Ліфтинг обличчя: топ-3 методи безопераційної підтяжки обличчя

З віком багато хто стикається з тим, що шкіра стає в’ялою та набрякою, а зморшки більш помітними. Зовні це проявляється утомленим виглядом, виникненням носогубних складок, опущенням брів і повік, появою другого підборіддя, тобто візуальними ознаками старіння.

Ліфтинг обличчя в Esteva Clinic

Це відбувається через вікові зміни м’язово-апоневротичного шару SMAS (Superficial Musculo-Aponeurotic System). Згодом цей шар втрачає пружність і розтягується, внаслідок чого спостерігається опущення шкіри обличчя. Крім цього, з віком колагенові волокна шкіри розшаровуються і стають нездатними утримувати шкіру в тонусі.

З одного боку, косметичні засоби (наприклад, маски та креми) не надають бажаної дії та не допомагають підтягнути шкіру обличчя, а з іншого боку, не хочеться лягати під ніж хірурга через ризик незворотних наслідків.

У такому разі варто розглянути для себе безопераційну підтяжку обличчя, яка має низку переваг:
◼   має однозначно більшу ефективність порівняно з косметичними засобами;
◼   методики безопераційного ліфтингу абсолютно безкровні та безпечні;
◼   вони відносно комфортні та не займають багато часу;
◼   безопераційна підтяжка характеризується короткостроковим або повністю відсутнім реабілітаційним періодом. Після безопераційного ліфтингу період відновлення як такий відсутній.

Підтяжка обличчя без операції – найкращі методи

Існує багато різних методик ліфтингу без операції. Ми ознайомимо вас з тими з них, які на наш погляд, заслуговують на увагу у першу чергу:
◼   ультразвуковий СМАС ліфтинг;
◼   контурна підтяжка обличчя;
◼   фракційний РФ ліфтинг (мікроголковий).

Незважаючи на те, що всі ці методики відносяться до безопераційних, у них все ж таки є певні відмінності.

Ультразвуковий СМАС ліфтинг

Ультразвуковий СМАС ліфтинг впливає на м’язи, зв’язки підшкірно-жирових пакетів, а також сприяє утворенню нового колагену. Це, своєю чергою, підвищує пружність тканин, сприяє зменшенню обсягів у нижній частині обличчя, що дозволяє досягти чіткого овалу і таким чином підтягує шкіру.

Виходячи з даних проведених клінічних досліджень, ультразвуковий SMAS ліфтинг відноситься до найефективнішого методу безопераційної підтяжки. Ця методика дуже популярна серед світових селебріті. Наприклад, її виконують вічно молоді актриси із серіалу “Друзі” Кортні Кокс та Дженіфер Аністон.

Процедура СМАС ліфтингу підходить тим, хто хоче отримати максимально ефективний ліфтинг, але не хоче йти на операцію.

SMAS ліфтинг в Esteva Clinic

До основних переваг СМАС ліфтингу належать:
◼   це максимально ефективний безопераційний ліфтинг;
◼   процедура усуває друге підборіддя і дозволяє створити чіткіший овал обличчя;
◼   СМАС ліфтинг дозволяє досягти підйому брів, що робить погляд більш розкритим;
◼   робить шкіру більш пружною;
◼   методику можна застосовувати як для обличчя, так і для тіла;
◼   незначна болючість процедури, при цьому для особливо чутливих пацієнтів можливе застосування анестезії за допомогою крему;
◼   період реабілітації після сеансів триває лише кілька годин.

СМАС ліфтинг належить до разових процедур, а ефект помітний протягом 1-3 років. Середня вартість процедури становить 14-17 тис. грн.

Серед недоліків процедури можна вказати те, що результат від застосування ультразвукового СМАС ліфтингу може виявитися недостатньо задовільним у веганів з тривалим стажем. Крім цього, вартість процедури досить висока порівняно з іншими методами безопераційного ліфтингу.

Дізнатися більше про процедуру ви можете у нашій статті “СМАС Ліфтинг Ультраформер III” або у відео нижче.

Контурна підтяжка обличчя

Контурну підтяжку обличчя ще називають “контурна пластика”, “підтяжка філерами” та “векторний ліфтинг”.

Оскільки процес старіння супроводжується втратою об’єму на обличчі, недостатній об’єм необхідно заповнити. Для цього і застосовують філери. В результаті, крім заповнення об’єму якого бракує, також відбувається ефект підтягування шкіри обличчя, в тому числі за рахунок зміцнення анатомічних структур обличчя, що забезпечує природний результат і більш свіжий вигляд.

Контурна пластика в Esteva Clinic

Крім ліфтинг-ефекту, контурна пластика блискуче справляється з такими завданнями:
◼   зробити риси обличчя більш гармонійними;
◼   збільшити вилиці;
◼   скоригувати овал обличчя;
◼   збільшити губи;
◼   усунути нососльозну борозну.

