Косметологія восени

Далеко не всі косметологічні процедури рекомендовано проводити влітку, коли сонячні промені дуже активні. Саме тому, з початком прохолодного сезону, з’являється безліч можливостей покращити стан шкіри. Про найкращі процедури, які рекомендовано проводити восени, ми й розповімо у цій статті.

Осіння косметологія в Esteva Clinic

Особливості осінньої косметології

Загальна площа шкірних покривів людини може досягати двох квадратних метрів. Багато хто вважає, що шкірі достатньо бути чистою, щоб залишатися здоровою. На жаль, простого миття недостатньо для підтримки нормальної роботи шкіри. Цей орган виконує безліч різноманітних функцій:
◼   захисна;
◼   видільна;
◼   терморегуляційна;
◼   метаболічна;
◼   рецепторна;
◼   дихальна.

Осіння косметологія в Esteva Clinic

Такий великий і багатофункціональний орган, як шкіра, потребує уваги, догляду та проведення косметологічних процедур, щоб залишатися здоровою та красивою.

З огляду на той факт, що значна частина шкірних покривів постійно перебуває в тісному контакті з навколишнім середовищем, не можна не враховувати вплив погодних чинників на відкриті ділянки, насамперед на обличчя, шию, руки, плечі.

Про найкращі косметологічні процедури, які можна провести восени, ми розповіли у нашому короткому відео.

Які осінні умови впливають на шкіру і чому

Сонце з його ультрафіолетовим і температурним випромінюванням, висушувальний вітер, холодний дощ, висока чи низька вологість повітря – всі ці чинники позначаються на зовнішності, викликаючи старіння. Підтримати здоров’я шкіри допомагають засоби для омолодження обличчя і тіла, що включають апаратні та ін’єкційні методи.

Як зазначалося вище, особливо великому впливу піддаються відкрита шкіра обличчя і рук. Якщо на руки можна натягнути рукавички й тим самим знизити дію низьких температур, то обличчя зазвичай повністю відкрите.

Косметологія восени враховує вплив погоди:
◼   нижчі температури та різкі її перепади;
◼   зниження температури до мінусових значень;
◼   підвищена вологість повітря на вулиці;
◼   знижена вологість у приміщенні при ввімкнених опалювальних приладах;
◼   сильні вітри та холодні дощі.

Осіння косметологія в Esteva Clinic

До осінніх чинників можна додати:
◼   зниження рухової активності – восени ми менше гуляємо і більше часу проводимо в приміщенні, що призводить до уповільнення метаболізму;
◼   менший світловий день – нестача сонячного світла спричиняє зниження вироблення вітаміну D;
◼   зміну раціону – у раціоні харчування на початку осені присутні різноманітні фрукти та овочі. З наближенням зими ми більше вживаємо висококалорійну вуглеводну їжу. Погодьтеся, коли за вікном проливний дощ, темно і сиро, дуже хочеться чогось солоденького. У результаті на шкірі може з’явитися вугровий висип і навіть гнійнички.

Фахівці клініки естетичної медицини дуже добре знають, як впливає осінній сезон на зовнішній вигляд, тож наполягають: не слід забувати про косметологічні процедури, тим паче, що чимало з них набагато краще переносяться саме восени, в умовах менш інтенсивного сонячного світла.

Які косметологічні процедури потрібно робити восени

Благодатна і щедра осіння пора – це найкращий час для різного роду дій з метою омолодження обличчя. Восени з найбільшою ефективністю будуть проходити такі косметологічні процедури:
◼   лазерне омолодження шкіри;
◼   пілінги;
◼   IPL (видалення судин та пігментації);
◼   мікроголковий РФ ліфтинг;
◼   чистки.

У всіх перерахованих методиках присутній активний вплив на верхні або глибші шари дерми. Якийсь час після процедури (зазвичай не більше кількох днів) рекомендується уникати яскравого сонячного світла, тому що шкіра більш чутлива до ультрафіолетових променів.

IPL видалення судин та пігментації

Оскільки осінні дні коротші, сонце часто ховається за хмарами, то інтенсивність сонячного світла істотно знижена. Після косметологічної процедури не потрібно ховатися під крислатим капелюхом або носити одяг з довгим рукавом, що в літню спеку викликає дискомфорт. Навпаки, осіння прохолода сприяє легшому реабілітаційному періоду після омолодження шкіри.

У клініці естетичної медицини Esteva Clinic уважно вивчають анамнез і побажання кожного пацієнта, щоб підібрати найбільш дієві косметологічні процедури для отримання вираженого ефекту омолодження.

ТОП-5 косметологічних процедур восени

Якщо ви вирішили пройти курс косметологічних процедур восени, щоб покращити загальний стан шкіри або розв’язати якусь конкретну проблему, то вам слід звернути увагу на наступні сучасні та дієві методики.

Лазерне омолодження шкіри

Лазерне шліфування СО2 лазером вважається “золотим стандартом” серед методик лазерного омолодження шкіри. Процедура дозволяє знизити інтенсивність проявів старіння, приховати шрами та розтяжки, звузити пори, повернути шкірі однорідність тону та рельєфу.

