Як прибрати зморшки на лобі: поради косметолога

ботокс диспорт киев

Зморшки на лобі – це горизонтальні лінії, які з’являються тоді, коли ви піднімаєте брови. Це відбувається при передачі почуттів та людських емоцій – страху, подиву та щастя. Поява зморшок на лобі відразу викликає непереборне бажання позбутися їх.

Чому з’являються зморшки на лобі?

Зморшки на лобі з’являються внаслідок дії лобового м’яза. Він скорочується, коли ми піднімаємо брови. Підйом лобового м’яза тягне шкіру чола вгору і у ньому з’являються схожі лінії зморшки.

 

чому зявляються зморшки

Коли ми стаємо старшими, особливо актуальними стає питання, як вирівняти зморшки на лобі і як прибрати зморшки на лобі між бровами.

Поширені причини зморшок на лобі

Розглядаючи причини утворення зморшок на лобі, варто брати до уваги, що вік відіграє значну роль. Однак значну роль відіграють інші фактори:

📌 Надмірне перебування на сонці
📌 Зниження тонусу лицьових м’язів
📌 Повторювані мімічні вирази
📌 Постійна концентрація зору на комп’ютерному моніторі
📌 Стрес
📌 Поведінкові звички
📌 Генетика (особливо це актуально, коли людина починає з’являтися статичні зморшки).

Типи зморшок на лобі

Оскільки зморшки виникають в результаті рухів лицьових м’язів, що повторюються, формують міміку, деякі типи зморшок зустрічаються частіше, ніж інші.

Зморшки можна розділити на:

✅ Динамічні зморшки (або мімічні). Вони розвиваються з повторюваних рухів особи. Наприклад, якщо ви часто зморщуєте губи навколо соломинки, у вас можуть з’явитись зморшки на губах. Мімічні зморшки викликані рухом м’язів, наприклад, коли ви посміхаєтеся, смієтеся чи мружитеся. Загальні динамічні зморшки включають гусячі лапки навколо очей та лінії на лобі.

✅Статичні зморшки. Вони виникають унаслідок втрати еластичності шкіри. Зморшки, що з’являються разом із обвислими щоками, статичні.

Ті, хто має мімічні зморшки, можуть виявити, що вони починають з’являтися вже навіть у 20-ти річному віці. Ці, викликані виразом обличчя зморшки утворюються, коли ми сміємося, плачемо чи кричимо від радості! Їх також називають «динамічними» через те, як швидко цей тип виявляє себе.

Динамічні зморшки згодом можуть стати статичними. Тонкі лінії посмішки перетворюються на помітніші носогубні складки, коли наші щоки втрачають пухлість і вже в середньому віці починають злегка обвисати.

Способи боротьби зі зморшками на лобі

Поговоримо про те, як позбутися зморшок на лобі

Застосування ботулотоксину – чудовий спосіб усунути зморшки на лобі. Метод застосовують для забезпечення тимчасового знерухомлення або розслаблення м’язової активності, що є хорошим варіантом для динамічних (мімічних) зморшок. Це може розгладити зморшки та відновити молодший вид шкіри.

Використання контурної пластики. Гіалуронова кислота є щільним і в той же час дуже пластичним гель. Їм спеціалісти заповнюють зсередини зморшки. Грамотне застосування контурної пластики допомагає не тільки прибрати мімічні зморшки на лобі, а й коригувати глибокі складки на шкірі.

Застосування апаратних методик, які є альтернативами ін’єкційної косметології.

 

Ботулотоксин та філери повинні використовуватись тільки під наглядом лікаря. Важливо, щоб ін’єкції були зроблені точно, це дозволить уникнути побічних ефектів. Перш ніж прибрати зморшки на лобі у косметолога за допомогою цих процедур, знайдіть спеціаліста, який має досвід введення ботоксу та філерів.

Кваліфікований та належним чином сертифікований лікар придивиться до ваших цілей та допоможе визначити, які варіанти пластики та методи боротьби зі зморшками є оптимальним для вас.

 

Як швидко прибрати мімічні зморшки на лобі

уколы от морщин на лбу

Ботулотоксин – це лікарський препарат на основі ботулінічного токсину. Ін’єкції ботулотоксину забезпечують блокування хімічних сигналів, які за скорочення м’язів. При введенні препарату у м’язи, від яких залежить візуалізація глибоких зморшок (зморшки похмурого погляду) відзначається блокування м’язів і зменшення зморшок. Результативність ботоксу спостерігається протягом 3-4 місяців.

Після цього процедуру потрібно буде повторити. Якщо ж ви вирішите не повторювати ін’єкції для того щоб позбутися зморшок на лобі, ваші зморшки, що знову з’явилися, не стануть більшими, ніж були спочатку.

Постійно повторювана міміка з часом неодмінно призведе до появи складок і зморшок на чолі. Ботулотоксин – це схвалений препарат FDA для розгладження зморшок, який вводиться в м’язи під шкіру.

