Лазерне видалення розтяжок та стрій

убрать растяжки

Процедура лазерного видалення розтяжок, стала набагато ближче і доступніше.

До недавнього часу вважалося, що виниклі розтягування шкірних покривів залишаються назавжди. Особливо ця думка зміцнюється тим фактом, що мазі, вправи та натирання, як правило, не дають видимого ефекту. Ситуація докорінно змінилася з появою технології лазерної шліфовки стрій. Ця методика, яка виконується на новітньому обладнанні, здатна повернути молодість і красу ушкоджених ділянок шкіри.

 

Причини появи розтяжок і стрій

За оцінками фахівців, видимі зміни шкірного покриву в області живота спостерігаються у 70-80% жінок, які народжували.

Ту ж ситуацію можна спостерігати в результаті швидкого набору ваги, що іноді відбувається внаслідок гормональних збоїв.

Причиною появи негарних багряних смуг на поверхні епідермісу може стати надмірне захоплення бодібілдінгом. Глибокі шкірні шари не встигають за швидким зростанням м’язової маси, що і викликає появу розтяжок.

У медичному розумінні розтяжка – це “мікророзрив” глибокого шару дерми, внаслідок надмірного ростяженія тканини. Саме вони утворюють видимі червоні або фіолетові плями і смуги. З плином часу відбувається загоєння підшкірних ушкоджень, смуги світлішають, але ніколи не зникають повністю, якщо їх не лікувати.

 

видалення розтяжок

Раніше про існування лазерної корекції розтяжок мало хто знав, та й доступність процедури була невисокою.

Тим часом, поява стрій – в принципі, нешкідливих і безпечних для життя шкірних розтяжок – у багатьох жінок викликає невдоволення своїм зовнішнім виглядом, що породжує тривожність, нервозність, погіршує якість життя.

Ситуацію можна виправити. Повернути привабливість вашому тілу і впевненість в собі допоможуть фахівці по лазерному видаленню розтяжок.

 

Результат і переваги лазерного видалення розтяжок і стрій

Видалення розтяжок після вагітності виконується при візиті до фахівця, не вимагає спеціальної підготовки, і це одна з переваг методики. Вам не потрібно брати лікарняний, або відмовлятися від звичного способу життя. Єдине обмеження: до і після процедур не рекомендується засмагати або відвідувати солярії.

лазерное удаление растяжек

Видалення розтяжок лазером відбувається після ретельного вивчення історії виникнення, аналізу стану шкіри. Пошкодження, з моменту появи яких пройшло більше року, виліковуються гірше, тому не тягніть із зверненням до фахівців.

У Києві, в клініці естетичної медицини і косметології Esteva Clinic застосовується фракційна лазерне шліфування розтяжок. Лазерний промінь, що пройшов поділ на тисячі мікролучіков (фракцій), глибоко проникає в дерму.

У місці проникнення променя утворюється зона теплового шоку. На цій ділянці активізуються власні відновлювальні сили організму, починається активне вироблення колагену і еластину. В результаті рельєф шкіри вирівнюється.

Сеанси лазерного видалення розтяжок потрібно повторювати, їх кількість і тривалість залежать від ступеня пошкодження шкіри.

До числа переваг видалення розтяжок лазером відносять:

✅ високу ефективність;
✅ малу травматичність;
✅ короткі (до 1 години) сеанси;
✅ можливість вести звичайний спосіб життя;
✅ немає необхідності в спеціальній підготовці;
✅ можна впливати на старі рубці;
✅ процедура не передбачає хірургічного втручання, є абсолютно безкровною.

До умовних недоліків можна зарахувати::

📌 необхідність повторних сеансів з періодичністю 4-6 тижнів;
📌 почервоніння шкіри в зоні лазерного видалення розтяжок, яке з часом повністю зникає;
📌 незначне печіння, яке усувається за допомогою крему з знеболюючу дію.

Прибрати розтяжки лазером – сучасне, ефективне і безпечне рішення проблеми.

Ви зможете в цьому переконатися, записавшись на процедуру в нашій установі в Києві.

 

Яким апаратом проводиться видалення розтяжок

Послуга лазерного видалення стрий надається з використанням високотехнологічного обладнання американського виробництва Adonyss CarbonFrax. Ця апаратура має властивість м’якого і при цьому ефективного впливу.

Крім того, велика кількість спеціальних насадок призначене для індивідуального підбору кожного пацієнта з урахуванням особливостей його стану.

Процедуру виконують досвідчені дерматологи, спеціально навчені роботі на цьому апараті.

 

Показання та протипоказання до лазерного видалення розтяжок

Лазерна шліфовка розтяжок не проводиться під час вагітності та лактації, а також при наявності деяких шкірних захворювань.

Детальну консультацію і оцінку можливості позбавлення від розтяжок лазером ви можете отримати на прийомі у лікаря, попередньо погодивши дату і час вашого візиту по телефону.

Вартість процедур залежить від величини області впливу. За результатами обстеження вам буде розрахована ціна, яка не змінюється до закінчення лікування.

 

Догляд після процедури

Після лазерного видалення розтяжок немає необхідності в накладенні та зміні стерильних пов’язок, оскільки цілісність шкірного покриву не порушується. Однак деякий час потрібно обробляти зону впливу засобами, які вам призначить лікар.

Наявність почервоніння може триматися до декількох тижнів. Це нормально.

Ви можете відчувати певний дискомфорт протягом першого тижня. Постарайтеся в цей час знизити фізичні навантаження. Не ходіть в басейн і не засмагати.

Після закінчення всіх процедур і з часом, необхідного на реабілітацію, ви побачите, наскільки краще стала виглядати ваша шкіра.

У клініці естетичної медицини та косметології Esteva Clinic у Києві за кілька сеансів ви позбудетеся від стрий, а ваша шкіра зможе набути гладкості та природнього рівного кольору.

 

Не вартно жити з відчуттям невдоволення своїм тілом!

Розпрощайтеся з розтяжками назавжди за допомогою кваліфікованих медиків в Esteva Clinic!

Вартість процедури

Лазерне лікування рубців і розтяжок (стрій)

Назва процедуриЦіна, грн
Лазерна шліфовка рубців за 10 см

1290
2400

Лазерна шліфовка рубців / розтяжок / стрій за 1 кв. см

490
900

Лазерная шлифовка розтяжок / стрій за 10x10 см

990
2400