Ефект від шліфування лазером видно вже через тиждень після процедури, а наростати він буде 6-12 місяців. Зазвичай для максимального результату треба пройти шліфування 2-3 рази.

При високому рівні УФ випромінювання застосування лазерних технологій може призвести до утворення пігментації на шкірі. Саме тому кінець осені – це найкращий час для виконання цієї процедури, завдяки низькій інтенсивності сонячного випромінення.

Дізнатися більше подробиць про процедуру ви можете в нашій статті “Лазерне шліфування СО2 лазером” або у відео.

Пілінги

Популярна та затребувана омолоджувальна процедура полягає у тому, що лікар контрольовано видаляє верхні шари шкіри. За видом впливу на шкіру, пілінги можуть бути фізичні, хімічні або ензимні. А за глибиною дії поверхневі, середні чи глибокі.

Після будь-якої косметологічної процедури, спрямованої на омолодження обличчя, може виникнути невелике почервоніння. Воно майже завжди минає саме по собі, не вимагаючи додаткового догляду, але при цьому вкрай рекомендовано не виходити під палючі сонячні промені. Саме тому пілінги заведено робити в осінній чи зимовий періоди року.

Пілінг обличчя

В Esteva Clinic ми проводимо хімічні пілінги, які мають омолоджувальний ефект, а також допомагають покращити загальний стан шкіри: зменшити дрібні зморшки та пігментацію, звузити пори, прибрати висипання та сліди від акне.

Детальніше про процедуру та її особливості ми розповіли в окремій статті про пілінги.

IPL (видалення судин та пігментації)

IPL (інтенсивне імпульсне світло або фотоомолодження) – це різновид світлотерапії, який дозволяє омолодити шкіру та прибрати пігментацію. Процедура чудово підходить для тих, хто не знає з чого почати шлях до більш молодої та здорової шкіри.

IPL видалення судин та пігментації

Методика широко застосовується в косметологічних клініках по всьому світу та гарантовано приносить результати. Антивіковий ефект настає через декілька тижнів після процедури та наростає декілька місяців. Середній курс становить 2-4 процедури з інтервалом 3-4 тижні.

Так само як і лазерне шліфування, IPL методики теж краще застосовувати за низького рівня УФ випромінення на вулиці. Тому осінь “золота пора” для видалення судин і пігментації на шкірі.

Якщо ви хочете дізнатися більше про процедуру, то рекомендуємо прочитати статтю “Фото і лазерне омолодження”.

Мікроголковий РФ ліфтинг

Апаратна косметологічна процедура, що діє в глибоких шарах шкіри, впливаючи на вироблення колагену та еластану. Саме ці речовини відповідають за пружність та молодість шкіри, чіткість контурів обличчя. Тому ліфтинг застосовується для боротьби з гравітаційним птозом (опущенням) й зміцнює контури обличчя, а також усуває пост акне.

Для отримання помітного ефекту необхідно 1-2 процедури, а середній курс становить 3-4 процедури з інтервалом у 2-3 тижні. Результат від такого курсу лікування буде триматися 2-3 роки.

Більш детальну інформацію про процедуру ви можете знайти у нашій статті “Мікроголковий РФ ліфтинг” або подивитися у відео.

Чистка обличчя

Чищення обличчя належить до найбільш поширених та популярних процедур. Вона показана в різному віці за відсутності шкірних захворювань. Чистка обличчя дає змогу очистити пори, зняти ороговілий шар дерми та покращити колір обличчя, нормалізувати виділення шкірного сала, вирівняти рельєф.

Як і всі процедури для омолодження обличчя, її слід виконувати професійно, бо аматорські маніпуляції здатні завдати шкоди. Осінь – сприятливий час для чищення обличчя, бо відсутній ризик надмірного впливу ультрафіолетових променів. Ця процедура стане чудовим осіннім вибором абсолютно для кожного!

Дізнатися більш детальну інформацію про процедуру ви можете у статті “Чистка обличчя” або у відео.

Як підготувати шкіру до осені у косметолога

Косметологічні процедури в осінній період спрямовані на омолодження шкіри, підготовку її до зими, оздоровлення та підтяжку апаратними методами. Підбір процедур проводить кваліфікований фахівець із великим досвідом застосування різних методик.

У пріоритеті лазерні та ін’єкційні методики, оскільки вони дають змогу домогтися швидкого омолодження, поліпшення контурів і кольору обличчя. Живильні речовини, що насичують дерму напередодні зими, допомагають впоратися з погодними катаклізмами.

Осіння косметологія в Esteva Clinic

Під час лазерного омолодження шкіри дрібні дефекти усуваються, поверхня вирівнюється без ризику отримати інфекцію або сонячний опік. При цьому поява пігментних плям не стане проблемою, оскільки ризик їхньої появи восени мінімальний.

Домашня косметологія восени повинна містити дбайливе очищення без використання спиртових розчинів. Необхідно застосовувати живильні креми, що насичують дерму корисними речовинами. Зволожувальні засоби використовуйте з обережністю та тільки до настання морозів.

Фахівці Esteva Clinic готові надати вичерпні рекомендації щодо осіннього догляду, провести обстеження і підібрати оптимальний курс омолодження на індивідуальній консультації.