Для досягнення бажаного ефекту необхідно 1-2 сеанси. Результати процедури помітні протягом 12-18 місяців, а вартість розраховується індивідуально, залежно від вибраного препарату (в середньому 6-12 тис. грн).

Особливо слід зазначити, що ін’єкційна підтяжка обличчя філерами дає чудові результати у поєднанні зі СМАС ліфтингом. У цьому ви можете переконатися переглянувши фотографії до/після зроблені в Esteva Clinic.

На думку фахівців клініки саме комбінація ультразвукового СМАС ліфтингу та ін’єкцій філерів дає найбільш видимий ефект серед методів безопераційного омолодження.

Більш детально про те, як працюють філери ви можете дізнатися у статті “Контурна пластика” або подивившись наше невелике відео.

Фракційний РФ ліфтинг (мікроголковий)

Принцип роботи фракційного РФ ліфтингу полягає в тому, що через одноразові голки в шкіру передаються радіохвилі, які створюють вертикальні колони. В подальшому навколо цих колон відбувається скорочення шкірного клаптя, що забезпечує ліфтинг-ефект.

Слід зазначити, що фракційний РФ ліфтинг відрізняється від схожого з ним по дії фракційного лазера тим, що його використання можливе на всіх типах шкіри, включаючи засмаглу.

Фракційний (мікроголковий) РФ ліфтинг в Esteva Clinic

Методика підійде пацієнтам віком від 25 років з дефектами шкіри, такими як в’ялість шкіри або постакне. Крім зморшок спосіб добре справляється з рубцями, покращує структуру і загальний стан шкіри.

До переваг фракційного РФ ліфтінг можна віднести:
◼   гарний вплив на рельєфні дефекти шкіри, включаючи не тільки зморшки, а й рубці;
◼   значне покращення якості та структури шкіри,
◼   має здатність ущільнювати шкіру обличчя, роблячи її менш в’ялою;
◼   тривалий ефект, що зберігається понад рік.

Серед недоліків методики можна вказати певну болючість процедури (потрібна анестезія кремом) та деяку тривалість відновлювального періоду (невелике почервоніння та набряк шкіри на кілька днів).

Курс процедур становить 3-4 сеанси з інтервалом 2-3 тижні. Середня вартість такого курсу – 11-15 тис. грн.

У статті “Мікроголковий РФ ліфтинг” ви можете докладніше дізнатися про процедуру. Також подивитися як проводиться ліфтинг РФ можна в нашому відео.

Дійте разом з Esteva Clinic!

Знаючи як максимально ефективно підтягнути обличчя, без оперативного втручання, вам залишається лише записатися на консультацію та разом із досвідченим фахівцем Esteva Clinic підібрати оптимальний метод омолодження.

При цьому варто звернути особливу увагу на те, що ми в Esteva Clinic пропонуємо виключно високоефективні методики омолодження.

Ми застосовуємо лише оригінальні апарати світових брендів. Це не тільки дозволяє досягти яскраво вираженого результату, а й виключає неприємні сюрпризи, які можуть зробити дешеві аналоги косметологічних апаратів від невідомих виробників.

Важливо й те, що у нас працюють лише ті фахівці, які справді живуть косметологією. Вони підходять до поставленої перед ними задачі з душею та виконують її на всі 100%.

Актуальні зараз ціни на процедури та діючі акції ви можете вивчити в таблиці нижче.

Ультразвуковий СМАС ліфтинг (Ultraformer III) обличчя

Назва процедуриЦіна, грн
Ліфтинг периорбітальної зони (зона навколо очей)

6400
9900

Ліфтинг брів

3900
4300

Малярні мішки під очима

4900
5400

Зона другого підборіддя

5500
6300

Ліфтинг щік

6900
11200

Ліфтинг нижньої третини обличчя (без підборіддя)

10400
13200

Ліфтинг нижньої третини обличчя (включаючи підборіддя)

14500
17300

Ліфтинг обличчя

17900
22200

Ліфтинг обличчя + шиї

25900
29900

Ліфтинг обличчя + шиї+ декольте

31900
34900

Ліфтинг лоба

5900
7300

Ліфтинг шиї

10900
13800

Ліфтинг декольте

10900
15200

Мікроголковий РФ ліфтинг

Зона ліфтингуЦіна, грн
Обличчя / Шия / Декольте

5900
7200

Мікроголковий РФ ліфтинг зони навколо очей

3300
5100

Обличчя + Шия

7200
8600

Обличчя + Шия + Декольте

8900
11200

Живіт

7200
9800

Живіт + боки

8900
10300

Коліна

4000
6800