Чистка обличчя для чоловіків: показання та протипоказання, особливості проведення процедури

У сучасному світі догляд за зовнішністю серед чоловіків все ще є чимось незвичним. Найчастіше всі доглядові процедури в арсеналі чоловіків обмежуються регулярним походом до перукаря та голінням. Лише уважні до себе чоловіки мають хоча б базові засоби для очищення та зволоження шкіри.

Чистка обличчя для чоловіків

Однак такий підхід до догляду за собою не є правильним і може призвести до різних проблем зі шкірою. Навіть для чоловіків, які не мають серйозних проблем (наприклад, акне або глибоких зморшок) щоденний догляд, також необхідний. А якщо додати до повсякденних процедур і регулярне чищення обличчя у косметолога, шкіра обличчя швидко набуде здорового сяйва та свіжості.

Чому чоловікам потрібно робити чистку обличчя

Чоловіча шкіра товща і набагато жирніша за жіночу. Крім цього, чоловіки щодня активно контактують з навколишнім середовищем, частіше страждають від неправильного способу життя та шкідливих звичок. Все це помітно відбивається на зовнішньому вигляді шкіри.

Однак, замість того, щоб зайнятися підбором процедур та доглядових засобів, чоловіки вважають за краще ігнорувати тему власної зовнішності. Таке безвідповідальне ставлення проявляється і в питанні захисту шкіри від сонця – крем із SPF рідко використовується чоловіками навіть у найпекучіші літні дні.

Чистка обличчя для чоловіків в Esteva Clinic

Правильне та регулярне очищення обличчя, використання зволожуючих та захисних засобів у комплексі зі здоровим способом життя можуть забезпечити гарний результат. Обличчя чоловіка стане свіжішим і здоровішим, пори очистяться, дрібні зморшки не будуть такі помітні, а глибокі з’являться набагато пізніше.

Професійне очищення обличчя у косметолога здатне покращити, закріпити та продовжити результат щоденного домашнього догляду. Після проведення чистки обличчя в клініці естетичної медицини та косметології Esteva Clinic ваша шкіра стане більш гладкою та доглянутою. На обличчі повільніше проявлятимуться вікові зміни.

Додатковий важливий бонус для чоловіків – після професійного очищення шкіри процес гоління буде набагато приємнішим.

Внаслідок правильного підбору процедур рельєф шкіри стає більш гладким, кількість подразнень помітно знижується.

Як зрозуміти, що потрібна чистка обличчя

Чоловіча шкіра, як і жіноча, вимагає регулярного догляду і вміє сама наочно нагадувати про це. Вам настав час записатися на консультацію до косметолога, якщо на шкірі є:

◼   регулярні висипання та прищі;
◼   чорні цятки;
◼   надлишок шкірного сала, від якого блищить обличчя.

Чоловіча чистка обличчя в Esteva Clinic

Але навіть чоловікам, у яких не спостерігаються явні проблеми зі шкірою, не завадить похід до досвідченого фахівця. Крім чищення обличчя, косметолог допоможе виявити та запобігти можливим майбутнім проблемам. Різні методи терапії у косметології здатні вирішити безліч проблем – від чорних цяток до шрамів на шкірі.

Про найпопулярніші процедури для чоловіків можна докладніше дізнатися у нашій статті “Чоловіча косметологія: які процедури бувають і кому вони будуть корисні

Показання та протипоказання до проведення процедури

Косметологія для чоловіків включає величезний комплекс різних процедур. Чистка обличчя займає в цьому списку провідну позицію. Дуже проста і зрозуміла процедура здатна вирішити низку проблем.

Показання до проведення чистка обличчя:

◼   жирна та комбінована шкіра;
◼   кератоз та вікові зміни;
◼   нерівний рельєф шкіри;
◼   забиті пори;
◼   запалення на шкірі;
◼   не здоровий колір обличчя.

Якщо йдеться про комплексну б’ютифікацію, то за 10-14 днів перед проведенням ін’єкційних процедур також рекомендується професійне очищення шкіри.

