Контурна пластика носослізної борозни

Незалежно від статі та віку всі ми намагаємось виглядати доглянуто та здорово. Цьому аспекту життя приділяється багато уваги та ресурсів – здорове харчування та сон, щоденний догляд та процедури у косметолога. Саме про останній аспект турботи про себе ми й поговоримо сьогодні.

Контурна пластика носослізної борозни

Зона обличчя, яка найбільше видає втому і перша виявляє ознаки старіння – це область навколо очей. Темні кола та мішки під очима часто не хочуть проходити, а приховати їх макіяжем іноді буває неможливо. Особливо, якщо з’являється носослізна борозна.

Носослізна борозна – це жолобок, який знаходиться між нижньою повікою та щокою. Наявність цього заглиблення старить і надає обличчю втомленого вигляду. Ця порожнеча з’являється з віком, але може формуватися і досить рано (наприклад, внаслідок втрати ваги або генетичної схильності).

Контурна пластика носослізної борозни

У такій ситуації на допомогу приходять сучасні косметологічні процедури, здатні виправити форму та повернути втрачений об’єм у зону навколо очей.

Корекція носослізної борозни

На щастя, незалежно від причини появи носослізної борозни, її можна скоригувати. Для цього глибоко підшкірно вводити препарат, який піднімає м’які тканини до рівня щоки та нижньої повіки, тим самим надаючи області під очима гладкого вигляду.

Існують також хірургічні варіанти усунення такої косметологічної проблеми. Однак при такому втручанні в організм, відновлювальний період буде проходити набагато довше, а наслідки можуть бути дуже неприємними та довгостроковими.

Саме тому нехірургічний метод корекції носослізної борозни за допомогою філера гіалуронової кислоти набув ширшого поширення. Однією з основних переваг нехірургічного лікування носослізної борозни є те, що пацієнт позбавляється супутнього оперативному втручанню ризику, а також одразу після процедури може побачити миттєвий результат.

Контурна пластика носослізної борозни – на що звернути увагу

Корекція носослізної борозни – це досить складна косметологічна процедура, проводити яку має лише досвідчений лікар, який добре знайомий з анатомією людського обличчя. Саме такі досвідчені фахівці працюють у київській клініці естетичної медицини Esteva Clinic.

Контурна пластика носослізної борозни

Часто втрата об’єму в області носослізної борозни супроводжується втратою об’єму й у середній частині щоки. У такій ситуації необхідно спочатку скоригувати середню частину щоки, а вже після вводити філери в носослізну борозну. Саме тому стан обличчя дуже важливо оцінити комплексно, щоб скласти правильний план дій. У цій послідовності вдасться максимально акуратно виправити форму обличчя та отримати природний результат.

Також ін’єкційні косметологічні процедури вимагають певної вправності лікаря, який повинен вірно розрахувати необхідний об’єм філера та ввести його на потрібну глибину у шкіру.

Перед початком процедури область під очима обробляється, щоб запобігти ризику приєднання інфекції. Потім на зону корекції наноситься знеболювальний крем, який зводить до мінімуму всі больові відчуття. Потім готується філер, який вводиться повільно і поступово, лише по одному проколу з кожної сторони нижньої повіки. Таким чином знижується ризик утворення синців.

Подивитися, як відбувається процедура введення філера в нашій клініці ви можете у відео нижче.

Які філери підходять для носослізної борозни

У Esteva Clinic використовуються лише найсучасніші, безпечні та ефективні препарати. Для проведення корекції форми носослізної борозни застосовуються філери Teosyal Puresense Redensity II та Belotero Soft.

Teosyal Puresense Redensity II та Belotero Soft

Препарати виготовлені на основі гіалуронової кислоти. Головна перевага якої полягає в тому, що речовина з часом повністю виводиться з організму, не завдаючи при цьому жодної шкоди.

