Омолодження шкіри рук

У постійному прагненні стерти роки з обличчя ми не приділяємо належної уваги своїм рукам – а вони завжди на виду. Вони більше за інших частин тіла схильні до впливу навколишнього середовища, побутової хімії, і вони потребують особливого догляду нарівні з особою або навіть більше. Шкіра рук з віком стає тоншою, а підшкірна жирова клітковина атрофується, з’являються пігментні плями, контурууються судини. У Esteva Clinic ми пропонуємо дієві методи, які повернуть молодість Ваших руках.

ФОТООМОЛОДЖЕННЯ РУК

Ефективна методика застосовується для усунення пігметних плям, стимулює вироблення колагену і еластину, значно підвищують пружність шкіри. Робить її більш щільною, видаляє зморшки і згладжує тон шкіри.

БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ РУК

Процедура полягає у внутрішньошкірному введенні препаратів на основі гіалуронової кислоти, що забезпечують відновлення водного балансу в клітинах шкіри, і стимуляції омолоджуючих процесів, підвищення пружності шкіри, лікування хроно- і фотостаріння. Прибирає дрібні зморшки, надає рукам більш природний, бархотістий і свіжий вигляд.

КОНТУРНА ПЛАСТИКА

Сучасні філери на основі гіалуронової кислоти здатні за один сеанс виправити вікові деформації кистей рук, зробити більш м’яке і згладжені контурування сухожилля і поверхневих вен крізь шкіру кистей, заповнити втрачений обсяг тканин рук за рахунок введення філерів на основі гіалуронової кислоти. Гіалуронова кислота заповнить втрачені обсяги і добре зволожить зневоднений шкіру рук.

ПЛАЗМОЛІФТИНГ ШКІРИ РУК

Омолодження та лікування шкіри за допомогою збагаченої тромбоцитами власної плазми крові пацієнта. Сприяє нормалізації процесів метаболізму, регуляції водного балансу, активізації вироблення колагену і еластину – за рахунок власного гіпоалергенного біоматеріалу. Процедура чудово допомагає видалити рубці і шрами. Робить шкіру більш щільною.

ПІЛІНГ РУК

М’яке і дбайливе відлущування верхнього ороговілого шару шкіри і лікування за допомогою різних (переважно фруктових) кислот та інших компонентів. Це ефективна безін’єкційна відновна і профілактична процедура, що дозволяє шкірі завжди бути свіжою, м’якою і оновленою.

КОСМЕТИЧНИЙ, ДОМАШНІЙ ДОГЛЯД

Не варто не дооцінювати і косметичний догляд. Професійні крему, флюїди і сироватки допоможуть продовжити ефект від процедур і на довго зберегти молодість ваших ручок.

Більшість цих процедур вимагають певного, індивідуального для кожного пацієнта, курсу. Детальніше ознайомитись з методами омолодження шкіри рук, підбором процедури і їх кількістю, Ви можете на консультації у лікаря-косметолога в Esteva Clinic.

Вартість процедур

Омоложение рук

Название процедурыЦена, грн
Фотоомоложение рук (1 сеанс)1300
Биоревитализация рук Hyalual 1,8 % 2 ml3300
Биоревитализация рук Hyalual 2,2% 2 ml3600
Биоревитализация рук Volite 1 ml6900
Ультразвуковой смас лифтинг кистей рук 1 сеанс6000
Контурная пластика рук Alexa volume 1ml4900
Контурная пластика рук Alexa volume 2 ml8700