Чистка обличчя для чоловіків в Esteva Clinic

Варто пам’ятати, що салонна процедура буде актуальною не для всіх. Чистка обличчя має свої протипоказання:

◼   підвищена чутливість шкіри;
◼   наявність захворювань на шкірі (екзема, дерматит, псоріаз, розацея та інші);
◼   гнійні запалення в зоні запланованої чистки;
◼   герпес;
◼   алергії;
◼   схильність до келоїдних рубців.

Знаючи про показання та протипоказання до чистки обличчя для чоловіків, вам буде простіше зрозуміти, чи підходить процедура саме вам. Найправильнішим рішенням буде записатися на консультацію до косметолога. Експерти в Esteva Clinic зможуть оцінити стан вашої шкіри та підібрати процедури, які допоможуть ефективно покращити зовнішній вигляд обличчя.

Особливості чистки обличчя для чоловіків

Косметологія для чоловіків нічим принципово не відрізняється від жіночої. Різні процедури та косметичні засоби підбираються не за статевою ознакою, а виходячи з особливостей шкіри пацієнта.

Чоловіча чистка обличчя в Esteva Clinic

Щоб дізнатися, який у вас тип шкіри та отримати максимально вичерпну інструкцію щодо догляду за нею, необхідно звернутися до косметолога.

Чи потрібно перед чищенням голитися

Якщо у вас немає бороди і ви голите обличчя кожні кілька днів (або щодня), краще зробити це до чистки обличчя.

Гоління обличчя

Крім того, після процедури, шкіра обличчя кілька днів буде чутливіша і голити її не рекомендується.

Як проходить процедура очищення обличчя

Чистка обличчя – це безболісна процедура, яка проходить у спокійній приємній обстановці.

Етапи комбінованого та ультразвукового чищення обличчя:

◼   глибоке очищення шкіри;
◼   нанесення засобів для розкриття пор;
◼   проведення мануального очищення;
◼   проведення ультразвукового очищення;
◼   тонізація шкіри;
◼   нанесення заспокійливої маски;
◼   нанесення крему або сироватки за типом шкіри.

Весь процес займає 1,5-2 години і на більшості етапів є дуже приємним. За необхідності процедуру рекомендується повторювати. Однак варто пам’ятати, що чищення обличчя не може проводитись надто часто. Це не елемент щоденного догляду, а радше ефективний допоміжний інструмент.

Подивитися, як проходить процедура очищення обличчя в Esteva Clinic можна у нашому відео.

Догляд за шкірою після чистки обличчя

Чистка обличчя дає моментальний результат – пори очищаються, шкіра набуває здорового рум’янцю і сяяння. Однак, щоб обличчя й надалі було гладким і свіжим, необхідно якісно щоденно доглядати за собою.

Основні правила турботи про свою зовнішність ми вже обговорили у цій статті. Це щоденне очищення, тонізування та зволоження. Правильна доглядова рутина може дати не менше результату, ніж дорогі процедури.

Догляд за шкірою чоловіків

Але пам’ятайте, що найбільш правильне рішення – це записатися на консультацію до косметолога. Досвідчений фахівець допоможе визначити ваш тип шкіри, підібрати доглядові засоби та розповість, як ними правильно користуватися.

Крім цього, косметолог зможе виявити індивідуальні особливості, а також підкаже, як запобігти віковим змінам шкіри та уповільнити процес старіння.

Скільки коштує чистка обличчя

Клініка естетичної медицини та косметології Esteva Clinic готова допомогти вам у догляді за собою. Наші фахівці проведуть індивідуальну консультацію і допоможуть підібрати потрібну саме вам чистку обличчя.

Чистка обличчя

Назва процедуриЦіна, грн
Чистка обличчя (комбінована, механічна, ультразвукова) 1 зона (обличчя / шия / декольте)

1290
1690

Чистка обличчя + пілінг 1 зона (обличчя / шия / декольте)

1650
2000

Чистка спини (комбінована / механічна)

2090
2600

Чистка ZO Obagi Skin health 1 зона (обличчя / декольте)

1690
2000

Чистка "IS clinical"

1490
2000

Чистка "Casmara"

1890
2400

!!! Кожна додаткова зона !!!

- 30 %