Як прибрати зморшки на лобі: поради косметолога

Зморшки на лобі — горизонтальні лінії, які з’являються тоді, коли ви піднімаєте брови. Це відбувається при передачі почуттів та людських емоцій – страху, здивування та щастя. Поява зморшок на лобі відразу ж викликає непереборне бажання позбутися їх.

Чому з’являються зморшки на лобі

Зморшки на лобі з’являються внаслідок дії лобового м’яза. Він скорочується, коли ми підіймаємо брови. Підйом лобового м’яза тягне шкіру чола вгору, через що на ньому з’являються лінії та зморшки.

Як прибрати зморшки на лобі

Коли ми стаємо старшими, особливо актуальними стає питання, як вирівняти зморшки на лобі і як прибрати зморшки на лобі між бровами.

Поширені причини зморшок на лобі

Розглядаючи причини утворення зморшок на лобі, варто брати до уваги, що вік відіграє значну роль. Проте значну роль відіграють й інші фактори:
◼   надмірне перебування на сонці;
◼   зниження тонусу лицьових м’язів;
◼   повторювані мімічні вирази;
◼   постійна концентрація зору на комп’ютерному моніторі;
◼   стрес;
◼   поведінкові звички;
◼   генетика (особливо це актуально, коли у людини починають з’являтися статичні зморшки).

Типи зморшок на лобі

Типи зморшок на лобі бувають різними. Оскільки зморшки виникають в результаті рухів лицьових м’язів, що повторюються та формують міміку, деякі типи зморшок зустрічаються частіше, ніж інші.

◼   Динамічні зморшки (мімічні). Вони розвиваються з рухів обличчя, що повторюються. Наприклад, якщо ви часто морщите губи навколо соломинки, у вас можуть з’явитися зморшки на губах. Мімічні зморшки викликані рухом м’язів, наприклад, коли ви посміхаєтеся, смієтеся чи мружитеся. Динамічні зморшки включають “гусячі лапки” навколо очей та лінії на лобі.

Ті, хто має мімічні зморшки, можуть виявити, що вони починають з’являтися вже у 20-річному віці. Ці, викликані виразом обличчя зморшки, утворюються, коли ми сміємося, плачемо чи кричимо від радості. Їх також називають «динамічними» через те, як швидко цей тип виявляє себе.

Як прибрати зморшки на лобі

◼   Статичні зморшки. Вони виникають внаслідок втрати еластичності шкіри. Зморшки, які з’являються разом з обвислими щоками, статичні.

Динамічні зморшки згодом можуть стати статичними. Тонкі лінії посмішки перетворюються на помітніші носогубні складки, коли наші щоки втрачають пухкість і вже в середньому віці починають злегка обвисати.

Способи боротьби зі зморшками на лобі

Поговоримо про те, як позбутися зморшок на лобі. Для цього існує низка косметологічних процедур.

◼   Застосування ботулотоксину – чудовий спосіб прибрати зморшки на лобі. Метод застосовують для забезпечення тимчасового знерухомлення або розслаблення м’язової активності, що є ефективним варіантом боротьби з динамічними (мімічними) зморшками. Це допоможе розгладити зморшки та відновити молодший вид шкіри.

◼   Використання контурної пластики. Гіалуронова кислота є щільним і водночас дуже пластичним гелем. Їм спеціалісти заповнюють зморшки зсередини. Грамотне застосування контурної пластики допомагає не лише прибрати мімічні зморшки на лобі, а й коригувати глибокі складки на шкірі.

◼   Застосування апаратних методик, які є альтернативами ін’єкційної косметології.

Ботулотоксин та філери повинні використовуватись тільки під наглядом лікаря. Важливо, щоб ін’єкції були зроблені точно, це дозволить уникнути побічних ефектів. Перш ніж прибрати зморшки на лобі у косметолога за допомогою цих процедур, знайдіть спеціаліста, який має досвід введення ботокса та філерів.

Кваліфікований та належним чином сертифікований лікар придивиться до ваших цілей та допоможе визначити, які варіанти пластики та методи боротьби зі зморшками є оптимальним для вас.

Як швидко прибрати мімічні зморшки на лобі

Ботулотоксин – це лікарський препарат на основі ботулінічного токсину. Ін’єкції ботулотоксину забезпечують блокування хімічних сигналів, які відповідають за скорочення м’язів.

Як прибрати зморшки на лобі

При введенні препарату в м’язи, від яких залежить візуалізація глибоких міжбрівних зморшок (зморшки похмурого погляду) відзначається блокування м’язів та зменшення зморшок. Результативність ботоксу спостерігається протягом 3-4 місяців. Після цього процедуру потрібно буде повторити.

Якщо ж ви вирішите не повторювати ін’єкції, для того, щоб позбутися зморшок на лобі, ваші зморшки, що знову з’явилися, не стануть більшими, ніж були спочатку.

Постійно повторювана міміка з часом неодмінно призведе до появи складок та зморшок на лобі. Ботулотоксин – це схвалений FDA препарат для розгладження зморшок, який вводиться в м’язи під шкіру.

