Лазерне видалення розтяжок та стрій

Швидко та комфортно
 • Висока ефективність процедури
 • Без порушення звичного способу життя
 • Процедура без зайвих ризиків
Лазерне шліфування рубців за 10 см
1290 грн
2400 грн
Лазерне шліфування рубців за 1 кв. см
490 грн
900 грн
Лазерне шліфування розтяжок (стрій) за 10×10 см
1290 грн
2400 грн
Записатися на прийом

Донедавна вважалося, що розтягування шкірних покривів, що виникли, залишаються назавжди. Особливо ця думка зміцнюється тим, що мазі, масажі та вправи, як правило, не дають видимого ефекту.

Ситуація докорінно змінилася з появою технології лазерного шліфування стрій. Ця методика, що виконується на новітньому обладнанні, здатна повернути молодість та красу пошкодженим ділянкам шкіри.

У медичному розумінні розтяжка – це мікророзрив глибокого шару дерми, внаслідок надмірного розтягування тканини. Саме пошкодження утворюють видимі червоні чи фіолетові плями та смуги. Згодом відбувається загоєння підшкірних ушкоджень, смуги світлішають, але ніколи не зникають повністю, якщо їх не лікувати.

Стрії (або “розтяжки”) починаються як червоні або фіолетові утворення, які можуть з’явитися на будь-якій ділянці тіла, але найчастіше виникають у місцях, де відкладається більше жиру.

Найбільш поширені місця:

 • живіт (особливо біля пупка);
 • груди;
 • верхня частина рук;
 • пахви;
 • спина;
 • стегна (як внутрішні, і зовнішні);
 • сідниці.

Причини появи розтяжок та стрій

За оцінками фахівців, видимі зміни шкірного покриву в області живота спостерігаються у 70-80% жінок, що народжували. Таку ж ситуацію можна спостерігати в результаті швидкого набору ваги, що іноді відбувається внаслідок гормональних збоїв.

Причиною появи негарних багряних смуг на поверхні епідермісу може стати надмірне захоплення бодібілдінгом. Глибокі шкірні шари не встигають за швидким зростанням м’язової маси, що викликає появу розтяжок.

Тим часом поява стрій — в принципі нешкідливих і безпечних для життя шкірних розтяжок — у багатьох жінок і чоловіків викликає невдоволення своїм зовнішнім виглядом, породжує тривожність, нервозність, погіршує якість життя.

Ситуацію можна виправити – повернути привабливість вашому тілу та впевненість у собі допоможуть фахівці з лазерного видалення розтяжок.

Що потрібно знати про видалення розтяжок та стрій лазером

Послуга лазерного видалення стрій надається за допомогою високотехнологічного обладнання американського виробництва Adonyss CarbonFrax. Ця апаратура має властивість м'якого і при цьому ефективного впливу.

Крім того, велика кількість спеціальних насадок призначена для індивідуального підбору режиму для кожного пацієнта з урахуванням особливостей його стану. Процедуру виконують досвідчені дерматологи, спеціально навчені роботі на цьому апараті.

У Києві, в клініці естетичної медицини та дерматології Esteva Clinic застосовується фракційне лазерне шліфування розтяжок. Лазерний промінь, що пройшов поділ на тисячі мікропроменів (фракцій), глибоко проникає в дерму.

На місці проникнення променя утворюється зона теплового шоку. На цій ділянці активізуються власні відновлювальні сили організму, починається активне вироблення колагену та еластину. В результаті рельєф шкіри вирівнюється.

Лазерне шліфування розтяжок не проводиться під час вагітності та лактації, а також за наявності деяких шкірних захворювань.

Детальну консультацію та оцінку можливості позбавлення від розтяжок лазером ви можете отримати на прийомі у лікаря, попередньо погодивши дату та час вашого візиту по телефону.

Вартість процедур залежить від величини сфери впливу. За результатами обстеження вам буде розраховано ціну, яка не змінюється до закінчення лікування.

