SMAS-ліфтінг на апараті Ulthera System

СМАС лифтинг фопрос

Що таке СМАС-ліфтінг Альтера? Чи правда, що це чудодійний спосіб повернути молодість та відновити форму овалу обличчя? Наскільки безпечною є процедура і скільки разів її потрібно повторювати?

Пацієнти клініки естетичної медицини та дерматології Esteva Clinic ставлять чимало запитань щодо процедури ультразвукової SMAS-підтяжки. Ми спробуємо відповісти на більшість із них у цій статті; Якщо ж інформації виявиться недостатньо, ви завжди можете отримати докладну консультацію у наших фахівців.

Почнемо з визначення понять. Абревіатура СМАС – це кирилічне написання англійського терміна SMAS, яким називають поверхневу систему мімічних м’язів та апоневрозів (особливого виду сухожиль). Не обов’язково запам’ятовувати ці складні терміни; набагато важливіше розуміти, що саме від їхнього стану залежить підтягнутість і молодість обличчя.

СМАС лифтинг кожа

З віком ця система слабшає, у ній скорочується вироблення колагену, риси обличчя починають опливати, з’являються носогубні складки, брилі на щоках, друге підборіддя та інші ознаки старіння.

Дані про те, що вплив на SMAS-шар здатний відновити тонус обличчя, з’явилися у 1975 завдяки французьким дослідникам Міцу і Пейроні. Спочатку підтяжку виконували лише хірургічним методом. З появою ультразвукового СМАС-ліфтінга Альтера ситуація докорінно змінилася. Тепер немає потреби у хірургічному втручанні, наркозі та тривалому реабілітаційному періоді. Обличчя та тіло може знайти друге дихання завдяки проникаючому впливу високочастотного сигналу вглиб шкіри, без порушення її цілісності.

СМАС лифтинг

СМАС-ліфтинг Альтера – це високоефективний, неінвазивний, метод омолоджування, що широко застосовується по всьому світу. Кількість пацієнтів, які скористалися цією методикою, перевищила мільйон. У тому числі світові знаменитості:

 • Гвен Стефані;
 • Дженіфер Еністон;
 • Кортні Кокс;
 • Крісті Брінклі.

смас FDAРозробник апарату – американська компанія Ulthera System – сертифікувала свою технологію у FDA, Державному департаменті продовольства та медикаментів США. Цей факт сам собою свідчить про безпеку методу. Технологія безвідмовно працює з 2009 року, що ще раз підтверджує її ефективність та затребуваність.

Як проходить SMAS-ліфтинг на апараті Ulthera

Зупинимося докладніше на особливостях технології. СМАС-ліфтинг Альтера виконується за допомогою апарату, що генерує вузьконаправлені імпульси в ультразвуковому діапазоні. Це випромінювання проникає під шкіру на задану глибину з таким розрахунком, щоб діяти лише апоневротичний шар. Підкреслимо, що для виконання процедури Альтера потрібне лише сертифіковане оригінальне обладнання та висококваліфіковані спеціалісти.

Прилад оснащується спеціальними насадками, за допомогою яких регулюється глибина дії. Потужність підбирається індивідуально для кожного пацієнта, залежно від типу шкіри та її стану, області коригування.

Проведення СМАС-ліфтінга Альтера відбувається у такому порядку:

 1. Огляд та очищення шкіри, нанесення спеціальних міток.
 2. Обробка шкіри у зоні впливу анестетиком (за бажанням).
 3. Робота випромінювачем по масажним лініями на глибину залягання апоневротичного шару.
 4. Візуальна оцінка результату.

Тривалість сеансу індивідуальна, зазвичай близько години. На зрілішій шкірі процедура займе більше часу, до 90-120 хвилин.

Попередні результати можна бачити на фото до та після, зроблені безпосередньо у клініці. Однак слід пам’ятати, що відчутний результат ультразвукового ліфтингу Альтера посилюється протягом 2-3 місяців, і залишається стабільним не менше півтора року після процедури.