Ботулотоксини – це найбільш ефективна методика боротьби з мімічними зморшками

Процедура введення ботулотоксину займає всього кілька хвилин, а дискомфорт від процедури – мінімальний.

Представляємо результати Esteva Clinic

Крім того, це не найдорожча процедура у косметології

Уколи від зморшок

Зона застосуванняЦіна, грн
Горизонтальні зморшки чола

2390
2800

Гусячі лапки

2390
2800

Міжбрів'я

2390
2800

Підняття брів1200
Зморшки ділянки носа1500
Корекція овалу обличчя4400
Шия

4400
5200

Підборіддя1600
Підйом куточків рота (Маріонеткова зона)

1490
2000

Корекція зони навколо губ1700
Корекція десневої посмішки2900

Як прибрати глибокі мімічні зморшки на лобі

уколы от морщин на лбу

Розглядаючи способи того, як позбутися зморшок на лобі, зверніть увагу, що ін’єкції ботулотоксинів не є відповідним варіантом для позбавлення від глибоких зморшок. Але не варто вважати, що глибокі зморшки на лобі – це вирок. Вирішити цю проблему можна за допомогою контурної пластики, принцип дії якої полягає у введенні філерів у глибокі зморшки. Багатьом ця методика відома під назвою “бланч”.

Більшість філерів є тимчасовими, і забезпечують поліпшення стану шкіри терміном від 4 до 6 місяців. Після закінчення цього часу лікування необхідно буде повторити.

Вартість бланшингу представлена ​​нижче.

Контурна пластика заповнення зморшок

ПрепаратЦіна, грн
Belotero Soft Merz (Німеччина)

5200
6000

Juvederm Volite 1мл

6500
6900

 

Слід зазначити, що інша досить поширена ін’єкційна процедура ниткового ліфтингу не допомагає впоратися зі зморшками чола та міжбров’я.

Незважаючи на очевидну популярність та ефективність контурної пластики та ін’єкцій ботулотоксинів, косметологи на власний розсуд можуть порекомендувати використання інших методів.

Хімічний пілінг. Ця методика полягає у відлущуванні зовнішнього пошкодженого шару шкіри. Коли його знімають, оголюється гладка і менш зморшкувата шкіра обличчя. Також хімічний пілінг ефективний у впливі на вікові плями, шрами, що залишилися від висипу вугрів, розширені пори і тонкі лінії.

Лазерне шліфування. Концентровані пульсуючі промені короткого спектра стимулюють утворення та зростання колагенових волокон, які у свою чергу відновлюють контур та молодий вигляд шкіри.

SMAS ліфтінг. Незважаючи на те, що це в першу чергу технологія, що використовується для підтяжки, з корекцією зморшок СМАС ліфтинг також непогано може впоратись, допомагаючи вирівняти рельєф шкіри. Особливо виправдано застосування цієї методики у разі, якщо необхідно одночасно виконати підтяжку, так і прибрати зморшки. Процедура результативна, ефект від неї зберігається протягом одного року до трьох років. І це при тому, що весь курс лікування вміщується в один лише сеанс.

Профілактика появи зморшок на лобі: поради спеціаліста

Как убрать морщины

Ваш спосіб життя має велике значення для стану шкіри обличчя. Тому, щоб зберегти молодість і вберегти себе від зморшок, варто дотримуватися наступних рекомендацій:

🔆 Будьте обережні з сонцем. Тривалий вплив сонячних ультрафіолетових променів сприяє передчасному старінню та появі зморшок.
⚡️ Навчіться справлятися зі стресом.
💦 Пийте воду. Суха шкіра робить зморшки більш помітними.
🍓 Дотримуйтесь збалансованої дієти. Згідно з дослідженням 2007 року, виявлено, що більш високе споживання вітаміну С та ліноленової кислоти (жирної кислоти омега-3) знижує ризик сухості шкіри у американських жінок середнього віку.
🚭 Киньте курити. Паління є основною причиною передчасного старіння та появи зморшок. Хімічні речовини, що містяться в тютюновому димі, знижують вироблення колагену і порушують еластичність шкіри.

Значення зморшок: фізіогноміка

Існує цілий ряд повір’їв та забобонів про зв’язки зморшок з характером людини. Є низка досліджень, які показують неспроможність цих теорій, проте слід розуміти, що багато хто в них вірить і щиро вважають, що за зморшками можна судити про їхні “господарів”. Серед них існує помилкова думка, що надто багато зморшок на лобі говорять про розчароване і важке життя. Також дехто вважає, що люди, які мають зморшки між бровами, часто не можуть контролювати власні дії. Вони нетерплячі, примхливі та сильно напружені життям.

Таким чином, сучасна косметологія пропонує велику кількість способів та варіантів спрямованих на розгладження зморшок на лобі. Перш ніж зупинитися на одному з них, потрібна консультація косметолога.

Фахівці Esteva Cliniс допоможуть визначити тип ваших зморшок та підібрати найкращий метод для їх корекції.

Записуйтесь на прийом – клініка естетичної медицини та косметології Esteva Clinic чекає на вас.