Зморшки навколо очей: причини появи, як позбутися зморшок у косметолога

морщины вокруг глаз

Хочемо ми чи ні, але з роками ніхто не застрахований від прояву вікових змін, проте не варто розглядати їх як щось незворотне. Причини передчасної появи зморшок різні, а старіння – це лише чинник, пов’язаний з тим, що люди живуть довгим і цікавим життям.

У багатьох виникає цілком логічне запитання: «Чому в мене зморшки під очима?» Якщо у вас з’являються мімічні зморшки під очима, рекомендуємо ознайомитись із цією статтею.

Коли з’являються зморшки під очима

Зморшки бувають двох видів — статичні та динамічні (докладніше вони описані нижче). Так ось динамічні зморшки під очима починають з’являтися у віці від 20 до 30 років. Вищий ризик появи ранніх зморшок у тих людей, які проводить багато часу на відкритому повітрі. Статичні зморшки зазвичай починають з’являтися після 30-ти років. Причини ранньої появи зморшок навколо очей різні.

 

чому зявляються зморшки

Чому з’являються зморшки навколо очей

📌 Старіння Оскільки шкіра навколо очей тонша, ніж шкіра на решті обличчя, першим процес старіння торкнеться саме цієї області. Також слід зазначити, що шкіра довкола очей найбільш суха. У ній міститься мало жиру, що відповідає за збереження вологості шкіри. Тонкі лінії та зморшки тут видно насамперед.

📌 Куріння Інстинктивне примружування очей під час куріння призводить до появи гусячих лапок. Крім цього ваша шкіра зазнає додаткового окислювального стресу, який руйнує колаген та еластин. Куріння обмежує доступ поживних речовин до обличчя, оскільки кровоносні судини звужуються, а кровообіг порушується, що призводить до появи зморшок навколо очей.

📌 УФ-промені За відсутності адекватного захисту для очей, ультрафіолетові промені сонця починають руйнувати колаген у вашій шкірі, провокуючи появу ліній та зморшок. Можливе навіть утворення на шкірі навколо очей жорсткої, грубої текстури.

📌  Особливості поведінки та звички Якщо ви схильні спати на животі, ваші щоки можуть притискатися до подушки, що призводить до утворення зморшок навколо очей. Крім того, людські емоції емоцій, такі як похмурий вираз обличчя, посмішка або часте примружування очей, також може призвести до передчасної появи зморшок у куточках очей.

📌 Дієта з високим вмістом цукру Якщо ви любитель солодощів та продуктів з низьким вмістом антиоксидантів, процес старіння та поява ліній та зморшок під очима може прискоритися.

Види зморшок на обличчі

Може зустрічатися один або кілька типів зморшок під очима одночасно. Виникають вони з різних причин, відрізняються і способи того, як усунути зморшки під очима.

Динамічні зморшки

З часом скорочення м’язів під шкірою, що повторюється, може викликати утворення динамічних зморшок. Зазвичай зморшки під очима та в куточках очей виявляються, коли м’язи задіяні часто, наприклад, коли хтось постійно посміхається чи хмуриться. Мімічні рухи, які повторюються часто неодмінно рано чи пізно призведуть до утворення на лобі зморшок і складок.

Динамічні зморшки зазвичай утворюються між бровами та на лобі. Гусячі лапки, які є зморшками біля зовнішніх куточків очей, також є прикладом динамічних зморшок.

Статичні зморшки

Пошкодження шкіри викликає появу статичних зморшок, які залишаються видимими, навіть тоді, коли лицьові м’язи у спокої. Згодом динамічні зморшки можуть стати статичними.

Вікове провисання структур обличчя спричиняє появу зморшок навколо очей. Зазвичай вони розвиваються у борозенках між носом та ротом, але можуть також виникати під очима.

У будь-якому випадку є ряд способів, як прибрати зморшки під очима у косметолога

Як позбутися зморшок під очима: косметологічні процедури

Ін’єкції ботулотоксину

ботокс диспорт Київ

Застосування ботулотоксинів як ін’єкції від зморшок навколо очей, мабуть найпопулярніша процедура в даний час. Вони викликають розслаблення шкіри та м’язів під очима, тим самим зменшуючи зморшки та тонкі лінії. Результати помітні вже через тиждень або менше і очевидні 3 – 4 місяці.

Ботулотоксини – це найдієвіший і найпопулярніший спосіб усунення мімічних зморшок

FDA офіційно схвалили ботулотоксин. Цей препарат після введення в підшкірні м’язи здатний скоротити глибину зморшок навколо очей. Зараз це найефективніший метод позбавлення зморшок мімічного походження. Вся процедура виконується лише за кілька хвилин за мінімального дискомфорту.