У момент проведення випромінювачем у підшкірному шарі відбувається точковий розігрів тканин. В результаті стимулюється вироблення колагену та еластину. По суті процес отримує потужний імпульс, запускаються внутрішні резерви, клітини оновлюються. Саме тому процедура має довготривалий ефект.

Після СМАС-ліфтінг Альтера реабілітація не потрібна. У деяких випадках буває короткочасна набряклість та почервоніння, які проходять самі по собі протягом кількох годин.

З якими зонами працює апарат Альтера?

Необхідність у підтяжці виникає тоді, коли з’являються перші ознаки зниження тонусу шкіри та вікові зміни.

Шкіра кожної людини з віком втрачає природну гнучкість. Тому виною не лише напружений режим роботи або неправильне харчування. На стан шкірних покровів впливає гормональний баланс в організмі та інші фактори.

В результаті зниження вироблення колагену та еластину шкіра починає обвисати або покриватися зморшками, обличчя втрачає чіткі контури, шия та декольте стають в’ялими.

СМАС-ліфтінг Альтера застосовують:

 • при утворенні глибоких складок у носогубній ділянці;
 • появі брилів на щоках;
 • опущення повік, поява зморшок на переніссі.

Та сама процедура ефективна для усунення “другого” підборіддя, а також зменшення жирових відкладень в інших зонах; для підтяжки зони чола; розгладжування зморшок на шиї та в області декольте.

смас лифтинг зимой

Зазначимо, що процедуру можна проводити як для всього обличчя так і для окремої її частини. Відповідно до обсягу втручання змінюються і ціни на послугу.

Результативність впливу ультразвуком залежить від вихідного стану шкіри. На дермі зі слабко вираженими ознаками в’янення ефект буде набагато вищим. Поліпшується пружність та обсяг, згладжується рельєф, зменшуються зморшки.

При вираженій в’ялості, особливо на тонкій шкірі з безліччю дрібних зморшок, має сенс розглянути використання комбінованих методик з багатого арсеналу нашої клініки.

У чому переваги методу Ulthera

Ліфтінг на апараті Альтера має багаторічне застосування з підтвердженою ефективністю. Однією з головних властивостей методу є безпека для пацієнта, за умови використання сертифікованого обладнання.

До очевидних переваг відносять:

 1. Відсутність потреби у наркозі, отже, на організм немає зайвого медикаментозного навантаження.
 2. Апаратура забезпечує візуалізацію. Лікар бачить зону впливу та її реакцію на імпульси.
 3. Передбачуваний результат. Ваша зовнішність залишається такою самою, як і була, тільки без ознак старіння. У разі хірургічної підтяжки риси обличчя можуть змінитися.
 4. Після проведення SMAS-ліфтінга на апараті Альтера не потрібна тривала реабілітація. Максимум – кілька годин для того, щоб зійшла набряклість.

Слід відзначити, що процедура Ultherapy призначена для усунення видимих явищ старіння шкіри в осіб не молодше 35 років. Це не обмеження, це констатація того факту, що в такому молодому віці шкіра ще не потребує таких потужних впливів.

Показання та протипоказання для проведення процедури

SMAS-ліфтинг апаратом Альтера Систем проводять замість оперативного кругового фейсліфтінгу. Зовсім не обов’язково лягати під скальпель пластичного хірурга. Неінвазивна методика набагато більш щадна, у своїй дає чудові результати. Ефективніша лише хірургія, але й ризики там значно вищі.

Найкращі результати досягаються переважно у віці 40-45 років, коли шкіра стає в’ялішою, з’являються мішки під очима, нависають повіки, овал обличчя починає опливати. На цьому етапі після процедури ознаки омолодження будуть очевидними.

