагають регулярного повтору кожні 3-6 місяців, результат від SMAS ліфтингу зберігається від 1 до 3 років.

Не тільки омолоджує, а й запобігає старінню шкіри

SMAS ліфтинг використовують, щоб прибрати видимі ознаки старіння. Але Ультраформер також допомагає запобігати їх появі, тому таку ультразвукову терапію роблять жінки та чоловіки починаючи з 35-річного віку. Попередити завжди простіше, ніж розв’язувати проблему, що вже існує й активно прогресує.

SMAS ліфтинг в Esteva Clinic

З віком багато процесів, що проходять у нашому організмі, сповільнюються. Стосується це і вироблення колагену: він виробляється рідше і в меншому обсязі. Щоб це змінити і потрібен SMAS ліфтинг. Ця косметологічна процедура допоможе повернути шкірі молодість. Вона діє відразу комплексно:

◼   робить контур обличчя чіткішим;
◼   згладжує носогубні складки та заломи в куточках губ;
◼   підтягує шкіру навколо чола, очей, щік і шиї;
◼   прибирає друге підборіддя.

Методика якісно покращує не тільки зовнішній вигляд, але і стан шкіри – ефект помітний вже після однієї процедури!

Дізнатися ще більше інформації, чому проведення процедури саме за допомогою Ультраформера ІІІ є найрозумнішим рішенням ви можете у нашій статті “7 причин чому слід вибрати саме Ультраформер“.

Не займає багато часу

Залежно від зони, на якій зоні проводиться ліфтинг, процедура може тривати від 30 до 90 хвилин. Це дозволяє якісно доглядати за собою навіть людям з дуже щільним графіком. У більшості випадків достатньо всього лише одного сеансу, щоб досягти бажаного ефекту. І дуже рідко потрібна друга додаткова процедура.

SMAS ліфтинг в Esteva Clinic

Після SMAS ліфтингу не залишається почервоніння або інших неприємних наслідків на шкірі. Відразу можна наносити зволожуючий крем і макіяж, займатися спортом і продовжувати свій звичний ритм життя. Єдине, на що слід звернути увагу – це захист від сонячного випромінювання. Якщо після ліфтингу планується довге перебування на вулиці, рекомендуємо користуватися сонцезахисним кремом з рівнем SPF 30 і більше.

Має широкий спектр дії

За допомогою цієї технології можна пропрацювати абсолютно всі проблемні ділянки не тільки обличчя, а й тіла в цілому. Зокрема, підтягнути зону шиї та декольте, надати їй доглянутого вигляду та прибрати в’ялість. Ліфтинг прекрасно працює на животі, стегнах і колінах, внутрішній поверхні рук.

Більш детально про роботу над тілом за допомогою СМАС ліфтингу ми розповіли у статті “Ультразвуковий СМАС ліфтинг тіла”.

Підходить для делікатної шкіри

Усі знають, що зона навколо очей є найбільш чутливим місцем на обличчі. З цієї самої причини саме там і з’являються перші ознаки старіння.

Прибрати синці під очима в Esteva Clinic

Ультраформер – це один з небагатьох методів сучасної косметології, який можна застосовувати в настільки делікатній зоні. Процедура допоможе прибрати малярні мішки, а також скорегувати навислу повіку, зробивши її менш виразною.

Має мінімум протипоказань

Дану антивікову процедуру не варто робити людям які мають:

◼   цукровий діабет,
◼   порушення процесів згортання крові,
◼   захворювання серцево-судинної системи,
◼   захворювання сполучної тканини.

Вагітним і годуючим молодим мамам також рекомендовано утриматися від SMAS терапії.

SMAS ліфтинг в Esteva Clinic

При наявності сумнівів щодо ходу процедури і її безпеки, слід записатися на індивідуальну консультацію до наших спеціалістів. Вони зможуть підказати, чи варто робити SMAS ліфтинг в конкретній ситуації, або краще підібрати альтернативу.

Залишилися питання? Можливо ви знайдете відповідь тут – “Часті запитання про ультразвуковий СМАС ліфтинг“. Отримати максимально вичерпну консультацію ви зможете на індивідуальній зустрічі з одним із лікарів Esteva Clinic, де вам підберуть необхідні процедури і засоби для догляду за шкірою.

СМАС ліфтинг (Ultraformer III) ділянка очей

Назва процедуриЦіна, грн
Малярні мішки під очима

4900
5400

Ліфтинг периорбитальной зони (зона навколо очей)

6400
7300

Ліфтинг брів

3900
4300

Ліфтинг обличчя

16400
22000