Видалення доброякісних новоутворень шкіри

%d1%83%d0%b4%d0%b0%d0%bb%d0%b5%d0%bd%d0%b8%d0%b5-%d0%b4%d0%be%d0%b1%d1%80%d0%be%d0%ba%d0%b0%d1%87%d0%b5%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%b5%d0%bd%d0%bd%d1%8b%d1%85-%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%be%d0%be%d0%b1%d1%80%d0%b0

Родимки, невуси, бородавки, папіломи та інші новоутворення на шкірі, не дивлячись на свою доброякісність, окрім естетичного дискомфорту, можуть травмуватися. Ще однією важливою причиною, по якій слід видалити новоутворення на шкірі – це ризик їх переродження в злоякісні пухлини.

В Esteva Clinic проводиться цифрова діагностика шкіри, а також швидке, безпечне і безболісне видалення доброякісних новоутворень

Слід зазначити, що одні новоутворення бувають вродженими, інші – виникають в певний період життя. Новоутворення з неконтрольованим зростанням клітин називають доброякісними. При цьому клітини, які знаходяться в одному місці, не вражають інші органи. На щастя, до таких відносяться більшість новоутворень шкіри.

Проте, для того щоб бути впевненим в тому, що новоутворення не є раком шкіри необхідно пройти медичне обстеження – дерматоскопію. Дерматоскопія – це найбільш точний метод діагностики новоутворень шкіри.

Як відбувається видалення ноутворень шкіри в Esteva Clinic

Необхідність у видалення новоутворень визначається на консультації за допомогою цифрової дерматоскопії, яка дозволяє визначити наявність патологічних клітин на ранній стадії. Після видалення матеріал можна відправити на гістологію для мікроскопічного дослідження і підтвердження діагнозу.

видалення новоутворень

В Esteva Clinic Ви можете позбавити свою шкіру від таких доброякісних новоутворень як:

✅ Родимки та невуси

✅ Бородавки і папіломи

Гемангіоми

Кератоми

Видалення новоутворень відбувається максимально швидко, безболісно і без рубців

Подивіться відео, про те як ми видаляємо доброякісні новоутворення шкіри в Esteva Clinic

Ми видаляємо доброякісні пухлини методами, які у найбільшій мірі задовольняють вимоги ефективності та безпеки, а саме це

⚡️ Радіохвильовий метод
❄️ Кріодеструкція
🔆 СО2 лазер

Кожний метод характеризується власними характеристиками, перевагами та недоліками. І лікар-дерматолог визначає який підійде саме вам.

⚡️ Радіохвильовий метод

Це один з найбільш ефективних і якісний способів видалення.

Суть процедури полягає в коагуляції тканин новоутворення електричним струмом, при цьому не виходячи за межі здорової шкіри.

Видалення новоутворень на шкірі із застосуванням радіохвильового методу відбувається дуже швидко. У більшості випадків – це лічені секунди, як на відео нижче.

❄️ Кріодеструкція

Криодеструкция

Це метод видалення новоутворень на шкірі за допомогою їх замороження. Для цього використовують рідкий азот, який під дією надницьких температур “виморожує” новоутворення.

🔆 СО2 лазер

удалить бородавки лазером

При видаленні СО2 лазером тканини новоутворення уражаються лазерний промінем. Перевагою методу є те що навколишня тканина не зазнає рувнівному впливу.

СО2 лазер зазвичай застосовують на складних ділянках поблизу нігтьових пластин або на стопах, зокрема підошовах.

Детальніше про різні доброякісних новоутвореннях шкіри

Бородавки і папіломи

удаление папилом

Найчастіше до нас звертаються, щоб позбавиться від бородавок і папілом.

Новоутворення, які називають бородавками і папіломи є вузлики викликаними різними формами штамів папіломавірусу людини (ВПЛ).

Ці новоутворення відрізняються зовнішнім різноманітністю. Найчастіше є, що відрізняються за формою і розміром, наростами. Забарвлення може бути світлою, сірою, темно-коричневої.