 

Особливо тішить, що ця процедура – не найдорожче, що пропонує сучасна косметологія

Уколы от морщин

Зона примененияЦена, грн
Горизонтальные морщины лба

2390
2800

Гусиные лапки

2390
2800

Межбровье

2390
2800

Поднятие бровей1200
Морщины области носа1500
Коррекция овала лица4400
Шея

4400
5200

Подбородок1600
Подъем уголков рта (коррекция марионеточная зона)

1490
2000

Коррекция зоны вокруг губ1700
Коррекция десневой улыбки2900

 

Контурна пластика

Філери в скули

Якщо мова заходить про глибокі або статичні лінії, то, на жаль, застосування ботулотоксинів може виявитися неефективним. Проте такі зморшки не є і вироком. Успішно впоратися з проблемою може контурна пластика, що дозволяє забрати зморшки під очима за допомогою спеціальних наповнювачів – “філерів”. При проведенні процедури, філери вводять безпосередньо в глибокі зморшки (так звана бланч методика).

Філери допомагають подолати глибокі зморшки, коли ін’єкції ботулотоксини вже неефективні

Більшість з філерів покращують ситуацію з глибокими зморшками навколо очей на термін від 4-х місяців до півроку. Далі, потрібна повторна контурна пластика навколо очей.

І, так, у разі доведення ситуації зі зморшками до ситуації, коли необхідний бланшинг, доведеться розщедритися.

Контурная пластика заполнение морщин

ПрепаратЦена, грн
Belotero Soft Merz (Германия)

5900
6500

Belotero Balance Merz (Германия)

6500
7200

Juvederm Volite 1мл

6500
6900

Крім ін’єкційних методів боротьби зі зморшками навколо очей, можна застосовувати й інші методи косметології.

Пілінги. Хімічний пілінг призначений для видалення відмерлих клітин шкіри та збільшення росту нових клітин. Усунути зморшки навколо очей пілінг не може, він лише зменшує їхній прояв.

Лазерне шліфування. Цей метод лікування зморшок у періорбітальній зоні має широкий спектр можливостей для видалення зморшок під очима. Лазери роблять крихітні отвори в шкірі, що сприяє виробленню еластину і колагену. Крім того лазерне шліфування забезпечує зменшення зморшок та скорочення шкірного клаптя, що у свою чергу, зменшує лінії та зморшки. Відповідно, така дія має відновлюючу дію на лицьовий контур та загальну молодість шкіри обличчя.

SMAS ліфтінг. Методика ущільнює підшкірні структури і робить їх більш пружними. Крім того, сприяє профілактиці зморшок. Крім впливу на зморшки під очима, ця методика забезпечує потужний ліфтинг.

Правильний щоденний догляд за шкірою навколо очей

Ви можете запобігти появі зморшок під очима, якщо почнете захищати свої очі з раннього віку. Ми перерахували кілька порад, які збережуть шкіру під очима підтягнутої, та позбавлять від зморшок довше. Отже, профілактика утворення зморшок:

🍓 Згідно з дослідженнями, вітаміни у вашому раціоні, безумовно, можуть допомогти вашій шкірі виглядати молодшою. Вітаміни А, С та Е, які також використовуються в антивікових кремах, можуть бути включені у ваш раціон через харчові джерела

🔆  Використовуйте сонцезахисний крем та обробляйте область під очима. Щоб уникнути ультрафіолетових сонячних променів, носіть капелюх або шарф і темні сонцезахисні окуляри, які захистять ваші очі і не дозволять вам мружитися на сонці.

🍥 Для області під очима оберіть легкий і нежирний крем для очей. На ніч можна використовувати гель для очей чи сироватку. Однак якщо ви прокидаєтеся з опухлими очима або мішками під очима, вам потрібно використовувати меншу кількість засобу або змінити його марку.

💤 Згідно з дослідженнями, сон обличчям на подушці та на животі може призвести до появи зморшок під очима. Тож спробуй спати на спині. Сон в одному положенні може викликати появу зморшок і з віком шкіра не зможе повернутися до свого колишнього стану.

🚭 Ще однією значущою причиною появи зморшок навколо очей є як активне, так і пасивне куріння. Скоротіть кількість цигарок. Це єдине, що може запобігти передчасній появі зморшок в області під очима. Намагайтеся не знаходитися поряд з людьми, що палять, оскільки пасивне куріння також може зруйнувати колаген у шкірі.

💦 Переконайтеся, що ви п’єте достатньо води протягом дня, оскільки нестача рідини може призвести до більш ранньої появи тонких ліній та зморшок.

🥂 Скоротіть споживання алкоголю. Це з тим, що сечогінні властивості алкоголю як зневоднюють шкіру, а й може призвести до периокулярному набряку чи набряклості навколо очей.

💻 Якщо ваша робота пов’язана з сидінням перед екраном комп’ютера протягом усього дня, слідкуйте за рухами очей та обличчя. Ви можете мружитися, хмуритися або морщити очі, дивлячись на екран, і все це може викликати передчасні зморшки навколо очей.

Щоб зберегти молодість довше і уникнути появи під очима тонких ліній та зморшок, вам потрібно внести невеликі зміни у свій спосіб життя. Розберіться, чого з’являються зморшки під очима особисто у вас, а позбутися їх вам допоможуть правильні запобіжні заходи та професійний косметологічний догляд

Визначити тип зморшок і підібрати оптимально підходящу методику для їх корекції вам допоможуть професіонали Esteva Cliniс. Ми чекаємо на вас, записуйтесь на прийом до нашої клініки естетичної медицини та косметології