Немає протипоказань і для осіб старшого віку, проте реакція організму буде менш вираженою. Потрібно розуміти, що апаратна методика діє вироблення природного колагену. У зрілому віці цей процес суттєво уповільнюється, а після 65 неоколагенез не відбувається взагалі, тому ефективність процедури може відрізнятись від очікуваної.

Прямими протипоказаннями є вагітність та лактація. Крім цього, якщо в передбачуваній зоні проведення процедури є дерматологічні проблеми, такі як:

 • висип,
 • акне,
 • роздратування,
 • незагоєні ранки

СМАС-ліфтінг Альтера слід відкласти до повного одужання.

Не рекомендована процедура при порушеннях згортання крові, аутоімунних захворюваннях, наявності електронних імплантів.

У будь-якому випадку та чи інша косметологічна дія має бути попередньо узгоджена та схвалена лікарем.

Можливі ефекти після процедури

Після ультразвукової підтяжки у деяких пацієнтів можливе почервоніння, невелика набряклість у зоні впливу. Це з нагріванням глибоких підшкірних шарів, ущільненням колагену. В окремих випадках можлива деяка болючість.

Усі неприємні прояви безслідно зникають протягом кількох годин, максимум – кілька днів.

Зате ефект від ліфтингу розкривається з кожним днем, досягаючи свого максимуму через 3 місяці. За відгуками пацієнтів, видимі поліпшення тонусу були помітні відразу після процедури, і зберігалися щонайменше рік, або навіть двох років.

 

АЛЕ !

Незважаючи на те, що Альтера добре себе зарекомендує як надійний і перевірений метод безопераційного ліфтингу, ми в Esteva Clinic застосовуємо інший апарат – а саме Ультраформер.

Чому ми обрали саме ультраформер?

Ультраформер

На це є низка причин.

Мабуть, головна причина – Висока швидкість роботи

Це значно скорочує час процедури. Ультраформер називають “найшвидкіснішим” апаратом для СМАС ліфтингу. Але швидкість роботи важлива не тільки сама по собі, але вона визначає ряд наступних позитивних характеристик саме цього методу, а саме менше болючих відчуттів і менше побічних реакцій.

Крім того, Ультраформер дозволяє працювати не тільки на обличчі. Ми можемо проводити безопераційний ліфтинг не тільки обличчя, а й інших частин тіла. Крім того, крім підтяжки шкіри, це дозволяє досягти ліполізу в зонах «жирових пасток» (друге підборіддя, області на внутрішній поверхні рук і стегон, в зоні пахв, боків на животі та спині, а також над колінами).

Наше відео про процедуру

У комбінації з гарною доказовою базою методики (дослідження проводилися в Італії, Кореї, Індії, Польщі, Німеччині та Австралії) та можливості проводити процедуру за більш привабливою вартістю порівняно з Альтерою допомогли фахівцям Esteva Clinic зробити вибір саме на користь Ультраформера.

 

ультраформер илиБільш детально про переваги саме цієї методики Ви можете ознайомитись 👉  в цій статті  

 

А 👉 в цій статті ми порівняли основні характеристики Альтери та Ультраформера

👉 Сторінка послуги Ультраформер у Esteva Clinic (ми дуже детально описали методику)

Вартість процедури

Ультразвуковий СМАС ліфтинг (Ultraformer III) обличчя

Назва процедуриЦіна, грн
Ліфтинг периорбітальної зони (зона навколо очей)

6400
9900

Ліфтинг брів

3900
4300

Малярні мішки під очима

4900
5400

Зона другого підборіддя

5500
6300

Ліфтинг щік

6900
11200

Ліфтинг нижньої третини обличчя (без підборіддя)

10400
13200

Ліфтинг нижньої третини обличчя (включаючи підборіддя)

14500
17300

Ліфтинг обличчя

17900
22200

Ліфтинг обличчя + шиї

25900
29900

Ліфтинг обличчя + шиї+ декольте

31900
34900

Ліфтинг лоба

5900
7300

Ліфтинг шиї

10900
13800

Ліфтинг декольте

10900
15200