Видалення доброякісних новоутворень шкіри

Родимки, невуси, бородавки, папіломи та інші новоутворення на шкірі, не дивлячись на свою доброякісність, окрім естетичного дискомфорту, можуть травмуватися і становити небезпеку для здоров’я. Ще однією важливою причиною, чому слід видалити новоутворення на шкірі є ризик їх переродження в злоякісні пухлини.

В Esteva Clinic проводиться цифрова діагностика шкіри, а також швидке, безпечне і безболісне видалення доброякісних новоутворень.

Процес видалення доброякісних новоутворень шкіри

Слід зазначити, що одні новоутворення бувають вродженими, а інші виникають в певний період життя. Новоутворення з обмежено неконтрольованим зростанням клітин називають доброякісними. Ці клітини також знаходяться в одному місці та не вражають інші органи. На щастя, до таких відноситься більшість новоутворень шкіри.

Але для того, щоб бути впевненим в тому, що новоутворення не є раком шкіри необхідно пройти медичне обстеження дерматоскопію. Дерматоскопія це найбільш точний метод діагностики новоутворень шкіри.

Як відбувається видалення новоутворень шкіри в Esteva Clinic

Необхідність у видаленні новоутворень визначається на консультації за допомогою цифрової дерматоскопії, яка дозволяє визначити наявність патологічних клітин на ранній стадії. Після видалення матеріал можна відправити на гістологію для мікроскопічного дослідження і підтвердження діагнозу.

Процес видалення доброякісних новоутворень шкіри

В Esteva Clinic ви можете позбавитися від таких доброякісних новоутворень:
✅   родимки та невуси;
✅   бородавки та папіломи;
✅   гемангіоми;
✅   кератоми.

Ми видаляємо доброякісні пухлини методами, які у найбільшій мірі задовольняють вимоги ефективності та безпеки. Кожний з методів має свої особливості, переваги та недоліки. Лікар-дерматолог визначає який із наведених нижче способів підійде саме вам.

Радіохвильовий метод

Це один з найбільш ефективних і якісних способів видалення. Суть процедури полягає в коагуляції тканин новоутворення електричним струмом, при цьому не виходячи за межі здорової шкіри. Видалення новоутворень на шкірі із застосуванням радіохвильового методу відбувається дуже швидко. У більшості випадків це лічені секунди.

Кріодеструкція

Це метод видалення новоутворень на шкірі за допомогою їх замороження. Для цього використовують рідкий азот, який під дією наднизьких температур “виморожує” новоутворення.

СО2 лазер

При видаленні СО2 лазером тканини новоутворення уражаються лазерним променем. Перевагою методу є те що навколишня тканина не зазнає руйнівного впливу. СО2 лазер зазвичай застосовують на складних ділянках поблизу нігтьових пластин або на стопах, зокрема підошвах.

Видалення новоутворень у нашій клініці відбувається максимально швидко, безболісно і без рубців. Ви можете подивитися відео про те, як ми видаляємо доброякісні новоутворення шкіри в Esteva Clinic.

Які бувають доброякісні новоутворення шкіри

Бородавки та папіломи

Бородавки та папіломиНайчастіше до нас звертаються, щоб позбавиться від бородавок і папілом. Новоутворення, які називають бородавками та папіломи це вузлики викликаними різними формами штамів папіломавірусу людини (ВПЛ).

Ці новоутворення відрізняються зовнішньою різноманітністю за формою і розміром, наростами. Забарвлення може бути світло-, сіро- чи темно-коричневим.

Хоча бородавки та папіломи дуже схожі, головна їхня відмінність, полягає в тому, що бородавки частіше знаходяться на обличчі, пальцях рук, ліктях і підошвах. Папіломи частіше розміщуються на шиї, спині, грудях, пахвах, а також на статевих органах.

Детальніше про видалення папілом і бородавок

Родимки та невуси

Родимки та невусиРодимки та невуси можуть бути у людини з самого народження або виникнути пізніше в дитячому чи дорослому віці. Особливо схильні до цього власники надмірно білої шкіри, яка погано засмагає і схильна до виникнення сонячних опіків. Саме тоді з’являються множинні та атипові родимки (родимки неправильної форми, неоднорідні за кольором, що супроводжуються сверблячкою, печінням). Сімейний анамнез частіше за все фіксує, що в родині є випадки розвитку передракових захворювань шкіри, меланоми.