Дані філери призначені для заповнення об’ємом різних зон обличчя. Легкий гель ідеально підходить для делікатної шкіри навколо очей. Також дані філери притягують менше води до зони, де було проведено процедуру. З цієї причини у пацієнтів спостерігається помітно менша набряклість, а відновлювальний період після ін’єкції проходить м’якше.

Як довго тримається ефект при заповненні носослізної борозни

Наповнення філером носослізної борозни приносить моментальний і видимий результат, який зберігається досить довго. У середньому ефект після процедури помітний 9-18 місяців. Те, наскільки довго зберігатиметься корекція форми філерами, залежить від індивідуальних особливостей організму та впливу навколишнього середовища.

Відразу після проведення процедури необхідно дотримуватися наступних нескладних правил:
◼   протягом 24-48 годин варто утриматися від будь-якої фізичної активності, яка передбачає інтенсивний кровообіг і потіння;
◼   першу добу не варто приймати гарячий душ і вмиватися гарячою водою (краще використовувати для цього теплу воду);
◼   від макіяжу на 1-2 дні також бажано відмовитись, як і від агресивних косметичних засобів (скрабів, пілінгів тощо);
◼   варто уникати вживання алкоголю, надмірно гострої чи солодкої їжі першу добу після процедури.

Контурна пластика носослізної борозни

Важливим чинником є те, як людина доглядає за шкірою після корекції форми препаратом. Правильний щоденний догляд та здоровий спосіб життя допоможуть зберегти результат корекції носослізної борозни максимально надовго.

Також важливо відзначити, що чим рухоміша зона, на якій проводилася процедура – тим швидше препарат буде виведено з організму.

Який результат отримують наші пацієнти завдяки контурній пластиці носослізної борозни ви можете оцінити на фото.

Заповнення носослізної борозни: плюси та мінуси

Усунення вікових змін у зоні носослізної борозни є дуже популярною процедурою, яку з кожним днем пробують все більше людей. Пояснюється такий інтерес тим, що за допомогою ін’єкцій людина вмить отримує більш свіжий і відпочилий вигляд. Область слізної борозни під очима відразу ж виглядатиме свіжіше і рівніше, але при цьому збережеться природність рис обличчя.

Філери в цілому позитивно впливають на шкіру – покращують колір і рельєф, розгладжують зморшки, повертають більш здоровий і молодий вигляд. Саме з цієї причини жінки та чоловіки використовують ін’єкції для покращення зовнішнього вигляду обличчя, не лише у зоні носослізної борозни.

Проте корекція носослізної борозни підходить не всім.

Протипоказаннями до введення філерів є:
◼   алергія на компоненти препарату;
◼   період вагітності та годування груддю;
◼   наявність застуди та пов’язані з цим нездужання;
◼   наявність онкологічних захворювань чи гемофілії;
◼   пацієнтам з аутоімунними захворюваннями проведення процедури дозволено лише у стадії повної ремісії та з дозволу лікаря. Те саме стосується і людей із цукровим діабетом.

Контурна пластика носослізної борозни

У випадку, якщо у вас немає жодних перелічених вище протипоказань, варто все ж таки розуміти, що в деяких випадках філери можуть не надати очікуваного позитивного впливу. Наприклад, коли за допомогою ін’єкції намагаються прибрати темні кола під очима. У разі, якщо такі кола спровоковані відкладенням темних пігментів у шкірі, філер може навіть погіршити ситуацію.

Корекція носослізної борозни Київ

Отримати відповіді на всі питання, що вас цікавлять, можна в ході індивідуальної консультації з лікарем косметологом клініки естетичної медицини Естева в місті Київ. Лікар проаналізує стан вашої шкіри та підбере правильну схему усунення носослізної борозни.

Також нижче в таблиці ви можете ознайомитись з актуальними цінами та знижками на процедуру ін’єкцій філерів.

Контурная пластика носослізної борозни

ПрепаратЦіна, грн
Redensity 2 1ml Teoxan (Швейцарія) 12-15 місяців7900
Belotero Soft Merz (Німеччина)

6500
7200