Як прибрати боки та живіт

как убрать жир с живота

О, ця вічна проблема! Неприємні “рятувальні кола” в ділянці талії, що псують життя і настрій; мерзенні валики на спині, зрадницьки очевидні під футболкою. Як прибрати боки, що спотворюють фігуру?

Позбутися цих жирових відкладень дуже складно, навіть якщо дотримуватися суворої дієти і займатися спортом.

Чому жир швидко накопичується на талії і чому так складно прибрати живіт? Чому дієта не працює? Чому не виходить прибрати боки і живіт, навіть накачавши прес? Чи є спосіб як прибрати боки, не лягаючи під ніж хірурга?

Проблема знайома дуже багатьом. Її поява провокується багатьма факторами, а рішення вимагає комплексного підходу. Один з ефективних і безпечних методів прибрати боки і живіт практикують у клініці естетичної медицини Esteva Clinic. Про це і буде наша стаття.

Звідки виникає жир на талії?

Жирові відкладення з’являються в організмі поступово, і причина цього завжди одна: перевищення надходження енергії над її витрачанням. Простіше кажучи, все, що ми з’їдаємо, перетворюється на енергію. Вона, своєю чергою, витрачається організмом для різних потреб.

причины жира на животе

До речі, навіть якщо не займатися жодною м’язовою діяльністю, енергія теж споживається, у цьому разі на підтримання життєдіяльності організму. Звідки ж виникає завдання прибрати боки і живіт?

Проблема полягає в тому, що сучасній людині їжа дістається відносно легко, а фізичні навантаження досить обмежені. Таким чином, ми просто переїдаємо. Надлишки утвореного жиру відкладаються. Це нормальний захисний механізм, вироблений еволюційно.

Процес відбувається поступово, але через деякий час надлишок жирових відкладень стає помітний неозброєним оком, Тут то і з’являється питання: як прибрати боки? Або – як прибрати живіт?

Ділянка тіла в районі талії найчастіше піддається “нападу” жиру. Для цього є кілька передумов, одна з них – генетична схильність. Якщо у ваших батьків була фігура типу “яблуко” або “груша”, найімовірніше, ви успадкуєте такий самий тип зовнішності. Проблема “як прибрати живіт жінці” виникла не вчора, вона була знайома і нашим мамам, і нашим бабусям.

Друга причина появи “рятувальних кіл” – гормональна. Жирові відкладення на стегнах більше властиві жінкам, оскільки естроген впливає на перерозподіл місць запасання енергетичних запасів. Для жінок це область стегон і живота, що пов’язано з виношуванням і народженням дітей.

жир на животе причины

Знову ж таки, без еволюційного відбору не обійшлося. У важкі доісторичні часи питання “як прибрати жир з живота” не стояло. Повніша жінка мала більше шансів виносити і вигодувати потомство, ніж худа і вічно голодна.

Утім, чоловіки теж гладшають, але вже трохи вище, в районі талії, приховуючи проблему розхожим жартом: “Усе, що у чоловіків вище пояса, це груди”.

Як би там не було, у вирішенні завдання як швидко прибрати живіт зацікавлені і жінки, і чоловіки, навіть якщо останні не люблять у цьому зізнаватися.

Вікові причини змін на талії

Жирові відкладення з віком перерозподіляються. У жінок досить часто виникає таке явище, як “фартух”, або мішок.  Жир, накопичений на стегнах, “сповзає” в низ живота. Це пов’язано зі зниженням вироблення гормонів; а також з ослабленням м’язів і втратою тонусу.

Возрастные причины изменений на талии

Що старша людина, то помітніші ці явища. Для їх усунення в арсеналі косметологів є різні засоби, починаючи з омолоджувального ліфтингу, закінчуючи кріоліполізом.

Тільки дієтою і спортом прибрати боки і живіт у цій ситуації майже неможливо, хоча і без них не обійтися.

Пластичну хірургію теж ніхто не відміняв, проте далеко не всім можна лягати під ніж, щоб прибрати боки. З погляду безпеки кріоліполіз – одна з найбільш малотравматичних процедур.

Як прибрати живіт жінці

Как убрать живот женщине

Нічого таїти гріха, із запитом прибрати боки частіше все ж звертаються представниці прекрасної половини людства. Відчувши, що улюблені джинси перестали застібатися, милі пані сідають на сувору дієту та дошкуляють тренерам у фітнес клубах питанням: дайте вправи, щоб прибрати живіт!

