Видалення новоутворень шкіри

%d1%83%d0%b4%d0%b0%d0%bb%d0%b5%d0%bd%d0%b8%d0%b5-%d0%b4%d0%be%d0%b1%d1%80%d0%be%d0%ba%d0%b0%d1%87%d0%b5%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%b5%d0%bd%d0%bd%d1%8b%d1%85-%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%be%d0%be%d0%b1%d1%80%d0%b0

Родимки, невуси, бородавки, папіломи та інші новоутворення на шкірі, не дивлячись на свою доброякісність, окрім естетичного дискомфорту, можуть травмуватися. Ще однією важливою причиною, по якій слід видалити новоутворення на шкірі – це ризик їх переродження в злоякісні пухлини.

В Esteva Clinic проводиться цифрова діагностика шкіри, а також швидке, безпечне і безболісне видалення доброякісних новоутворень

Слід зазначити, що одні новоутворення бувають вродженими, інші – виникають в певний період життя. Новоутворення з неконтрольованим зростанням клітин називають доброякісними. При цьому клітини, які знаходяться в одному місці, не вражають інші органи. На щастя, до таких відносяться більшість новоутворень шкіри.

Проте, для того щоб бути впевненим в тому, що новоутворення не є раком шкіри необхідно пройти медичне обстеження – дерматоскопію. Дерматоскопія – це найбільш точний метод діагностики новоутворень шкіри.

Як відбувається видалення родимок в Esteva Clinic

Необхідність у видаленні родимок визначається на консультації за допомогою цифрової дерматоскопія, яка дозволяє визначити наявність патологічних клітин на ранній стадії. Після видалення матеріал можна відправити на гістологію для мікроскопічного дослідження і підтвердження діагнозу.

В Esteva Clinic Ви можете позбавити свою шкіру від таких доброякісних новоутворень як:

меланома день

Esteva Clinic – офіційний партнер соціального проекту Skin Checker (компанії La Roche-Posay) в рамках ініціативи по боротьбі зі злоякісними новоутвореннями шкіри.

Ми видаляємо доброякісні пухлини радіохвильовим методом з попередніми знеболенням. Це один з найбільш ефективних і якісний способів видалення.

Суть процедури полягає в коагуляції тканин новоутворення електричним струмом, при цьому не виходячи за межі здорової шкіри.

Видалення новоутворень відбувається максимально швидко, безболісно і без рубців

Подивіться відео, про те як ми видаляємо доброякісні новоутворення шкіри в Esteva Clinic

Видалення новоутворень на шкірі із застосуванням радіохвильового методу відбувається дуже швидко. У більшості випадків – це лічені секунди, як на відео нижче.

Причини появи та профілактика

Родимки і папіломи – це найпоширеніші доброякісні новоутворення шкіри. Виникнення родимок часто пов’язують з генетичною схильністю, надмірним впливом на шкіру сонячного ультрафіолету, а також під час відвідування солярію.

Лікарі дерматологи рекомендують перевіряти родимки 2 рази в рік.

Детальніше про різні доброякісних новоутвореннях шкіри

Бородавки і папіломи

удаление папилом

Найчастіше до нас звертаються, щоб позбавиться від бородавок і папілом.

Новоутворення, які називають бородавками і папіломи є вузлики викликаними різними формами штамів папіломавірусу людини (ВПЛ).

Ці новоутворення відрізняються зовнішнім різноманітністю. Найчастіше є, що відрізняються за формою і розміром, наростами. Забарвлення може бути світлою, сірою, темно-коричневої.

Незважаючи на те, що бородавки і папіломи дуже схожі. Головна їхня відмінність, полягає в тому, що бородавки частіше знаходяться на обличчі, пальцях рук, ліктях і підошвах. У свою чергу папіломи частіше розміщуються на шиї, спині, грудях, пахвах, а також на статевих органах.

Детальніше про Видалення папілом і бородавок

Родимки і невуси

Родинки невусы удалить

Родимки і невуси можуть бути у людини з самого народження або виникнути пізніше в дитячому і дорослому віці. Особливо схильні власники надмірно білої шкіри, яка погано загоряє і схильна до виникнення сонячних опіків. Множинні родимки, наявність атипової родимки (родимки неправильної форми, неоднорідні за кольором, що супроводжуються сверблячкою, печіння). Сімейний анамнез – в родині є випадки розвитку передракових захворювань шкіри, маланома.

Фахівці рекомендують позбуватися від деяких родимок і невусів. В першу чергу мова йде про тих новоутвореннях, які часто знаходяться на відкритих ділянках під впливом ультрафіолетових променів або ж постійно травмуються.

Детальніше про Видалення родимок та невусів

Гемангіома

Гемангиома на лице

Це пухлинне судинне утворення належить до доброякісних. Являє собою пляму яскраво-червоного кольору, яка трохи виступає над поверхнею шкіри. При натисканні воно блідніє, але дуже швидко відновлює колір, форму і об’єм.

Розвиток гемангіоми може викликати локальними кровотечі і це сприяє розростанню

Детальніше про Видалення Гемангіом та ангіом

Міліуми або білі вугри

Милиумы белые угри удалитьУ народі ці новоутворення називають просянка. Ці новоутврення характеризуються різними розмірами, і вони розташовуються на поверхневих шарах шкіри. Зазвичай вони білого або жовтого кольору. В основному знаходяться в області навколо очей, лоба, носа і підборіддя. Також, вони можуть зустрічатися на скронях і щоках. Головною причиною виникнення міліумів вважається надмірно сильне поділ клітин шкіри, яке на багато випереджає відлущування шкіри. Все це, і призводить до утворення цих елементів, іноді їх тимчасово видаляють під час чищення особи, але тільки при видаленні лазером або радіохвильовим методом це можна зробити ефективно і назавжди.

Кератома

кератома убратьДане новоутворення шкіри, що виникає як правило на відкритих ділянках шкіри, розростання і піднесення над рівнем шкіри викликаної впливом сонячних променів і постійним тертям одягу. До появи кератоми більш схильна світла шкіра (1-2 фототипу за Фіцпатріком).

 

Детальніше про видалення Міліумів та кератом

Після процедури

Виконуйте всі вказівки Вашого лікуючого лікаря.

Після видалення утворюється корочка яку не можна травмувати. Необхідно наносити йод 1 раз в 2 дні. Виключити сауну, інсоляцію і басейн протягом 10-14 днів.

По завершенню процесу на місці видалення утворюється корочка, яка відпадає через 5-14 днів.

Переваги видалення доброякісних пухлин шкіри в Esteva Clinic

  • 📌 При видаленні новоутворень Вам доступна цифрова дерматоскопія
  • 📌 Ми застосовуємо безболісну і безкровну методику видалення новоутворень
  • 📌 Методика видалення швидка і відносно комфортна
  • 📌 Після процедури загоєння швидке і без рубця

Вартість процедури

Видалення доброякісних новоутворень

Название процедурыЦена, грн
Дерматоскопія перед видаленням (обов'язкова перед процедурою)200
Видалення новоутворень на повіках 1 шт650
Видалення судинної зірочки (радіохвильовий метод)450
Видалення папілома, бородавки, родимки, кератоми, кандиломи 1шт

400
650

Видалення міліуми50
Категорія 1 (від 10 до 20 новоутворень)

1900
2300

Категорія 2 (від 20 до 50 новоутворень)

2900
3400

Категорія 3 (папіломи, міліуми: від 50 до 100 новоутворень)

3500
4600

Гістологічне дослідження інцизійне 1шт690
Гістологічне дослідження ексцизійне 1 шт790
Знеболювання200-300