Фахівці рекомендують позбуватися від деяких родимок і невусів. В першу чергу мова йде про ті новоутворення, які часто знаходяться на відкритих ділянках тіла під впливом ультрафіолетових променів або ж постійно травмуються.

Детальніше про видалення родимок та невусів

Гемангіоми

ГемангіомиЦе пухлинне судинне утворення належить до доброякісних. Являє собою пляму яскраво-червоного кольору, яка трохи виступає над поверхнею шкіри. При натисканні воно блідніє, але дуже швидко відновлює колір, форму та об’єм.

Розвиток гемангіоми може викликати локальними кровотечі, що і сприяє її розростанню.

Детальніше про видалення гемангіом та ангіом

Кератоми

КератомиДане новоутворення, що виникає як правило на відкритих ділянках тіла, розростається і підіймається над рівнем шкіри. Кератоми виникають під впливом сонячних променів і постійного тертя одягу. До появи кератоми більш схильна світла шкіра (1-2 фототипу за Фіцпатріком).

Детальніше про видалення кератом

Більш детально дізнатися які бувають новоутворення на шкірі ви можете у нашій табличці.

Переваги видалення доброякісних пухлин шкіри в Esteva Clinic

Видалення новоутворень на шкірі у нашій клініці має ряд сильних переваг:
✅   При видаленні новоутворень вам буде доступна цифрова дерматоскопія.
✅   Ми застосовуємо безболісну і безкровну методику видалення новоутворень.
✅   Методика видалення швидка і відносно комфортна.
✅   Після процедури загоєння швидке і без рубця.
✅   Esteva Clinic офіційний партнер соціального проєкту Skin Checker (компанії La Roche-Posay) в рамках ініціативи по боротьбі зі злоякісними новоутвореннями шкіри.

Процес видалення доброякісних новоутворень шкіри

Якщо у вас з’явилися питання чи турбують будь-які з вище перелічених новоутворень шкіри й ви хочете їх безболісно видалити у кваліфікованих фахівців за допомогою сучасних технологій – ми допоможемо вирішити проблему! Ми знаємо як зробити вашу шкіру ідеальною!

Актуальні ціни та акції на видалення новоутворень шкіри ви можете розглянути у табличці нижче.

Видалення доброякісних новоутворень

Назва процедуриЦіна, грн
Консультація з дерматоскопією в день видалення новоутворень300
Консультація з дерматоскопією без процедури видалення новоутворень590
Контроль після видалення з 30 по 45 день

Безкоштовно

Видалення папілома, бородавки, родимки, кератоми 1шт (до 0,5 см)

450
650

Видалення папілома, бородавки, родимки, кератоми 1шт (0,5 - 1 см)

550
750

Видалення папілома, бородавки, родимки, кератоми 1шт (1 - 2 см)

650
950

Пакет №1 від 10 до 20 новоутворень (папіломи, кератоми, невуси, родимки, бородавки, ангіоми, поліпи)

2390
2900

Пакет №2 від 21 до 30 новоутворень (папіломи, бородавки, ангіоми)

2900
3400

Пакет № 3 від 31 до 50 новоутворень (папіломи, ангіоми)

3500
4600

Видалення новоутворень на інтимних зонах

450
660

Видалення новоутворень на інтимних зонах від 10 до 20 новоутворень

3200
4300

Видалення новоутворень в зоні навколо очей

650
990

Видалення новоутворень в зоні навколо очей до 10 новоутворень

4500
5900

Видалення ксантелазми до 0,5 см (на другу процедуру – 50% знижка)

990
1400

Видалення ксантелазми 0,5-1 см (на другу процедуру – 50% знижка)

1290
1900

Гістологічне дослідження 1шт (обов’язкове для: травмованих новоутворень, родимок, невусів, поліпів)890
Знеболювання (1 - 10 шт)300
Знеболювання Пакет №1 (11 - 20 шт)490
Знеболювання Пакет №2 (21 - 30 шт)690
Знеболювання Пакет №3 (31 - 50 шт)990