Незважаючи на те, що бородавки і папіломи дуже схожі. Головна їхня відмінність, полягає в тому, що бородавки частіше знаходяться на обличчі, пальцях рук, ліктях і підошвах. У свою чергу папіломи частіше розміщуються на шиї, спині, грудях, пахвах, а також на статевих органах.

Детальніше про Видалення папілом і бородавок

Родимки і невуси

Родинки невусы удалить

Родимки і невуси можуть бути у людини з самого народження або виникнути пізніше в дитячому і дорослому віці. Особливо схильні власники надмірно білої шкіри, яка погано загоряє і схильна до виникнення сонячних опіків. Множинні родимки, наявність атипової родимки (родимки неправильної форми, неоднорідні за кольором, що супроводжуються сверблячкою, печіння). Сімейний анамнез – в родині є випадки розвитку передракових захворювань шкіри, маланома.

Фахівці рекомендують позбуватися від деяких родимок і невусів. В першу чергу мова йде про тих новоутвореннях, які часто знаходяться на відкритих ділянках під впливом ультрафіолетових променів або ж постійно травмуються.

Детальніше про Видалення родимок та невусів

Гемангіома

Гемангиома на лице

Це пухлинне судинне утворення належить до доброякісних. Являє собою пляму яскраво-червоного кольору, яка трохи виступає над поверхнею шкіри. При натисканні воно блідніє, але дуже швидко відновлює колір, форму і об’єм.

Розвиток гемангіоми може викликати локальними кровотечі і це сприяє розростанню

Детальніше про Видалення Гемангіом та ангіом

Кератома

кератома убратьДане новоутворення шкіри, що виникає як правило на відкритих ділянках шкіри, розростання і піднесення над рівнем шкіри викликаної впливом сонячних променів і постійним тертям одягу. До появи кератоми більш схильна світла шкіра (1-2 фототипу за Фіцпатріком).

 

Детальніше про видалення Кератом

Переваги видалення доброякісних пухлин шкіри в Esteva Clinic

📌 При видаленні новоутворень Вам доступна цифрова дерматоскопія
📌 Ми застосовуємо безболісну і безкровну методику видалення новоутворень
📌 Методика видалення швидка і відносно комфортна
📌 Після процедури загоєння швидке і без рубця

меланома день

Esteva Clinic – офіційний партнер соціального проекту Skin Checker (компанії La Roche-Posay) в рамках ініціативи по боротьбі зі злоякісними новоутвореннями шкіри.

 

 

Якщо у Вас з’явилися чи турбують будь-які з вище перелічених новоутворень шкіри і Ви хочете їх безболісно видалити у кваліфікованих фахівців за допомогою сучасних технологій – ми допоможемо вирішити проблему!

Esteva Clinic – це клініка естетичної медицини та дерматології
Ми знаємо як зробити Вашу шкіру ідеальною!

Вартість процедури

Видалення доброякісних новоутворень

Название процедурыЦена, грн
Дерматоскопія перед видаленням (обов'язкова перед процедурою)200
Видалення новоутворень на повіках 1 шт650
Видалення судинної зірочки (радіохвильовий метод)450
Видалення папілома, бородавки, родимки, кератоми, кандиломи 1шт (до 0,5 см)

400
650

Видалення папілома, бородавки, родимки, кератоми, кандиломи 1шт (0,5 - 1 см)

500
750

Видалення папілома, бородавки, родимки, кератоми, кандиломи 1шт (більше 1 см)

650
950

Видалення міліуми50
Категорія 1 (від 10 до 20 новоутворень)

1900
2300

Категорія 2 (папіломи, міліуми: від 20 до 50 новоутворень)

2900
3400

Категорія 3 (папіломи, міліуми: від 50 до 100 новоутворень)

3500
4600

Гістологічне дослідження інцизійне 1шт690
Гістологічне дослідження ексцизійне 1 шт790
Знеболювання200-300