Карбоксітерапія

%d0%ba%d0%b0%d1%80%d0%b1%d0%be%d0%ba%d1%81%d0%b8%d1%82%d0%b5%d1%80%d0%b0%d0%bf%d0%b8%d1%8f

Безін’єкційна карбоксітерпія СО2 – Експрес активне інноваційне омолодження, без операції і безболісно.

Безін’єкційна карбоксітерапія обличчя – це неінвазивна методика карбоксітерапіі, яка здійснює транспортування активних компонентів у високій концентрації і молекулярного вуглекислого газу глибоко в шари шкіри.

Методика дозволяє відновити внутрішньоклітинние дихання шкіри і прибрати сліди зимової втоми. Завдяки цій чудодійній процедурі відбувається синтез колагену, що забезпечує природну підтяжку обличчя (ліфтинг), покращуючи колір і зовнішній вигляд шкіри.

Ще один “+” на користь карбоксітерапіі, що ця процедура не має вікових обмежень.

РЕЗУЛЬТАТОМ буде підтягнута, рівна шкіра, без ознак набряклості і купероза ..

І це ще не все) карбоксітерапя бориться не тільки зі зморшками, а й слідами акне.

Процедура орієнтована на корекцію овалу обличчя і шиї, усунення пігментації і освітлення шкіри, звуження пор, а також ліфтинг шкіри. Курс процедур індивідуально 1-5 сеансів 1 раз в 7-14 днів.

Не має Cезон. Процедура рекомендується для будь-якого типу, а так само стану шкіри. Може бути рекомендована, як при різних шкірних захворюваннях, згідно з призначенням лікаря, так і для повсякденного догляду.

Процедура СО2 також рекомендована для догляду за тілом – зменшує целюліт, прибирає розтяжки, покращує еластичність шкіри, підсилює метаболізм і виводить шлаки з організму, що веде до схуднення, створює ефект аеробних вправ тіла

Вартысть процедури

Карбокситерапія

Назва процедуриЦена, грн
Карбоксітерапія Експрес-омолодження 1 зона (обличчя/шия/декольте) Безін'єкційна карбоксітерапія забезпечує транспортування активних компонентів у високій концентрації і молекулярного вуглекислого газу глибоко в шкіру950