Змушені відразу сказати, що не існує жодної секретної вправи, яка б давала змогу видалити жирові відкладення з конкретної ділянки тіла. Ніякими вправами для черевного преса, спини або ніг не можна цілеспрямовано прибрати живіт.

Заняття спортом допоможуть підвищити загальну витрату енергії, тим самим допомагаючи перетворенню жирових клітин на м’язові. Але цей процес відбувається в усьому організмі одночасно, незалежно від того, які м’язи задіяні в тій чи іншій вправі.

Але в такому разі, як прибрати живіт жінці? Як прибрати боки без ліпосакції?

Такий спосіб існує, він давно практикується в усьому Світі й в Україні зокрема. Метод кріоліполізу прибирає боки й живіт:

✅ безболісно,
✅ без наркозу,
✅ без розрізів,
✅ без травм,
✅ без синців.

Процедуру можна виконувати одразу на кількох ділянках, таким чином, ви можете прибрати боки й одночасно видалити жир, наприклад, на внутрішній частині стегон. Або на руках.

Коли ви прийдете до нас на консультацію, в процесі спілкування з дерматологом – а це обов’язкова частина – зможете обговорити, які проблемні зони вам хотілося б раз і назавжди позбавити зайвого жиру.

Якщо коротко, то спрощено кріоліполіз працює таким чином:

прибрати жир жовота

Про те, як прибрати боки і як впливають низькі температури на жир, ви можете дізнатися в наших попередніх статтях, або почитати інші джерела.

криолиполиз EstevaБільш детально про кріоліполіз можна дізнатися тут

 

Як прибрати живіт чоловікові

Как убрать живот мужчине

Шановні чоловіки, можливо, соромляться запитати, як прибрати жир з живота без ліпосакції, натхненно намагаючись позбутися зайвої ваги в спортзалі або бігаючи по стадіону.

Ми дуже і дуже вітаємо ваші спортивні досягнення і щиро сподіваємося, що ви не полишите їх і надалі. Але ось що хотілося б сказати: прибрати живіт можна цілеспрямовано, не витрачаючи багато часу і не змінюючи звичний спосіб життя.

Заманливо, чи не так?

Тим часом це чиста правда. Ми не говоримо про миттєве позбавлення жирових відкладень, таких чудес не буває. Але пропонуємо цілеспрямований вплив на жир у тій ділянці тіла, яка найгірше розлучається зі своїми запасами: живіт, боки, спинні валики, руки.

криолиполиз Esteva

Згадаємо деякі переваги способу як прибрати живіт чоловікові.

📌 Кріоліполіз має дуже мало протипоказань, і набагато доступніший за ціною, ніж оперативне втручання.

📌 Одна процедура займає не більше години за часом, не вимагає тривалої підготовки і реабілітації.

📌 У більшості випадків, якщо ви вирішили прибрати живіт, це можна зробити в будь-який зручний час в амбулаторних умовах.

Хочете дізнатися більше, як прибрати живіт чоловікові за короткий час? Зателефонуйте нам.

Як швидко прибрати живіт

У клініці естетичної медицини Esteva Clinic, розуміючи актуальність проблеми, а також з огляду на високу зайнятість людей у сучасному світі, активно впроваджують передові методи розв’язання косметологічних завдань.

Ми швидко прибираємо боки і живіт без ризику для пацієнтів і з мінімальними витратами часу. До того ж робимо це на найсучаснішому обладнанні, що дає змогу одночасно не тільки прибрати боки, а й оздоровити відразу кілька частин тіла.

Процедури виконують висококваліфіковані фахівці, які мають сертифікати та досвід роботи на обладнанні для кріоліполізу.

Якщо ви хочете більш детально дізнатися, як працює кріоліполіз і як прибрати живіт жінці – зателефонуйте нам або запишіться на консультацію на сайті.

Вартість процедури

Кріоліполіз

Назва процедуриЦіна, грн
Кріоліполіз зони живота

4900
7000

Кріоліполіз живіт + боки

5900
8500

Кріоліполіз стегон (внутр. і зовнішні поверхні)

9900
13000

Кріоліполіз внутрішніх поверхонь стегон

5900
8500

Кріоліполіз зони під сідницями

5900
8500

Кріоліполіз колін

5900
8500

Кріоліполіз Пакет1 (живіт+внутр. поверхонь стегон)

8900
15500

Кріоліполіз Пакет2 (живіт+внутр. поверхонь стегон+боки)

9900
17000

Кріоліполіз Пакет3 (живіт+внутр. поверхонь стегон+колін)

9900
17000