Результат та переваги лазерного видалення розтяжок та стрій

Видалення розтяжок після вагітності виконується при візиті до фахівця, що не вимагає спеціальної підготовки. Це одна з переваг методики – вам не потрібно брати лікарняний чи відмовлятися від звичного способу життя. Єдине обмеження: до та після процедур не рекомендується засмагати чи бувати у солярії.

Видалення розтяжок лазером відбувається після ретельного вивчення історії їх виникнення, аналізу стану шкіри. Ушкодження, з моменту появи яких минуло більше року, виліковуються гірше, тому не тягніть із зверненням до фахівців.

До переваг видалення розтяжок лазером відносять:

 • високу ефективність та малу травматичність;
 • короткі (до 1 години) сеанси;
 • можливість вести нормальний спосіб життя відразу після процедури;
 • немає потреби у спеціальній підготовці;
 • можна впливати на старі рубці;
 • процедура проводиться без хірургічного втручання, є абсолютно безкровною.

Сеанси лазерного видалення розтяжок необхідно повторювати, їх кількість і тривалість залежить від ступеня пошкодження шкіри. Повторні сеанси необхідно проводити кожні 4-6 тижнів.

Прибрати розтяжки лазером – сучасне, ефективне та безпечне вирішення проблеми. Ви зможете переконатися в цьому, записавшись на процедуру в нашу клініку в Києві.

Догляд після процедури

Після лазерного видалення розтяжок немає потреби у накладенні та зміні стерильних пов’язок, оскільки цілісність шкірного покриву не порушується. Проте якийсь час потрібно обробляти зону впливу засобами, які вам призначить лікар.

Почервоніння може триматися кілька тижнів – це нормально. Ви можете зазнавати деякого дискомфорту протягом першого тижня після процедури. Постарайтеся тим часом знизити фізичні навантаження. Не ходіть у басейн і не засмагайте.

Після закінчення всіх процедур і після часу, необхідного на реабілітацію, ви побачите, наскільки краще стала виглядати ваша шкіра.

Після закінчення всіх процедур і після часу, необхідного на реабілітацію, ви побачите, наскільки краще стала виглядати ваша шкіра. У клініці естетичної медицини та косметології Esteva Clinic в Києві за кілька сеансів ви позбавитеся стрій, а ваша шкіра набуде гладкості і природного рівного кольору.

Видалення розтяжок – фото до та після

Який результат після видалення розтяжок одержують клієнти клініки естетичної медицини та косметології Esteva Clinic ви можете переглянути на фото нижче.

Переваги видалення розтяжок та стрій у Esteva Clinic

 • В Esteva працюють дерматологи та косметологи, які мають необхідну освіту та сертифікацію, а також багаторічний досвід роботи. Клініка радує своїх клієнтів відмінними результатами в галузі естетичної медицини та дерматології з 2015 року
 • Пацієнти нашої клініки завжди отримують найкращий результат, оскільки ми працюємо виключно на якісному сучасному обладнанні
 • Записуючись до фахівця пацієнти можуть вибрати з великої різноманітності апаратних та ін’єкційних процедур. Це доповнюється досвідом фахівців та допомагає комплексно вирішувати різні проблеми будь-якої складності.
 • Довіра клієнтів для нас на першому місці! Про це свідчить наш рейтинг на Google відгуках – 4,9 з 5 на основі 110 відгуків

Скільки коштує видалення розтяжок та стрій лазером

Вивчити актуальні ціни та діючі акції на видалення розтяжок та стрій у нашій клініці ви можете у таблиці нижче.

Лазерне лікування розтяжок та стрій

Назва процедуриЦіна, грн
Лазерна шліфовка розтяжок та стрій за 10 см

1290
2400

Лазерна шліфовка розтяжок та стрій за 1 кв. см

490
900

Лазерная шлифовка розтяжок та стрій за 10x10 см

1290
2400