Ботулотоксини – це найефективніша методика боротьби з мімічними зморшками.

Процедура введення ботулотоксину займає лише кілька хвилин, а дискомфорт від процедури мінімальний.

 

Пропонуємо подивитись на результати від процедури в Esteva Clinic на фото нижче.

Уколи від зморшок

Зона застосуванняЦіна, грн
Гусячі лапки (ділянка навколо очей)

2950
3400

Міжбрів'я

2950
3400

Горизонтальні зморшки чола та міжбрівʼя

5900
6800

Підняття брів1200
Зморшки ділянки носа1500
Корекція овалу обличчя4800
Корекція зморшок FULL FACE (всі зони)

12900
28000

Шия

4800
5200

Підборіддя1600
Підйом куточків рота (Маріонеткова зона)

1490
2000

Корекція зони навколо губ1700
Корекція десневої посмішки2900

Як прибрати глибокі мімічні зморшки на лобі

Розглядаючи способи того, як позбутися зморшок на лобі, зверніть увагу, що ін’єкції ботулотоксинів не є слушним варіантом для позбавлення від глибоких зморшок. Але не варто вважати, що глибокі зморшки на лобі – це вирок. Вирішити цю проблему можна за допомогою контурної пластики, принцип дії якої полягає у введенні філерів у глибокі зморшки. Багатьом ця методика відома під назвою “бланч”.

Більшість філерів є тимчасовими та забезпечують покращення стану шкіри на термін від 4 до 6 місяців. Після закінчення цього часу лікування потрібно буде повторити.

Слід зазначити, що інша досить поширена ін’єкційна процедура ниткового ліфтингу не допомагає впоратися зі зморшками чола та міжбрів’я.

Інші способи боротьби зі зморшками на лобі

Незважаючи на очевидну популярність та ефективність контурної пластики та ін’єкцій ботулотоксинів, косметологи на власний розсуд можуть порекомендувати використання інших методів.

Хімічний пілінг. Ця методика полягає у відлущуванні зовнішнього пошкодженого шару шкіри. Коли його знімають, оголюється гладка і менш зморшкувата шкіра обличчя. Також хімічний пілінг ефективний у впливі на вікові плями, шрами, що залишилися від висипу вугрів, розширені пори та тонкі лінії.

Лазерне шліфування. Концентровані пульсуючі промені короткого спектру стимулюють утворення та зростання колагенових волокон, які своєю чергою відновлюють контур та молодий вигляд шкіри.

SMAS ліфтінг. Попри те, що це в першу чергу ліфтинг технологія з корекцією зморшок СМАС ліфтинг також непогано справляється, допомагаючи вирівняти рельєф шкіри. Особливо виправдано застосування цієї методики у разі, якщо необхідно одночасно виконати підтяжку, так і прибрати зморшки. Процедура результативна, ефект від неї зберігається протягом одного року до трьох років. І це при тому, що весь курс лікування вміщується в один сеанс.

Профілактика появи зморшок на лобі: поради фахівця

Ваш спосіб життя має сильне значення для стану шкіри обличчя.

Як прибрати зморшки на лобі

Тому, щоб зберегти молодість і вберегти себе від зморшок, варто дотримуватися наступних рекомендацій:
◼   Будьте обережні з сонцем. Тривалий вплив сонячних ультрафіолетових променів сприяє передчасному старінню та появі зморшок.
◼   Навчіться справлятися зі стресом.
◼   Пийте воду. Суха шкіра робить зморшки більш помітними.
◼   Дотримуйтесь збалансованої дієти. Згідно з дослідженням 2007 року, виявлено, що більш високе споживання вітаміну С та ліноленової кислоти (жирної кислоти омега-3) знижує ризик сухості шкіри у жінок середнього віку.
◼   Киньте курити. Куріння є основною причиною передчасного старіння та появи зморшок. Хімічні речовини, що містяться в тютюновому димі, знижують вироблення колагену та порушують еластичність шкіри.

Значення зморшок: фізіогноміка

Існує цілий ряд повір’їв та забобонів про зв’язки зморшок з характером людини. Є низка досліджень, які показують неспроможність цих теорій, проте слід розуміти, що багато хто в них вірить і щиро вважає, що за зморшками можна судити про їхніх “господарів”. Серед таких людей існує помилкова думка, що надто багато зморшок на лобі говорить про розчароване і важке життя. Також дехто вважає, що люди, які мають зморшки між бровами, часто не можуть контролювати власні дії. Вони нетерплячі, примхливі та сильно напружені життям.

Сучасна косметологія пропонує велику кількість способів спрямованих на розгладжування зморшок на лобі. Перш ніж зупинитися на одному з них, потрібна консультація косметолога.

Фахівці Esteva Cliniс допоможуть визначити тип ваших зморшок та підібрати найкращий метод для їх корекції. Записуйтесь на прийом – клініка естетичної медицини та косметології Esteva Clinic чекає на вас!